Karnety

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Filippo
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 11 lutego 2006, 12:57

Postautor: Filippo » 26 lipca 2006, 19:44

Vinci pisze:Duzo taniej z karnetem wychodzi?
Pytam bo od zawsze kupowałem bilety i nawet jakos nie wiem jakie ceny tych karnecików sa... :?



karnety w tamtym roku chyba po 120 zł były... (w tym wszystkie mecze ligowe i Euroliga)... wiec jak sobie przeliczysz ile Cie bilety kosztowały to duuużo taniej wychodzi ;) (chyba,ze chodziłes wybiórczo na mecze;) )
xyz

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 26 lipca 2006, 20:15

Ela Trzesniewska jest bardzo sympatyczna:)
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 26 lipca 2006, 20:25

W tym roku pociśemy zarząd żeby było ciut tańsze bilety, a co za tym idzie pewnie i karnety. Zobaczymy co z tego wyjdzie
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8267
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 26 lipca 2006, 20:30

ginda pisze:Ela Trzesniewska jest bardzo sympatyczna:)


ale wiesz, koledzy gustują w nieco młodszych koszykarkach :wink:
chyba :P

W tym roku pociśemy zarząd żeby było ciut tańsze bilety, a co za tym idzie pewnie i karnety. Zobaczymy co z tego wyjdzie


no przydałoby się, bo co niektórzy już przestali być studentami i nici ze zniżki :cry: :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Vinci
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 19:40
Lokalizacja: z APteki ;-)

Postautor: Vinci » 26 lipca 2006, 20:39

Mozecie spróbować...
Ale ja nie o tym. Chcialem zwrocic uwagę na jedną kwestię. Zwróćcie uwage na wygląd biletów sprzedawanych na nasze koszykarki. Chodzi mi konkretnie o datę na biletach (a wlasciwie jej brak). Jest tylko nadrukowany sezon (ostatnio 2005/06).
Juz wyjasniem do czego zmierzam. Od kilku miesiecy glosno bylo ze wchodzi w zycie ustawa, na mocy ktorej przecietny podatnik bedzie mógł odliczac od podatku kwoty jakie wydal na bilety wstępu na imprezy sportowe. Przy obecnych biletach mamy problem gdyż jak juz wyzej napisalem nie ma konkretnej daty. Oczywiste jest zatem, ze zaden urząd skarbowy nei zaakceptuje takich biletów, gdyż mimo ze sa z roznych meczów, to wygladaja tak samo co uniewiarygadnia calą inicjatywę.

Z tego co pamietam przepis o mozliwosci odliczania biletow wejsc mial od nadchodzaceg sezonu (naturalnie niezaleznie od dyscypliny). Mial byc adresowany dla przecietnych kibiców celem zachecania do aktywnego udzialu w kulturze sportu. Wiem ze dla niektorych łaczna suma biletów z calego sezonu moze nie jest zbyt poważa ale na naszej hali (jak sami dobrze wiecie) pojawiaja sie nie tylko bogacze alei takze ludzie z klasy sredniej. Nikt mnie nie przekona, ze to w jakims stopniu (mniejszym lub wiekszym) nie jest magnesem przyciagajacym potencjalnego Kowalskiego. Jesli do sumy wydanej na kosza dodamy jeszcze kwoty wydane na piłkarzy czy np innych imprez sporotwych to mysle ze uzbiera nam sie suma kilkaset złotych a moze i wiecej ( w zaleznosci od tego ile dyscyplin interesuje daną osobę)...

Mam nadzieje ze w miare jasno to przedstawilem. Jesli nie to pytajcie :D
W kazdym razie tez mialem o to zapytac w klubie, ale do Krakowa wracam dopiero w połowie sierpnia a z tego co widze, to Wy chyba wybieracie sie na Reymonta wczesniej :lol:

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 26 lipca 2006, 20:45

Nooo, to fajnie że o tym piszesz, dopisze się to do listy rzeczy które chcemy przeforsować w klubie :)

Fajnie by też było jakbyśmy całą akcje nagłośnili naświetlili i takie tam wśród naszych kibiców, bo szczerze mówiąc nawet ja o tym nie słyszałem, albo słyszałem ale zupełnie zapomniałem.

A promowanie kosza i przyciągnie ludzi na trydbuny to w tym sezonie nasz cel nadrzędny, więc to się nada do tego celu.

W takim razie my tam pociśniemy klub w międzyczasie, a Ty po swoim powrocie pomożesz nam to nagłośnic :))))
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
Vinci
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 19:40
Lokalizacja: z APteki ;-)

Postautor: Vinci » 26 lipca 2006, 20:54

Myśle, ze to jest w interesie nas wszystkich . I klubu i kibiców. Tylko zastrzegam, ze nie jestem ekspertem w sprawie ustaw. Trzeba to jakos jeszcze dokladnei sprawdzic. Tylko musze sie zastanowic u kogo (pewnie u jakiegos radcy znającego kodeks albo kogos ze skarbowki). MAm nadzieje, że ta ustawa nie utchnęła gdzies po drodze. Wiecie jak to u naszych polityków...

Co do promowania to mysle, że w klubie mozna troche poprawic pod tym względem. Kilka pomysłow jest (oprócz waszych aktywnych inicjatyw). Poczekajmy az wolne sie skonczy to bedziemy wiedziec wiecej...;-)
Pozdrawiam!

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 26 lipca 2006, 20:56

jeżeli mówisz o pomysłach wypływających z klubu, to wszystkie dotychczasowe to właśnie nasze inicjatywy ;)

Chyba że sam masz jakieś pomysły, to bardzo chętnie ich kiedyś wysłucham, jak już będzie miał czas :)
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
jimmy
Senior
Posty: 3498
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:39
Lokalizacja: Kraków

Postautor: jimmy » 26 lipca 2006, 21:59

hehe ja juz studentem nie jestem.... ( ARCHITEKT SZUKA PRACY!! ) :wink: ale ostro jezdze na studenckich.. hehe ostatnio na biletach darmowych :lol: :lol: :lol:
Cellar Door
No chyba że tutaj są emeryci, renciści, bądź inne osoby, które mają nadmiar czasu wolnego i szperają od A do Z
Obrazek


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość