Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Łukasz_UFB » 21 lutego 2012, 23:31

Kolega Marcinek nie jest z Pruszkowa :roll:, więc nie wiem czemu używasz słów "u Was"...

Co do naszej propozycji - my jeżdżąc po Polsce już wiele przeszliśmy o czym tutaj nie było pisane i nikt z tego powodu nie płacze tylko dalej robi swoje - tylko Wy się musicie spinać w sieci...
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2012, 23:41 przez Łukasz_UFB, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 21 lutego 2012, 23:41

zancia_a pisze:No ale chyba jakąś historyczną nazwę klubu macie...




tak maja ...Spójnia Gdańsk. Pamietasz taki klub???
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

marcinek1989
Żak
Posty: 443
Rejestracja: 15 listopada 2007, 21:17

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: marcinek1989 » 21 lutego 2012, 23:45

energa pisze:do Marcinek kto tutaj kozaczył u Was jak byl mecz pomiedzy Liderem a Energa ustawka po 3 ?hhhaaaahah
innnym kibiccom koszykowki w Polsce na prawde to sie spodobało to byla kompromitacja :D


Oj kolego się troszkę pogubiłeś;p Ja to z Polkowic jestem;p Chciałem tylko zauważyć że wy to jesteście w tej chwili ostatnią ekipą, która może się wypowiadać na temat dopingu. Bow dupie byliscie i gówno wiecie pajac j...:P Więc się nie odzywaj za bardzo w tym zacnym temaci jakim jest podforum KIBIC jeśli możesz.



Dyskusja dyskusją - jaka jest taka jest... Ale zaczyna robić się nieładnie. Proszę o "wyluzowanie" z epitetami. W przeciwnym razie nagroda w postaci plusika. /rz

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: zancia_a » 21 lutego 2012, 23:53

hermes46 pisze:
zancia_a pisze:No ale chyba jakąś historyczną nazwę klubu macie...




tak maja ...Spójnia Gdańsk. Pamietasz taki klub???



Ty może i pamiętasz, ja nie. Ale kibic powinien szanować historię i tradycję klubu a nie sponsora.
Ale co jak wy i tak tego nie zrozumiecie, bo wasza kumatość aż poraża. Tylko co zrobicie jak sponsor odejdzie?
Nie mam już zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę bo widzę, że spinacie się do wszystkiego. Nic już napisać nie można ;)
Elo 8)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 22 lutego 2012, 00:00

To po co sama robisz napinke???

Ps Spójnie Gdańsk pamietam z pierwszego meczu w elicie toruńskiej druzyny.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4243
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: przemoe » 22 lutego 2012, 07:46

zancia_a pisze:Ty może i pamiętasz, ja nie. Ale kibic powinien szanować historię i tradycję klubu a nie sponsora.
Ale co jak wy i tak tego nie zrozumiecie, bo wasza kumatość aż poraża. Tylko co zrobicie jak sponsor odejdzie?
Nie mam już zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę bo widzę, że spinacie się do wszystkiego. Nic już napisać nie można ;)
Elo 8)


Sponsor właśnie odchodzi, więc tym tematem jesteśmy żywo zainteresowani. Chyba jesteś na tyle inteligentna, żeby zrozumieć, iż "Spójnia Gdańsk" raczej w rachubę nie wchodzi. Bałtyk Gdynia też średnio. To co nam zostaje? Basketball Investments?
Mamy pewien pomysł, ale trzeba do niego jeszcze przekonać klub a z prezesem naszym to wiadomo jak różnie bywa...

Tradycja tradycją a realia sobie. Prezes nie raz już sam się nam przyznawał, że to co zmontowali tworząc SSA, to była pomyłka lingwistyczna i teraz bardzo ciężko to wyprostować. Ale walczyć o to będziemy, bo inaczej za każdą zmianą będzie taki cyrk.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebus 80 » 22 lutego 2012, 21:11

szympel jeszcze jeden głupi post i będziesz miał rozmowę na spożywczaku.
sebus 80

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebus 80 » 22 lutego 2012, 21:38

Temu energa to chyba już podziękujemy.Pozdro dla kumatych i wyjazdowiczów.
sebus 80

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 26 lutego 2012, 00:02

Po kwestiach kto jest fajny a kto nie wracamy do tematu jak wyzej

Widzew Łódź

W sumie nasz skromny grafik nie przewidywał tego wyjazdu. Traf chciał zę mecz przypadł na sobote wiec dlaczego sie do Łodzi nie wybrac? Odległość tez nie duża wiec można sie udac i zobaczyc jak dopingują naprawde dobrzy w tych sprawach. Wyjeżdzamy już o godzinie 13.00 w 4 osoby. Podróz przebiega bez specjalnych emocji i lądujemy pod hala ...godzine przed meczem. Po spacerku udajemy sie na hale, wejście jest jedno dla gości i gospodarzy :shock: Zajmujemy sektor, z boku na którym nie widac tablicy wyników. Doping niezwykle przeciętny. Widzewiaków na tym spotkaniu było około 20-30 osób. Fajną cechą tej hali jest to ze akustyka pozwala na wiele. Po meczu przy (anty)hitach radia Hit Włocławek wracamy do domu bez żadnych przygód.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 10 marca 2012, 22:13

Artego Bydgoszcz

Przyszedł czas na Derby Pomorza. Do naszego miasta nie zawitał zaden kibic FK Potulice. Od nas zamelodwało się około 30 osób. W pierwszej połowie doping bardzo dobry. W drugiej połowie o wiele słabszy. Wpływ na to miał zapewne wynik potyczki. Oczywiście nie obyło się bez "uprzejmości" w kierunku bydgoskiej ekipy
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: matrix » 11 marca 2012, 22:13

Powracając do derbowego spotkania....

Mecze pomiędzy oba zespołami od lat wywołują gorącą atmosferę. Kibice Energi stworzyli wspaniały doping, który zapewne bardzo pomógł toruńskim zawodniczkom. Jednak nie bardzo wykazali się znajomością topografii. Na chóralne zapytania krewkich kibiców "Katarzynek"..."Gdzie jest Bydgoszcz???"

Odpowiadam: Nasze miasto znajduje się 40 km na zachód od Torunia

http://www.basket25.pl

PS. Myślę, że toruńscy kibice wiedzą, gdzie leży Bydgoszcz, ale w drażniących autora słowach chodziło im oczywiście przede wszystkim o rywalizację sportową. Czyżby tego nie kumał albo udaje, że nie kuma 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 12 marca 2012, 08:35

Widziałem i czytałem te wypociny. Jaminez ma kontuzje :lol: Tłumaczenie porazki sie brakiem Mowlik jest mocno załosne. Ok 10-15 punktów w porywach by zdobyła ale nie 36-40.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

desix
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 16:20
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: desix » 12 marca 2012, 10:58

matrix pisze:Powracając do derbowego spotkania....

Mecze pomiędzy oba zespołami od lat wywołują gorącą atmosferę. Kibice Energi stworzyli wspaniały doping, który zapewne bardzo pomógł toruńskim zawodniczkom. Jednak nie bardzo wykazali się znajomością topografii. Na chóralne zapytania krewkich kibiców "Katarzynek"..."Gdzie jest Bydgoszcz???"

Odpowiadam: Nasze miasto znajduje się 40 km na zachód od Torunia

http://www.basket25.pl

PS. Myślę, że toruńscy kibice wiedzą, gdzie leży Bydgoszcz, ale w drażniących autora słowach chodziło im oczywiście przede wszystkim o rywalizację sportową. Czyżby tego nie kumał albo udaje, że nie kuma 8)


Widzę,że to ulubiona przyśpiewka toruńskich hoolsów :lol: Było już gdzie jest Widzew?, gdzie jest Gorzów?, przyszedł czas na Bydgoszcz
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 12 marca 2012, 11:09

Widzę,że to ulubiona przyśpiewka toruńskich hoolsów :lol: Było już gdzie jest Widzew?, gdzie jest Gorzów?, przyszedł czas na Bydgoszcz


niektórzy spali pewnie na geografii :lol:

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: matrix » 12 marca 2012, 18:34

desix pisze:Widzę,że to ulubiona przyśpiewka toruńskich hoolsów :lol: Było już gdzie jest Widzew?, gdzie jest Gorzów?, przyszedł czas na Bydgoszcz


to już chyba lepsze niż nieustanne CCC!, CCC!, CCC!, CCC!, CCC!, CCC! CCC!, CCC!, CCC!, CCC!, CCC! :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości