Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 22 marca 2012, 20:12

sebzinho pisze:
markylipek pisze:Trzeba dodać, że należą się duże słowa uznania dla kibiców z Rybnika, którym mimo środka tygodnia i sporej odległości chciało się do nas jechać.


ale oni podejrzewam, że w gości do Was nie jechali, tylko za swoim klubem, więc co miało im się nie chcieć ? Niektórzy miłości do swojego klubu nie mierzą w kilometrach. :)




Hm bardzo madre słowa Sebzinho
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 25 marca 2012, 11:58

Rybnik

Wyjazd najdłuższy z dotychczasowych pod wzgledem kilometrów i czasu. Wyjeżdzamy z Torunia w 2 wcześnie rano i pod hala w Boguszowicach meldujemy sie pare minut przed godzina 15.00. Odwiedzamy miła knajpke z bardzo dobrym piwkiem Raciborskim (polecamy!!!). W Rybinku dołacza jeszcze jeden kibic (?) naszej druzyny. Akcentujemy swoją obenosć na meczu paroma okrzykami. Mecz przegrany na własne życzenie. Kibice ROW-u pokazali sie z bardzo dobrej strony, dopingowali cały mecz, rozwinęli duża sektorówkę. Pod koniec do dopingu dołączyła sie cała hala . Powrót do bardzo dłuuuga wycieczka.

PS Pozdrawiamy kibiców ROW-u i do zobaczenia w Toruniu
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebus 80 » 25 marca 2012, 18:30

no wycieczka była spora bo wracamy przez Katowice,Zabrze,Gliwice,Kędzierzyn-Kozle,Zdzieszowice,Opole,Wrocław i Poznan.Bardzo pozytywny wyjazd i napewno jeszcze odwiedzimy wasze miasto tym bardziej ze mamy zaproszenie od szefa karczmy kolo hali na jego wlasne piwko.Pozdro dla Olesława.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 04 kwietnia 2012, 22:15

ROW Rybnik

Doping słaby. Nas około 30 osób. Hm reszte mozna zobaczyc lub za 1-2 dni bedzie/ ROW (około 30 osób) no cóz chyba jedna z lepszych ekip w tym sezonie w Toruniu. Doping przez cały mecz i ...finał!!!! Wracajcie spokojnie do Siebie!!! Do zobaczenia w przyszłym sezonie!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebus 80 » 04 kwietnia 2012, 22:24

teraz napisze tylko tylko tak;DZIEKI ROW RYBNIK ZA TE 2 WASZE WYJAZDY DO NAS.DO ZOBACZENIA.
sebus 80

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 04 kwietnia 2012, 23:16

Kibice z Rybnika zachowali klasę. Akurat byłem blisko nich - i w końcowych sekundach dziękowali i mówili ,,Rybnik żegna Toruń '' - coś w stym stylu. Żywiołowo - ale z klasą / bez spinek. Oby tak dalej.

oleslaw
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 18:14

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: oleslaw » 05 kwietnia 2012, 03:46

Dojechaliśmy, dzięki za atmosferę i gościnę. Oby do zobaczenia za rok :)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 14 kwietnia 2012, 19:34

Wisła Kraków

Jesteśmy w około 15-18 osób. Doping słaby. Mocniejszy gdy na hali zauwazamy Jele Maksimovic.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 15 kwietnia 2012, 11:28

hermes46 pisze:Wisła Kraków

Jesteśmy w około 15-18 osób. Doping słaby. Mocniejszy gdy na hali zauwazamy Jele Maksimovic.


To co kierowaliście w stosunku do niej - woła o pomstę do nieba.... ,, Jelena Maksimović ,- po co tu przychodzisz '' czy jakoś tak.... Kto wam to kazał ? Pani dyrektor , trener , kierownik ? czy kto inny z tego towarzystwa ?

Żenada i tyle... Dobrze , że ten sezon się kończy... Sam wstyd tylko na koniec.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 15 kwietnia 2012, 11:49

zadam ci latwe pytanie. jak nazwiesz takie zachowanie. W momencie kiedy jestes najbardziej potrzebny, kiedy na ciebie wszycy licza odrwacasz sie dupa i olewasz wszystkich?
Dobrze wiesz ze koniec sezonu jest juz za 2 tygodnie i walczysz o medale.


Kto kazal powiedzmy ze ja namowilem zeby tak jej podziekowac za to ze nas olała. Knuj dalej koszykarz.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 15 kwietnia 2012, 12:24

hermes46 pisze:zadam ci latwe pytanie. jak nazwiesz takie zachowanie. W momencie kiedy jestes najbardziej potrzebny, kiedy na ciebie wszycy licza odrwacasz sie dupa i olewasz wszystkich?
Dobrze wiesz ze koniec sezonu jest juz za 2 tygodnie i walczysz o medale.


Kto kazal powiedzmy ze ja namowilem zeby tak jej podziekowac za to ze nas olała. Knuj dalej koszykarz.



To podziękuj sobie człowieku..... Nie olała. To ona została odsunięta z drużyny przez trenera... Takie są fakty. Nie zmienia to faktu , że bardzo brakuje JELI.

Przykładu młodszemu pokoleniu nie dajesz wcale... Twoje wypowiedzi , które są bardzo prostackie i bardzo niskiej kultury tutaj.... - po prostu świadczą o Tobie i tyle......
A pamiętam jeszcze jak 3 lata temu SAM najeżdzałeś tutaj na te same osoby z klubu..... Ale w momencie poznania się z ludźmi z klubu - zacząłeś zmieniać zdanie o nich - bo wypada - hahaha . Takie są fakty.

Ogarnij się w końcu - bo nie masz 20 lat.....W tym klubie kibica dużo jest młodzieży....A samym piwkowaniem - daleko nie zajedziesz....

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 15 kwietnia 2012, 13:05

sam popatrz na siebie bo z tego co wiem nie umuesz zabrac zabawek gdzie ciebie juz NIKT nie chce tylko wypisujesz brednie na forum. Odnosnie pewenych ludzi z klubu zdania nie zmienie. Nie masz zielonego pojecia co to jest morale druzyny!!!!Dopuszczajac KLAMSTWO do obrotu dajesz popis innym zawodniczkom. zdrada interesu klubu to jest przyczyna wedlug mnie dlaczego ta pani powinna miec honor i juz z Torunia wyjechac.A poza tym To jeste temat o dopingu wiec spadaj stad!! Nie chce tu twoich wywodów. A z kim chodze na piwo to akurat ciebie szczurku nie powinno interesowac. Jezeli maja te osoby wiecej niz 18 lat mozesz nam co jedynie pozazdroscic ze mamy z kim isc i o czym pogadac. A nie pic do lustra tak jak ty czynisz.
Jeszcze raz JELA MASKIMOVIC PO CO TU PRZYCHODZISZ!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 22 kwietnia 2012, 03:41

Gdynia

Tym razem na ten wyjazd wybrała sie spora grupa toruńskich kibiców. Było Nas 11+1 (kibic?). Doping przez cały mecz. Gospodarze wystawili 25-30 osobowy mlyn z dobrym dopingiem.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebus 80 » 22 kwietnia 2012, 11:12

Do Gdynii ruszamy we 2 już rano pociagiem osobowym z przesiadką w Malborku.Na glównej jestesmy o 13tej.Udajemy sie w stronę Wzgórza sw. Maksymiljana po drodze odwiedzamy barek gdzie kręci sie duzo arkowcow.Mieli mecz o 17;30.Na hali sa jeszcze pozostali nasi <2 auta> i w sumie jest nas 11 w tym jeden fan Sidenu + 1?.Od poczatku staramy sie pomoc naszym koszykarkom jak tylko mozemy.Co do Lotosu to niech sie sami określą.Pod koniec meczu u nas istna euforia i bo dziewczyny wygrywają mecz i dziękują nam za wsparcie.A my ruszamy w miasto swietowac.Tradycyjnie;zatoka,skwer,port i na pkp skąd ruszamy w droge powrotna o 22;24 i w grodzie kopernika meldujemy sie o 3;17.Wyjazd bardzo udany. 8)
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 22 kwietnia 2012, 19:12

Lotos w Toruniu czyli Jak chcesz zobaczyc super doping idz na MotoArene

Dzien po dniu Nam sie było potykac. Lotos zawitał do Nas w okolo 30 osob. Zaperezntował sie niezwykle ciekawie. Doping prowadzony znów prawie do konca z ogromna nadzieja na doprowadzenie do remisu w dwumeczu. Doping Energii ...był
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości