(luty 2008) _ Zawodniczki _____ kolejność według wzrostu

Wyniki, punkty, podsumowania
Gość-1147
Młodzik
Posty: 602
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

(luty 2008) _ Zawodniczki _____ kolejność według wzrostu

Postautor: Gość-1147 » 29 lutego 2008, 14:00

.
[ Obliczenia przeprowadzono na podstawie danych znajdujących się na stronie PLKK w dniu 29 lutego 2008 r. ]



______ Od najwyższej do najniższej ______

1 Lindsay Taylor 203,0 Energa Toruń
2 Ekaterina Dvorskaya 198,0 Cukierki Odra Brzeg
3 Kara Brown-Braxton 198,0 TS Wisła Can Pack Kraków
4 Marta Olędzka 197,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
5 Paulina Furmańczak 197,0 MUKS Poznań
6 Marijana Ivovic 196,0 MUKS Poznań
7 Agata Bogusz 195,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
8 Agnieszka Pałka 195,0 TS Wisła Can Pack Kraków
9 Reda Aleliunaite-Jankovska 193,0 INEA AZS Poznań
10 Marlena Wdowczyk 193,0 INEA AZS Poznań
11 Marta Jujka 193,0 Lotos PKO BP Gdynia
12 Slobodanka Maksimovic 193,0 Lotos PKO BP Gdynia
13 Martyna Koc 193,0 PKM Duda PWSZ Leszno
14 Ewelina Kobryn 193,0 TS Wisła Can Pack Kraków
15 Katarzyna Ćwiklińska 192,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
16 Dorota Wójcik 192,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
17 Joanna Czarnecka 192,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
18 Jennifer Humphrey 192,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
19 Jennifer Lacy 191,0 CCC Polkowice
20 Khaili Sanders 191,0 Cukierki Odra Brzeg
21 Denaimou N'Garsanet 191,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
22 Magdalena Leciejewska 191,0 Lotos PKO BP Gdynia
23 Agnieszka Budnik 191,0 PKM Duda PWSZ Leszno
24 Agata Szczepanik 190,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
25 Paulina Rozwadowska 190,0 CCC Polkowice
26 Shantia Owens 190,0 Cukierki Odra Brzeg
27 Lada Kovalenko 190,0 Energa Toruń
28 Aleksandra Chomać 190,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
29 Patrycja Gulak 190,0 Lotos PKO BP Gdynia
30 Hollie Merideth 190,0 Utex Row Rybnik
31 Petra Stampalija 189,0 CCC Polkowice
32 Barbara Skowronek 189,0 MUKS Poznań
33 Anna Soszyńska 188,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
34 Marta Gajewska 188,0 CCC Polkowice
35 Ndeye Ndiaye 188,0 CCC Polkowice
36 Agnieszka Balsam 188,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
37 Shyra Ely 188,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
38 Agata Chaliburda 188,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
39 Justyna Żurowska 188,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
40 Chamique Holdsclaw 188,0 Lotos PKO BP Gdynia
41 Ekaterina Snytsina 188,0 Lotos PKO BP Gdynia
42 Lindsey Hugstad - Vaa 188,0 MUKS Poznań
43 Agnieszka Król 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
44 Daria Mieloszyńska 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
45 Olga Żytomirska 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
46 Candice Dupree 188,0 TS Wisła Can Pack Kraków
47 Anna Wielebnowska 188,0 TS Wisła Can Pack Kraków
48 Minja Siljegović 188,0 Utex Row Rybnik
49 Mirela Pułtorak 187,0 Cukierki Odra Brzeg
50 Anna Marczewska 187,0 Energa Toruń
51 Małgorzata Babicka 187,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
52 Renata Oliveira 187,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
53 Dorota Sobczyk 187,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
54 Dorota Gburczyk 187,0 TS Wisła Can Pack Kraków
55 Aneta Kotnis 186,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
56 Małgorzata Kudłak 186,0 Cukierki Odra Brzeg
57 Marta Szymańska 186,0 Cukierki Odra Brzeg
58 Agnieszka Kaczmarczyk 186,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
59 Agnieszka Szott 186,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
60 Nataliya Trafimava 186,0 TS Wisła Can Pack Kraków
61 Joanna Górzyńska-Szymczak 186,0 Utex Row Rybnik
62 Aleksandra Jagodzińska 185,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
63 Joei Clyburn 185,0 Cukierki Odra Brzeg
64 Patrycja Bajerska 185,0 Energa Toruń
65 Aya Traore 185,0 INEA AZS Poznań
66 Tamika Catchings 185,0 Lotos PKO BP Gdynia
67 Katarzyna Kenig 185,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
68 Sonia Moszkowicz 185,0 Utex Row Rybnik
69 Katarzyna Bednarczyk 184,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
70 Claudia Sosnowska 184,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
71 Łucja Tomczak 184,0 CCC Polkowice
72 Emilia Tłumak 184,0 Energa Toruń
73 Iwona Kaszuwara 184,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
74 Alvine Mendeng 184,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
75 Magda Bibrzycka 184,0 Lotos PKO BP Gdynia
76 Birute Dominauskaite 184,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
77 Marquetta Dickens 184,0 Utex Row Rybnik
78 Lucyna Gozdawa-Grajewska 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
79 Magda Kaczmarska 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
80 Małgorzata Misiuk 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
81 Amy Denson 183,0 Energa Toruń
82 Agnieszka Kret 183,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
83 Karolina Budeń 183,0 INEA AZS Poznań
84 Paulina Dąbkowska 183,0 INEA AZS Poznań
85 Joanna Jarkowska 183,0 INEA AZS Poznań
86 Anna Breitreiner 183,0 Lotos PKO BP Gdynia
87 Paulina Miszczuk 183,0 MUKS Poznań
88 Nikita Bell 183,0 Utex Row Rybnik
89 Barbara Głocka 183,0 Utex Row Rybnik
90 Karolina Stanek 183,0 Utex Row Rybnik
91 Frances Carvajal 182,0 CCC Polkowice
92 Ilona Jasnowska 182,0 CCC Polkowice
93 Marzena Kowalczyk 182,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
94 Joanna Pawlukiewicz 182,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
95 Monika Ciecierska 182,0 INEA AZS Poznań
96 Ganna Zarytska 182,0 Lotos PKO BP Gdynia
97 Paulina Antczak 182,0 MUKS Poznań
98 Agnieszka Makowska 182,0 PKM Duda PWSZ Leszno
99 Monika Jasnowska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
100 Kamila Kowalewska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
101 Agnieszka Modelska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
102 Olga Masilionene 181,0 CCC Polkowice
103 Olga Pacyńska 181,0 INEA AZS Poznań
104 Barbara Kaszewska 181,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
105 Roksana Schmidt 181,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
106 Ilona Mądra 181,0 MUKS Poznań
107 Justyna Nieznalska 181,0 MUKS Poznań
108 Katarzyna Arak 180,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
109 Karolina Formella 180,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
110 Brittany Jackson 180,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
111 Joanna Lorek 180,0 INEA AZS Poznań
112 Anna Pamuła 180,0 INEA AZS Poznań
113 Amy Sanders 180,0 INEA AZS Poznań
114 Alana Beard 180,0 Lotos PKO BP Gdynia
115 Marta Urbaniak 180,0 Lotos PKO BP Gdynia
116 Katarzyna Rezler 180,0 MUKS Poznań
117 Agnieszka Skobel 180,0 MUKS Poznań
118 Marta Fernandez 180,0 TS Wisła Can Pack Kraków
119 Olivia Tomiałowicz 179,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
120 Agnieszka Nowak 179,0 CCC Polkowice
121 Agnieszka Jaroszewicz 179,0 Utex Row Rybnik
122 Justyna Daniel 178,0 Cukierki Odra Brzeg
123 Aleksandra Teklińska 178,0 Cukierki Odra Brzeg
124 Joanna Chełczyńska 178,0 Energa Toruń
125 Małgorzata Myćka 178,0 INEA AZS Poznań
126 Aleksandra Karpińska 178,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
127 Katarzyna Strzelecka 178,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
128 Monika Kopeć 178,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
129 Agnieszka Wilk 178,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
130 Adrianna Najtkowska 178,0 MUKS Poznań
131 Anna DeForge 178,0 TS Wisła Can Pack Kraków
132 Agata Bachryj 177,0 Cukierki Odra Brzeg
133 Daria Cybulak 177,0 Cukierki Odra Brzeg
134 Justyna Grabowska 177,0 Energa Toruń
135 Natalia Małaszewska 177,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
136 Karolina Rykowska 177,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
137 Magdalena Skorek 177,0 Utex Row Rybnik
138 Dorota Arodź 176,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
139 Milena Owczarek 176,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
140 Agnieszka Śnieżek 175,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
141 Magdalena Pietrzak 175,0 CCC Polkowice
142 Katarzyna Januszek 175,0 Energa Toruń
143 Anna Lara 175,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
144 Katarzyna Jarkowska 175,0 INEA AZS Poznań
145 Agata Rafałowicz 175,0 INEA AZS Poznań
146 Carrie Moore 175,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
147 Dominique Canty 175,0 Lotos PKO BP Gdynia
148 Joice Cristina Rodrigues 175,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
149 Edyta Błaszczak 175,0 Utex Row Rybnik
150 Weronika Idczak 174,0 INEA AZS Poznań
151 Katarzyna Czubak 174,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
152 Katarina Ristić 174,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
153 Karolina Ambrosiewicz 174,0 Lotos PKO BP Gdynia
154 Edyta Koryzna 174,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
155 Julija Sazhko 174,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
156 Anna Krzywicka 174,0 PKM Duda PWSZ Leszno
157 Agata Gajda 174,0 TS Wisła Can Pack Kraków
158 Justyna Jeziorna 173,0 CCC Polkowice
159 Anna Szyćko 173,0 CCC Polkowice
160 Magdalena Sawicka 173,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
161 Justyna Maruszczak 173,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
162 Monika Krawiec 173,0 TS Wisła Can Pack Kraków
163 Justyna Zielińska 172,0 Energa Toruń
164 Joanna Dłutowska 172,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
165 Aleksandra Pietraszek 172,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
166 Żaneta Durak 172,0 MUKS Poznań
167 Okeisha Howard 172,0 MUKS Poznań
168 Martyna Mićków 172,0 MUKS Poznań
169 Monika Siwczak 172,0 PKM Duda PWSZ Leszno
170 Monika Soroczyńska 172,0 PKM Duda PWSZ Leszno
171 Jelena Skerovic 172,0 TS Wisła Can Pack Kraków
172 Magdalena Rzeźnik 171,0 Cukierki Odra Brzeg
173 Marta Misztal 171,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
174 Natalia Waligórska 171,0 Lotos PKO BP Gdynia
175 Sylwia Wlaźlak 171,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
176 Aleksandra Dziwińska 170,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
177 Elżbieta Paździerska 170,0 CCC Polkowice
178 Alla Yurlagina 170,0 Cukierki Odra Brzeg
179 Latoya Bond 170,0 Energa Toruń
180 Alicja Perlińska 170,0 Energa Toruń
181 Beata Predehl 170,0 Energa Toruń
182 Beata Andrzejczak 170,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
183 Paulina Pawlak 170,0 Lotos PKO BP Gdynia
184 Constance Jinks 170,0 PKM Duda PWSZ Leszno
185 Veronika Bortelova 169,0 CCC Polkowice
186 Natalia Przekop 169,0 Utex Row Rybnik
187 Magdalena Gawrońska 168,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
188 Monika Sibora 168,0 INEA AZS Poznań
189 Ryan Coleman 168,0 PKM Duda PWSZ Leszno
190 Małgorzata Chomicka 168,0 Utex Row Rybnik
191 Olena Proshchenko 168,0 Utex Row Rybnik
192 Anna Pietrzak 167,0 CCC Polkowice
193 Anna Talarczyk 166,0 PKM Duda PWSZ Leszno
194 Lyudmyla Lyubarska 165,0 Cukierki Odra Brzeg
195 Marta Kacprowicz 165,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
196 Beata Krupska-Tyszkiewicz 165,0 INEA AZS Poznań
197 Edyta Krysiewicz 164,0 PKM Duda PWSZ Leszno
198 Żaneta Sojka 163,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra




______ Od najniższej do najwyższej ______

1 Żaneta Sojka 163,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
2 Edyta Krysiewicz 164,0 PKM Duda PWSZ Leszno
3 Lyudmyla Lyubarska 165,0 Cukierki Odra Brzeg
4 Marta Kacprowicz 165,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
5 Beata Krupska-Tyszkiewicz 165,0 INEA AZS Poznań
6 Anna Talarczyk 166,0 PKM Duda PWSZ Leszno
7 Anna Pietrzak 167,0 CCC Polkowice
8 Magdalena Gawrońska 168,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
9 Monika Sibora 168,0 INEA AZS Poznań
10 Ryan Coleman 168,0 PKM Duda PWSZ Leszno
11 Małgorzata Chomicka 168,0 Utex Row Rybnik
12 Olena Proshchenko 168,0 Utex Row Rybnik
13 Veronika Bortelova 169,0 CCC Polkowice
14 Natalia Przekop 169,0 Utex Row Rybnik
15 Aleksandra Dziwińska 170,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
16 Elżbieta Paździerska 170,0 CCC Polkowice
17 Alla Yurlagina 170,0 Cukierki Odra Brzeg
18 Latoya Bond 170,0 Energa Toruń
19 Alicja Perlińska 170,0 Energa Toruń
20 Beata Predehl 170,0 Energa Toruń
21 Beata Andrzejczak 170,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
22 Paulina Pawlak 170,0 Lotos PKO BP Gdynia
23 Constance Jinks 170,0 PKM Duda PWSZ Leszno
24 Magdalena Rzeźnik 171,0 Cukierki Odra Brzeg
25 Marta Misztal 171,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
26 Natalia Waligórska 171,0 Lotos PKO BP Gdynia
27 Sylwia Wlaźlak 171,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
28 Justyna Zielińska 172,0 Energa Toruń
29 Joanna Dłutowska 172,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
30 Aleksandra Pietraszek 172,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
31 Żaneta Durak 172,0 MUKS Poznań
32 Okeisha Howard 172,0 MUKS Poznań
33 Martyna Mićków 172,0 MUKS Poznań
34 Monika Siwczak 172,0 PKM Duda PWSZ Leszno
35 Monika Soroczyńska 172,0 PKM Duda PWSZ Leszno
36 Jelena Skerovic 172,0 TS Wisła Can Pack Kraków
37 Justyna Jeziorna 173,0 CCC Polkowice
38 Anna Szyćko 173,0 CCC Polkowice
39 Magdalena Sawicka 173,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
40 Justyna Maruszczak 173,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
41 Monika Krawiec 173,0 TS Wisła Can Pack Kraków
42 Weronika Idczak 174,0 INEA AZS Poznań
43 Katarzyna Czubak 174,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
44 Katarina Ristić 174,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
45 Karolina Ambrosiewicz 174,0 Lotos PKO BP Gdynia
46 Edyta Koryzna 174,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
47 Julija Sazhko 174,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
48 Anna Krzywicka 174,0 PKM Duda PWSZ Leszno
49 Agata Gajda 174,0 TS Wisła Can Pack Kraków
50 Agnieszka Śnieżek 175,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
51 Magdalena Pietrzak 175,0 CCC Polkowice
52 Katarzyna Januszek 175,0 Energa Toruń
53 Anna Lara 175,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
54 Katarzyna Jarkowska 175,0 INEA AZS Poznań
55 Agata Rafałowicz 175,0 INEA AZS Poznań
56 Carrie Moore 175,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
57 Dominique Canty 175,0 Lotos PKO BP Gdynia
58 Joice Cristina Rodrigues 175,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
59 Edyta Błaszczak 175,0 Utex Row Rybnik
60 Dorota Arodź 176,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
61 Milena Owczarek 176,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
62 Agata Bachryj 177,0 Cukierki Odra Brzeg
63 Daria Cybulak 177,0 Cukierki Odra Brzeg
64 Justyna Grabowska 177,0 Energa Toruń
65 Natalia Małaszewska 177,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
66 Karolina Rykowska 177,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
67 Magdalena Skorek 177,0 Utex Row Rybnik
68 Justyna Daniel 178,0 Cukierki Odra Brzeg
69 Aleksandra Teklińska 178,0 Cukierki Odra Brzeg
70 Joanna Chełczyńska 178,0 Energa Toruń
71 Małgorzata Myćka 178,0 INEA AZS Poznań
72 Aleksandra Karpińska 178,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
73 Katarzyna Strzelecka 178,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
74 Monika Kopeć 178,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
75 Agnieszka Wilk 178,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
76 Adrianna Najtkowska 178,0 MUKS Poznań
77 Anna DeForge 178,0 TS Wisła Can Pack Kraków
78 Olivia Tomiałowicz 179,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
79 Agnieszka Nowak 179,0 CCC Polkowice
80 Agnieszka Jaroszewicz 179,0 Utex Row Rybnik
81 Katarzyna Arak 180,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
82 Karolina Formella 180,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
83 Brittany Jackson 180,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
84 Joanna Lorek 180,0 INEA AZS Poznań
85 Anna Pamuła 180,0 INEA AZS Poznań
86 Amy Sanders 180,0 INEA AZS Poznań
87 Alana Beard 180,0 Lotos PKO BP Gdynia
88 Marta Urbaniak 180,0 Lotos PKO BP Gdynia
89 Katarzyna Rezler 180,0 MUKS Poznań
90 Agnieszka Skobel 180,0 MUKS Poznań
91 Marta Fernandez 180,0 TS Wisła Can Pack Kraków
92 Monika Jasnowska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
93 Kamila Kowalewska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
94 Agnieszka Modelska 181,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
95 Olga Masilionene 181,0 CCC Polkowice
96 Olga Pacyńska 181,0 INEA AZS Poznań
97 Barbara Kaszewska 181,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
98 Roksana Schmidt 181,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
99 Ilona Mądra 181,0 MUKS Poznań
100 Justyna Nieznalska 181,0 MUKS Poznań
101 Frances Carvajal 182,0 CCC Polkowice
102 Ilona Jasnowska 182,0 CCC Polkowice
103 Marzena Kowalczyk 182,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
104 Joanna Pawlukiewicz 182,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
105 Monika Ciecierska 182,0 INEA AZS Poznań
106 Ganna Zarytska 182,0 Lotos PKO BP Gdynia
107 Paulina Antczak 182,0 MUKS Poznań
108 Agnieszka Makowska 182,0 PKM Duda PWSZ Leszno
109 Lucyna Gozdawa-Grajewska 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
110 Magda Kaczmarska 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
111 Małgorzata Misiuk 183,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
112 Amy Denson 183,0 Energa Toruń
113 Agnieszka Kret 183,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
114 Karolina Budeń 183,0 INEA AZS Poznań
115 Paulina Dąbkowska 183,0 INEA AZS Poznań
116 Joanna Jarkowska 183,0 INEA AZS Poznań
117 Anna Breitreiner 183,0 Lotos PKO BP Gdynia
118 Paulina Miszczuk 183,0 MUKS Poznań
119 Nikita Bell 183,0 Utex Row Rybnik
120 Barbara Głocka 183,0 Utex Row Rybnik
121 Karolina Stanek 183,0 Utex Row Rybnik
122 Katarzyna Bednarczyk 184,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
123 Claudia Sosnowska 184,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
124 Łucja Tomczak 184,0 CCC Polkowice
125 Emilia Tłumak 184,0 Energa Toruń
126 Iwona Kaszuwara 184,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
127 Alvine Mendeng 184,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
128 Magda Bibrzycka 184,0 Lotos PKO BP Gdynia
129 Birute Dominauskaite 184,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
130 Marquetta Dickens 184,0 Utex Row Rybnik
131 Aleksandra Jagodzińska 185,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
132 Joei Clyburn 185,0 Cukierki Odra Brzeg
133 Patrycja Bajerska 185,0 Energa Toruń
134 Aya Traore 185,0 INEA AZS Poznań
135 Tamika Catchings 185,0 Lotos PKO BP Gdynia
136 Katarzyna Kenig 185,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
137 Sonia Moszkowicz 185,0 Utex Row Rybnik
138 Aneta Kotnis 186,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
139 Małgorzata Kudłak 186,0 Cukierki Odra Brzeg
140 Marta Szymańska 186,0 Cukierki Odra Brzeg
141 Agnieszka Kaczmarczyk 186,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
142 Agnieszka Szott 186,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
143 Nataliya Trafimava 186,0 TS Wisła Can Pack Kraków
144 Joanna Górzyńska-Szymczak 186,0 Utex Row Rybnik
145 Mirela Pułtorak 187,0 Cukierki Odra Brzeg
146 Anna Marczewska 187,0 Energa Toruń
147 Małgorzata Babicka 187,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
148 Renata Oliveira 187,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
149 Dorota Sobczyk 187,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
150 Dorota Gburczyk 187,0 TS Wisła Can Pack Kraków
151 Anna Soszyńska 188,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
152 Marta Gajewska 188,0 CCC Polkowice
153 Ndeye Ndiaye 188,0 CCC Polkowice
154 Agnieszka Balsam 188,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
155 Shyra Ely 188,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
156 Agata Chaliburda 188,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
157 Justyna Żurowska 188,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
158 Chamique Holdsclaw 188,0 Lotos PKO BP Gdynia
159 Ekaterina Snytsina 188,0 Lotos PKO BP Gdynia
160 Lindsey Hugstad - Vaa 188,0 MUKS Poznań
161 Agnieszka Król 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
162 Daria Mieloszyńska 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
163 Olga Żytomirska 188,0 PKM Duda PWSZ Leszno
164 Candice Dupree 188,0 TS Wisła Can Pack Kraków
165 Anna Wielebnowska 188,0 TS Wisła Can Pack Kraków
166 Minja Siljegović 188,0 Utex Row Rybnik
167 Petra Stampalija 189,0 CCC Polkowice
168 Barbara Skowronek 189,0 MUKS Poznań
169 Agata Szczepanik 190,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
170 Paulina Rozwadowska 190,0 CCC Polkowice
171 Shantia Owens 190,0 Cukierki Odra Brzeg
172 Lada Kovalenko 190,0 Energa Toruń
173 Aleksandra Chomać 190,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
174 Patrycja Gulak 190,0 Lotos PKO BP Gdynia
175 Hollie Merideth 190,0 Utex Row Rybnik
176 Jennifer Lacy 191,0 CCC Polkowice
177 Khaili Sanders 191,0 Cukierki Odra Brzeg
178 Denaimou N'Garsanet 191,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
179 Magdalena Leciejewska 191,0 Lotos PKO BP Gdynia
180 Agnieszka Budnik 191,0 PKM Duda PWSZ Leszno
181 Katarzyna Ćwiklińska 192,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
182 Dorota Wójcik 192,0 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
183 Joanna Czarnecka 192,0 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
184 Jennifer Humphrey 192,0 ŁKS Siemens AGD Łódź
185 Reda Aleliunaite-Jankovska 193,0 INEA AZS Poznań
186 Marlena Wdowczyk 193,0 INEA AZS Poznań
187 Marta Jujka 193,0 Lotos PKO BP Gdynia
188 Slobodanka Maksimovic 193,0 Lotos PKO BP Gdynia
189 Martyna Koc 193,0 PKM Duda PWSZ Leszno
190 Ewelina Kobryn 193,0 TS Wisła Can Pack Kraków
191 Agata Bogusz 195,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
192 Agnieszka Pałka 195,0 TS Wisła Can Pack Kraków
193 Marijana Ivovic 196,0 MUKS Poznań
194 Marta Olędzka 197,0 Arcus SMS PZKosz Łomianki
195 Paulina Furmańczak 197,0 MUKS Poznań
196 Ekaterina Dvorskaya 198,0 Cukierki Odra Brzeg
197 Kara Brown-Braxton 198,0 TS Wisła Can Pack Kraków
198 Lindsay Taylor 203,0 Energa Toruń

.

flamaster19
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 15 października 2008, 12:31

Postautor: flamaster19 » 15 października 2008, 12:37

Witam a ja bardzo potrzebowałbym takich statystyk z poprzednich lat, oraz jesli to mozliwe statystyk z I ligi?
moze ktos wie gdzie top szukac?


Wróć do „Statystyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość