Trochę historii ...

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 03 lipca 2004, 19:58

Seba pisze:Na koniec rarytas - zdjęcie balkonu chwilę po zdobyciu przez Olimpię ostatniego medalu seniorskich mistrzostw Polski (1996 rok). Niestety zdjęcie jest słabej jakości, bardzo spłaszcza obraz naszego sektora (kto był wie o czym mówię), a co gorsza jakieś 15 osób było już w tym czasie na parkiecie... więc niestety wszyscy na zdjęciu nie są (np ja... ehhhh - robiłem to zdjęcie ;) ).
Obrazek



Komentarze bardzo mile widziane :D




Oj byłem na tym meczyku! Oj działo się, działo. Mecz niezwykle emocjonujący i niestety dla nas przegrany pechowo w końcówce. Wkrótce może mi się uda i zamieszczę zdjecia nasze, tj. kibiców WŁOKNIARZA.
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Postautor: ajaja » 16 stycznia 2005, 20:33

MARAS pisze:Ten balkon to jest na Chwiąłce? Ile na niego osób wchodziło? Gdzie ty na tym zdjęciu jesteś Seba????


Kolego Marasie. Na zdjęciu grupowym reprezentacji Litwy z Budapesztu, na samym końcu stoi sobie taka wysoka dziewucha. To złota medalistka ME Reda Aleliunaite (wówczas) - teraz już -Jankowska. Jedyna aktualnie mistrzyni w AZS, bo cztery lata później nie było jeszcze w kadrze Krupskiej-Tyszkiewicz i Ciecierskiej, a dziś nie ma już Tomka Herkta. Ze złotej drużyny grały jeszcze w Poznaniu: Kasia Dulnik (dziś w AZS J. Góra), Dzidka Mądra, Beata Predehl (wtedy Binkowska), Doda Szwichtenberg, no i Gośka Dydek. A lekarzwem drużyny mistrzyń Europy był Grzegorz Biegański, który dziś jest spikerem w Arenie na meczach AZS. Wtedy dr Biegański dostał nawet od Kwacha Złoty Krzyż Zasługi. Szmat czasu...

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 16 stycznia 2005, 20:59

ajaja pisze:
MARAS pisze:Ten balkon to jest na Chwiąłce? Ile na niego osób wchodziło? Gdzie ty na tym zdjęciu jesteś Seba????


Kolego Marasie. Na zdjęciu grupowym reprezentacji Litwy z Budapesztu, na samym końcu stoi sobie taka wysoka dziewucha. To złota medalistka ME Reda Aleliunaite (wówczas) - teraz już -Jankowska. Jedyna aktualnie mistrzyni w AZS, bo cztery lata później nie było jeszcze w kadrze Krupskiej-Tyszkiewicz i Ciecierskiej, a dziś nie ma już Tomka Herkta. Ze złotej drużyny grały jeszcze w Poznaniu: Kasia Dulnik (dziś w AZS J. Góra), Dzidka Mądra, Beata Predehl (wtedy Binkowska), Doda Szwichtenberg, no i Gośka Dydek. A lekarzwem drużyny mistrzyń Europy był Grzegorz Biegański, który dziś jest spikerem w Arenie na meczach AZS. Wtedy dr Biegański dostał nawet od Kwacha Złoty Krzyż Zasługi. Szmat czasu...


:) Malutkie uzupełnienie bardzo cennej wypowiedzi ...

Obrazek

Witam - to właśnie ja ... hihihi... ładne kilka lat temu :D
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 18 stycznia 2005, 21:51

Trzeba się zacząć brać za tę historię, póki jeszcze jest przy jakiej okazji pisać o Olimpii...

Obrazek
Zespół koszykarek Olimpii Poznań przed sezonem 1990/1991

link do większej wersji zdjęcia:
http://republika.pl/olimpiapoznan/pliki/olimpia1990.jpg
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 18 stycznia 2005, 22:05

I fotki zespołu Olimpii przed następnym sezonem - 1991/1992:

Obrazek

większa wersja zdjęcia - http://republika.pl/olimpiapoznan/pliki/olimpia1991.jpg

Obrazek

większa wersja zdjęcia -
http://republika.pl/olimpiapoznan/pliki ... a1991a.jpg
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Gość

Re: Trochę historii ...

Postautor: Gość » 24 grudnia 2006, 18:13

kaz126 pisze:
Seba pisze:Hmmm... zdjęcia nie są specjalnie rewelacyjne - raczej bardzo "zabytkowe" i skaner w tamtych czasach słabej jakości ;) Powinno udać Ci się wejść przez ten link http://www.fortunecity.com/olympia/tild ... leria.html - jeśli się nie uda, napisz jakie zdjęcia by Cię ineresowały.


Właśnie wchodziłem na ten link i żadne zdjęcia się nie pojawiają. Są tylko opisy i ikonki (pełno ikonek) "fortunecity" :cry:
Generalnie to wszystkie zdjęcia by mnie interesowały bo ja jakoś nie mam żadnych (no może szczególnie kibiców - może gdzieś się tam znajdę :D ).


Seba pisze:A tak wogóle zapraszam na pierwszy mecz Olimpii w nowym sezonie - myślę, że nie ma problemu się tak umówić, żeby kilka osób przyniosło swoje zbiory zdjęć olimpijnych jeśli masz ochotę ;) Pozdrowionka!

Dzięki za zaproszenie. Chętnie wpadnę na meczyk, ze zbiorami prasowymi Olimpii. Daj znać przed pierwszym meczem to się umówimy :D

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 24 marca 2007, 16:26

Obrazek
Olimpia trenera Marka Grendy z 1975 roku /źródło zdjęcia: http://miedzysejmemakoszem.blox.pl/html

Żołnierz poznajesz kogoś?;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Żołnierz niezal.

Postautor: Żołnierz niezal. » 24 marca 2007, 23:48

Wtedy to ja miałem 4 latka. hihihihi. Może sam trener nam przedstawi to towarzysto

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 25 marca 2007, 10:56

:) Myślalem, że może któraś dziewczynka ze zdjęcia Ci kogoś przypomni... tzn już po latach, gdy wydoroślały;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 26 marca 2007, 14:07

a w ogole to wiadomo gdzie to zdjecie bylo robione? gdzies u nas, w Poznaniu?
reloaded :]

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 26 marca 2007, 15:10

Mytek pisze:a w ogole to wiadomo gdzie to zdjecie bylo robione? gdzies u nas, w Poznaniu?


Pewnie w Poznaniu... ale gdzie... hmmm... na Bukowską to na pierwszy rzut oka nie wygląda... chociaż widać trochę mało:/
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

niebieski
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: 21 lipca 2008, 13:30
Lokalizacja: Szczecinek

Postautor: niebieski » 21 lipca 2008, 18:55

Seba pisze:Obrazek
Olimpia trenera Marka Grendy z 1975 roku /źródło zdjęcia: http://miedzysejmemakoszem.blox.pl/html

Żołnierz poznajesz kogoś?;)


Olimpia na hali ŁKS w Łodzi.
Na zdjęciu są W Stęsik , R Feldman , Stachowiak.

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 23 lipca 2008, 23:34

Dziś się dowiedziałem... ehh... pod koniec zeszłego tygodnia umarł wychowawca młodych koszykarek przez wiele dziesięcioleci... wspaniały facet, którego miałem szczęście trochę poznać - Marek Grenda :(

[']

Przeżył Olimpię-Maczki z którą tak długo był związany ledwie o kilka miesięcy :(
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Fileep_ZKS
Nowy na forum
Posty: 46
Rejestracja: 14 października 2005, 21:12

Postautor: Fileep_ZKS » 02 listopada 2008, 20:43

Seba pisze:
A to zdjęcia z wyjazdu do Gorzowa - styczeń 1997 roku... pierwszy wyjazd po słynnym Sylwestrze ;) Też się działo.. akcja zbrojna Stilonowców przez parkiet i nasz kontratak w drugą stronę którym kompletnie zaskoczylismy rywali. Druga strona medalu to to, że potem wejście na naszą trybunę za koszem w Gorzowie okazało się mega-trudne ;))))
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Mógłbyś jeszcze raz wrzucic te foty? JAk nie tu to priv daj na tinypic najlepiej


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości