Wątek dyskusyjny MISSkk'05 -wszysto,o wszystkim i wszystkich

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

Awatar użytkownika
Kowalik
Kadet
Posty: 1919
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 02:03
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Kowalik » 20 grudnia 2005, 18:00

2. Głosowanie w "prawyborach" rozpoczyna się 09.12. i trwa do 18.12.
3. W prawyborach głosujemy na 3 zawodniczki przyznając odpowiednio:
1 miejsce - 5 punktów
2 miejsce - 3 punkty
3 miejsce - 1 punkt

4. Z prawyborów do głównego plebiscytu awnsuje 5 zawodniczek
z najwiekszą liczbą punktów.

5. Kampania wyborcza trwa od 01.11 do 31.12. Można "wspomagać" kandydatki zgłoszone przez innych forumowiczów.

6. Główne głosowanie rozpoczynamy 01.01.2006 i trwa do 15.01.2006

7. Po zakończeniu głosowania następuje liczenie głosów i uroczyste przedstawienie wyników.


A to to skąd się wzięło :P :?:
JESTEM DUMNY, ŻE KIBICUJE TEJ DRUŻYNIE !!!

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 21 grudnia 2005, 00:40

To jest tekst z regulaminu całego "MISS BASKET" i zawiera ten niby błąd wynikający z niepełniego zamieszczenia. Wcześniej bowiem było mówione, że do konkursu głównego awansuje 5 zawodniczek z prawyborów - chyba, że liczba kandydatek konkursu głównego będzie duża - wtedy awansuje tyle, ile potrzeba do wypełnienia limitu kandydatek w sumie np. limit to 30 a zgłoszonych jest 26 - wtedy awansują tylko 4.
Tak właśnie było w tym przypadku i w pierwszym poście głosowania w prawyborach Szymon umieścił regulamin szczegółowy tej fazy zabawy - mówiący o awansie 4 najlepszych.
Ogłoszone to było zatem przed rozpoczęciem głosowań i wszelkie względy formalne zostały zachowane.

Awatar użytkownika
Kowalik
Kadet
Posty: 1919
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 02:03
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Kowalik » 22 grudnia 2005, 12:28

Ok. Dzięki. Musiałem gdzieś coś przeoczyc :oops:
JESTEM DUMNY, ŻE KIBICUJE TEJ DRUŻYNIE !!!

pix
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 28 listopada 2005, 10:29
Lokalizacja: Siechnice - Wrocław

Postautor: pix » 27 grudnia 2005, 11:23

proponuje do watku pt. kandydatki (konkurs glowny) dodac juz te zawodniczki, ktore do konkursu glownego zakwalifikowaly sie z prawyborow.

Awatar użytkownika
Konstanty Indelfons Gałcz
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 18 grudnia 2004, 21:38
Lokalizacja: Gorzów
Kontaktowanie:

Postautor: Konstanty Indelfons Gałcz » 01 stycznia 2006, 00:48

ZAŻALENIE

Nie poszedlem na żadną zabawe siedze specjalnie w domu nastrawilem budzik na 10 po połnocy zeby zagłosowaći co nie ma tematu ?? co to jest ? mogłem sie bawic na syylwestra :cry:
Jestem załamany postawą władz!
Wygramy z Wami !!Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 stycznia 2006, 00:57

Niech się szanowny Poeta nie denerwuje... bo może zostać na cały rok ;)

http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.php?t=3496 - już można... (mam nadzieję, że mnie ojcowie Prowadzący nie pobiją ;) ) hihi

Od dziś nastąpiła także pewna zmiana co do dostepności tego Podforum... informacja na ten temat w "Aktualnościach".

Pozdrowionka!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 stycznia 2006, 17:19

Hmmmm... to znaczy, że Kampania Wyborcza jeszcze trwa??? Hmmm.. wydawało mi się, od dziś cisza wyborcza... :?
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

pix
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 28 listopada 2005, 10:29
Lokalizacja: Siechnice - Wrocław

Postautor: pix » 01 stycznia 2006, 18:03

proponuję zamieścić kompletną liste zawodniczek biorących udział w wyborach w wątku z głosowaniem (na przykład), bo widziałem już głos np. na Olę Żytomirską, która, o ile mi wiadomo, nie zakwalifikowała się (niestety) do konkursu głównego.

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 01 stycznia 2006, 22:34

Jeśli mógłbym cos zasugerować, śledząc wyniki wyborów dotychczasowych proponuję w roku przyszłym aby głosy mogły oddawać tylko osoby zarejestrowane np miesiąc przed wyborami. Wiem ze nie znaleźlismy złotego środka jak dotąd ale po co robilismy szopkę z obowiązkowyą rejestracją skoro pojawiaja się typowania osób które rejestrują sie tylko po to zeby oddać głos (jest to ich pierwszy i jak sądze ostatni głos na forum aż do nastepnych wyborów?) I naprawdę nie chcę zeby ktoś to odebrał jako próbę podważenia wyników głosowania z mojej strony-(moja kandydatka co miała wygrac już wygrała wiec mi to już raczej wisi ;) ale zapewniam ze równie krytycznie bym podchodził gdyby pojawiły się osoby, które oddałyby głos na moją kandydatkę a znalazłyby sie na forum przypadkowo i tylko z okazji wyborów. Sorki ale połowy głosujących nie kojarzę kompletnie z forum, mają po jeden, dwa posty... lub udzielają się głównie w hyde parku... Wiem ze stoimy przed wyborem: forum "zamkniętego" lub forum dla wszystkich bez żdnych ograniczeń. Wiem tez ze aby forum zyło musi być dopływ świeżej krwi ale czy koniecznie tą drogą? Myślę ze pomimo ze wybory już są w toku powinniśmy podyskutowac teraz nad rokiem przyszłym póki temat jest gorący.
Obrazek
Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 stycznia 2006, 22:39

Mikey - myślę, że "Ojcowie Prowadzący" będą się bacznie przyglądać właśnie takim głosom i poddadzą je jakieś weryfikacji... Póki co tych głosów są śladowe ilości... więc nie mają one wielkiego wpływu na wyniki.

Pozdrowionka!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 01 stycznia 2006, 22:48

Seba pisze:Mikey - myślę, że "Ojcowie Prowadzący" będą się bacznie przyglądać właśnie takim głosom i poddadzą je jakieś weryfikacji... Póki co tych głosów są śladowe ilości... więc nie mają one wielkiego wpływu na wyniki.

Pozdrowionka!
No tak ale jak je będa weryfikować? :? Myśle ze (i moja wina jako forumowicza tez tu jest) nie przygotowaliosmy się odpowiednio do tych wyborów.
Obrazek

Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 stycznia 2006, 22:51

Myslę, że najważniejsze, zeby te osoby ISTNIAŁY naprawdę... tzn żeby ktoś nie tworzył sztucznie nowych loginów... Jeśli nawet na 10 takich nowo zarejestrowanych osób tylko 5 zostanie z nami po przez konsekwentne się spisywanie, to już moim zdaniem SUKCES tych wyborów! Bo one się skończą, a forum jednak się rozwinie...

To dopiero początek głosowanie i chyba jeszcze nie ma co panikować... Choć fakt, że łatwo zapanować nad tym wszystkim nie będzie.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 01 stycznia 2006, 23:00

Głosowac mogą Wszyscy :roll:
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 01 stycznia 2006, 23:20

Seba pisze:Myslę, że najważniejsze, zeby te osoby ISTNIAŁY naprawdę... tzn żeby ktoś nie tworzył sztucznie nowych loginów... Jeśli nawet na 10 takich nowo zarejestrowanych osób tylko 5 zostanie z nami po przez konsekwentne się spisywanie, to już moim zdaniem SUKCES tych wyborów! Bo one się skończą, a forum jednak się rozwinie...

To dopiero początek głosowanie i chyba jeszcze nie ma co panikować... Choć fakt, że łatwo zapanować nad tym wszystkim nie będzie.

Ano własnie problem zeby te osoby zostały i wnosiły coś na forum, cos poza swoim głosem w wyborach. Niestety obawiam się ze te 5 osób na 10 o których mówisz to marzenie. Nawet jesli są to osoby realne a nie sztuczne loginy to nie spodziewam się zeby zostały na forum po wyborach.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 01 stycznia 2006, 23:21

KIBIC pisze:Głosowac mogą Wszyscy :roll:
Kibic, jakieś rozwiązanie, pomysł na przyszłość, idea, sugestia, argumenty za, przeciw...? Bo odnoszę wrażenie że nie wiesz o czym mówimy zupełnie...
Obrazek

Obrazek


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości