Kto w tym roku awansuje do FGE ???

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Kto awansuje do FGE ?

Czas głosowania minął 28 lutego 2009, 10:33

Lider Pruszków
26
58%
Kadus Bydgoszcz
4
9%
Ślęza Wrocław
1
2%
Korona Kraków
8
18%
Żyrardowianka Żyrardów
1
2%
Widzew Łódź
3
7%
AZS AWF Katowice
1
2%
SMS Łomianki
1
2%
 
Liczba głosów: 45

koszykarz

Kto w tym roku awansuje do FGE ???

Postautor: koszykarz » 13 lutego 2009, 10:33

Wasze typy i spekulacje ...Zobaczymy czy się sprawdzą :D
Typujemy do końca lutego :!:

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 13 lutego 2009, 13:58

A ile awansuje 1 czy 2 drużyny?? Bo spada jedna czyli wchodzi też jedna.
Ja stawiam na Pruszków chociaż Bydgoszcz też nie jest bez szans. A czanym koniem mogą być Katowice prowadzone przez Dąbkowską.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 13 lutego 2009, 14:03

no ale niby w tym sezonie w FGE jest 13 drużyn, więc bez sensu, gdyby w przyszłym sezonie znowu była nieparzysta ilość, więc powinny wejść 2 drużyny...

koszykarz

Postautor: koszykarz » 13 lutego 2009, 15:40

MARAS pisze:A ile awansuje 1 czy 2 drużyny?? Bo spada jedna czyli wchodzi też jedna.
Ja stawiam na Pruszków chociaż Bydgoszcz też nie jest bez szans. A czanym koniem mogą być Katowice prowadzone przez Dąbkowską.


też stawiam na Pruszków ale jak wejdą 2 - to pewnie i Kadus ma spore szanse...

Co do Pauliny Dąbkowskiej masz 100 % racji - dziewczyna sie marnuje w I lidze.... Średni Eval prawie 30 pkt - w każdym meczu Double Double...
w wielu klubach FGE - powiedzmy z miejsc 6-13 miałaby spore szanse gry...

Awatar użytkownika
Czukers
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 13 lutego 2007, 17:11
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Postautor: Czukers » 14 lutego 2009, 16:52

Wchodzą dwie drużyny. Spada jedna, bo w zeszłym sezonie nie wystartowała Korona Kraków, która wywalczyła awans. Tak więc ją traktujemy jako drugiego spadkowicza. Ostatecznie musi być 14 drużyn w ekstraklasie.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 15 lutego 2009, 00:43

W zeszlym sezonie murowanymi kandydatami do awansu byly Pabianice i Bydgoszcz. O ile ten pierwszy awansowal o tyle drugi juz nie mimo ze kadrowo byl sporo lepszy od Korony. Wiec kto wie jak bedzie teraz moze ktos sprawi niespodzianke w scislym finale, byleby potem mial kase na gre w ekstraklasie bo nikt nie chce przerabiac scenariusza Korony poraz drugi.

Co do Dabkowskiej mysle ze w Odrze spokojnie moglaby grac w tym sezonie bo wszyscy widza jaka tam jest sytuacja z Polkami. Ale dzialacze wybrali inaczej.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Gość

Postautor: Gość » 15 lutego 2009, 10:04

MARAS pisze:W zeszlym sezonie murowanymi kandydatami do awansu byly Pabianice i Bydgoszcz. O ile ten pierwszy awansowal o tyle drugi juz nie mimo ze kadrowo byl sporo lepszy od Korony. Wiec kto wie jak bedzie teraz moze ktos sprawi niespodzianke w scislym finale, byleby potem mial kase na gre w ekstraklasie bo nikt nie chce przerabiac scenariusza Korony poraz drugi.

Co do Dabkowskiej mysle ze w Odrze spokojnie moglaby grac w tym sezonie bo wszyscy widza jaka tam jest sytuacja z Polkami. Ale dzialacze wybrali inaczej.


Murowanym kandydatem Kadus byl tylko finansowo i kto powiedzial, ze kadrowo byl lepszy od Korony czy Lidera. Kto mial jakie zawodniczki zweryfikowaly bezposrednie mecze.Przeciez i z Korona i Liderem przegraly w cuglach. Z korona o ile sobie przypominam okolo 20 punktow

Gość

Postautor: Gość » 15 lutego 2009, 10:13

Jak dotychczas w trzech rozegranych meczach grupy III gora sa zespoly z poludnia . Swoje mecze wygrala Korona, Widzew i AZS Katowice;

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 15 lutego 2009, 10:17

Ślęza awansuje :twisted: mi ich najbardziej brakuje w FGE, tylko dziewczyny muszą się odbudować, bo maja rundę rewanżową słabą :wink:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 15 lutego 2009, 11:13

Anonymous pisze:
MARAS pisze:W zeszlym sezonie murowanymi kandydatami do awansu byly Pabianice i Bydgoszcz. O ile ten pierwszy awansowal o tyle drugi juz nie mimo ze kadrowo byl sporo lepszy od Korony. Wiec kto wie jak bedzie teraz moze ktos sprawi niespodzianke w scislym finale, byleby potem mial kase na gre w ekstraklasie bo nikt nie chce przerabiac scenariusza Korony poraz drugi.

Co do Dabkowskiej mysle ze w Odrze spokojnie moglaby grac w tym sezonie bo wszyscy widza jaka tam jest sytuacja z Polkami. Ale dzialacze wybrali inaczej.


Murowanym kandydatem Kadus byl tylko finansowo i kto powiedzial, ze kadrowo byl lepszy od Korony czy Lidera. Kto mial jakie zawodniczki zweryfikowaly bezposrednie mecze.Przeciez i z Korona i Liderem przegraly w cuglach. Z korona o ile sobie przypominam okolo 20 punktow



Z tego co wiem Kadus jest finansowo w dobrej kondycji na ...I lige w e-lidze miałby ogromne problemy nie tylko finansowe ale i organizacyjne!
Problemy juz zaczynaja sie z hala. Kluby bydgoskie ogólnie tułaja sie po miescie!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Postautor: koszykarz » 15 lutego 2009, 12:35

no i proszę KADUS przegrał z AZS ,,Paulina Dąbkowska'' Katowice 57-63

Katowice więc zyskały, a i KORONA wygrała z Żyrardowianką więc sprawa drugiego beniaminka będzie otwarta...

Tylko że jak rok temu Korona nie miała kasy , to wątpię by w tym roku (KRYZYS , większe wymogi PLKK względem budżetu) będzie stać...

Choć PLKK w związku z kryzysem będzie pewnie musiała zmniejszyć limity i wymogi...
Bo tak to wystaruje z 5,6 drużyn...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 15 lutego 2009, 13:31

jednego kandyata znamy bo tu chyba nikt nie bedzie zdziwiony awansem Lidera Pruszków a drugi tu bym widział wielu:
-Korona Kraków,
-Slęza Wrocław (chciałbym moze by wrócono to swietnej tradycji tego klubu!),
-Kadus Bydgoszcz (tu chyba najbardziej dopinguja do awansu kibice ...z Torunia, kolejne derby Pomorza!!! :lol: )
Wracajac do Kadusa wczoraj wieczorem rozmawiałem z moim kolega z Bydzi. Wyobrażcie sobie ze siatkarki graja w 4 halach! Na Łucznicce, hala Astorii (zwana dziupla), hala Chemika i salka Pałacu!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

LanioWPR
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2009, 15:22
Lokalizacja: Pruszków-Żbików
Kontaktowanie:

Postautor: LanioWPR » 15 lutego 2009, 15:25

Z pierwszego awansuje Lider Pruszków,drugie miejsce to sprawa otwarta.Osobiscie jest mi to obojetne kto awansuje.
MyPruszkowscyFaniWiecznieNajebani
ZaZniczZaLiderTez
PójdziemyAzPoŻyciaKres

Awatar użytkownika
Staszek_LIDER
Nowy na forum
Posty: 43
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 23:04
Lokalizacja: PRUSZKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: Staszek_LIDER » 18 lutego 2009, 21:52

wg mnie z pierwszego LIDER :D a z drugiego Kadus/Korona
PTS LIDER PRUSZKÓW!!!

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Postautor: rafi » 19 lutego 2009, 11:00

miło słyszeć, ze jesteśmy faworytem :D, bo przecież LIDER może być tylko jeden ... ale nie można lekceważyć pozostałych ekip ... myślę, że do walki o awans oprócz nas włączą się Kadus, Korona i Widzew ... zapowiada się bardzo wyrównana i emocjonująca rywalizacja ... juź niedługo wszystko będzie jasne

Nasz Wielki Klub !! LIDER Pruszków !! Będziemy dopingować aż po grób !! ...
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości