Finały Mistrzostw Polski Juniorek 31.05-04.06 Poznań

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 04 czerwca 2006, 16:35

gratulacje dla koszykarek Olimpii Poznań za zdobycie tytułu vicemistrzowskiego :!: :!: :D

szkoda tylko tej ostatniej kwarty :cry:

dawno nie widziałem takiego zażartego meczu - szkoda, ze czasem tej "olimpjnej walecznosci" brakuje niektorym zawodniczkom w eklasie...

PS: gratulacje takze dla zespolu przeciwniczek!
wlodaze MUKSa dość szybko rozpoczęli świętowanie sukcesu :wink: :lol: :lol: :lol:
reloaded :]

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 04 czerwca 2006, 17:35

GRATULACJE OLIMPIJKI!!!!!!!!!!!! WIELKIE BRAWA za WALKĘ!!! Sił starczyło na 25 minut... prowadzenie 50:33 i fenomenalna gra... niestety potem wyszły dwa ostatnie dni i problemy ze zdrowiem... siły się skończyły... ale Bodzio, Biała, Ola, Paula, Pajączek, Grochol, Kala i reszta NIE PŁACZCIE!!!!!! Jesteście WIELKIEEEEE... JESTEŚCIE WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!!!!!... a za to, co zrobiłyście w tych finałach i przez cały sezon dla mnie jesteście MISTRZYNIAMI!!!! Nigdy nie zapomnę tego, co robiła Biała we wszystkich meczach - dla mnie MVP w naszym zespole!! Nie zapomnę siedmiu punktów z rzędu Oli na rozpoczęcie drugiej połowy... Nie zapomnę bloku Grochola, kiedy goniła wczoraj rywalkę całe boisko na 30 sekund przed końcem meczu... wejść pod kosz Bodzia... wyrywania piłek przez Paulę... gry Isi z Pabianicami... trójek Wery... dzisiejszych łez po meczu na ławce... JESTEŚCIE WIELKIE!!! Ostatni mecz w szaliku też był WIELKI! Mimo tego, że jednak Trojan uratował włosy (po złocie miała iść w rych maszynka), to jednak zakończenie przygody z takim aktywnym kibicowaniem kilku osób wypadło DZIĘKI WAM naprawdę SUPER!!! Dziś na Chwiałce nadkomplet... i doping jakiego nie ma na większości sal ekstraklasy, a w Poznaniu kiedyś - nawet na Olimpii - był jedynie w meczach o najwyższe tytuły w Europie i Polsce! Zjawił się nawet na swój pewnie też ostatni mecz Wilson...

GRATULACJE dla mistrzyń Polski - MUKSa!

Pozdrawiam także tych, którym się wydaje, że cytuję: "w Poznaniu tylko AZS" :lol: O takim meczu, takiej atmosferze, takiej ilosci kibiców, takim dopingu jak dziś w meczu między dwoma INNYMI POZNAŃSKIMI ZESPOŁAMI, w ekstraklasie można sobie pofantazjować póki co. Może najwyższa pora zamiast się puszyć, posłuchać co ktoś ma do powiedzenia i zastanowić się DLACZEGO tak jest... dziś grały juniorki... niestety historia i legenda przegrała... i to chyba powoli definitywny koniec pewnej epoki.

Pozdrawiam.


PS. WIELKIE PODZIĘKOWANIA za pomoc dziś w dopingu dla Kibiców Włókniarza Pabianice! Bardzo fajna sprawa, że przyjechaliście - te trzy dni były SUPER!!!!!! DZIĘKI!!!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 04 czerwca 2006, 17:57

Gratuluję raz jeszcze Olimpii Poznań, to srebro to naprawde wielki sukces!
Pozdrowienia i gratulacje z Ostrowa, od kibiców Ostrovii.

PS. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie chociaż nawiążemy z Wami walkę w lidze juniorek ;)

Gość

Postautor: Gość » 04 czerwca 2006, 19:26

"Rozpacz łatwiejsza i płytsza jest od walki"
Olimpijki ważne, że walczyłyście a nie poddałyscie się bez walki, że probowałysćie! Gratuluje wicemistrzostwa! :) I tak jesteście wielkie!!!

mala#5
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2006, 18:39

mala#5

Postautor: mala#5 » 04 czerwca 2006, 20:14

Dziekuje wszystkim kibicom jacy zagoscili podczas tych zawodow na Chwialce:] i walecznie ;) nas wspierali!! Wielkie gratki dla nas dziewczynki;) wazne ze walczylysmy!!i to sie liczy :) :) mamy w koncu SREBRO :) :) :) kto by pomyslal.....;) hehe ze sportowym pozdrowieniem 8) Olimpia-Maczki vcMistrz Polski2006!!<jupi>

Awatar użytkownika
Rybak
Nowy na forum
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:31
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Rybak » 04 czerwca 2006, 20:57

Ja napiszę tylko, że z dumą będę jutro opowiadał dlaczego i dla kogo zdarłem gardło :wink:

Kala #8

Postautor: Kala #8 » 04 czerwca 2006, 21:44

Myślę, że mogę śmiało w imieniu wszystkich dziewczyn z drużyny podziękować za tak wspaniały doping jaki miałyśmy przez całe 5 dni Mistrzostw, więc dziękuje wszystkim, którzy byli za nami i którzy nas wspierali :lol: przykro, że tak...ehhh niby tak wiele, ale jednak czuć ten niedosyt. Mimo wszystko dziewczyny byłyście wspaniałe!!!

Żołnierz1

Postautor: Żołnierz1 » 04 czerwca 2006, 23:22

Jest początek jest i koniec. To były piękne dni. 5 dni walki. I mamy . Srebro. Złoto było blisko. Ale to sport. Ważne co zrobicie teraz z sobą. Co dalej? Co za rok? Bo tak naprawdę to ten medal może być początkiem czegoś a nie końcem. Dzięki dziewczyny.

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Postautor: Belfer » 05 czerwca 2006, 14:58

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda tych ostatnich 13 minut finału, ale srebro to też cenny kruszec :lol:
Dzięki dla całej ekipy za przyjęcie awszczególności dla MAMY Trojana, jak zawsze z otwartym sercem przyjęła naszą ekipę.
Dojechaliśmy cało i prawie bez postojów. Jeszcze raz dzięki i mam nadzieje że spotkamy się znów w takim gronie (a niedługo większym - Pozdro dla ANI i CZARNEGO :lol: )
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 05 czerwca 2006, 15:00

Obrazek

źródło: www.pyra.pl


... więcej fotek pózniej w osobnym temacie.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Czarny1975
Nowy na forum
Posty: 50
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 20:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Czarny1975 » 05 czerwca 2006, 16:02

Gratulacje dla całego zespołu i trenerów.

Pozdrowienia dla chłopaków z Pabianic. Dzięki za pomoc w dopingu. Emocje jak za dawnych lat.

Seba, czyżby to naprawdę koniec? Co teraz z nami będzie? :D :D
kibicowska emerytura?
Starzy ludzie mówią: Tylko ziemia przetrwa.
Nie mylą się. Mówią prawdę!

Soku
Żak
Posty: 220
Rejestracja: 17 czerwca 2005, 17:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Soku » 05 czerwca 2006, 16:17

Dla mnie najwiekszy szacunek dla Kasi Bialasik. Przeciez ta dziewczyna nie mogla normalnie chodzic, a na boisku zupelnie nie bylo tego widac :shock: .

Uwielbiam zawodniczki z takim charakterem. Dla Ciebie powinno byc miejsce w pierwszej piatce turnieju.

Awatar użytkownika
Cegła
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 11:09

Postautor: Cegła » 05 czerwca 2006, 16:50

A ode mnie specjalne wyróżnienie dla Pauli. Za najlepszy kontakt z kibicami!!!!! i za waleczność.
Tylko Olimpia, w Poznaniu TYLKO OLIMPIA.......

Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Kadet
Posty: 1046
Rejestracja: 02 lipca 2005, 22:42
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Gwynbleidd » 05 czerwca 2006, 17:28

No pewnie nie co sie smucic to nprzeciez SREBRO :D
PzDr. dla przyjaciól z Olimpi :D
Trzy dni z wspaniałymi ludzimi :wink:
Z Wyrazami Szczerej Niewdzięcznosci,Za To Ze Byłem Z Wami. A Teraz Jesteście Przeciwko MNIE!!!Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 05 czerwca 2006, 19:59

Soku pisze:Dla mnie najwiekszy szacunek dla Kasi Bialasik. Przeciez ta dziewczyna nie mogla normalnie chodzic, a na boisku zupelnie nie bylo tego widac :shock: .

Uwielbiam zawodniczki z takim charakterem. Dla Ciebie powinno byc miejsce w pierwszej piatce turnieju.


Tak, jak już pisałem także moim zdaniem Biała powinna znaleźć się w pierwszej piątce! Zresztą wiele osób z którymi rozmawiałem... obiektywnych... twierdziło, że Jej gra w finałach była jednym z największych zaskoczeń "in plus"! ... i nie tylko Ona miała problemy z chodzeniem - wystarczy dodać np Grochola... Jeszcze raz WIELKI SZACUNEK WALCZAKI OLIMPIJNE!!!!!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości