Wybieramy najpiękniejszą-MISS BASKET'2004 (kampania reklama)

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

Don Igłata
Młodzik
Posty: 731
Rejestracja: 26 lipca 2004, 12:03

Postautor: Don Igłata » 15 listopada 2004, 23:40

Co prawda dla mnie zawodniczki to mają wygrywać, a nie wyglądać -
a pierwsza piątka mogłaby być :Makak, Magot, Kapucynka, Szympasica
i Gorylica ( ta na centra ). Kapucynka - rozegranie ( czyli jedynka ).
Jednak jak tak się dobrze bawicie to i ja zagłosuję ( ale bez zdjęć z mojej strony ) i tak przyglądając się zdjęciom to oddam głos na Alicję Perlińską.

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 15 listopada 2004, 23:45

Don Igłata pisze:oddam głos na Alicję Perlińską.


mysle ze rowniez bedzie trzeba zbadac sprawe, czy kolega nie zostal przekupiony przez podejrzanego

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 16 listopada 2004, 00:23

No cóż, jako uczciwy i prawy obywatel RP również potwierdzam że złożona mi została oferta korupcyjna! Jestem zbulwersowany zaistniałą sytuacją i popieram pomysł stworzenia Komisji Śledczej.
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 16 listopada 2004, 08:29

eee...mi tam się podoba propozycja...wszak nie jest to mercedes...ale zawsze :D :D :D :D

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 16 listopada 2004, 09:59

Proszę forumowiczów o nie zdradzanie swoich preferencji wyborczych do zakończenie prezentacji i rozpoczęcia wyborów (od 20.11), które odbędą się w/g ściśle określonego klucza i zasad (sprawiedliwość-sprawiedliwością, ale racja musi być po naszej stronie... :wink: :lol: )

Dopuszczalne formy marketingu "menagerów" zawodniczek nie zostały określone (a gdy coś nie jest zabronione...) - w tej sytuacji ograniczenia pozostają w gestii po prostu "dobrego smaku"...

Ja ze swej strony chciałbym dodać, że nie ma oczywiście OBOWIĄZKU głosowania na blondynki, ale... cóż - nie od dziś wiadomo - zresztą choćby wielki symbol MM - no jaki miała kolor włosów? cha! Każdy oczywiście zrobi jak uważa, ale panowie - zresztą - pamiętacie ten tatuaż wyglądający spod rękawka koszulki?? – śliczny, nie? Co by tu nie pisać, wiadomo, że wyłania się prawdziwy faworyt – śliczny faworyt!
:D :D :D

Kuba nzlg

Postautor: Kuba nzlg » 16 listopada 2004, 10:52

Chyba nie mam specjalnego wyjścia i równiez przyznaję, ze takowa propozycja została mi przedstawiona .... ;-)
Co do Forumowej Komisji Śledczej to jestem gotowy do zeznań... :lol: Ale jestem zdecydowanie przeciw temu, aby to MARAS był jej przewodniczącym. :wink: 8)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 16 listopada 2004, 10:56

Kuba nzlg pisze:Chyba nie mam specjalnego wyjścia i równiez przyznaję, ze takowa propozycja została mi przedstawiona .... ;-)
Co do Forumowej Komisji Śledczej to jestem gotowy do zeznań... :lol: Ale jestem zdecydowanie przeciw temu, aby to MARAS był jej przewodniczącym. :wink: 8)

ale sam przyznasz, że "przewodniczący Maras" kojarzy się z pewnym innym baaardzo znanym „przewodniczącym” – nie tylko z nazwy...

Ps.Jestem przeciwny komisjom - ja tam w swojej notatce służbowej napisałem, że nie dostałem żadnej propozycji...

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 16 listopada 2004, 11:20

Być może to coś wniesie w sprawie, ja posiadam NOTATKĘ z ofertą korupcyjną, która został mi złożona!!!

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 16 listopada 2004, 11:41

Ja NOTATKĘ spaliłem, co by nie było dowodów :lol: :lol:, a co bylo w notatce - odmawiam udzielenia odpowiedzi :P :P

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 16 listopada 2004, 11:44

Ja również posiadam takową notatkę i jestem gotów ją przekazać komisji :lol: :lol: :lol: .
A teraz na poważnie. Proponowałbym zmienić regulamin wyborów. Żadnych ograniczeń, głosujemy na kogo się chce!. W końcu nie po to zgłaszałem swoją kandydatkę by teraz nie móc na nią głosować! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 16 listopada 2004, 13:28

Ja również jestem za tym aby każdy mógł głosować na kogo chce. Niech każdy zalogowany uczestnik może zgłosić jedną zawodniczkę a podczas głosowania każdy może oddać głos na 3 różne zawodniczki (1 miejsce - 5 punkty, 2 - 3, 3 -1)

I jeszcze jedna moja prośba zróbice porządek z tymi wyborami bo na tym forum jest straszny burdel. Kilka tematów w sumie w każdy połowa wpisów to bzdety. Niech będzię jeden temat ze zgłoszeniami czyli każdy podaje swoją kandydatkę i wkleja zdjęcia i KONIEC żadnego p..., drugi wątek głosowanie czyli w pierwszym poście regulamin a następne to już TYLKO głosy forumowiczów i trzeci w którym można komentować i p... dowoli. I niech to wszystko bedzię w Hyde Parku a na Aktualnościach tylko jeden temat z linkami, zamknięty bez zbednych pierdół.

Chciałbym zgłosić Asię Szymańską. Nawet nie wiem czy to tu. Czy rekacja lkskosz.pl mogłaby zamieścić kilka fotek A. Szymańskiej?


proszę bardzo - zgłoszenie Joanna Szymańska

http://www.lksfans.pl/zdjecia/go.aspx?w ... 0/0069.jpg
http://www.lksfans.pl/zdjecia/go.aspx?w ... 170037.JPG

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 16 listopada 2004, 13:37

Lisu, ja co prawda jedynie w tych Wyborach pomagam, ale zgadzam, się, że bałagan powstał niemiłosierny. Ten temat więc, w którym właśnie piszę służyć będzie do omawiania wszelakich spraw związanych z Wyborami - również do zgłaszania kandydatek ze zdjęciami. Myślę, że 20 listopada w nowootwartym własnie przez Simona temacie pojawi się już komplet zgłoszony kandydatek, a każdą z nich będzie reklamowało JEDNO zdjęcie (które promotor zawodniczki może wybrać osobiście - zgłaszając je do Simona na priv). Myślę też, ze same wybory zaczniemy jednak od poniedziałku - 22 listopada, a te dwa dni zostana nam na DOKŁADNE zapoznanie się ze zgłoszonymi kandydaturami i ewentualnie na zgłoszenie uwag, czy nawet koszykarek, których EWIDENTNIE i wyraznie dla wszystkich zabrakło. Co do niemozliwosci głosowania "na swoje" ... hmm... ciężka sprawa - wiadomo, że kibice danej druzyny głosowaliby na własną koszykarkę nawet, gdyby, tak jak napisał Don, byłaby to Szympansica (nie mylić z Gorylicą - to ta na centra!) :( Wybory nie miały by nic z obiektywizmu niestety. Z drugiej strony wolność wyborów faktycznie powaznie ograniczamy. Jednak po to jest kampania reklamowa, żeby przekonać "do swojej" tak duzo osób jak się uda. Choć może faktycznie wystarczyłoby wprowadzenie zakazu głosowania jedynie przez promotora na "swoją" koszykarkę, zakaz klubowy może już idzie za daleko - a nawet również wypaczyć wybory.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2004, 15:12 przez Seba, łącznie zmieniany 2 razy.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 16 listopada 2004, 13:58

Moje propozycje umieścilem w temacie w Aktualnościach. Ja bym wszystko wykasował i od początku na konkretnych zasadach zaczął tak jak napisałem w Aktualnościach.

kibic

Postautor: kibic » 16 listopada 2004, 15:32

Masz racje Lisu plus propozycja Seby 1zdjęcie i to w stroju klubowym.

brom
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2004, 15:52
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: brom » 16 listopada 2004, 16:09

Zgłaszam Magdę Pietrzak (Cukierki Odra Brzeg)
Foty dorzucę później
brom


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość