MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Kuba » 28 lutego 2010, 11:44

Obrazek
Aleksandra Łata __________________________________________________________________________________ Maja Vucurović


Aleksandra Łata______________________________________________________________________________________________
Obrazek
________________________________________________________________________________________________ Maja Vucurović

W pierwszej turze naszych wyborów również górą była Maja Vucurović, która wygrała z ilością 46 głosów. Niewiele mniej, bo 43 zdobyła wówczas Ola Łata. W drugiej turze różnica była już większa i koszykarka Białej Gwiazdy zwyciężyła zdobywając 31 głosów, przy 22 oddanych na Olę.


Gratulacje dla najpiękniejszej koszykarki - Maji Vucurović i jej promotorów, na których spada teraz przyjemny obowiązek ukoronowania! Brawa i gratulacje także dla Oli Łaty! :)



PS. - Wasze głosy z I i II tury wyborów zostaną odtajnione na początku tygodnia.

Awatar użytkownika
Tedan
Amator
Posty: 146
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:30
Lokalizacja: Kraków - Ruczaj

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Tedan » 28 lutego 2010, 12:01

W Krakowie już dawno po hejnale 8)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Kuba » 28 lutego 2010, 12:02

Brawa i gratulacje dla obu dziewczyn :) i ich promotorów!

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: MARIO » 28 lutego 2010, 12:11

Gratulacje dla Maji i jej promotorów :) Ze swojej strony dziękuję wszystkim za fajną zabawę a w imieniu Oli dziękuję za głosy oddane na nią :) patrząc na piękno wszystkich dziewczyn nie były to łatwe wybory :) cieszę się, że moja kandydatka dotarła do wielkiego finału, w którym także miała sporo zwolenników swojej urody :)



Słowa uznania oczywiście dla organizatorów konkursu :)
..you got to lose, to know how to win..

Dżi ej el ej
Młodzik
Posty: 560
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 17:27

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Dżi ej el ej » 28 lutego 2010, 14:43

no Ola Lata sie wkurzy hehe niedosc ze przegrala 3 mecze w ten weekend na polfinalach MP to jeszcze nie wygrala tutaj ehhh....
hahah

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: kwassek » 28 lutego 2010, 17:30

Kuba pisze:
Gratulacje dla najpiękniejszej koszykarki - Maji Vucurović i jej promotorów, na których spada teraz przyjemny obowiązek ukoronowania! Brawa i gratulacje także dla Oli Łaty! :)





To nikt z organizatorów nie pofatyguje sie na koronacje? ;) Przypominamy ze Maja juz raz została ukoronowana jako WIŚLACKA MISS KIBICÓW :) W plebiscycie wówczas wzięło udział 3087 osób, zwyciężczyni otrzymała 1156 głosów

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: rzymi » 28 lutego 2010, 21:48

Gratulacje dla zwyciężczyni i vice-miss oraz ich promotorów. Nie dziwi mnie wcale taka kolejnośc 8) Podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników konkursu za wspólną zabawę. :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
P.OLD
Młodzik
Posty: 525
Rejestracja: 04 marca 2007, 23:55
Lokalizacja: ja się tu wziąłem ??

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: P.OLD » 02 marca 2010, 20:45


Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Re: MISS BASKET 2009 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: MARIO » 03 marca 2010, 11:37

Dżi ej el ej pisze:no Ola Lata sie wkurzy hehe niedosc ze przegrala 3 mecze w ten weekend na polfinalach MP to jeszcze nie wygrala tutaj ehhh....
hahah


wkurzyć to się mogę ja na taki powyższy wpis

po pierwsze - Ola nie przegrała 3 meczów, tylko jej drużyna MKS MOS Wrocław przegrała te mecze, a po drugie - to zaszczyt być w finale miss basket 2009 i konkurs ten traktowany był jako zabawa, więc dlaczego miała by się wkurzać, skoro jej uroda została doceniona przez wielu forumowiczów i dotarła aż do finału?!
..you got to lose, to know how to win..


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości