(luty 2008) _ Zawodniczki _____ kolejność według wieku

Wyniki, punkty, podsumowania
Gość-1147
Młodzik
Posty: 602
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

(luty 2008) _ Zawodniczki _____ kolejność według wieku

Postautor: Gość-1147 » 29 lutego 2008, 13:20

.
[ Obliczenia przeprowadzono na podstawie danych znajdujących się na stronie PLKK w dniu 29 lutego 2008 r. ]

[ Wiek każdej zawodniczki obliczono na dzień 29 lutego 2008 r. ]




______ Od najstarszej do najmłodszej ______

1 Ilona Mądra 41,24 MUKS Poznań
2 Ilona Jasnowska 38,54 CCC Polkowice
3 Beata Krupska-Tyszkiewicz 38,10 INEA AZS Poznań
4 Edyta Krysiewicz 37,88 PKM Duda PWSZ Leszno
5 Beata Predehl 36,89 Energa Toruń
6 Agnieszka Jaroszewicz 36,53 Utex Row Rybnik
7 Olena Proshchenko 36,46 Utex Row Rybnik
8 Reda Aleliunaite-Jankovska 35,10 INEA AZS Poznań
9 Edyta Koryzna 34,94 ŁKS Siemens AGD Łódź
10 Sylwia Wlaźlak 34,93 ŁKS Siemens AGD Łódź
11 Birute Dominauskaite 34,90 ŁKS Siemens AGD Łódź
12 Joanna Chełczyńska 34,38 Energa Toruń
13 Monika Ciecierska 34,35 INEA AZS Poznań
14 Ekaterina Dvorskaya 34,33 Cukierki Odra Brzeg
15 Milena Owczarek 33,73 ŁKS Siemens AGD Łódź
16 Monika Sibora 31,93 INEA AZS Poznań
17 Anna DeForge 31,88 TS Wisła Can Pack Kraków
18 Joanna Lorek 31,47 INEA AZS Poznań
19 Dominique Canty 30,99 Lotos PKO BP Gdynia
20 Anna Marczewska 30,99 Energa Toruń
21 Chamique Holdsclaw 30,56 Lotos PKO BP Gdynia
22 Slobodanka Maksimovic 30,44 Lotos PKO BP Gdynia
23 Dorota Sobczyk 30,23 ŁKS Siemens AGD Łódź
24 Anna Wielebnowska 29,87 TS Wisła Can Pack Kraków
25 Anna Szyćko 29,85 CCC Polkowice
26 Shantia Owens 29,79 Cukierki Odra Brzeg
27 Veronika Bortelova 29,72 CCC Polkowice
28 Renata Oliveira 29,65 ŁKS Siemens AGD Łódź
29 Monika Siwczak 29,61 PKM Duda PWSZ Leszno
30 Anna Krzywicka 29,38 PKM Duda PWSZ Leszno
31 Katarzyna Januszek 29,23 Energa Toruń
32 Marijana Ivovic 29,04 MUKS Poznań
33 Katarzyna Kenig 28,91 ŁKS Siemens AGD Łódź
34 Ndeye Ndiaye 28,83 CCC Polkowice
35 Nataliya Trafimava 28,70 TS Wisła Can Pack Kraków
36 Tamika Catchings 28,61 Lotos PKO BP Gdynia
37 Dorota Gburczyk 28,53 TS Wisła Can Pack Kraków
38 Olga Masilionene 28,09 CCC Polkowice
39 Minja Siljegović 27,93 Utex Row Rybnik
40 Iwona Kaszuwara 27,84 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
41 Katarzyna Jarkowska 27,58 INEA AZS Poznań
42 Petra Stampalija 27,52 CCC Polkowice
43 Agata Gajda 27,50 TS Wisła Can Pack Kraków
44 Julija Sazhko 27,27 ŁKS Siemens AGD Łódź
45 Barbara Kaszewska 27,24 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
46 Jelena Skerovic 27,18 TS Wisła Can Pack Kraków
47 Justyna Grabowska 27,12 Energa Toruń
48 Okeisha Howard 27,01 MUKS Poznań
49 Lindsay Taylor 26,78 Energa Toruń
50 Lyudmyla Lyubarska 26,70 Cukierki Odra Brzeg
51 Justyna Jeziorna 26,64 CCC Polkowice
52 Olga Żytomirska 26,54 PKM Duda PWSZ Leszno
53 Constance Jinks 26,48 PKM Duda PWSZ Leszno
54 Joanna Jarkowska 26,34 INEA AZS Poznań
55 Daria Cybulak 26,27 Cukierki Odra Brzeg
56 Alvine Mendeng 26,26 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
57 Marta Fernandez 26,19 TS Wisła Can Pack Kraków
58 Agnieszka Budnik 26,12 PKM Duda PWSZ Leszno
59 Alla Yurlagina 26,09 Cukierki Odra Brzeg
60 Agnieszka Makowska 26,01 PKM Duda PWSZ Leszno
61 Joanna Górzyńska-Szymczak 25,99 Utex Row Rybnik
62 Katarzyna Rezler 25,94 MUKS Poznań
63 Agnieszka Szott 25,93 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
64 Joanna Czarnecka 25,82 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
65 Ewelina Kobryn 25,81 TS Wisła Can Pack Kraków
66 Agnieszka Pałka 25,80 TS Wisła Can Pack Kraków
67 Alana Beard 25,79 Lotos PKO BP Gdynia
68 Patrycja Gulak 25,79 Lotos PKO BP Gdynia
69 Agnieszka Król 25,66 PKM Duda PWSZ Leszno
70 Emilia Tłumak 25,54 Energa Toruń
71 Patrycja Bajerska 25,47 Energa Toruń
72 Khaili Sanders 25,24 Cukierki Odra Brzeg
73 Hollie Merideth 25,18 Utex Row Rybnik
74 Nikita Bell 25,09 Utex Row Rybnik
75 Małgorzata Chomicka 25,08 Utex Row Rybnik
76 Kara Brown-Braxton 25,03 TS Wisła Can Pack Kraków
77 Jennifer Lacy 24,94 CCC Polkowice
78 Amy Sanders 24,73 INEA AZS Poznań
79 Denaimou N'Garsanet 24,68 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
80 Ryan Coleman 24,66 PKM Duda PWSZ Leszno
81 Martyna Koc 24,64 PKM Duda PWSZ Leszno
82 Anna Talarczyk 24,63 PKM Duda PWSZ Leszno
83 Frances Carvajal 24,62 CCC Polkowice
84 Magdalena Rzeźnik 24,60 Cukierki Odra Brzeg
85 Aya Traore 24,59 INEA AZS Poznań
86 Brittany Jackson 24,59 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
87 Shyra Ely 24,56 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
88 Alicja Perlińska 24,31 Energa Toruń
89 Aleksandra Karpińska 24,27 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
90 Daria Mieloszyńska 24,26 PKM Duda PWSZ Leszno
91 Magdalena Gawrońska 24,22 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
92 Latoya Bond 24,04 Energa Toruń
93 Monika Krawiec 23,91 TS Wisła Can Pack Kraków
94 Katarina Ristić 23,88 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
95 Amy Denson 23,82 Energa Toruń
96 Monika Kopeć 23,82 ŁKS Siemens AGD Łódź
97 Paulina Dąbkowska 23,78 INEA AZS Poznań
98 Magdalena Pietrzak 23,73 CCC Polkowice
99 Magdalena Skorek 23,68 Utex Row Rybnik
100 Paulina Pawlak 23,66 Lotos PKO BP Gdynia
101 Justyna Nieznalska 23,59 MUKS Poznań
102 Dorota Arodź 23,56 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
103 Candice Dupree 23,54 TS Wisła Can Pack Kraków
104 Joei Clyburn 23,48 Cukierki Odra Brzeg
105 Anna Breitreiner 23,48 Lotos PKO BP Gdynia
106 Jennifer Humphrey 23,48 ŁKS Siemens AGD Łódź
107 Lindsey Hugstad - Vaa 23,46 MUKS Poznań
108 Anna Pamuła 23,41 INEA AZS Poznań
109 Natalia Waligórska 23,35 Lotos PKO BP Gdynia
110 Natalia Małaszewska 23,23 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
111 Żaneta Sojka 22,98 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
112 Justyna Żurowska 22,98 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
113 Marta Misztal 22,85 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
114 Aleksandra Chomać 22,85 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
115 Carrie Moore 22,79 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
116 Monika Soroczyńska 22,78 PKM Duda PWSZ Leszno
117 Anna Lara 22,70 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
118 Marquetta Dickens 22,67 Utex Row Rybnik
119 Edyta Błaszczak 22,60 Utex Row Rybnik
120 Katarzyna Czubak 22,51 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
121 Ekaterina Snytsina 22,49 Lotos PKO BP Gdynia
122 Małgorzata Babicka 22,48 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
123 Lada Kovalenko 22,43 Energa Toruń
124 Justyna Daniel 22,13 Cukierki Odra Brzeg
125 Małgorzata Myćka 21,98 INEA AZS Poznań
126 Ganna Zarytska 21,73 Lotos PKO BP Gdynia
127 Magdalena Leciejewska 21,67 Lotos PKO BP Gdynia
128 Dorota Wójcik 21,58 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
129 Joice Cristina Rodrigues 21,48 ŁKS Siemens AGD Łódź
130 Marta Urbaniak 21,12 Lotos PKO BP Gdynia
131 Aleksandra Pietraszek 21,07 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
132 Karolina Ambrosiewicz 20,66 Lotos PKO BP Gdynia
133 Agnieszka Wilk 20,56 ŁKS Siemens AGD Łódź
134 Joanna Dłutowska 20,52 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
135 Agata Rafałowicz 20,51 INEA AZS Poznań
136 Paulina Furmańczak 20,47 MUKS Poznań
137 Agata Bachryj 20,45 Cukierki Odra Brzeg
138 Marlena Wdowczyk 20,44 INEA AZS Poznań
139 Marta Gajewska 20,38 CCC Polkowice
140 Anna Pietrzak 20,32 CCC Polkowice
141 Barbara Głocka 20,14 Utex Row Rybnik
142 Agnieszka Balsam 20,14 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
143 Marta Kacprowicz 20,10 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
144 Beata Andrzejczak 20,08 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
145 Mirela Pułtorak 20,03 Cukierki Odra Brzeg
146 Agnieszka Kret 19,83 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
147 Olga Pacyńska 19,81 INEA AZS Poznań
148 Małgorzata Kudłak 19,69 Cukierki Odra Brzeg
149 Karolina Rykowska 19,66 ŁKS Siemens AGD Łódź
150 Karolina Budeń 19,48 INEA AZS Poznań
151 Magda Bibrzycka 19,42 Lotos PKO BP Gdynia
152 Justyna Zielińska 19,37 Energa Toruń
153 Elżbieta Paździerska 19,32 CCC Polkowice
154 Łucja Tomczak 19,30 CCC Polkowice
155 Agata Chaliburda 19,27 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
156 Marta Jujka 19,21 Lotos PKO BP Gdynia
157 Aneta Kotnis 19,14 Arcus SMS PZKosz Łomianki
158 Agnieszka Skobel 19,12 MUKS Poznań
159 Weronika Idczak 19,09 INEA AZS Poznań
160 Martyna Mićków 19,04 MUKS Poznań
161 Adrianna Najtkowska 19,04 MUKS Poznań
162 Katarzyna Ćwiklińska 18,96 Arcus SMS PZKosz Łomianki
163 Karolina Stanek 18,91 Utex Row Rybnik
164 Katarzyna Strzelecka 18,83 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
165 Agnieszka Kaczmarczyk 18,77 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
166 Paulina Rozwadowska 18,69 CCC Polkowice
167 Agnieszka Nowak 18,51 CCC Polkowice
168 Żaneta Durak 18,51 MUKS Poznań
169 Katarzyna Bednarczyk 18,41 Arcus SMS PZKosz Łomianki
170 Marzena Kowalczyk 18,13 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
171 Paulina Antczak 18,09 MUKS Poznań
172 Agata Bogusz 18,04 Arcus SMS PZKosz Łomianki
173 Claudia Sosnowska 17,90 Arcus SMS PZKosz Łomianki
174 Olivia Tomiałowicz 17,82 Arcus SMS PZKosz Łomianki
175 Justyna Maruszczak 17,78 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
176 Kamila Kowalewska 17,71 Arcus SMS PZKosz Łomianki
177 Paulina Miszczuk 17,70 MUKS Poznań
178 Magda Kaczmarska 17,63 Arcus SMS PZKosz Łomianki
179 Anna Soszyńska 17,59 Arcus SMS PZKosz Łomianki
180 Marta Szymańska 17,44 Cukierki Odra Brzeg
181 Agnieszka Modelska 17,36 Arcus SMS PZKosz Łomianki
182 Barbara Skowronek 17,24 MUKS Poznań
183 Katarzyna Arak 17,12 Arcus SMS PZKosz Łomianki
184 Marta Olędzka 17,09 Arcus SMS PZKosz Łomianki
185 Joanna Pawlukiewicz 17,04 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
186 Małgorzata Misiuk 16,93 Arcus SMS PZKosz Łomianki
187 Aleksandra Dziwińska 16,88 Arcus SMS PZKosz Łomianki
188 Magdalena Sawicka 16,73 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
189 Aleksandra Jagodzińska 16,58 Arcus SMS PZKosz Łomianki
190 Natalia Przekop 16,45 Utex Row Rybnik
191 Karolina Formella 16,40 Arcus SMS PZKosz Łomianki
192 Agnieszka Śnieżek 16,34 Arcus SMS PZKosz Łomianki
193 Sonia Moszkowicz 16,33 Utex Row Rybnik
194 Lucyna Gozdawa-Grajewska 15,98 Arcus SMS PZKosz Łomianki
195 Agata Szczepanik 15,96 Arcus SMS PZKosz Łomianki
196 Aleksandra Teklińska 15,96 Cukierki Odra Brzeg
197 Monika Jasnowska 15,50 Arcus SMS PZKosz Łomianki
198 Roksana Schmidt 15,27 ŁKS Siemens AGD Łódź




______ Od najmłodszej do najstarszej ______

1 Roksana Schmidt 15,27 ŁKS Siemens AGD Łódź
2 Monika Jasnowska 15,50 Arcus SMS PZKosz Łomianki
3 Aleksandra Teklińska 15,96 Cukierki Odra Brzeg
4 Agata Szczepanik 15,96 Arcus SMS PZKosz Łomianki
5 Lucyna Gozdawa-Grajewska 15,98 Arcus SMS PZKosz Łomianki
6 Sonia Moszkowicz 16,33 Utex Row Rybnik
7 Agnieszka Śnieżek 16,34 Arcus SMS PZKosz Łomianki
8 Karolina Formella 16,40 Arcus SMS PZKosz Łomianki
9 Natalia Przekop 16,45 Utex Row Rybnik
10 Aleksandra Jagodzińska 16,58 Arcus SMS PZKosz Łomianki
11 Magdalena Sawicka 16,73 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
12 Aleksandra Dziwińska 16,88 Arcus SMS PZKosz Łomianki
13 Małgorzata Misiuk 16,93 Arcus SMS PZKosz Łomianki
14 Joanna Pawlukiewicz 17,04 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
15 Marta Olędzka 17,09 Arcus SMS PZKosz Łomianki
16 Katarzyna Arak 17,12 Arcus SMS PZKosz Łomianki
17 Barbara Skowronek 17,24 MUKS Poznań
18 Agnieszka Modelska 17,36 Arcus SMS PZKosz Łomianki
19 Marta Szymańska 17,44 Cukierki Odra Brzeg
20 Anna Soszyńska 17,59 Arcus SMS PZKosz Łomianki
21 Magda Kaczmarska 17,63 Arcus SMS PZKosz Łomianki
22 Paulina Miszczuk 17,70 MUKS Poznań
23 Kamila Kowalewska 17,71 Arcus SMS PZKosz Łomianki
24 Justyna Maruszczak 17,78 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
25 Olivia Tomiałowicz 17,82 Arcus SMS PZKosz Łomianki
26 Claudia Sosnowska 17,90 Arcus SMS PZKosz Łomianki
27 Agata Bogusz 18,04 Arcus SMS PZKosz Łomianki
28 Paulina Antczak 18,09 MUKS Poznań
29 Marzena Kowalczyk 18,13 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
30 Katarzyna Bednarczyk 18,41 Arcus SMS PZKosz Łomianki
31 Żaneta Durak 18,51 MUKS Poznań
32 Agnieszka Nowak 18,51 CCC Polkowice
33 Paulina Rozwadowska 18,69 CCC Polkowice
34 Agnieszka Kaczmarczyk 18,77 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
35 Katarzyna Strzelecka 18,83 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
36 Karolina Stanek 18,91 Utex Row Rybnik
37 Katarzyna Ćwiklińska 18,96 Arcus SMS PZKosz Łomianki
38 Martyna Mićków 19,04 MUKS Poznań
39 Adrianna Najtkowska 19,04 MUKS Poznań
40 Weronika Idczak 19,09 INEA AZS Poznań
41 Agnieszka Skobel 19,12 MUKS Poznań
42 Aneta Kotnis 19,14 Arcus SMS PZKosz Łomianki
43 Marta Jujka 19,21 Lotos PKO BP Gdynia
44 Agata Chaliburda 19,27 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
45 Łucja Tomczak 19,30 CCC Polkowice
46 Elżbieta Paździerska 19,32 CCC Polkowice
47 Justyna Zielińska 19,37 Energa Toruń
48 Magda Bibrzycka 19,42 Lotos PKO BP Gdynia
49 Karolina Budeń 19,48 INEA AZS Poznań
50 Karolina Rykowska 19,66 ŁKS Siemens AGD Łódź
51 Małgorzata Kudłak 19,69 Cukierki Odra Brzeg
52 Olga Pacyńska 19,81 INEA AZS Poznań
53 Agnieszka Kret 19,83 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
54 Mirela Pułtorak 20,03 Cukierki Odra Brzeg
55 Beata Andrzejczak 20,08 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
56 Marta Kacprowicz 20,10 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
57 Agnieszka Balsam 20,14 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
58 Barbara Głocka 20,14 Utex Row Rybnik
59 Anna Pietrzak 20,32 CCC Polkowice
60 Marta Gajewska 20,38 CCC Polkowice
61 Marlena Wdowczyk 20,44 INEA AZS Poznań
62 Agata Bachryj 20,45 Cukierki Odra Brzeg
63 Paulina Furmańczak 20,47 MUKS Poznań
64 Agata Rafałowicz 20,51 INEA AZS Poznań
65 Joanna Dłutowska 20,52 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
66 Agnieszka Wilk 20,56 ŁKS Siemens AGD Łódź
67 Karolina Ambrosiewicz 20,66 Lotos PKO BP Gdynia
68 Aleksandra Pietraszek 21,07 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
69 Marta Urbaniak 21,12 Lotos PKO BP Gdynia
70 Joice Cristina Rodrigues 21,48 ŁKS Siemens AGD Łódź
71 Dorota Wójcik 21,58 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
72 Magdalena Leciejewska 21,67 Lotos PKO BP Gdynia
73 Ganna Zarytska 21,73 Lotos PKO BP Gdynia
74 Małgorzata Myćka 21,98 INEA AZS Poznań
75 Justyna Daniel 22,13 Cukierki Odra Brzeg
76 Lada Kovalenko 22,43 Energa Toruń
77 Małgorzata Babicka 22,48 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
78 Ekaterina Snytsina 22,49 Lotos PKO BP Gdynia
79 Katarzyna Czubak 22,51 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
80 Edyta Błaszczak 22,60 Utex Row Rybnik
81 Marquetta Dickens 22,67 Utex Row Rybnik
82 Anna Lara 22,70 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
83 Monika Soroczyńska 22,78 PKM Duda PWSZ Leszno
84 Carrie Moore 22,79 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
85 Marta Misztal 22,85 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
86 Aleksandra Chomać 22,85 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
87 Justyna Żurowska 22,98 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
88 Żaneta Sojka 22,98 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
89 Natalia Małaszewska 23,23 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
90 Natalia Waligórska 23,35 Lotos PKO BP Gdynia
91 Anna Pamuła 23,41 INEA AZS Poznań
92 Lindsey Hugstad - Vaa 23,46 MUKS Poznań
93 Jennifer Humphrey 23,48 ŁKS Siemens AGD Łódź
94 Joei Clyburn 23,48 Cukierki Odra Brzeg
95 Anna Breitreiner 23,48 Lotos PKO BP Gdynia
96 Candice Dupree 23,54 TS Wisła Can Pack Kraków
97 Dorota Arodź 23,56 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
98 Justyna Nieznalska 23,59 MUKS Poznań
99 Paulina Pawlak 23,66 Lotos PKO BP Gdynia
100 Magdalena Skorek 23,68 Utex Row Rybnik
101 Magdalena Pietrzak 23,73 CCC Polkowice
102 Paulina Dąbkowska 23,78 INEA AZS Poznań
103 Monika Kopeć 23,82 ŁKS Siemens AGD Łódź
104 Amy Denson 23,82 Energa Toruń
105 Katarina Ristić 23,88 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
106 Monika Krawiec 23,91 TS Wisła Can Pack Kraków
107 Latoya Bond 24,04 Energa Toruń
108 Magdalena Gawrońska 24,22 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
109 Daria Mieloszyńska 24,26 PKM Duda PWSZ Leszno
110 Aleksandra Karpińska 24,27 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
111 Alicja Perlińska 24,31 Energa Toruń
112 Shyra Ely 24,56 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
113 Brittany Jackson 24,59 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
114 Aya Traore 24,59 INEA AZS Poznań
115 Magdalena Rzeźnik 24,60 Cukierki Odra Brzeg
116 Frances Carvajal 24,62 CCC Polkowice
117 Anna Talarczyk 24,63 PKM Duda PWSZ Leszno
118 Martyna Koc 24,64 PKM Duda PWSZ Leszno
119 Ryan Coleman 24,66 PKM Duda PWSZ Leszno
120 Denaimou N'Garsanet 24,68 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
121 Amy Sanders 24,73 INEA AZS Poznań
122 Jennifer Lacy 24,94 CCC Polkowice
123 Kara Brown-Braxton 25,03 TS Wisła Can Pack Kraków
124 Małgorzata Chomicka 25,08 Utex Row Rybnik
125 Nikita Bell 25,09 Utex Row Rybnik
126 Hollie Merideth 25,18 Utex Row Rybnik
127 Khaili Sanders 25,24 Cukierki Odra Brzeg
128 Patrycja Bajerska 25,47 Energa Toruń
129 Emilia Tłumak 25,54 Energa Toruń
130 Agnieszka Król 25,66 PKM Duda PWSZ Leszno
131 Patrycja Gulak 25,79 Lotos PKO BP Gdynia
132 Alana Beard 25,79 Lotos PKO BP Gdynia
133 Agnieszka Pałka 25,80 TS Wisła Can Pack Kraków
134 Ewelina Kobryn 25,81 TS Wisła Can Pack Kraków
135 Joanna Czarnecka 25,82 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
136 Agnieszka Szott 25,93 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
137 Katarzyna Rezler 25,94 MUKS Poznań
138 Joanna Górzyńska-Szymczak 25,99 Utex Row Rybnik
139 Agnieszka Makowska 26,01 PKM Duda PWSZ Leszno
140 Alla Yurlagina 26,09 Cukierki Odra Brzeg
141 Agnieszka Budnik 26,12 PKM Duda PWSZ Leszno
142 Marta Fernandez 26,19 TS Wisła Can Pack Kraków
143 Alvine Mendeng 26,26 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
144 Daria Cybulak 26,27 Cukierki Odra Brzeg
145 Joanna Jarkowska 26,34 INEA AZS Poznań
146 Constance Jinks 26,48 PKM Duda PWSZ Leszno
147 Olga Żytomirska 26,54 PKM Duda PWSZ Leszno
148 Justyna Jeziorna 26,64 CCC Polkowice
149 Lyudmyla Lyubarska 26,70 Cukierki Odra Brzeg
150 Lindsay Taylor 26,78 Energa Toruń
151 Okeisha Howard 27,01 MUKS Poznań
152 Justyna Grabowska 27,12 Energa Toruń
153 Jelena Skerovic 27,18 TS Wisła Can Pack Kraków
154 Barbara Kaszewska 27,24 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
155 Julija Sazhko 27,27 ŁKS Siemens AGD Łódź
156 Agata Gajda 27,50 TS Wisła Can Pack Kraków
157 Petra Stampalija 27,52 CCC Polkowice
158 Katarzyna Jarkowska 27,58 INEA AZS Poznań
159 Iwona Kaszuwara 27,84 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
160 Minja Siljegović 27,93 Utex Row Rybnik
161 Olga Masilionene 28,09 CCC Polkowice
162 Dorota Gburczyk 28,53 TS Wisła Can Pack Kraków
163 Tamika Catchings 28,61 Lotos PKO BP Gdynia
164 Nataliya Trafimava 28,70 TS Wisła Can Pack Kraków
165 Ndeye Ndiaye 28,83 CCC Polkowice
166 Katarzyna Kenig 28,91 ŁKS Siemens AGD Łódź
167 Marijana Ivovic 29,04 MUKS Poznań
168 Katarzyna Januszek 29,23 Energa Toruń
169 Anna Krzywicka 29,38 PKM Duda PWSZ Leszno
170 Monika Siwczak 29,61 PKM Duda PWSZ Leszno
171 Renata Oliveira 29,65 ŁKS Siemens AGD Łódź
172 Veronika Bortelova 29,72 CCC Polkowice
173 Shantia Owens 29,79 Cukierki Odra Brzeg
174 Anna Szyćko 29,85 CCC Polkowice
175 Anna Wielebnowska 29,87 TS Wisła Can Pack Kraków
176 Dorota Sobczyk 30,23 ŁKS Siemens AGD Łódź
177 Slobodanka Maksimovic 30,44 Lotos PKO BP Gdynia
178 Chamique Holdsclaw 30,56 Lotos PKO BP Gdynia
179 Anna Marczewska 30,99 Energa Toruń
180 Dominique Canty 30,99 Lotos PKO BP Gdynia
181 Joanna Lorek 31,47 INEA AZS Poznań
182 Anna DeForge 31,88 TS Wisła Can Pack Kraków
183 Monika Sibora 31,93 INEA AZS Poznań
184 Milena Owczarek 33,73 ŁKS Siemens AGD Łódź
185 Ekaterina Dvorskaya 34,33 Cukierki Odra Brzeg
186 Monika Ciecierska 34,35 INEA AZS Poznań
187 Joanna Chełczyńska 34,38 Energa Toruń
188 Birute Dominauskaite 34,90 ŁKS Siemens AGD Łódź
189 Sylwia Wlaźlak 34,93 ŁKS Siemens AGD Łódź
190 Edyta Koryzna 34,94 ŁKS Siemens AGD Łódź
191 Reda Aleliunaite-Jankovska 35,10 INEA AZS Poznań
192 Olena Proshchenko 36,46 Utex Row Rybnik
193 Agnieszka Jaroszewicz 36,53 Utex Row Rybnik
194 Beata Predehl 36,89 Energa Toruń
195 Edyta Krysiewicz 37,88 PKM Duda PWSZ Leszno
196 Beata Krupska-Tyszkiewicz 38,10 INEA AZS Poznań
197 Ilona Jasnowska 38,54 CCC Polkowice
198 Ilona Mądra 41,24 MUKS Poznań

.

Wróć do „Statystyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość