MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: feri » 23 lutego 2010, 20:09

Endrju pisze:
wlodi9 pisze:
Kuba pisze:nie dojdzie na pewno. zasady zabawy są znane nie od dziś i aż dziw bierze, że dopiero teraz (przypadek?) Endrju dostrzegł, jego zdaniem, wady. wątki kandydatek są dostępne do wglądu - jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to może tam zajrzeć. a nie sądze, by tak było - jestem przekonany, że 99% z forumowiczów wie na kogo zagłosuje i nie zmieni tego żadna dodatkowa kampania.


Moze niekoniecznie ma to zadzialac na zmiane decyzji ale w koncu kazdy chce ogladac 2 najpiekniejsze kobiety PLKK :D. Ten tytul w koncu zobowiazuje :D


Dokladnie... ja tylko rzucilem pomyslem. A noz czyms "ta druga" by mnie przekonala do siebie :). Taki sam pomysl jak ten który dałem rok temu z przedstawieniem kolejnosci zawodniczek od konca 8). Tamten przeszedl pomimo paru protestow innych. Moze i ten przejdzie w nastepnym roku ;]


Z tym, że promotorzy zazwyczaj (tak myślę) wykorzystują wszystie najlepsze materiały jakie mają w 1 turze, bo nie sądzę, żeby ktokolwiek był na tyle pewien dostania się do TOP2 swojej kandydatki, że specjalnie zachowa jeszcze coś fajnego do ewentualnego pokazania "na deser".


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości