Podsumowanie sezonu 2004-05

Wyniki, punkty, podsumowania
qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Podsumowanie sezonu 2004-05

Postautor: qBK » 13 maja 2005, 17:32

Zakończyły się 70. rozgrywki o Mistrzostwo Polski koszykarek. Kolejny złoty medal powędrował do "grupy trzymającej władzę", w skład której wchodzą Lotos, Wisła, ŁKS i AZS Warszawa, które razem zdobyły 70% złotych medali. Dla Wisły pojawiła się po długiej przerwie szansa świętowania "osiemnastki", ale Biała Gwiazda jeszcze będzie musiała poczekać.

Czołówka złotych medalistów:
17 Wisła Kraków
14 AZS Warszawa
9 Lotos Gdynia
9 ŁKS Łódź
4 Włókniarz Pabianice
4 Spójnia Warszawa

Trzy drużyny dwukrotnie zdobywały Mistrzostwo, siedem drużyn wywalczyło jeden tytuł. Łącznie 16 zespołów rodzieliło między siebie tytuły mistrzowskie.




Faza play-off przyniosła znaczące zmiany jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju statystyki. O ile osiągnięcia drużyn w rundzie zasadniczej pokrywały się z miejscami w tabeli, to po play-off wszystko wygląda inaczej. Przede wszystkim chodzi tu o Pabianice, Brzeg i Łódź.

Polfa jest w czołówce różnego rodzaju klasyfikacji, ale jak wszyscy wiemy medalu nie zdobyła. Świetna passa pabianiczanek - niepokonanych we własnej hali przez niemal rok (ostatnia przegrana - 27.04.2004 65:67 z... CCC), które w rundzie zasadniczej wygrały nawet z Lotosem, skończyła się w najważniejszym meczu sezonu z Wisłą, który był już wygrany. Ostatecznie jednak dwupunktowa przegrana, a później jeszcze dwie porażki u siebie z CCC, które widocznie ma sposób na Polfę. Jedyną drużyną bez porażki we własnej hali pozostał Lotos, który w Gdyni nie przegrał już od kilku lat.

Największym paradoksem tego sezonu jest szóste miejsce ŁKS-u. Łodzianki wygrały w rundzie zasadniczej 5 spotkań, a w play-off jedno spośród siedmiu. Łącznie 6 wygranych (w tym dwie z Cukierkami) w 25 meczach; gorszy dorobek ma tylko Ostrovia, która wygrała pięciokrotnie. Tymczasem Odra, zwycięska w 12 pojedynkach, uplasowała się tuż za eŁKSą.






W sezonie 2004-05 na parkiecie pojawiło się 131 zawodniczek (99 Polek i 32 zagraniczne) spośród których punkty zdobywało 125.

Ile zawodniczek grało:

16 Wisła
14 Polfa
14 Meblotap
14 AZS Gorzów
13 Ostrovia
13 ŁKS
12 Lotos
12 Odra
12 CCC
11 AZS Poznań

Ile zawodniczek z zagranicy:
8 (50%) Wisła
7 (50%) Meblotap
5 (42%) Lotos
5 (36%) Polfa
3 (25%) Odra
2 (15%) ŁKS
1 (9%) AZS Poznań
1 (7%) AZS Gorzów
0 (0%) CCC
0 (0%) Ostrovia

Najwięcej zagranicznych zawodniczek pojawiło się w barwach Wisły i Meblotapu, ale spowodowane jest to głównie tym, że kilka koszykarek po jakimś czasie odchodziło i w ich miejsce sprowadzano inne (np. w Wiśle na miejsce Smith ściągnięto Tillis).


Łącznie rozegrano 132 mecze, w których średnia punktów każdej drużyny wyniosła 68,04 punktu.
W 132 pojedynkach mieliśmy 81 zwycięstw gospodarzy i 51 wygranych drużyn przyjezdnych.

3 mecze rozstrzygnęły się po dogrywkach (ale w meczu Odra-ŁKS dogrywka była potrzebna do wyłonienia zwycięzcy dwumeczu, a nie danego spotkania).

Najwięcej punktów w jednym meczu zdobyły Agnieszka Szott (Gorzów) i Shannon Johnson (Wisła) - obie po 37 punktów, obie ustanowiły rekord w spotkaniach w play-off.

Procent zwycięstw we wszystkich meczach:
.93 Lotos Gdynia
.68 PZU Polfa Pabianice
.65 Wisła Can-Pack Kraków
.59 CCC Polkowice
.48 Cukierki Odra Brzeg
.46 AZS Poznań
.28 AZS PWSZ Gorzów
.27 Meblotap Chełm
.24 ŁKS Łódź
.23 Ostrovia Ostrów

Średnia - rzucane punkty:
82,25 Lotos
74,81 Polfa
74,52 Wisła
71,52 CCC
66,60 Cukierki Odra
65,35 AZS P.
64,36 Meblotap
58,96 ŁKS
58,12 AZS PWSZ
56,82 Ostrovia

Średnia - tracone punkty:
62,06 Wisła
64,64 Lotos
65,81 Polfa
66,46 AZS P.
66,79 CCC
68,20 Cukierki Odra
68,80 AZS PWSZ
71,64 Meblotap
73,52 ŁKS
76,59 Ostrovia

Średnia różnica rzucanych i traconych:
+17,61 Lotos
+12,46 Wisła
+9,00 Polfa
+4,72 CCC
-1,12 AZS P.
-1,60 Cukierki Odra
-7,27 Meblotap
-10,68 AZS PWSZ
-14,56 ŁKS
-19,77 Ostrovia

--------------------- SKUTECZNOŚĆ RZUTÓW --------------------

Skuteczność rzutów za dwa punkty:
.54 Lotos
.50 Polfa
.48 Cukierki Odra
.47 Wisła
.47 CCC
.47 AZS Poznań
.43 Meblotap
.42 AZS Gorzów
.42 ŁKS
.37 Ostrovia

Skuteczność rzutów za trzy punkty:
.35 Lotos
.34 ŁKS
.33 Wisła
.32 CCC
.32 Cukierki Odra
.30 AZS Poznań
.30 Meblotap
.30 Ostrovia
.29 Polfa
.27 AZS Gorzów

Skuteczność rzutów wolnych:
.78 Polfa
.72 Lotos
.71 Wisła
.70 Cukierki Odra
.70 ŁKS
.69 Ostrovia
.69 AZS Poznań
.68 AZS Gorzów
.65 CCC
.64 Meblotap

Łączna skuteczność wszystkich rzutów:
.56 Lotos
.53 Polfa
.50 Cukierki Odra
.50 Wisła
.49 CCC
.48 AZS Poznań
.46 ŁKS
.45 AZS Gorzów
.44 Ostrovia
.43 Meblotap

------------- ZBIÓRKI, BLOKI itp. (średnie) --------------

Zbiórki:
35,1 Lotos
34,8 Wisła
33,6 AZS Poznań
32,3 CCC
29,9 Polfa
29,5 AZS Gorzów
29,1 Meblotap
28,5 Ostrovia
28,2 Cukierki Odra
22,8 ŁKS

Bloki:
4,1 AZS Poznań
3,9 Lotos
3,4 CCC
2,9 Polfa
2,0 Wisła
2,0 Cukierki Odra
1,6 ŁKS
1,4 Ostrovia
1,2 AZS Gorzów
1,0 Meblotap

Przechwyty:
12,4 CCC
11,8 Wisła
11,1 Polfa
10,6 Meblotap
10,6 ŁKS
10,4 Lotos
9,8 Cukierki Odra
7,9 Ostrovia
7,7 AZS Gorzów
7,6 AZS Poznań

Faule:
21,5 CCC
20,7 Polfa
19,9 Cukierki Odra
19,2 Meblotap
18,9 ŁKS
18,7 AZS Gorzów
18,5 Lotos
18,2 AZS Poznań
18,2 Ostrovia
18,2 Wisła



A teraz nietypowa klasyfikacja - kto rzucał najwięcej punktów w danej hali (jeśli rekord należy do gospodarza, podano też drużynę przyjezdną, która rzuciła najwięcej punktów); kolejność wg największej ilości punktów, jaką zdobyła drużyna przyjezdna.

POZNAŃ: 79 AZS (v ŁKS, Meblotap), 77 Meblotap, 77 Wisła
POLKOWICE: 98 CCC (v Ostrovia), 80 Lotos
PABIANICE: 101 Polfa (v ŁKS), 84 Lotos
KRAKÓW: 102 Wisła (v CCC), 84 Meblotap
GORZÓW: 85 Lotos
ŁÓDŹ: 87 Lotos
GDYNIA: 113 Lotos v 91 AZS Poznań
BRZEG: 98 Lotos
OSTRÓW: 98 Polfa
CHEŁM: 102 Wisła

Gorzów w tej klasyfikacji jest dopiero piąty - Lotos zdobył tam 85 pkt., ale druga Wisła zaledwie 72, a większość klubów w hali AZS-u zdobywała ok. 50-60 "oczek".
Zdecydowanie najmniej widowiskowe są (jeśli chodzi o zdobywane punkty) mecze w Poznaniu, gdzie w zakończonym sezonie żadna drużyna nie rzuciła 80 punktów !



=============================== STATYSTYKI INDYWIDUALNE =====================================

W zakończonym sezonie Torell Basket Ligi najskuteczniejszą zawodniczką ligi, podobnie jak rok temu, okazała się Olga Pantelejewa, zawodniczka PZU Polfy Pabianice (rok temu w Starym Browarze AZS Poznań), wyprzedzając inną koszykarkę z Pabianic - Elżbietę Trześniewską, która czwarty raz z rzędu znalazła się w gronie trzech najskuteczniejszych koszykarek Ekstraklasy.

W rzutach trzypunktowych prym wiodła ubiegłoroczna zwyciężczyni Birute Dominauskaite (ŁKS), która dała się we znaki również brzeskiemu zespołowi - to głównie dzięki jej "trójkom" ŁKS pokonał w play-off Odrę i zakończył sezon na szóstym miejscu. Birute trafiła 66 razy zza linii 6,25 m, przy niezłej skuteczności 46% (lepszą miała tylko Serbka Jelena Skerovic z Wisły Kraków). Drugie miejsce zajęła Agnieszka Bibrzycka, a na kolejnych dwóch uplasowały się zawodniczki Cukierków - Olena Proszczenko i Nadia Drozd.

Najwięcej asyst zaliczyła tradycyjnie już rozgrywająca AZS-u Poznań Beata Krupska-Tyszkiewicz. Najlepiej blokującą i zbierającą zawodniczką była inna poznanianka - centerka Reda Aleliunaite-Jankowska. W klasyfikacji bloków po raz pierwszy od bardzo dawna wysokie miejsce zajęła brzeska zawodniczka - była nią Martyna Koc (piąta lokata, 19 bloków).

Najwięcej przechwytów na swoim koncie ma rozgrywająca Wisły i reprezentacji USA - Shannon Johnson, która wyprzedza brzeską rozgrywającą Olenę Proszczenko. Lena zagrała jednak o cztery mecze mniej i w klasyfikacji wg średniej ilości przechwytów na mecz to właśnie ona jest na pierwszym miejscu (śr. 3,17 przechwytu).



To samo, tylko bardziej przejrzyście, znajdziecie na ==> http://www.odra.polskikosz.pl/pods0405.htm



PUNKTY
1 Pantelejewa Olga (Polfa) 500
2 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 407
3 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 403
4 Johnson Shannon (Wisła) 402
5 Perovanovic Iva (Wisła) 377
6 Koryzna Edyta (CCC) 371
7 Nolan Deanna (Lotos) 352
8 Marczewska Anna (CCC) 351
9 Ciecierska Monika (AZS P.) 340
10 Szott Agnieszka (AZS PWSZ) 316
11 Dydek Małgorzata (Lotos) 307
12 Mądra Ilona (Ostrovia) 299
13 Makowska Agnieszka ŁKS 299
14 Kędzior Anna (Cukierki) 296
15 Dominauskaite Birute ŁKS 291
16 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 290
17 Karpińska Aleksandra (AZS P.) 285
18 Kobryn Ewelina (Lotos) 283
19 Krystofova Leona (Polfa) 281
20 Żurowska Justyna (AZS PWSZ) 279
21 Kłosińska Justyna (CCC) 271
22 Marczanka Natalia (Meblotap) 271
23 Mrozińska Natalia (AZS P.) 263
24 Veselovsky Monika (Lotos) 260
25 Proszczenko Olena (Cukierki) 256
26 Pazur Agnieszka (Meblotap) 256
27 Pałka Agnieszka (CCC) 256
28 Koc Martyna (Cukierki) 252
...
34 Drozd Nadia (Cukierki) 225
35 Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 217
37 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 213

ŚREDNIA PUNKTÓW
1 Smith Tangela (Wisła) 17,78
2 Szott Agnieszka (AZS PWSZ) 17,56
3 Williams Shaquala (Meblotap) 16,50
4 Pantelejewa Olga (Polfa) 16,13
5 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 16,12
6 Johnson Shannon (Wisła) 14,89
7 Nolan Deanna (Lotos) 14,08
8 Dydek Małgorzata (Lotos) 13,95
9 Mądra Ilona (Ostrovia) 13,59
10 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 13,57
11 Marczanka Natalia (Meblotap) 13,55
12 Żurowska Justyna (AZS PWSZ) 13,29
13 Koryzna Edyta (CCC) 13,25
14 Ciecierska Monika (AZS P.) 13,08
15 Perovanovic Iva (Wisła) 12,57
...
21 Kędzior Anna (Cukierki) 11,84
25 Proszczenko Olena (Cukierki) 11,13
31 Koc Martyna (Cukierki) 10,08

MINUTY
1 Pantelejewa Olga (Polfa) 951
2 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 900
3 Kłosińska Justyna (CCC) 893
4 Dominauskaite Birute ŁKS 885
5 Perovanovic Iva (Wisła) 869
6 Johnson Shannon (Wisła) 866
7 Marczewska Anna (CCC) 866
8 Ciecierska Monika (AZS P.) 841
9 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 833
10 Koryzna Edyta (CCC) 828
11 Proszczenko Olena (Cukierki) 813
...
19 Kędzior Anna (Cukierki) 747
21 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 733

ROZEGRANE MECZE
1 Pantelejewa Olga (Polfa) 31
Kress Maryna (Wisła) 31
Lamparska Emilia (Polfa) 31
4 Perovanovic Iva (Wisła) 30
Trześniewska Elżbieta (Polfa) 30
Jaroszewicz Agnieszka (Polfa) 30
7 Kłosińska Justyna (CCC) 29
Marczewska Anna (CCC) 29
Pałka Agnieszka (CCC) 29
Toma Gabriela (Polfa) 29
Krystofova Leona (Polfa) 29
Trafimowa Natalia (Wisła) 29
...
32 Kędzior Anna (Cukierki) 25
Chełczyńska Joanna (Cukierki) 25
Drozd Nadia (Cukierki) 25
Koc Martyna (Cukierki) 25

PROCENT ZA DWA (+20 celnych) (%, celne)
1 Kobryn Ewelina (Lotos) 69% 118
2 Nolan Deanna (Lotos) 64% 118
3 Mroczek Dagmara (AZS PWSZ) 62% 31
4 Troina Tatiana (Lotos) 62% 88
5 Żytomirska Olga (CCC) 60% 57
6 Kenig Katarzyna (Wisła) 58% 21
7 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 57% 155
8 Perlińska Alicja (Polfa) 57% 32
9 Jasnowska Ilona (CCC) 57% 42
10 Jarkowska Joanna (AZS P.) 56% 56
11 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 56% 85
12 Perovanovic Iva (Wisła) 55% 141
13 Powell Elaine (Lotos) 55% 53
14 Dydek Małgorzata (Lotos) 55% 119
15 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 53% 75
...
20 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 52% 66
23 Koc Martyna (Cukierki) 52% 88

PROCENT WOLNYCH (+15 celnych) (%, celne)
1 Murray Kimya (Meblotap) 94% 16
2 Siwczak-Dajksler Monika (Ostrovia) 91% 30
3 Lamparska Emilia (Polfa) 88% 28
4 Nolan Deanna (Lotos) 85% 44
5 Powell Elaine (Lotos) 85% 35
6 Pantelejewa Olga (Polfa) 85% 140
7 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 84% 97
8 Sibora Monika (AZS P.) 84% 16
9 Żurowska Justyna (AZS PWSZ) 82% 45
10 Tillis Iciss (Wisła) 82% 23
11 Skerovic Jelena (Wisła) 81% 22
12 Kozdroń Madgalena (AZS PWSZ) 81% 29
13 Głaszcz Marzena (Polfa) 80% 28
14 Nowacka Agata (CCC) 79% 33
15 Drozd Nadia (Cukierki) 79% 41
...
17 Proszczenko Olena (Cukierki) 78% 49
18 Koc Martyna (Cukierki) 77% 70

CELNE ZA TRZY
1 Dominauskaite Birute ŁKS 66
2 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 63
3 Proszczenko Olena (Cukierki) 47
4 Drozd Nadia (Cukierki) 38
5 Marczanka Natalia (Meblotap) 37
6 Skerovic Jelena (Wisła) 36
7 Mroczek Dagmara (AZS PWSZ) 32
8 Trafimowa Natalia (Wisła) 31
9 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 30
10 Martins da Costa Karla Cristina (Polfa) 29
11 Mądra Ilona (Ostrovia) 28
12 Pantelejewa Olga (Polfa) 28
13 Makowska Agnieszka ŁKS 27
14 Nowacka Agata (CCC) 27
15 Sazonenko Maryna (Meblotap) 26
16 Kędzior Anna (Cukierki) 26

PROCENT ZA TRZY (+10 celnych) (% celne)
1 Skerovic Jelena (Wisła) 46% 36
2 Dominauskaite Birute ŁKS 46% 66
3 Sazonenko Maryna (Meblotap) 45% 26
4 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 40% 30
5 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 39% 63
6 Nolan Deanna (Lotos) 39% 24
7 Makowska Agnieszka ŁKS 39% 27
8 Mroczek Dagmara (AZS PWSZ) 38% 32
9 Cybulak Daria (Meblotap) 37% 16
10 Trafimowa Natalia (Wisła) 37% 31
...
14 Drozd Nadia (Cukierki) 36% 38
18 Proszczenko Olena (Cukierki) 34% 47
23 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 32% 14

ASYSTY
1 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 128
2 Johnson Shannon (Wisła) 123
3 Pantelejewa Olga (Polfa) 107
4 Marczanka Natalia (Meblotap) 83
5 Skerovic Jelena (Wisła) 78
6 Nowacka Agata (CCC) 74
7 Włodarska Magdalena ŁKS 71
8 Nolan Deanna (Lotos) 67
9 Veselovsky Monika (Lotos) 67
10 Kłosińska Justyna (CCC) 67
11 Koryzna Edyta (CCC) 64
12 Proszczenko Olena (Cukierki) 64
...
16 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 51
21 Kędzior Anna (Cukierki) 41

PRZECHWYTY
1 Johnson Shannon (Wisła) 74
2 Proszczenko Olena (Cukierki) 73
3 Makowska Agnieszka ŁKS 71
4 Marczewska Anna (CCC) 58
5 Marczanka Natalia (Meblotap) 58
6 Pawlak Paulina (Lotos) 54
7 Bibrzycka Agnieszka (Lotos) 53
8 Pantelejewa Olga (Polfa) 53
9 Kłosińska Justyna (CCC) 52
10 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 51
...
15 Drozd Nadia (Cukierki) 45
30 Kędzior Anna (Cukierki) 32

BLOKI
1 Aleliunaite-Jankovska Reda (AZS P.) 74
2 Pałka Agnieszka (CCC) 66
3 Dydek Małgorzata (Lotos) 35
4 Toma Gabriela (Polfa) 34
5 Koc Martyna (Cukierki) 19
6 Krystofova Leona (Polfa) 18
7 Nolan Deanna (Lotos) 17
8 Kobryn Ewelina (Lotos) 16
9 Jarkowska Joanna (AZS P.) 15
10 Marczewska Anna (CCC) 14
...
21 Kędzior Anna (Cukierki) 10
22 Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 10

ZBIÓRKI
1 Aleliunaite-Jankovska Reda (AZS P.) 238
2 Trześniewska Elżbieta (Polfa) 206
3 Perovanovic Iva (Wisła) 195
4 Mądra Ilona (Ostrovia) 184
5 Kress Maryna (Wisła) 174
6 Marczewska Anna (CCC) 170
7 Mrozińska Natalia (AZS P.) 167
8 Pałka Agnieszka (CCC) 165
9 Kłosińska Justyna (CCC) 163
10 Dydek Małgorzata (Lotos) 157
11 Kobryn Ewelina (Lotos) 148
12 Krystofova Leona (Polfa) 148
13 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 139
14 Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 139
15 Kędzior Anna (Cukierki) 137
...
32 Koc Martyna (Cukierki) 96
40 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 88

STRATY
1 Marczanka Natalia (Meblotap) 96
2 Pantelejewa Olga (Polfa) 95
3 Włodarska Magdalena ŁKS 94
4 Makowska Agnieszka ŁKS 93
5 Proszczenko Olena (Cukierki) 87
6 Marczewska Anna (CCC) 87
7 Johnson Shannon (Wisła) 85
8 Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 82
9 Koryzna Edyta (CCC) 79
10 Kłosińska Justyna (CCC) 74
11 Czubak Katarzyna (AZS PWSZ) 72
Kędzior Anna (Cukierki) 72
...
21 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 60
Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 60

FAULE OSOBISTE
1 Nowacka Agata (CCC) 97
2 Krystofova Leona (Polfa) 95
3 Makowska Agnieszka ŁKS 91
4 Kress Maryna (Wisła) 89
5 Aleliunaite-Jankovska Reda (AZS P.) 87
6 Pałka Agnieszka (CCC) 85
7 Marczewska Anna (CCC) 82
8 Koryzna Edyta (CCC) 82
9 Zdziesińska Ludmiła (Meblotap) 79
10 Toma Gabriela (Polfa) 78
...
13 Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 73
16 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 71
18 Drozd Nadia (Cukierki) 71
21 Koc Martyna (Cukierki) 69
26 Proszczenko Olena (Cukierki) 66

FAULE TECHNICZNE
1 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 3
2 Nolan Deanna (Lotos) 2
Veselovsky Monika (Lotos) 2
4 Pawlak Paulina (Lotos) 1
Kędzior Anna (Cukierki) 1
Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 1
Drozd Nadia (Cukierki) 1
Lorek Joanna (AZS P.) 1
Krupska-Tyszkiewicz Beata (AZS P.) 1
Szott Agnieszka (AZS PWSZ) 1
Perovanovic Iva (Wisła) 1
Kłosińska Justyna (CCC) 1
Krystofova Leona (Polfa) 1
Siwczak-Dajksler Monika (Ostrovia) 1

qBK
www.odra.polskikosz.pl - jedyna taka strona!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 13 maja 2005, 21:57

FAULE TECHNICZNE
1 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 3
2 Nolan Deanna (Lotos) 2
Veselovsky Monika (Lotos) 2
4 Pawlak Paulina (Lotos) 1
Kędzior Anna (Cukierki) 1
Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 1
Drozd Nadia (Cukierki) 1

Dosc zadziwiająca czołówka - ktos tu się bardzo lubi kłócic :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie sezonu 2004-05

Postautor: Szymon » 13 maja 2005, 22:58

qBK pisze:
Czołówka złotych medalistów:
17 Wisła Kraków
14 AZS Warszawa
9 Lotos Gdynia
9 ŁKS Łódź
4 Włókniarz Pabianice
4 Spójnia Warszawa




No sorry bardzo, ale coś mi się nie wydaje, aby taki klub tyle razy tytuł zdobywał!!!!
Może się myle ale wydaje mi się że:
lotos - 4 tytuły
polpharma - 3 tytuły
fota - 1 tytuł
warta 1 tytuł


A jeśli chodzi o statystyki drużynowe to, według mnie, wynika, że powinnismy zdobyć srebro!!!! No ale cóż, mamy u siebie :twisted: pana Aleksandrowicza, który czasy oszczędza :twisted: :twisted: :twisted:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1801
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 14 maja 2005, 10:42

Mikey pisze:FAULE TECHNICZNE
1 Chełczyńska Joanna (Cukierki) 3
2 Nolan Deanna (Lotos) 2
Veselovsky Monika (Lotos) 2
4 Pawlak Paulina (Lotos) 1
Kędzior Anna (Cukierki) 1
Pietraszek Agnieszka (Cukierki) 1
Drozd Nadia (Cukierki) 1

Dosc zadziwiająca czołówka - ktos tu się bardzo lubi kłócic :?


No tak, nie tylko na boisku - w internecie też głośno o Pretorianach i Lotosiakach :lol: :wink:
..you got to lose, to know how to win..

glang nzl

Re: Podsumowanie sezonu 2004-05

Postautor: glang nzl » 29 maja 2005, 10:27

stary...
wykonales kawal dobrej roboty. aż całe te staty przeczytałem. jestem po wrażeniem :))
pzdr
Grzegorz L.


Wróć do „Statystyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości