MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Kuba » 22 lutego 2010, 17:15

Zapraszam wszystkich przed monitory - punktualnie o godzinie 18.00 rozpocznę podawanie wyników pierwszej tury naszego konkursu piękności 8)

1. Maja Vucurović i Aleksandra Łata
3. Agnieszka Szlaga – 37pkt
4. Louice Halvarsson – 20pkt
5. Milica Dabovic, Ewelina Gala – 18pkt
7. Irina Biryuk – 13 pkt
8. Sabina Parus – 12pkt
9. Ludmiła Sapova, Yuliya Dureika, Ania Kuncewicz – 10pkt
12. Anna Rajkowska, Rita Banaszak, Kasia Salska, Claudia Trębicka, Erin Philips, (kolejność jest przypadkowa)

:!: :!: :!: Gratulacje dla Maji i Oli wygrania pierwszej tury naszego konkursu :!: :!: :!:

W temacie "MISS BASKET 2009 - głosowanie II tura" ruszyła już druga część naszego głosowania - należy umieścić wpis "głosowałam/łem" i wysłać do mnie priv ze swoim głosem. Koniec drugiej tury to sobota, godz. 24.00.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Endrju » 22 lutego 2010, 18:09

Moze na "poczatek" przedstawilbys ile osob glosowalo. Pomoglo by nam to okreslic jaka czesc tych glosow dostala okreslona zawodniczka.

to jest baaaardzo łatwe do samodzielnego sprawdzenia Endrju. nie bądź aż tak leniwy. zerknij po prostu ile było odpowiedzi w temacie głosującym minus 3 nieważne głosy, o których wiadomo...

PS ale ty jestes tu od liczenia 8) (Ponadto w twoim/waszym interesie jest to zeby ogloszenie wynikow wygladalo jak najbardziej profesjonalnie : )... Ja tylko podpowiadam
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: yanek » 22 lutego 2010, 18:18

Fajnie, że Dabović odpadła. Moim zdaniem jest typowo przereklamowana. Co nie znaczy, że jest brzydka. Ale wg mnie są tutaj ładniejsze.

Chociaż o gustach się nie dyskutuje, z drugiej strony.
:)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Endrju » 22 lutego 2010, 18:20

Pierwsze miejsce ex aequo Maja i Ola :)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Timothy White
Nowy na forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 września 2009, 08:11
Lokalizacja: Włocławek

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Timothy White » 22 lutego 2010, 18:22

po ile mialy glosow?

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: feri » 22 lutego 2010, 18:26

Jest medal!!! :)
Dziękuję wszystkim za głosy na Agnieszkę Szlagę, 37 pkt!!! bardzo dobry wynik debiutantki.

Obojetnie kto wygra, jedno jest pewne. Podium mamy w tym roku baaaardzo ładne. :)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Endrju » 22 lutego 2010, 19:01

Skoro to II tura wyborów przed nami to powinna byc jakas szansa dodatkowej kampanii dwóch finałowych kandydatek. (Czym nas moga przekonac do swoich kandydatek ich promotorzy).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: paulo2907 » 22 lutego 2010, 19:08

Wybrane do drugiej tury i dwie kolejne - czyli cztery, które dostały najwięcej głosównie mają więcej niż 20 lat. Zatem triumfowała młodość.:)
yanek pisze:Fajnie, że Dabović odpadła. Moim zdaniem jest typowo przereklamowana. Co nie znaczy, że jest brzydka. Ale wg mnie są tutaj ładniejsze.

Chociaż o gustach się nie dyskutuje, z drugiej strony.

Mam takie same odczucia. Zaraz po swoim przyjeździe do Pruszkowa przykuła moją uwagę, ale jak obejrzałem więcej jej zdjęć, stwierdziłem, że jest typową lanserką, robiącą wokół siebie więcej szumu niż zasługuje. No i wygląda - mówiąc odrobinę niedyplomatycznie - na więcej lat niż ma... Widziałem ją dwa razy w meczach "na żywo" przeciw Wiśle i nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Już na pewno bardziej z europejskich rozgrywających podobały mi się Ivanyi czy Fegyverneky.
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2010, 19:10 przez paulo2907, łącznie zmieniany 1 raz.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Liquidor » 22 lutego 2010, 19:10

krysti pisze:Szkoda że Agnieszka Szlaga nie przeszła do drugiej tury 8) ... po cichu liczyłem na jej awans do TOP 2 :D


również żałuję, ale najważniejsza że Maja przeszła ;) zresztą dzięki temu konkursowi zrozumiałem że jest po co iść na mecz Korona Kraków - Żyrardowianka, który pewnie niebawem się odbędzie :)
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: wlodi9 » 22 lutego 2010, 22:26

Endrju pisze:Skoro to II tura wyborów przed nami to powinna byc jakas szansa dodatkowej kampanii dwóch finałowych kandydatek. (Czym nas moga przekonac do swoich kandydatek ich promotorzy).


Bardzo dobry pomysl 8) , mam nadzieje ze dojdzie do skutku, mimo ze glosowanie juz rozpoczete :D
T Ę C Z A
L E S Z N O

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Kuba » 22 lutego 2010, 22:37

nie dojdzie na pewno. zasady zabawy są znane nie od dziś i aż dziw bierze, że dopiero teraz (przypadek?) Endrju dostrzegł, jego zdaniem, wady. wątki kandydatek są dostępne do wglądu - jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to może tam zajrzeć. a nie sądze, by tak było - jestem przekonany, że 99% z forumowiczów wie na kogo zagłosuje i nie zmieni tego żadna dodatkowa kampania.

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 23 lutego 2010, 08:41

no to widać,że najwięcej głosów dostały te najładniesze ;)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: simon » 23 lutego 2010, 15:35

głosowałem

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: wlodi9 » 23 lutego 2010, 16:47

Kuba pisze:nie dojdzie na pewno. zasady zabawy są znane nie od dziś i aż dziw bierze, że dopiero teraz (przypadek?) Endrju dostrzegł, jego zdaniem, wady. wątki kandydatek są dostępne do wglądu - jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to może tam zajrzeć. a nie sądze, by tak było - jestem przekonany, że 99% z forumowiczów wie na kogo zagłosuje i nie zmieni tego żadna dodatkowa kampania.


Moze niekoniecznie ma to zadzialac na zmiane decyzji ale w koncu kazdy chce ogladac 2 najpiekniejsze kobiety PLKK :D. Ten tytul w koncu zobowiazuje :D
T Ę C Z A
L E S Z N O

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I TURY!

Postautor: Endrju » 23 lutego 2010, 18:45

wlodi9 pisze:
Kuba pisze:nie dojdzie na pewno. zasady zabawy są znane nie od dziś i aż dziw bierze, że dopiero teraz (przypadek?) Endrju dostrzegł, jego zdaniem, wady. wątki kandydatek są dostępne do wglądu - jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to może tam zajrzeć. a nie sądze, by tak było - jestem przekonany, że 99% z forumowiczów wie na kogo zagłosuje i nie zmieni tego żadna dodatkowa kampania.


Moze niekoniecznie ma to zadzialac na zmiane decyzji ale w koncu kazdy chce ogladac 2 najpiekniejsze kobiety PLKK :D. Ten tytul w koncu zobowiazuje :D


Dokladnie... ja tylko rzucilem pomyslem. A noz czyms "ta druga" by mnie przekonala do siebie :). Taki sam pomysl jak ten który dałem rok temu z przedstawieniem kolejnosci zawodniczek od konca 8). Tamten przeszedl pomimo paru protestow innych. Moze i ten przejdzie w nastepnym roku ;]
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości