Energa Toruń - relacje 2010/2011

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: Endrju » 24 lutego 2011, 15:38

MaksuP-ce pisze:Endrju- doping w Toruniu dopiero raczkuje ale kiedyś mam nadzieje,że będzie lepszy niż w tym waszaym gorzowie całym...
Niby wy jesteście tacy dobzi? to przypomnij sobie jak Włókniarz Pabianice grał w eklasie i np mecze z Lotosem w finale to jest korrrba nie to co u was...
FALUBAZ FALUBAZ!!!!!!!!


1.Jak piszesz nazwe miasta to pisz z WIELKIEJ LITERY!!
2.Nie moge sobie przypomniec tego jak Włókniarz gral z Lotosem bo kiedy to bylo ????
3.Pozatym byles kiedykolwiek u nas ze piszesz "nie to co u was??"
4. Po co sie spinasz ?

hermes46 pisze:Maksu to jest prawda. Do konca życia pamietac bede akcje "tylko Falubaz" Może kiedyś ktos pwotórzy na meczu gorzowskich koszykarek :lol: Chciałbym że byśmy to byli My :lol:

Bedziesz mial juz niedlugo okazje : ))

A na koniec trafiles z akcją "Tylko Falubaz" jak kula w płot... gdyz wogole nie interesuje mnie ten sport w Gorzowie i sam bede do konca zycia pamietal ta akcje. WIĘC jezeli chciales zablysnac to GRATULUJE.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
markylipek
Młodzik
Posty: 917
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: markylipek » 24 lutego 2011, 17:36

Endrju pisze:
MaksuP-ce pisze:Endrju- doping w Toruniu dopiero raczkuje ale kiedyś mam nadzieje,że będzie lepszy niż w tym waszaym gorzowie całym...
Niby wy jesteście tacy dobzi? to przypomnij sobie jak Włókniarz Pabianice grał w eklasie i np mecze z Lotosem w finale to jest korrrba nie to co u was...
FALUBAZ FALUBAZ!!!!!!!!


1.Jak piszesz nazwe miasta to pisz z WIELKIEJ LITERY!!
2.Nie moge sobie przypomniec tego jak Włókniarz gral z Lotosem bo kiedy to bylo ????
3.Pozatym byles kiedykolwiek u nas ze piszesz "nie to co u was??"
4. Po co sie spinasz ?

hermes46 pisze:Maksu to jest prawda. Do konca życia pamietac bede akcje "tylko Falubaz" Może kiedyś ktos pwotórzy na meczu gorzowskich koszykarek :lol: Chciałbym że byśmy to byli My :lol:

Bedziesz mial juz niedlugo okazje : ))

A na koniec trafiles z akcją "Tylko Falubaz" jak kula w płot... gdyz wogole nie interesuje mnie ten sport w Gorzowie i sam bede do konca zycia pamietal ta akcje. WIĘC jezeli chciales zablysnac to GRATULUJE.



Jak już poprawiasz to... Mówi się "wielką literą" a nie "z wielkiej litery". Tak samo oczywiście "dużą literą" i "małą literą" a nie "z dużej litery" czy "z małej litery". Formy niepoprawne są rusycyzmami - kalkami rosyjskich wyrażeń s bolszoj, s małoj bukwy.

Prof. Miodek gorąco poleca "dużą literę", a określenia "wielka" nie lubi. Mi pozostaje się z Nim zgodzić w tej kwestii :)

P.S. Sorry za ten mały wkręt :)

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: MaksuP-ce » 26 lutego 2011, 20:48

Uuuaa powiało grozą...
Dlatego napisałem z małej bo nie lubie GORZOWA WLKP.
A jeśli nie interesujesz się tym sportem Ty to nie znaczy,że nikt od Ciebie.
I nie spinam sie tylko bronie,że tak powiem Torunia i jego kibiców bo wole ich niż waszą amatorszczyznę...
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: hermes46 » 26 lutego 2011, 23:02

Poznań

Szkoda ze nikt sie nie pojawił z kibców AZS-u. No cóz u nas 9 osób z przecietnym dopingiem oczywiście nie umywajacym sie pod kazdym boskim, rewlacyjnym dopingiem kibiców AZS gorzów.
Flaga debituje w Toruniu.
PS Maksu pozdrawiam, Wasze mecze z Lotosem pamietam :lol: :lol: Jedna rzecz NIKT Wam tego nie odbierrze!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: yanek » 26 lutego 2011, 23:12

Nas 10 osób w sumie. Pierwsze trzy minuty ciszy, chcieliśmy zobaczyć jak wygląda mecz bez tego naszego skromnego "młynka". Potem przez cały mecz z mniejszymi i większymi przerwami dopingujemy. Czekamy z utęsknieniem na jakiś emocjonujący mecz. Z całym szacunkiem do ostatnich rywali (Poznań, Łódź), ale mecze z tymi zespołami nie należą do porywających spektakli. ( Brawa jednak dla akademiczek za walkę. :) ) Przeciwko CCC musi być lepiej :)
:)

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: elen » 27 lutego 2011, 23:03

Czy wam się coś nie pomyliło? To forum o koszykówce, a temat o Toruniu. Każdy następny post o nielubieniu Gorzowa i o żużlu nagrodzę plusikiem
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

adrenalina
Amator
Posty: 198
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 11:05

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: adrenalina » 07 marca 2011, 17:02

Uważam, że takiego dopingu jak wczoraj w Polkowicach to nasze dziewczyny jeszcze na meczu wyjazdowym w tym sezonie nie miały. Dwóch pikników, dwie dziewczyny oraz Pani Krysia = naprawdę głośny, częsty i dobrze słyszalny doping, co oprócz zgromadzonej miejscowej publiki podkreślił w relacji Hubert M. Sms które docierały do nas podczas meczu wskazują, iż było nas słychać podczas relacji w TV. Gra naszych dziewczyn niestety wyglądała tego dnia wręcz katastrofalnie.
pozdro dla naszych głównych dowodzących

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: matrix » 07 marca 2011, 17:19

adrenalina pisze: oraz Pani Krysia = naprawdę głośny,

panią Krysię to możesz sobie posłuchać oglądając każdą retransmisje TVK Toruń z meczów na Spożywczaku.... :lol: (jej na przykład "obroń","obroń" przejdzie zapewne do historii żeńskiego basketu) i moim zdaniem to jest najlepszy z najlepszych kibol-hools toruńskich Katarzynek. Słowem wystarczy usiąść blisko mikrofonów sprawozdawców i wszystko jest ok.
PS.Pani Krysia zalicza każdy wyjazd przecież. 8) Pozdrawiam panią dyrektor serdecznie(różne są sposoby odreagowywania-menago i człowiek instytucja Jerzy Boehlke dreptał nerwowo podczas spotkań na około sali wpatrując się zazwyczaj w.....podłogę 8) ).
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

adrenalina
Amator
Posty: 198
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 11:05

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: adrenalina » 07 marca 2011, 18:59

matrix pisze:
adrenalina pisze: oraz Pani Krysia = naprawdę głośny,

panią Krysię to możesz sobie posłuchać oglądając każdą retransmisje TVK Toruń z meczów na Spożywczaku.... :lol: (jej na przykład "obroń","obroń" przejdzie zapewne do historii żeńskiego basketu) i moim zdaniem to jest najlepszy z najlepszych kibol-hools toruńskich Katarzynek. Słowem wystarczy usiąść blisko mikrofonów sprawozdawców i wszystko jest ok.
PS.Pani Krysia zalicza każdy wyjazd przecież. 8) Pozdrawiam panią dyrektor serdecznie(różne są sposoby odreagowywania-menago i człowiek instytucja Jerzy Boehlke dreptał nerwowo podczas spotkań na około sali wpatrując się zazwyczaj w.....podłogę 8) ).


zgadzam się z Tobą Piotrze, dokładnie

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: sebzinho » 09 marca 2011, 14:48

matrix pisze:
adrenalina pisze: oraz Pani Krysia = naprawdę głośny,

panią Krysię to możesz sobie posłuchać oglądając każdą retransmisje TVK Toruń z meczów na Spożywczaku.... :lol: (jej na przykład "obroń","obroń" przejdzie zapewne do historii żeńskiego basketu) i moim zdaniem to jest najlepszy z najlepszych kibol-hools toruńskich Katarzynek. Słowem wystarczy usiąść blisko mikrofonów sprawozdawców i wszystko jest ok.
PS.Pani Krysia zalicza każdy wyjazd przecież. 8) Pozdrawiam panią dyrektor serdecznie(różne są sposoby odreagowywania-menago i człowiek instytucja Jerzy Boehlke dreptał nerwowo podczas spotkań na około sali wpatrując się zazwyczaj w.....podłogę 8) ).


Kobieta jest nie sam owita, że ją ręce od tego klaskania nie bolały hahaha oczywiście moje odczucia są takie, że babka pozytywnie nakręcona;)
:lol: :lol: :lol:
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: yanek » 13 marca 2011, 00:04

Nas w "młynku" 8 osób. Na początku meczu niezłe konfetti, żebyśmy byli trochę widoczni chociaż. Doping nawet niezły. W czwartej kwarcie pozdrawiamy Lider Pruszków - w momencie kiedy dowiedzieliśmy się, że wygraliście z ŁKS-em (Nie podłożyliście się i to zasługuje na pewien szacunek). To było na tyle.

Frekwencja - Masakra. Nie pomogła nawet video zapowiedź meczu, która tydzień temu sie na youtubie ukazała. Frekwencja to nasz główny problem niestety.

Sorry, że dopiero teraz wstawiam. Wiem, że średnio wyszła. Ale zawsze coś.

http://www.youtube.com/watch?v=hZWgdAtlXKI
:)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: matrix » 13 marca 2011, 01:01

yanek pisze:Frekwencja - Masakra.

a jaka miała być frekwencja skoro miejsca już praktycznie rozdane,a toruńskiego kibica wymęczył już ten weekend(siatkarki,hokeiści i piłkarze).Liderowi raczej bym nie dziękował,bo drużyna zawsze powinna grać o zwycięstwo,a nienormalne byłoby dla mnie,gdyby było inaczej. 8)
PS.yanek jeśli wytrwasz w swym kibicowaniu Katarzynkom to doczekasz się jeszcze gorszej być może frekwencji i z tym też trzeba się liczyć,a zarazem cieszyć się z tego co jest.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: yanek » 13 marca 2011, 09:26

Mi chodzi o frekwencję "młynka" - bo młynem tego nazwać nie mogę niestety. Z tego być zadowolony nie mogę. Ogółem na hali było trochę więcej niż 8 osób 8)
:)

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: Łukasz_UFB » 13 marca 2011, 09:29

W czwartej kwarcie pozdrawiamy Lider Pruszków - w momencie kiedy dowiedzieliśmy się, że wygraliście z ŁKS-em (Nie podłożyliście się i to zasługuje na pewien szacunek). To było na tyle.


Gramy fair-play... Nie jesteśmy drugie ABC 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 2010/2011

Postautor: matrix » 13 marca 2011, 09:38

yanek pisze:Mi chodzi o frekwencję "młynka" - bo młynem tego nazwać nie mogę niestety. Z tego być zadowolony nie mogę. Ogółem na hali było trochę więcej niż 8 osób 8)

ale to samo odnosi się do "młynka" choć wiem,że ambicje są większe.Należy się cieszyć czasami z małych spraw,których nawet nie tak dawno nie było wcale. 8). Masz rację czasami odnosi się wrażenie,że na hali jest tylko te 8 osób. :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości