Podsumowanie Oskarów
Podsumowanie Oskarów
Jako ze nikt sie nie kwapił do zliczenia, to postanowiłem sie trochę tym pobawic.
Wyniki będę umieszczał seriami. Nie mam siły wszystkiego zliczac na raz
Ogólnie głosy oddało 51 osob, zliczałem je wszystkie bez wzgledu na ilość postów osoby głosującej. Jesli jakas osoba przyznała swoja glos w jakiejs kategorii wiecej niz 1 zawodniczce/trenrow/itd to punkt dzieliłem przez ilosc typow (stad te ułamki)
Najlepsza zawodniczka FGBL
1. Anna DeForge - 43,5
2. Jelena Skerovic - 4,5
3. Agnieszka Bibrzycka - 1
Olga Pantelejeva - 1
5. Ewelina Kobryn - 0,5
Najlepsza polska zawodniczka
1. Agnieszka Bibrzycka - 38,5
2. Agnieszka Szott - 4
3. Agnieszka Pałka - 2,5
4. Magdalena Skorek - 2
5. Monika Ciecierska - 1
Emilia Lamparska - 1
Agata Nowacka - 1
Monika Sibora - 1
Ewelina Kobryn - 1
Najlepsza zagraniczna zawodniczka
1. Anna DeForge - 39,8
2. Jelena Skerovic - 8,3
3. Micaela Martins Jacintho -1,3
4. Kara Brown-Braxton - 1
Olga Pantelejeva - 1
6. Temeka Johnson - 0,5
Najlepszy trener
1. Elmedin Omanic - 16
2. Krzysztof Koziorowicz - 13,5
3. Andrzej Nowakowski - 8,5
4. Dariusz Maciejewski - 5,5
5. Tomasz Herkt - 4,5
6. Sławomir Depta - 1
Rafał Sroka - 1
Mirosław Trześniewski - 1
Najlepszy obrońca
1. Agnieszka Pałka - 26
2. Natalia Trafimava - 9
3. Jelena Skerovic - 6
4. Micaela Martins Jacintho - 2
5. Anna DeForge - 1
Olga Pantelejeva - 1
Marina Kress - 1
Magda SKorek - 1
Justyna Żurowska - 1
Największe odkrycie
1. Magdalena Leciejewska - 19
2. Micaela Martins Jacintho - 9
3. Małgorzata Babicka - 7
4. Anna DeForge -3
Joanna Zalesiak - 3
6. Weronika Idczak - 2
Joanna Jarkowska - 2
8. Monika Krawiec - 1
Agnieszka Pałka - 1
Natalia Waligórska - 1
Agnieszka Wilk - 1
Najsympatyczniejsz zawodniczka
1. Joanna Chełczyńska - 5
2. Magdalena Skorek - 4
3. Monika Sibora - 3
Alicja Perlińska - 3
5. Emilia Lamparska - 2,3
6. Marta Żyłczyńska - 2
7. Magdalena Leciejewska - 1,5
8. Anna DeForge - 1
Katarina Hrickova - 1
Natalia Marczanka
Karolina Zając - 1
Karolina Żurkowska - 1
13. Aleksandra Karpińska - 0,5
Marina Kress - 0,5
Agnieszka Pazur - 0,5
Jelena Skerovic - 0,5
Natalia Trafimava - 0,5
Agnieszka Wilk - 0,5
Joanna Zalesiak - 0,5
20. Marta Błaszczyk - 0,3
Beata Krupska-Tyszkiewicz - 0,3
PS. Liquidor napisał ze Karolina Zając a troszke za nią Magda Skorek i Natalia Małaszewska - wiec przyjąłem ze jednak Karolina jest dla niego nr. 1
Najlepsza drużyna
1. Wisła Kraków - 43
2. Lotos Gdynia - 2
3. AZS Gorzów - 1
CCC Polkowice - 1
Włókniarz Pabianice - 1
PS. Bodajze mania napisała ze "ma nadzieje ze bedzie to Lotos" w momencie gdy trwała jeszcze rywalizacja finałowa. Nie wiem czy mam przyjac ze jednak Lotos czy ze zwyciezca tej rywalizacji Wisła - na razie nie zaliczyłem tego głosu wcale.
Największa niespodzianka - zawodniczka
1. Agnieszka Pałka - 10
2. Micaela Martins Jacintho - 6
3. Justyna Żurowska - 5,5
4. Małgorzata Babicka - 4
Ewelina Kobryn - 4
6. Joanna Jarkowska - 2,5
7. Kara Brown-Braxton - 2
Anna DeForge - 2
Monika Krawiec - 2
Magdalena Leciejewska - 2
Natalia Małaszewska - 2
12. Paulina Pawlak - 1
Raknica Sarenac - 1
Anna Szyćko - 1
Natalia Trafimava - 1
Agnieszka Wilk - 1
Joanna Zalesiak - 1
Najwieksza niespodzianka - zespół
1. Cukierki-Odra Brzeg - 15
2. AZS Gorzów - 12
3. AZS Poznań - 3
CCC Polkowice - 3
Lotos Gdynia - 3
Wisła Kraków - 3
7. Włókniarz Pabianice - 2
8. ŁKS Łódź - 1
Największe rozczarowanie - zawodniczka
1. Tiffani Johnson - 12
2. Karla Da Costa - 9
3. Krystina Hołowczyc - 5
4. Kara Brown-Braxton - 4
5. Doneeka Hodges - 3,5
6. Reda Aleliunaite - 2
Chelsea Newton - 2
8. Elena Czernij - 1,5
9. Agnieszka Bibrzycka - 1
Marzena Głaszcz - 1
Temeka Johnson - 1
Aleksandra Karpińska - 1
Magdalena Leciejewska - 1
Agnieszka Makowska - 1
Agnieszka Pazur - 1
Elzbieta Trześniewska - 1
Najwieksze rozczarowanie - zespół
1. ŁKS - 37,3
2. CCC Polkowice - 3,5
3. AZS Jelenia Góra - 3
4. Meblotap Chełm - 2,3
5. AZS Gorzów - 1
Lotos Gdynia - 1
Włókniarz Pabianice - 1
8. Wisła Kraków - 0,5
9. AZS Poznań - 0,3
Najlepsi kibice
1. Cukierki-Odra Brzeg - 11,1
2. Wisła Kraków - 10,6
3. ŁKS - 6,4
4. Włókniarz Pabianice - 4,6
5. Lotos Gdynia - 3,8
6. AZS Gorzów - 1,5
7. AZS Poznań - 1,3
8. AZS Jelenia Góra - 1
Meblotap Chełm - 1
10. Olimpia Poznań - 0,3
Najlepszy sedzia
1. Roman Putyra - 5
2. Artur Fiedler - 4
3. Marek Ćmikiewicz - 2
4. Janusz Calik - 1
Marcin Kowalski - 1
Najgorszy sędzia
1. Jakub Zamojski - 8,3
2. Dariusz Szczerba - 8,1
3. Karina Kamińska - 3
4. Wacław Woźniewski - 2,3
5. Marek Ćmikiewicz - 1,3
6. Janusz Calik - 1
Marek Januszonek - 1
8. Marek Mojka - 0,8
Najciekawszy mecz - tutaj bardziej opisowo:
1. Cukierki-Odra Brzeg - 9
Duzo glosow oddano tez na finałowa rywalizacje Wisły i Lotosu, przy czym 7 osob oddało glos na wszytskie mecze finałow, 6 na mecz nr 7 a 5 kolejnych na inne pojedyncze mecze finałow.
Dalsza klasyfikacja wyglada nastepująco
3. Włókniarz-Wisła - 4
4. Polkowice - Gorzów - 3
5. Gorzów-Wisła - 2
Gorzów - Odra - 2
Włókniarz - Lotos - 2
8. Odra-Gorzów - 1
Poznan-Włókniarz - 1
Gorżów-Polkowice - 1
Wisła-Gorzów - 1
Olimpia Poznań - VBW Gdynia półfinał MPJS - 1
Kit/bzdura roku
1. Poziom sedziowania - 13 (wliczałem to zarowno glosy mowiac o całym sedziowaniu jak i wymienianie pojedynczych sedziow)
2. 3 sedziow w PO - 8
3. butne wypowiedzi zawodniczek i działaczy Lotosu - 5
4. Mecze w środe - 2
10-zespołowa liga - 2
Depta - 2
6 - po jednym głosie - takie propozycje:
sędziowanie w pierwszej lidze i to, że nikt nic nie wie, co dalej z systemem rozgrywek!!!
- Nienawiśc wśród kibiców jednej drużyny i ogólnie w końcu interesujemy się tym samym sportem nie piszę , tutaj o tym żeby wszyscy się lubili ale .....
pan Koniecki
bezkarność sędziów w PLKK
dominacja LotOSU w rzadach PLKK
Ten plebiscyt przed końce rozgrywek
Przedsezonowe zapowiedzi działaczy ŁKS o ataku na czwórkę
Otwarta I liga
Transmisje TVP (ich brak)
wypowiedź A.Nowakowskiego po 2 meczu półfinału Wisła-CCC
Kara Braxton w Gorzowie!
Najlepsza zawodniczka I ligi
1. Beata Predehl i Weronika Idczak - 6
3. Ilona Mądra 5
4. Jolanta Sowińska- Broczek - 2
Agnieszka Wilk - 2
Karolina Zając - 2
7. Justyna Daniel - 1
Aleksandra Jabłońska - 1
Elżbieta Paździerska - 1 (zakładam ze ta koszykarka uzywa nicka- Paździoch-osanka )
Agnieszka Skobel - 1
Magdalena Skorek - 1
Najlepszy trener I ligi
1. Maciej Broczek, Ryszard Cudak i Roman Skrzecz - po 5 głosów
4. Marek Juszkiewicz - 1
Aldona Patycka - 1
Arkadiusz Rusin - 1
trener MKS Strzelce Opolskie - 1
treneer Torunia - 1
I. Ryng - 1
Koniec
PS. widziałem ze ktos dodał swoje typy - na razie ich nie uwzgledniam - dodam jak juz reszte zlicze by nie mieszac, ale prosze o zablokowanie tamtego tematu.
Wyniki będę umieszczał seriami. Nie mam siły wszystkiego zliczac na raz
Ogólnie głosy oddało 51 osob, zliczałem je wszystkie bez wzgledu na ilość postów osoby głosującej. Jesli jakas osoba przyznała swoja glos w jakiejs kategorii wiecej niz 1 zawodniczce/trenrow/itd to punkt dzieliłem przez ilosc typow (stad te ułamki)
Najlepsza zawodniczka FGBL
1. Anna DeForge - 43,5
2. Jelena Skerovic - 4,5
3. Agnieszka Bibrzycka - 1
Olga Pantelejeva - 1
5. Ewelina Kobryn - 0,5
Najlepsza polska zawodniczka
1. Agnieszka Bibrzycka - 38,5
2. Agnieszka Szott - 4
3. Agnieszka Pałka - 2,5
4. Magdalena Skorek - 2
5. Monika Ciecierska - 1
Emilia Lamparska - 1
Agata Nowacka - 1
Monika Sibora - 1
Ewelina Kobryn - 1
Najlepsza zagraniczna zawodniczka
1. Anna DeForge - 39,8
2. Jelena Skerovic - 8,3
3. Micaela Martins Jacintho -1,3
4. Kara Brown-Braxton - 1
Olga Pantelejeva - 1
6. Temeka Johnson - 0,5
Najlepszy trener
1. Elmedin Omanic - 16
2. Krzysztof Koziorowicz - 13,5
3. Andrzej Nowakowski - 8,5
4. Dariusz Maciejewski - 5,5
5. Tomasz Herkt - 4,5
6. Sławomir Depta - 1
Rafał Sroka - 1
Mirosław Trześniewski - 1
Najlepszy obrońca
1. Agnieszka Pałka - 26
2. Natalia Trafimava - 9
3. Jelena Skerovic - 6
4. Micaela Martins Jacintho - 2
5. Anna DeForge - 1
Olga Pantelejeva - 1
Marina Kress - 1
Magda SKorek - 1
Justyna Żurowska - 1
Największe odkrycie
1. Magdalena Leciejewska - 19
2. Micaela Martins Jacintho - 9
3. Małgorzata Babicka - 7
4. Anna DeForge -3
Joanna Zalesiak - 3
6. Weronika Idczak - 2
Joanna Jarkowska - 2
8. Monika Krawiec - 1
Agnieszka Pałka - 1
Natalia Waligórska - 1
Agnieszka Wilk - 1
Najsympatyczniejsz zawodniczka
1. Joanna Chełczyńska - 5
2. Magdalena Skorek - 4
3. Monika Sibora - 3
Alicja Perlińska - 3
5. Emilia Lamparska - 2,3
6. Marta Żyłczyńska - 2
7. Magdalena Leciejewska - 1,5
8. Anna DeForge - 1
Katarina Hrickova - 1
Natalia Marczanka
Karolina Zając - 1
Karolina Żurkowska - 1
13. Aleksandra Karpińska - 0,5
Marina Kress - 0,5
Agnieszka Pazur - 0,5
Jelena Skerovic - 0,5
Natalia Trafimava - 0,5
Agnieszka Wilk - 0,5
Joanna Zalesiak - 0,5
20. Marta Błaszczyk - 0,3
Beata Krupska-Tyszkiewicz - 0,3
PS. Liquidor napisał ze Karolina Zając a troszke za nią Magda Skorek i Natalia Małaszewska - wiec przyjąłem ze jednak Karolina jest dla niego nr. 1
Najlepsza drużyna
1. Wisła Kraków - 43
2. Lotos Gdynia - 2
3. AZS Gorzów - 1
CCC Polkowice - 1
Włókniarz Pabianice - 1
PS. Bodajze mania napisała ze "ma nadzieje ze bedzie to Lotos" w momencie gdy trwała jeszcze rywalizacja finałowa. Nie wiem czy mam przyjac ze jednak Lotos czy ze zwyciezca tej rywalizacji Wisła - na razie nie zaliczyłem tego głosu wcale.
Największa niespodzianka - zawodniczka
1. Agnieszka Pałka - 10
2. Micaela Martins Jacintho - 6
3. Justyna Żurowska - 5,5
4. Małgorzata Babicka - 4
Ewelina Kobryn - 4
6. Joanna Jarkowska - 2,5
7. Kara Brown-Braxton - 2
Anna DeForge - 2
Monika Krawiec - 2
Magdalena Leciejewska - 2
Natalia Małaszewska - 2
12. Paulina Pawlak - 1
Raknica Sarenac - 1
Anna Szyćko - 1
Natalia Trafimava - 1
Agnieszka Wilk - 1
Joanna Zalesiak - 1
Najwieksza niespodzianka - zespół
1. Cukierki-Odra Brzeg - 15
2. AZS Gorzów - 12
3. AZS Poznań - 3
CCC Polkowice - 3
Lotos Gdynia - 3
Wisła Kraków - 3
7. Włókniarz Pabianice - 2
8. ŁKS Łódź - 1
Największe rozczarowanie - zawodniczka
1. Tiffani Johnson - 12
2. Karla Da Costa - 9
3. Krystina Hołowczyc - 5
4. Kara Brown-Braxton - 4
5. Doneeka Hodges - 3,5
6. Reda Aleliunaite - 2
Chelsea Newton - 2
8. Elena Czernij - 1,5
9. Agnieszka Bibrzycka - 1
Marzena Głaszcz - 1
Temeka Johnson - 1
Aleksandra Karpińska - 1
Magdalena Leciejewska - 1
Agnieszka Makowska - 1
Agnieszka Pazur - 1
Elzbieta Trześniewska - 1
Najwieksze rozczarowanie - zespół
1. ŁKS - 37,3
2. CCC Polkowice - 3,5
3. AZS Jelenia Góra - 3
4. Meblotap Chełm - 2,3
5. AZS Gorzów - 1
Lotos Gdynia - 1
Włókniarz Pabianice - 1
8. Wisła Kraków - 0,5
9. AZS Poznań - 0,3
Najlepsi kibice
1. Cukierki-Odra Brzeg - 11,1
2. Wisła Kraków - 10,6
3. ŁKS - 6,4
4. Włókniarz Pabianice - 4,6
5. Lotos Gdynia - 3,8
6. AZS Gorzów - 1,5
7. AZS Poznań - 1,3
8. AZS Jelenia Góra - 1
Meblotap Chełm - 1
10. Olimpia Poznań - 0,3
Najlepszy sedzia
1. Roman Putyra - 5
2. Artur Fiedler - 4
3. Marek Ćmikiewicz - 2
4. Janusz Calik - 1
Marcin Kowalski - 1
Najgorszy sędzia
1. Jakub Zamojski - 8,3
2. Dariusz Szczerba - 8,1
3. Karina Kamińska - 3
4. Wacław Woźniewski - 2,3
5. Marek Ćmikiewicz - 1,3
6. Janusz Calik - 1
Marek Januszonek - 1
8. Marek Mojka - 0,8
Najciekawszy mecz - tutaj bardziej opisowo:
1. Cukierki-Odra Brzeg - 9
Duzo glosow oddano tez na finałowa rywalizacje Wisły i Lotosu, przy czym 7 osob oddało glos na wszytskie mecze finałow, 6 na mecz nr 7 a 5 kolejnych na inne pojedyncze mecze finałow.
Dalsza klasyfikacja wyglada nastepująco
3. Włókniarz-Wisła - 4
4. Polkowice - Gorzów - 3
5. Gorzów-Wisła - 2
Gorzów - Odra - 2
Włókniarz - Lotos - 2
8. Odra-Gorzów - 1
Poznan-Włókniarz - 1
Gorżów-Polkowice - 1
Wisła-Gorzów - 1
Olimpia Poznań - VBW Gdynia półfinał MPJS - 1
Kit/bzdura roku
1. Poziom sedziowania - 13 (wliczałem to zarowno glosy mowiac o całym sedziowaniu jak i wymienianie pojedynczych sedziow)
2. 3 sedziow w PO - 8
3. butne wypowiedzi zawodniczek i działaczy Lotosu - 5
4. Mecze w środe - 2
10-zespołowa liga - 2
Depta - 2
6 - po jednym głosie - takie propozycje:
sędziowanie w pierwszej lidze i to, że nikt nic nie wie, co dalej z systemem rozgrywek!!!
- Nienawiśc wśród kibiców jednej drużyny i ogólnie w końcu interesujemy się tym samym sportem nie piszę , tutaj o tym żeby wszyscy się lubili ale .....
pan Koniecki
bezkarność sędziów w PLKK
dominacja LotOSU w rzadach PLKK
Ten plebiscyt przed końce rozgrywek
Przedsezonowe zapowiedzi działaczy ŁKS o ataku na czwórkę
Otwarta I liga
Transmisje TVP (ich brak)
wypowiedź A.Nowakowskiego po 2 meczu półfinału Wisła-CCC
Kara Braxton w Gorzowie!
Najlepsza zawodniczka I ligi
1. Beata Predehl i Weronika Idczak - 6
3. Ilona Mądra 5
4. Jolanta Sowińska- Broczek - 2
Agnieszka Wilk - 2
Karolina Zając - 2
7. Justyna Daniel - 1
Aleksandra Jabłońska - 1
Elżbieta Paździerska - 1 (zakładam ze ta koszykarka uzywa nicka- Paździoch-osanka )
Agnieszka Skobel - 1
Magdalena Skorek - 1
Najlepszy trener I ligi
1. Maciej Broczek, Ryszard Cudak i Roman Skrzecz - po 5 głosów
4. Marek Juszkiewicz - 1
Aldona Patycka - 1
Arkadiusz Rusin - 1
trener MKS Strzelce Opolskie - 1
treneer Torunia - 1
I. Ryng - 1
Koniec
PS. widziałem ze ktos dodał swoje typy - na razie ich nie uwzgledniam - dodam jak juz reszte zlicze by nie mieszac, ale prosze o zablokowanie tamtego tematu.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, 12:08 przez Greebo, łącznie zmieniany 11 razy.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
brawo Greebo, za kawał dobrej roboty
p.s. ja też już nie mogę patrzeć na swoją magisterkę, a termin obrony tuż, tuż , pewnie jeszcze w czerwcu
p.s. ja też już nie mogę patrzeć na swoją magisterkę, a termin obrony tuż, tuż , pewnie jeszcze w czerwcu
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Amator
- Posty: 179
- Rejestracja: 14 kwietnia 2006, 16:34
- Lokalizacja: Pabianice
NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAWODNICZKA:
1.Magda Skorek 6 głosów
2.Joanna Chełczyńska 5 głosów
3.Agnieszka Szott 3 głosy
Monika Sibora 3
Ala Perlińska 3
Emilia Lamparska 3
4.Magda Leciejewska 2 głosy
Marta Żyłczyńska 2
PO 1 PUNKCIE MIAŁY:
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Marta Błaszczyk
Ola Karpińska
Katarina Hrickova
Karolina Żurkowska
Jelena Skerovic
Maryna Kress
Natalia Trafimava
Agnieszka Pazur
Ann deFroge
Natalia Małszewska
Natalia Marczanka
Agnieszka Wilk
Karolina Zając
Joanna Zalesiak
Z góry przepraszam za błedy bo mogą sie pojawic:)
1.Magda Skorek 6 głosów
2.Joanna Chełczyńska 5 głosów
3.Agnieszka Szott 3 głosy
Monika Sibora 3
Ala Perlińska 3
Emilia Lamparska 3
4.Magda Leciejewska 2 głosy
Marta Żyłczyńska 2
PO 1 PUNKCIE MIAŁY:
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Marta Błaszczyk
Ola Karpińska
Katarina Hrickova
Karolina Żurkowska
Jelena Skerovic
Maryna Kress
Natalia Trafimava
Agnieszka Pazur
Ann deFroge
Natalia Małszewska
Natalia Marczanka
Agnieszka Wilk
Karolina Zając
Joanna Zalesiak
Z góry przepraszam za błedy bo mogą sie pojawic:)
Niezwyciężone niebiesko-biało zielone !
Kibic MRKS-U pisze:NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAWODNICZKA:
1.Magda Skorek 6 głosów
2.Joanna Chełczyńska 5 głosów
3.Agnieszka Szott 3 głosy
Monika Sibora 3
Ala Perlińska 3
Emilia Lamparska 3
4.Magda Leciejewska 2 głosy
Marta Żyłczyńska 2
PO 1 PUNKCIE MIAŁY:
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Marta Błaszczyk
Ola Karpińska
Katarina Hrickova
Karolina Żurkowska
Jelena Skerovic
Maryna Kress
Natalia Trafimava
Agnieszka Pazur
Ann deFroge
Natalia Małszewska
Natalia Marczanka
Agnieszka Wilk
Karolina Zając
Joanna Zalesiak
Z góry przepraszam za błedy bo mogą sie pojawic:)
Ogolnie sie zgadza, tylko ze ja dziele punkty gdy ktos przyznał je wiecej niz jednej zawodniczce dlatego beda troche roznily sie od Twoich
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Młodzik
- Posty: 958
- Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
- Lokalizacja: Wisła Kraków
- Kontaktowanie:
Re: Podsumowanie Oskarów
Greebo pisze:PS. Liquidor napisał ze Karolina Zając a troszke za nią Magda Skorek i Natalia Małaszewska - wiec przyjąłem ze jednak Karolina jest dla niego nr. 1
Dobrze przyjołeś
Choć tym samym odebrałem Madzi cenny głos, a Kwasskowi zepsułem dzień, ale co tam
AKZ!
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA
Najgorszy sędzia
1. Jakub Zamojski - 8,3
2. Dariusz Szczerba - 8,1
no proszę jaka wyrównana walka o zwycięstwo w tej jakże chlubnej kategorii
moi "ulubieńcy" na czele
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- paździoch-osanka
- Kadet
- Posty: 1491
- Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
- Lokalizacja: Zgorzelec
- Kontaktowanie:
Re: Podsumowanie Oskarów
Greebo pisze:Najlepsza zawodniczka I ligi
1. Beata Predehl i Weronika Idczak - 6
3. Ilona Mądra 5
4. Jolanta Sowińska- Broczek - 2
Agnieszka Wilk - 2
Karolina Zając - 2
7. Justyna Daniel - 1
Aleksandra Jabłońska - 1
Elżbieta Paździerska - 1 (zakładam ze ta koszykarka uzywa nicka- Paździoch-osanka )
Agnieszka Skobel - 1
Magdalena Skorek - 1
Dobrze zakladasz
Pozdrawiam lalala
________
bedziemy in touch
Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.
bedziemy in touch
Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość