Olimpia Poznań - sezon 2007/2008

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Olimpia Poznań - sezon 2007/2008

Postautor: Seba » 29 października 2007, 13:17

Jeśli ktoś związany z klubem uważa, że kibice w Poznaniu i w Polsce za pośrednictwem portalu KKForum zasługują na bieżące informacje na temat występów poznańskiej Olimpii w aktualnym sezonie, bardzo proszę wszelkie wieści wpisywać w tym temacie.

Ja niestety nie czuję się w żadnym przypadku osobą kompetentną do kontynuacji tego wątku:)

A wczoraj Olimpia pokonała Żak Koszalin 81:48:) GRATULACJE!!!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Żołnierz niezal.

Postautor: Żołnierz niezal. » 06 listopada 2007, 22:35

w przyszłym wtorek juniorki starsze Olimpii grac bedą u siebie z Ostrowem. Mecz o 19.30

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 listopada 2007, 22:51

Żołnierzu drogi... myślę, że ci, którzy chcą wiedzć, to wiedzą... a reszta... hehe... ;) wiadomix!:)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Gość

Postautor: Gość » 13 listopada 2007, 22:53

Olimpia wygrała z Ostrowem w juniorkach starszych

Gość

Postautor: Gość » 16 listopada 2007, 02:21

... a w niedzielę o 15 na Chwiałce mecz z MUKSem!!!

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 18 listopada 2007, 18:34

Anonymous pisze:... a w niedzielę o 15 na Chwiałce mecz z MUKSem!!!


Szkoda porażki... zwłaszcza, że naprawdę WIELKĄ sztuką jest dogonić rywala na jego sali, gdy ten prowadzi już bodajże 23 punktami... a to się dziś Olimpii udało! Kiedy w połowie 4 kwarty zrobiły się tylko cztery punkty straty wydawało się, że nic nie zatrzyma rozpędzonych Olimpijek;) Jednak zabrakło kropki nad "i"... MUKS z wielkim trudem dowiózł minimalną przewagę. Brawa w zespole gości zwłaszcza dla obu Bodziów:)), Pati, Oli i Wery.

A mecz ten pokazał kolejny raz, że największe emocje w Poznaniu, jeśli chodzi o żeński basket, wciąż budzą mecze MUKSa i Olimpii:))))... choć to przecież nawet nie seniorki:) Szkoda tylko, że z tych dziś grających tylko jeden ma przyszłość... drugi za rok pewnie się rozpadnie... większość dziewczyn czeka los tych, które tak smutno było zobaczyć dziś już bez strojów w roli widzów (POZDRO Basia, Kasia, Kala...). No cóż... ale są umowy, zobowiązania, wielka koszykówka w wielkiej sali, wielkie nazwiska, wielkie plany trenerskie... dobrze, że póki co jeszcze przynajmniej można zobaczyć NAPRAWDĘ dobry mecz - taki, jak dziś na Chwiałce... oby nie ostatni!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

mała#5

Postautor: mała#5 » 18 listopada 2007, 18:52

A ja chciałam podziękować wszystkim Kibicom:) w imieniu dziewczyn, za przybycie i za świetny doping:) Dzięki wam na obcej sali poczułyśmy sie jak u siebie:) Gdyby nie wasze wsparcie, to nie wiadomo czy po połowie Olimpia by dostała skrzydeł:) dlatego tym bardziej wilekie gratki dla Was;P Mam nadzieję,że co mecz Wasz skałd będzie się powiekszał;) lub pozostanie w takim składzie jaki był:), a z naszej strony postaramy się,że będzię na pewno więcej walki:) której dziś mogło trochę zabraknąć w pewnych chwilach... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..;)mam nadzieję. I zapewniam,że z tej porażki na pewno wyciągniemy wnioski i w następnym meczu z Muksem to my zwyciężymy:):)Pozdrowienia dla wszytskich!!

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 18 listopada 2007, 19:22

I tak macie myśleć. tak robić. I tak grać. Bo robicie to dla siebie.

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 02 grudnia 2007, 17:48

wygrana Olimpii Poznań nad zespołem ze Szczecina 111-26

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 02 grudnia 2007, 18:37

ŻOŁNIERZ pisze:wygrana Olimpii Poznań nad zespołem ze Szczecina 111-26


Nawet ciekawy mecz:) W sumie o wiele bardziej przypadł mi do gustu, niż wyczyny (zwłaszcza w drugiej połowie) w derby Poznania w Arenie... Fajnie oglądało się starania młodziutkich, zaczynających dopiero naukę koszykówki, zawodniczek ze Szczecina! Widać, że dla nich przyjazd na mecz z Olimpią to prawdziwe święto, wydarzenie, o którym będą pamiętać długo. Mam też nadzieję, że szybko wyciągną wnioski i ciężką pracą podgonią umiejętnościami zespół z Poznania:)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 19 grudnia 2007, 14:29

Z okazji świąt chciałbym przekazać żyvczenia zawodniczkom i kibicom Olimpii Poznań. Wszystkiego naj. No i grubej imprezy sylwestrowej. Czarny Seba-damy radę!

Awatar użytkownika
plmichal
Nowy na forum
Posty: 86
Rejestracja: 11 listopada 2007, 17:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

o ktorej

Postautor: plmichal » 04 stycznia 2008, 14:21

o ktorej jest mecz w niedziele ?

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 04 stycznia 2008, 23:14

W niedzielę o 17 ze Wschową
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 06 stycznia 2008, 21:56

Seba pisze:W niedzielę o 17 ze Wschową


:( ale lipa...
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
plmichal
Nowy na forum
Posty: 86
Rejestracja: 11 listopada 2007, 17:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

no lipa lipa

Postautor: plmichal » 07 stycznia 2008, 13:53

taki kawal pojechalem... a tu ciemno;) jest gdzies w necie rozpiska tych godzin czy masz informacje z pierwszego zrodla?:) podobno jest przelozony na 22


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości