Lotos PKO BP Gdynia

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

swatch
Amator
Posty: 123
Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 19:20

Lotos PKO BP Gdynia

Postautor: swatch » 30 września 2008, 12:48

Koszykarki Lotosu PKO BP Gdynia po ciężkim i pracowitym weekendzie pojechały do Władysławowa. Gdynianki w nadmorskiej miejscowości wcale jednak nie zamierzają wypoczywać, choć z pewnością czasu na relaksacyjny spacer po plaży nie zabraknie. Ważniejsze będą jednak treningi w Centralnym Ośrodku Sportu "Cetniewo". Minizgrupowanie potrwa do 3 października, a już dzień później nasze dziewczyny zagrają w Gdyni z liderem tabeli Utexem Rybnik.

- Zaplanowaliśmy zgrupowanie w Cetniewie korzystając z faktu, że w najbliższej kolejce pauzujemy. Jest więc okazja do spokojnej pracy. Chcemy w spokoju popracować nad wyeliminowaniem licznych błędów i popracować nad doskonaleniem zagrywek i zgraniem zespołu. Liczę, że efekty zgrupowania będą widoczne już w meczu z Rybnikiem - powiedział trener Lotosu PKO BP Gdynia Jacek Winnicki.

A mecz z Utexem już 4 października o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich kibiców bardzo serdecznie.

--------------------------------
źródło: www.lotospkobp.pl
^^

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 30 września 2008, 15:03

po co taki temat? w aktualnościach można pisać w "Co nowego w Lotosie"
ObrazekObrazek

swatch
Amator
Posty: 123
Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 19:20

Postautor: swatch » 30 września 2008, 19:41

rzymi pisze:po co taki temat? w aktualnościach można pisać w "Co nowego w Lotosie"


A nie chcecie zasluzyc na wlasne "forum"?

Tamten temat jest przestarzaly i jest w nim za duzo informacji!!:P
^^

Awatar użytkownika
Robsoneczek
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 29 września 2008, 21:33
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Robsoneczek » 03 października 2008, 22:11

jakie nastroje przed meczem ? :lol:
Nataliya Trafimava :***

swatch
Amator
Posty: 123
Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 19:20

Postautor: swatch » 04 października 2008, 02:33

Dziewczyny zmobilizowany na 100% po Cetniewie...i wszystkie sa zdania, ze w wysoka forma juz "przychodzi"...Kazdy remis lub przegrana w tym meczu beda traktowac "jaka " wielka " przegrana;)

Hej Lotos....!!
^^

swatch
Amator
Posty: 123
Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 19:20

Postautor: swatch » 05 października 2008, 21:17

Alana Beard, amerykańska koszykarka Lotosu PKO BP Gdynia, w dniu dzisiejszym dołączyła do zespołu. Punktualnie o godzinie 12:15, samolot z Alaną na pokładzie wylądował na gdańskim lotnisku imienia Lecha Wałęsy. Alana Beard jak zwykle wyszła z sali odpraw uśmiechnięta i witającym ją przedstawicielom klubu zaprezentowała swojego pieska - to malutki Yorkshire Terrier o imieniu Chloe.

- Musiałam moje dziecko przywieźć do Polski, bo przez tak długi okres umarłabym z tęsknoty. Oprócz pieska przywiozłam też dobry humor i - mam taką nadzieję - dobrą formę. Mam za sobą udany sezon w WNBA, rozgrywki zakończyły się niedawno, więc z pewnością będę gotowa do gry. Co prawda wiem, że zespół trochę się zmienił, jest nowy trener, ale ja nigdy nie miałam problemów z aklimatyzacją w nowej drużynie. Teraz też takich nie przewiduję. Nie mogę się już doczekać treningów i gry. Cieszę się, że wróciłam do Gdyni. W zasadzie, gdy dostałam propozycję nie zastanawiałam się ani chwili. Bardzo chciałam wrócić, głównie z powodu ogromnej chęci rewanżu. Przegrany ubiegłoroczny finał do dzisiaj siedzi mi w pamięci i mam w sobie wiele takiej sportowej złości. Zrobię wszystko, aby tytuł ponownie trafił do Gdyni - powiedziała tuż po wylądowaniu Alana Beard.

W poniedziałek Amerykanka przejdzie badania lekarskie i jeśli wszystko będzie w porządku rozpocznie treningi. Być może zagra już w środowym meczu z PTK Pabianice.

Alana Beard ma 26 lat i mierzy 180 cm wzrostu. Gra na pozycjach od 1 do 3, ale najlepiej czuje się jako rzucający obrońca. Ma za sobą 5 sezonów w zawodowej lidze WNBA. Od początku kariery gra w Washington Mystics. W bieżącym sezonie jej zespół nie zakwalifikował się do fazy play-off, ale Alana była najlepszą koszykarką Washington i jedną z najlepszych w całej lidze. W sezonie 2008 zagrała w 33 meczach, a jej średnie to 16.1 pkt, 3.5 asysty i 3.6 zbiórki na mecz. W całej swojej karierze w WNBA Alana rozegrała 162 mecze (wszystkie w pierwszej piątce), w których zdobyła 2636 punktów. Daje to średnią 16.3 pkt na mecz. Trzy razy wystąpiła w prestiżowym meczu All Star Game, raz nawet została wybrana przez kibiców do pierwszej piątki.

Alana Beard jest absolwentką prestiżowej uczelni Duke University. Uzyskała tytuł magistra socjologi. W barwach uniwersyteckiej drużyny koszykarskiej grała 4 lata. W tym czasie zdobyła 2687 punktów, zanotowała 789 zbiórek, 509 asyst, 404 przechwyty i 149 bloków. Jej średnie statystyki w Duke University: 19,8 pkt, 5,8 zbiórek, 3,7 asysty. W uznaniu zasług władze Duke University zastrzegły numer 20, z którym grała Alana Beard.

Grała w Południowej Korei i Australii (Canberra Capitals). Jej idolką jest inna koszykarka WNBA Tamika Catchings. Po zakończeniu kariery chciałaby zostać trenerem. Alana Beard jest leworęczna. Zawsze w drodze na mecz ma przy sobie Biblię i iPoda. W wolnych chwilach uwielbia oglądać telewizję, szczególnie reality show. Podziwia Oprah Winfrey. Alana ma prawdziwego fioła na punkcie butów. W domu ma kilkadziesiąt par. Jest zdecydowaną przeciwniczką wojny w Iraku.

----------------------
www.lotospkobp.pl
^^


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości