PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 02 sierpnia 2010, 17:28

Ruszamy z nowym sezonem. Naszą grupe czeka kilka zmian więc przed nami kilka niewiadomych. Z tego co już moge napisac to wypowiedzieliśmy osobistą "wojne" panu Miłkowi oraz sponsorowi CCC za "zagranie" z ostatniej kolejki zeszłego sezonu - za podłożenie sie Tęczy i tym sposobem wyrzucenie nas z play-offów. Może być ciekawie - oczywiście wszelkie akcje nie mają na celu oczerniania kibicowskiej braci z Polkowic 8)


Jak już otworzyłem ten temat to taka mała ciekawostka. Przez Pruszków w tym roku przejeżdżał wyścig Tour de Polonge. Na trasie nie mogło zabraknąć kibiców Lidera. Przyozdobiliśy asfalt napisami "Lider Wita", "PTS Lider" oraz "1.08.1944r. Pamiętamy!". Oprócz tych haseł kilka śmiechowych motywów... 8)

fotka ze strony TdP:

Obrazek
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 28 sierpnia 2010, 21:23

Od dziś wszystkich wychodzących ze stacji pkp w Pruszkowie witać bedzie kolejne dzieło grupy UFB w ramach akcji "Lider w mieście"

Obrazek
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: hermes46 » 26 września 2010, 09:47

Was 27 osób nas ...15-17 osób (czyli toruńska nedza jak co sezon). Doping z przerwami ale okazały. U nas szef ochrony Kórnika wystraszony jak zwykle Wy w dobrych nastrojach. My wk... Ot cały mecz w pigułce.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 26 września 2010, 10:16

I w sumie na tym możnaby zakończyć 8)

Pierwszy wyjazd - wielkie oczekiwania - i liczba niby dobra (27) - jednak powinna być zdecydowanie większa (bo takie były zapowiedzi chętnych na wyjazd), ale mniejsza o tym, trageii nie ma. Podróż mija spokojnie, na hale wchodzimy bez problemów. Szef ochrony faktycznie mocno zestresowany naszym przybyciem. Wieszamy 2 flagi (Lider on Tour i "I Love this Game") i prowadzimy w miare dobry doping z pomoca bębna. Na nasz doping zdecydowanie największy wpływ miały wydarzenia na parkiecie - wysokie prowadzenie pozwala nam na "hulaszcze" tańcze w przerwach, nasze nastroje mocno sie zmieniają gdy do głosu dochodzą koszykarki Energi, a wraz z ich pogonią miejscowa publiczność. Jednak końcówka miazga. Większość dopinguje bez koszulek - a po rzucie Skorek i ostatniej syrenie - istne szaleństwo - kto był ten widział 8) . po meczu piąteczki z dziewczynami i "labada" na parkiecie co nie spodobało sie organizatorom i przez chwile zrobiło sie gorąco z ochroną 8). Powrót mija spokojnie i bez problemów... W Pruszkowie przed halą postanawiamy przywitać nasze dziewczyny i jeszcze raz podziękować za zwycięstwo - gdy pojawia sie autokar odpalamy 30 dużych świec tortowych (które zresztą miały zapłonąć w Toruniu) i jeszcze raz dziękujemy za ten mecz. Chwila rozmowy z zespołem i rozchodzimy sie w swoje strony. Z niecierpliwością już czekam na inauguracje na naszej hali - ponownie z Mistrzem Polski - Lotosem...

Miejscowi kibice jak napisał Hermes w kilkanaście osób z dopingiem wspomaganym bębnem - poziomu dopingu nie będe oceniał bo nie wiem jak wygląda to na codzień - ale ogóle przyzwoicie...

Sobota - Toruń - 200km - 27 osób 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: hermes46 » 26 września 2010, 10:19

Łukasz za bardzo nas chwalisz. Toruński młyn to nedza. Za tydzień Łodz i ... dwóch chetnych na wyjazd. Rece opadaja! Ja po 24 h pracy a Yanek to zalezy od dzisiejszego dnia!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 26 września 2010, 10:22

Zawsze lepsze to niż zupełna cisza na hali 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: hermes46 » 26 września 2010, 10:48

a o co chodziło pajacowi w czerwonej koszuli?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 26 września 2010, 11:06

Za zbyt wielką radość na parkiecie - wziął kilku przydupasów z ochrony i zaczęli nas spychać z parkietu (pomimo tego że nic już sie nie miało tam odbywać) przez co zrobiło sie troche nerwowo 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 27 września 2010, 16:56

Lider w Toruniu...

Obrazek
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Staszek_LIDER
Nowy na forum
Posty: 43
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 23:04
Lokalizacja: PRUSZKÓW
Kontaktowanie:

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Staszek_LIDER » 28 września 2010, 19:46

..a tu filmik zapraszający na najbliższy mecz Lidera http://www.youtube.com/watch?v=PKlBSy3Pzmg
PTS LIDER PRUSZKÓW!!!

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: Łukasz_UFB » 02 października 2010, 20:52

Lider - Lotos

Inauguracja sezonu - jestem zażenowany wynikiem i przebiegiem meczu - więc w skrócie. Nas w młynie (który przeniósł sie bliżej parkietu) 40-45 osób - liczba ulega małemu zmniejszeniu po przerwie. Doping w porównaniu do wyniku dobry - wiadomo że przy takim widoku na parkiecie trudno z siebie wykrzesać ogień. Wisi pare flag - w konkursie w przerwie "nasz człowiek" wygrywa rower. Kilka razy podrzucamy troche konfetti. I tyle... Nie było źle... Zdjęcia wkrótce.
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

akar
Żak
Posty: 281
Rejestracja: 17 listopada 2009, 18:52
Lokalizacja: Pruszków

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: akar » 03 października 2010, 08:16

Muszę powiedzieć że jestem pełen szacunku dla was.Przy takiej grze drużyny wam się jeszcze chciało krzyczeć :!:
Ta nieporadność na parkiecie,brak szybkości(gdynianki nas zabiegały),brak pomysłu na grę zarówno w ataku jak i obronie,rzuty z nieprzygotowanych pozycji.A jednak kibice nadal wierzą............
Ta relacja powinna działać w dwie strony:drużyna gra dla kibiców a kibice są dla drużyny.
Ciekawe czy przyjdzie do głowy komukolwiek z drużyny aby przeprosić kibiców za taką żenadę :?:

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: rafi » 04 października 2010, 09:31

LIDER 66:102 LOTOS
(11:29, 12:23, 19:33, 24:17)

-fotki (źródło: plkk.pl)
-fotki (źródło: liderpruszkow.pl)
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

Awatar użytkownika
rafi
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 01 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: P r u s z k ó w

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: rafi » 07 października 2010, 09:27

INEA AZS 74 : 69 LIDER
(16:11, 24:18, 16:20, 18:20)

na halę wchodzimy praktycznie równo z gwizdkiem ... wywieszamy flagę i trochę krzyczymy zwłaszcza w II połowie meczu, kiedy nasze dziewczyny doganiają wynik ...

atmosfera na hali w Krzesinach jak na przerwie w szkole .. pełno piszczących dzieci z balonikami, które na szczęście po I kwarcie ucichły, a ich piski stają się sporadyczne - nad sektorami numery klas :shock:... kilka razy ktoś krzyknął INEA

Środa - Poznań - 300km - 2 osoby
> > > PTS LIDER < < <

Mógłbym zrezygnować, ale rzecz w tym, że lubię to, co robię....

akar
Żak
Posty: 281
Rejestracja: 17 listopada 2009, 18:52
Lokalizacja: Pruszków

Re: PTS Lider - relacje 10/11 (PLKK)

Postautor: akar » 07 października 2010, 19:20

Rafi twoja relacja z hali w Krzesinach jest równie lakoniczna jak gra naszych Liderek.
Może w temacie INEA - Lider napisz jak to nasze dziewczyny były nieporadne, jak nie miały pomysłu na grę, jak praktycznie od początku meczu było w plecy, jak ta która miała zastąpić Asię czyli McCants nie dorasta umiejętnościami Asi do pięt, jak mając przewagę wzrostu nie potrafiły tego wykorzystać.
Zapewne masz ciekawe spostrzeżenia co do gry naszych dziewczyn.


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości