Olimpia nad Bałtykiem;) - Szczecin, Koszalin (28-29.IV)

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Olimpia nad Bałtykiem;) - Szczecin, Koszalin (28-29.IV)

Postautor: Seba » 28 kwietnia 2006, 18:16

W pierwszym spotkaniu juniorki Olimpii potwierdziły, że jedynym chyba zespołem teoretycznie słabszym, który im wyraznie nie leży jest Kusy Szczecin... uległy bowiem w rewanżu 60:64. Przypomnę, że podobnie było też rok temu, kiedy to lepsze u siebie były Szczecinianki. Jeśli dodać do tej passy porażkę w tym sezonie w Poznaniu z juniorkami starszymi ze Szczecina można śmiało napisać, że rywalki te są najczęściej wygrywającym zespołem z Olimpią ;)

Jutro pojedynek ze słabszym sporo Koszalinem i tu już niespodziewanek nie powinno być;) POWODZENIA OLIMPIA!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

jasass
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 09:44
Lokalizacja: poznan

Postautor: jasass » 28 kwietnia 2006, 19:36

zna ktos moze szczegoly tego meczu??byl to wypadek przy pracy olimpii, czy szczecin rzeczywiscie okazal sie druzyna lepsza??
Zdobyć świata szczyt..! :D

Gość

Postautor: Gość » 28 kwietnia 2006, 21:57

Myślę, że raczej był to wypadek przy pracy... dziewczyny w Poznaniu pokonały Szczecin coś koło 20 pkt chociaż nie był to łatwy pojedynek...jednak moim zdaniem Olimpia to zespół silniejszy i mam nadzieję, że to ostatnia taka wpadka:P Dziewczyny głowa do góry:)powodzenia jutro:)

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 29 kwietnia 2006, 15:51

Nie ma przypadków... Szczecin kolejny raz potwierdził, że jest silną, robiącą stałe postępy druzyną, z którą wszyscy muszą się liczyć. Po wysokim zwycięstwie w Poznaniu powtórzyła się sytuacja z przed roku, kiedy to także w Szczecinie mieliśmy problemy... i mam nadzieję, że sytuacja będzie się powtarzać do końca (może tym razem innego)... i zagramy podobnie, jak rok temu w finale;)

A dziś Olimpijki pokonały bez problemów Koszalin 108:66. GRATULACJEEEEE!!!!:))) Teraz ćwierćfinały...
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 29 kwietnia 2006, 21:56

Seba pisze:(...)
A dziś Olimpijki pokonały bez problemów Koszalin 108:66. GRATULACJEEEEE!!!!:))) Teraz ćwierćfinały...


... a w nich rywalkami zawodniczek Olimpii będą (według podanych na forum informacji) koszykarki z Warszawy, Rybnika i Bydgoszczy.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości