Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Wybierz najpiękniejszą koszykarkę grającą na polskich parkietach

Moderatorzy: rzymi, MARIO, Kuba, elen

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 08 lutego 2010, 13:25

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 08 lutego 2010, 22:08

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 09 lutego 2010, 13:11

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 10 lutego 2010, 00:06

Obrazek

dobranoc :)

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 10 lutego 2010, 18:54

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 11 lutego 2010, 22:26

Obrazek

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 12 lutego 2010, 22:21

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 13 lutego 2010, 23:59

"...po prostu biorę piłkę i idę porzucać"

Oto wywiad, który przeprowadziłem z Agnieszką Szlagą specjalnie dla Was :)

Możesz wymienić swoje mocne strony w baskecie?

Generalnie ciężko jest mi to ocenić. Wydaje mi się, że moją mocną stroną w baskecie są rzuty za 3 punkty. Czuję się w tym dosyć pewnie :)

Wejdziecie z Żyrardowianką do Ekstraklasy?

Kiedyś na pewno :D A tak poważnie, to nie jest łatwo to stwierdzić. W koszykówce na tym poziomie nie ma 'bardzo słabych' zespołów w grupie. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Czasem o wygranej decyduje zwykły fart, kiedy mecz jest zacięty do ostatniej sekundy. Mam jednak nadzieję, że jeśli nie w tym sezonie, to w następnym wejdziemy do Ekstraklasy :)

Jeździsz na jakieś imprezy sportowe w roli kibica?

Bardzo rzadko. Nie mam na to czasu, ze względu na tegoroczną maturę i mnóstwo obowiązków z tym związanych no i koszykówkę, która jak wiadomo wypełnia dużą część każdego dnia.

No właśnie, w tym roku matura. Co dalej?

Chciałabym iść na studia związane z językiem angielskim, dlatego też maturę z tego przedmiotu zdaję na poziomie rozszerzonym. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i już jesienią będę szczęśliwą studentką :)

Znałaś wcześniej kkforum? Co sądzisz o wyborach Miss Basket?

Nie znałam wcześniej kkforum. Co sądzę o wyborach Miss Basket? Myślę, że to całkiem dobry pomysł, chociażby dlatego, że można tu dowiedzieć się nie tylko o koszykarkach bardzo znanych, ale też o tych, których nazwiska nie są kojarzone z polskim basketem.

Lubisz podróże? Masz jakieś ulubione miejsce?

Kocham podróżować! Według mnie to chyba najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Chciałabym w przyszłości zwiedzić najciekawsze zakątki świata, bo od zawsze to było moim marzeniem.
Moje ulubione miejsce? O dziwo bardzo polubiłam Bułgarię. Byłam tam w zeszłym roku na wymianie uczniowskiej. Miałam na początku pewne obiekcje, zresztą jak większość osób, bo ten kraj ma niezbyt dobrą opinię. Jednak zostałam mile zaskoczona. Ludzie, klimat, który odczuwa się będąc tam, piękne miejsca, miłe wspomnienia sprawiły, że kiedyś jeszcze tam wrócę.

Jakich facetów lubi 19-latka? :)

Hmm... Trudne pytanie, gdyż moje oczekiwania różnią się trochę od przeciętnych 19-nastek, które przeważnie tylko patrzą na wygląd. Według mnie facet przede wszystkim powinien być inteligentny, żeby można było z nim porozmawiać na każdy temat, aby umiał uargumentować swoje zdanie. Asertywność, wyrozumiałość, szczerość, miły uśmiech, zrozumienie, kreatywność, troszkę ambicji i jeszcze parę innych cech tworzą to co lubię :P

Największe dobro, jakiego doświadczyłaś od drugiego człowieka?

Największe dobro, jakiego doświadczam niemal każdego dnia okazują mi rodzice. Są bardzo wyrozumiali, podziwiam ich, że znoszą moje czasem niepoprawne zachowanie, kaprysy, złe humory. Doceniam to bardzo chociażby za to, że nieważne co się w życiu stanie, w jak wielkie tarapaty mogę popaść, oni zawsze mi pomogą. Chociaż nie zawsze rozumieją moje zachowanie i to, że często mimo ich dobrych rad ja postępuję po swojemu, na czym często nie wychodzę dobrze, zawsze są przy mnie, kiedy jestem szczęśliwa, czy kiedy płaczę. Uważam, że to jest właśnie największe dobro, którego doświadczyłam od drugiego człowieka. Pewnie większość osób odpowiadając na to pytanie, wybrałoby inaczej, doszukiwałoby się gdzie indziej tego dobra. Ja mimo wszystko wybrałam to co jest blisko i jest bardzo ważne, jednak niestety często niedoceniane...

Czy jest coś, co sprawia, że zapominasz o codziennych problemach?

Tak. Na pierwszym miejscu jest koszykówka. To jest właśnie jeden z powodów, dlaczego kocham ten sport. Pozwala oderwać się chociaż na chwilę od problemów. Często kiedy jest ciepło i mam zły humor, po prostu biorę piłkę i idę porzucać. Dla mnie jest to lek na całe zło.
Na drugim miejscu jest mój przyjaciel, dzięki któremu zawsze widzę to 'światełko w tunelu' nawet w sytuacjach, kiedy myślę, że już gorzej być nie może. Nie ważne czy mi coś doradzi, czy po prostu wysłucha, najważniejsze, że po prostu jest zawsze kiedy tego potrzebuję. Bardzo to doceniam.

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 14 lutego 2010, 23:47

Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Miss Basket 2009 - Agnieszka Szlaga (kampania wyborcza)

Postautor: feri » 14 lutego 2010, 23:59

Dziękuję wszystkim za śledenie kampanii Agnieszki. Starałem się, abyście poznali Agnieszkę nie tylko ze względu na jej urodę. To młoda, sympatyczna, inteligentna i ambitna dziewczyna, dlatego mam nadzieję, że już wkróce większość z Was będzie miała okazję poznać ją lepiej na polskich parkietach. Zachęcam do głosowania i dziękuję za Twój głos!

Obrazek

Agnieszko.. dziękuję za wszystko, good luck ;)


Wróć do „Miss Basket”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości