Kto w tym roku awansuje do FGE ???

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Kto awansuje do FGE ?

Czas głosowania minął 28 lutego 2009, 10:33

Lider Pruszków
26
58%
Kadus Bydgoszcz
4
9%
Ślęza Wrocław
1
2%
Korona Kraków
8
18%
Żyrardowianka Żyrardów
1
2%
Widzew Łódź
3
7%
AZS AWF Katowice
1
2%
SMS Łomianki
1
2%
 
Liczba głosów: 45

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: pietrek » 21 lutego 2009, 13:24

tak i Korona znowu mialaby awansowac tylko po to, by potem nie wejsc do FGE. Po co zabierac czyjes miejsce?
Trzy druzyny w ekstraklasie z łódzkiego to byloby ok!

Gość

Postautor: Gość » 21 lutego 2009, 14:09

Tak korona sie poloży zeby mogly byc 3 druzyny z łodzkiego... no prosze Cie. Zobaczymy co bedzie liga jest bardzo wyrownana.

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 21 lutego 2009, 14:52

Nieźle zapowiada się walka o ekstraklasę. Mam nadzieję, że wszystkie zespoły chcą awansować i nie będzie kup/sprzedaj.

Obserwuje rozgrywki 1 ligi, w tym sezonie widziałem większość z tych zespołów i powiem szczerze, że największe wrażenie robi na mnie zespół AZS AWF Katowice. Ciekawy, zbilansowany skład, dobrze poukładany przez trenera Kubaszczyka. Agata Bachryj fajnie przyjęła się w zespole. Bardzo mi się podobała jej gra akurat w meczu z Koninem, który widziałem. No i liderka, myślę najlepsza zawodniczka tej ligi Paulina Dąbkowska. O ile przeczucie mnie nie myli to wydaje mi sę, że na ten moment zespół z Katowic ma największe szanse na awans. Zobaczymy czy poradzi sobie dzisiaj z Liderem Pruszków, ciekawy mecz się zapowiada.

WuDeer

Postautor: WuDeer » 22 lutego 2009, 22:47

Katowice mają największa szanse na awans? no prosze Cie. w pucharze przegrywali z liderkami ktore są liderem ktore cisną kazdego po 30 pkt. Nie rozumiem jak mozna uwazac ze katowice mają szanse na awans.... LIDER, Kadus, Korona i Widzew. Nikt inny.

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 22 lutego 2009, 23:42

No dzisiaj Lider pokazał w Katowicach na co go stać. W żaden sposób nie umniejszam innemu zespołowi. Napisałem tylko, że wydaje mi się, że Katowice mają realną szansę na awans. Koszykówka żeńska jest nieobliczalna i tutaj dyspozycja dnia jest kilka razy bardziej uwidoczniona niz w koszykówce męskiej.

Gość

Postautor: Gość » 08 marca 2009, 10:43

no to pierwsze miejsce jest już zarezerwowane;)

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 08 marca 2009, 15:15

mój typ Lider i WIDZEW 8)
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 08 marca 2009, 16:07

podobnie mysle :D
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Gość

Postautor: Gość » 09 marca 2009, 15:38

ja bym jednak obstawiał kadus zamaist widzewa

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 09 marca 2009, 16:25

Siero pisze:mój typ Lider i WIDZEW 8)


A widzisz już tą atmosferę na derbach ŁKS-Widzew w jakiejkolwiek łódzkiej hali :?: :?: (zakładam niestety ,że ŁKS nie spadnie)
Z tego też powodu wolałbym, żeby do e-klasy awansował jednak ktoś inny oprócz Lidera.

Gość

Postautor: Gość » 09 marca 2009, 19:16

zespoły z ŁODZI powinny się połączyć w 1 silny zespół a nie 2 słabizny które będą walczyć o utrzymanie...

Dlatego ja obstawiam LIDERA i KADUSA...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 09 marca 2009, 21:44

to połacz Wisłe i Cracovie :lol: :) :D a jakie miały by barwy miec ten Twór? Białe w kropki bordo?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: pietrek » 20 marca 2009, 22:19

Siero pisze:mój typ Lider i WIDZEW 8)

tez bym tak obstawiał, obydwie druzyny na to zaslugują

Gość

Postautor: Gość » 21 marca 2009, 14:03

A to niby dlaczego akurat te druzyny zsluguja.Lider zgodze sie bo gra w tym sezonie najlepiej ale Widzew czym sie rozni od Kadusa, Korony czy AZS Katowice. Kazda z tych druzyn jest na tym samym poziomie a zastanawialbym sie czy te trzy nie na wyzszym niz Widzew.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 23 marca 2009, 11:22

No to znanym jedną drużynę która awansowała. Gratki dla Pruszkowa, ale za ich plecami toczy sie walka o drugie miejsce w ekstraklasie na polu walki pozostały dwie drużyny Kadus i Widzew a miejsce jest tylko jedno i tak wygląda końcówka rozgrywek:

Istotne spotkania rozstrzygające o losach awansu:
Widzew - Lider (13. kolejka)
Korona - Kadus (13. kolejka)
Kadus - Widzew (14. kolejka)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości