MISS BASKET 2010 - WYNIKI I KORONACJA!

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2010 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: wlodi9 » 30 stycznia 2011, 13:36

Kuba pisze:gratulacje dla Agnieszki i jej promotora!

ja ze swojej strony chciałbym podziekować wszystkim, ktorzy swe głosy oddali na Olę Dziwińską - 3. miejsce i tytuł IIvice miss to ogromny sukces :) Dziękuję w imieniu swoim i Oli



No rzeczywiscie ogromny :lol: , zwlaszcza ze w konkursie bralo udzial dziewiec kandydatek :D

A co do tej nagrody to moze na przyszly rok zeby zachecic do organizowania kampanii, to moze nagroda powinna byc wylosowana wsrod tych osob ktore ją przeprowadzaly :P
T Ę C Z A
L E S Z N O

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISS BASKET 2010 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Kuba » 30 stycznia 2011, 16:35

zatęskniłem za waszym leszczyńskim sposobem pisania i przedstawiania swojego zdania :lol: :lol:

zostawić w tyle takie koszykarki jak Leuczanka, Phillips czy Małaszewską to sukces i możesz sobie umniejszać jego rangę,ale powie to każdy normalny i zdrowo myślący forumowicz. zwłaszcza, że Ola nie jest tak popularną, rozpoznawalną i charakterystyczną koszykarką jak wyżej wymienione. jeszcze 8)

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: MISS BASKET 2010 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: wlodi9 » 30 stycznia 2011, 19:26

Jak na moje to tutaj sie nie ocenia popularnosci, przynajmniej ja nie patrzylem na nazwiska :|
T Ę C Z A
L E S Z N O

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISS BASKET 2010 - WYNIKI I KORONACJA!

Postautor: Kuba » 30 stycznia 2011, 22:43

naucz się rozumieć tekst pisany... nigdzie nie napisałem, ze ocenie podlegała popularność. ale człowiek popularny jest znany z wyglądu, czyż nie? i stosunkowo "opatrzony".


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości