PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 17 października 2010, 09:01

ROW Rybnik - Lider Pruszków

Kolejny sobotni wyjazd to i frekwencja lepsza od tych zeszłorocznych. Z Pruszkowa wyjeżdża 14 osób. Przed samym Rybnikiem kontaktuje sie z nami policja że nas przechwyci za Żorami i podprowadzi pod hale, żeby nie błądzić - ale źle skręcając na jednym ze skrzyżowań objeżdżamy dokładnie dookoła miejsce tego patrolu i wracamy na odpowiednią trase... Wśród policji lekka koncernacja gdy dowiadują się gdzie jesteśmy i będąc już pod halą widzimy dosyć komiczną scene - nasz bus skręca w lewo na parking - a w tej samej chwili z tego właśnie parkingu policyjna buda na bombach i z piskiem opon wyjeżdża w teren aby nas "szukać" :lol:. Na hali melduje sie 12 osób - jedna osoba z powodu poważniej niedyspozycji żołądkowej że tak to ujme musi wraz ze swoją "opiekunką" zostać w busie (swoją drogą wielki szacunek dla niej za opieke). Wieszamy Lider on Tour i prowadzimy doping z małymi przerwami. Miejscowi poza jednym momentem pod koniec IV kwarty gdy rosną emocje i wydaje mi sie odezwaniem się grupy kilkunastu kibiców ROW-u, bez dopingu. Hala żywiołowo reaguje na poczynania koszykarek - co chciałbym widzieć u siebie w Pruszkowie... Po meczu chwile zostajemy na sektorze - dziękujemy dziewczynom za zwysięstwo. Pani kapitan postanawia wbiec do nas na trybune - pamiątkowa fotka i wracamy. W Pruszkowie meldujemy się koło godz. 12/1.

Rybnik - sobota - 350km - 14 osób 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: kwassek » 17 października 2010, 12:40

Łukasz_UFB pisze:ROW Rybnik - Lider Pruszków

Kolejny sobotni wyjazd to i frekwencja lepsza od tych zeszłorocznych. Z Pruszkowa wyjeżdża 14 osób. Przed samym Rybnikiem kontaktuje sie z nami policja że nas przechwyci za Żorami i podprowadzi pod hale, żeby nie błądzić - ale źle skręcając na jednym ze skrzyżowań objeżdżamy dokładnie dookoła miejsce tego patrolu i wracamy na odpowiednią trase...

Rybnik - sobota - 350km - 14 osób 8)


Z a j e b i s t e macie kontakty :/ Tylko pogratulowac

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: rafi » 18 października 2010, 09:55

kwassek pisze:
Łukasz_UFB pisze:ROW Rybnik - Lider Pruszków

Kolejny sobotni wyjazd to i frekwencja lepsza od tych zeszłorocznych. Z Pruszkowa wyjeżdża 14 osób. Przed samym Rybnikiem kontaktuje sie z nami policja że nas przechwyci za Żorami i podprowadzi pod hale, żeby nie błądzić - ale źle skręcając na jednym ze skrzyżowań objeżdżamy dokładnie dookoła miejsce tego patrolu i wracamy na odpowiednią trase...

Rybnik - sobota - 350km - 14 osób 8)


Z a j e b i s t e macie kontakty :/ Tylko pogratulowac



Zgodnie z art. 39 Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, każdy z przewoźników realizujących transport zbiorowy ma obowiązek informowania Policji o planowanych wyjazdach zorganizowanych grup kibiców. W przypadku nie wywiązania się przez przewoźnika z powyższego obowiązku grozi kara ograniczenia wolności lub grzywna nie niższa niż 2.000 złotych.

... that's all folks ... 8)
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Marco » 18 października 2010, 10:15

rafi błagam cię :lol: :lol: :lol:

policja do was dzwoni, a ty podajesz ustawę w której przewoźnik ma obowiązek poinformowania, że będzie realizował jakiś.
transport, pewnie się okaże, że nie do was tylko do kierowcy, którego numer psy mają od jego szefa, gdy informował :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: rafi » 18 października 2010, 12:36

Marco błagam cię :lol: :lol: :lol:

... widzę, że waszą domeną w dalszym ciągu jest szukanie dziury w całym... :mrgreen:
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: kwassek » 18 października 2010, 13:49

Waszą za to domeną jest chwalenie się na publicznym forum jak to się z psami zdzwaniacie 8)

akar
Żak
Posty: 281
Rejestracja: 17 listopada 2009, 18:52
Lokalizacja: Pruszków

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: akar » 18 października 2010, 15:06

No to sobie dzieci po licytowały co czyją jest domeną :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Marco » 18 października 2010, 16:31

rafi pisze:Marco błagam cię :lol: :lol: :lol:

... widzę, że waszą domeną w dalszym ciągu jest szukanie dziury w całym... :mrgreen:


widzisz ja nie szukam dziury w całym . Problem jest jak zawsze w waszym opisie.

jeśli się czyta, że "skontaktowała się na trasie z nami policja" to jak można to inaczej interpretować jak nie "zajebiste" kontakty z mundurowymi? skoro kibic Lidera pisze, że to z ekipą się skontaktowały psy to odbiór jest jasny i nie jest to szukanie dziury w całym

Wystarczyło albo po niefortunnym wpisie kolegi sprostować, że psy dzwoniły do kierowcy, który wcześniej zgłosił wyjazd, a nie do kibiców, a wy szukacie usprawiedliwienia w ustawie.

Dobrze wiem, że taka ustawa nakłada wymóg na przewoźnika, jeśli wie, że wiezie kibiców,a wiadomo jest ze nie musi wiedziec :mrgreen:

Poza tym jak przeczytasz uważnie ustawę, to wyraźnie w niej zapis o grupie kibiców, a to jest do obejścia w banalny sposób.

Więc zamiast sprostować info, to robicie głupie miny.

Albo niefortunny wpis albo macie kontakty jakie macie.

Możecie to nazywać szukaniem dziury w całym albo licytowaniem, obracać w śmiech ,wszystko mi jedno ale dobrze wiedzieć z pomocy której ekipy nie korzystać gdyby zaszła taka konieczność bo policja szybko namierzy.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: rafi » 19 października 2010, 09:23

Marco pisze:...
Możecie to nazywać szukaniem dziury w całym albo licytowaniem, obracać w śmiech ,wszystko mi jedno ale dobrze wiedzieć z pomocy której ekipy nie korzystać gdyby zaszła taka konieczność bo policja szybko namierzy.


... w rzeczy samej opis był niefortunny, niemniej nie upoważnia do tego typu wniosków... potraktuję więc twój wywód jako - niefortunny ...
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: kwassek » 19 października 2010, 09:40

A co Ty wogóle człowieku piszesz co kogo upoważnia. Napisaliście co napisaliście wiec sami miejcie do siebie pretensje. Tym bardziej cytowanie jakis przepisow ustawy - zenujace ....

akar
Żak
Posty: 281
Rejestracja: 17 listopada 2009, 18:52
Lokalizacja: Pruszków

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: akar » 19 października 2010, 10:45

A dzieci swoje........ :x

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Marco » 19 października 2010, 19:43

akar pisze:A dzieci swoje........ :x

http://www.youtube.com/watch?v=ZCrmkP_HJEQ
:lol:
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: hermes46 » 19 października 2010, 21:46

Marco pisze:
akar pisze:A dzieci swoje........ :x

http://www.youtube.com/watch?v=ZCrmkP_HJEQ
:lol:



hm mnie ciekawi jedna rzecz jak ma to się do tematu? Kiedyś mielicie zwyczaj upominać ludzi piszacy nie na temat. Teraz ta tradycja jakoś umarła
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 20 października 2010, 12:33

Nie wiesz czemu? - bo ten temat jest dla kibiców Wisły tak naprawde - co pokazuje liczba uwag jakie mają do nas ciągle (tylko oni!)

Więc małe sprostowanie i prosze wszystkich z Pruszkowa o zaprzestanie tego "dialogu" - bo wiślaki mają wieczny problem...

1) Napisałem kontaktuje sie z nami policja - nie napisałem z kim, nie napisałem w jakiej formie itd.to raz
2) Nie napisałem nigdzie ze korzystamy z ich "oferty pomocy" w trafieniu na hale - ale wręcz przeciwnie napisałem ze skręcamy w złą strone i przed halą mamy z nich polewke

Pozdrowienia dla wiślaków! ":*" - bez Was ten temat byłby nudny :lol: :shock:

Tak Marco - nie będe z Toba dyskutował...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Liquidor » 20 października 2010, 18:52

Wiślaki wielką literą baranie :))
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości