Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Kuba » 12 marca 2012, 18:38

osiągnijcie tyle na kibicowskim szlaku co CCC! CCC! CCC! a potem podskakujcie ;)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: matrix » 12 marca 2012, 19:06

Kuba pisze:osiągnijcie tyle na kibicowskim szlaku co CCC! CCC! CCC! a potem podskakujcie ;)


Nie neguję tego (pamiętam kibiców Polkowic z wizyt w Toruniu na przykład), ale chyba sam przyznasz, że doping w Polkowicach jest obecnie mocno monotematyczny. No chyba, że doping też jest sponsorowany?
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Kuba » 12 marca 2012, 19:19

jest. ale nie na tyle, by milionowy raz to wspominać, kiedy temat w ogole nie dotyczył Polkowic. amen

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: elen » 13 marca 2012, 00:48

Koledzy z Torunia po raz kolejny wchodzą z butami do cudzego ogródka, zamiast zająć się swoim. To im doping gorzowian nie podoba, to polkowickie CeCeCe... Ludzie zajmijcie się przede wszystkim swoimi problemami. No chyba, że uważacie że u was wszystko jest ok.
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 13 marca 2012, 11:45

Matrix NIGDY nie był w KK, wiec Jego opinie sa Jego własnymi wypowiedziami. Proponuje już zamknac temat dopingu CCC bo mnie to nie obchodzi jak jest dopingowany zespoł w Polkowicach bo poki co to jest temat o dopingu Katarzynek. To tyle, bawcie sie dalej!
A odnośnie kto się laduje z butami to wreszcie zdjałbym rózowe okulary i popatrzył na siebie. Dalsza dyskusja jest dla mnie zakończona
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: matrix » 13 marca 2012, 16:24

hermes46 pisze:Matrix NIGDY nie był w KK, wiec Jego opinie sa Jego własnymi wypowiedziami


tak, jak chyba każdego na tym forum i dobrze, że podkreśliłeś to NIGDY.
Pamiętaj też, że pod danym nickiem nie musi koniecznie kryć się jedna cały czas domniemana nie tylko chyba przez Ciebie osoba 8)

PS.Odnośnie młodych kibiców z toruńskiego KK to stanę za nimi murem, bo regularny doping jest dobry i takiego nie było już dawno (gdzie te czasy, gdzie na mecze przychodzili matrix, hermes, kilka innych znajomych mi osobiście twarzy + znajomi i rodziny koszykarek, a doping prowadziła 9-10 letnia Monika Jasnowska 8) ), ale najwidoczniej komuś to jeszcze przeszkadza.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: Endrju » 13 marca 2012, 22:56

desix pisze:
matrix pisze:Powracając do derbowego spotkania....

Mecze pomiędzy oba zespołami od lat wywołują gorącą atmosferę. Kibice Energi stworzyli wspaniały doping, który zapewne bardzo pomógł toruńskim zawodniczkom. Jednak nie bardzo wykazali się znajomością topografii. Na chóralne zapytania krewkich kibiców "Katarzynek"..."Gdzie jest Bydgoszcz???"

Odpowiadam: Nasze miasto znajduje się 40 km na zachód od Torunia

http://www.basket25.pl

PS. Myślę, że toruńscy kibice wiedzą, gdzie leży Bydgoszcz, ale w drażniących autora słowach chodziło im oczywiście przede wszystkim o rywalizację sportową. Czyżby tego nie kumał albo udaje, że nie kuma 8)


Widzę,że to ulubiona przyśpiewka toruńskich hoolsów :lol: Było już gdzie jest Widzew?, gdzie jest Gorzów?, przyszedł czas na Bydgoszcz

Lubia się troszke dowartosciowac 8)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 14 marca 2012, 22:58

Lotos Gdynia

Nad morze wyjeżdzamy chwile po godzinie 14.00 w 4 osoby. Po wizycie nad Zatoka Gdańską nadjeżdzamy hale Gdynia. W miedzyczasie kordon policji odporawadza na stadion Arki Gdynia kibiców Śłąska Wrocław my udajemy sie na nasz mecz. Sam mecz należał do bardzo przecietnych widowisk. Kibicowsko Lotos troszke zawiódł (głownie chodzi o miejsce gdzie znalzł sie miejscowy młyn). Frekwencyjnie 30 osób, nas skromne 4 osob ze dopingem pasujacym do gry naszych dziewczyn.
PS Matrix szacun!!!! AAA pozdro od Beaty Pedehl! Basia (Jej córeczka to przyszła gwiazda pomorskiej koszykówki)
Ostatnio zmieniony 15 marca 2012, 10:09 przez hermes46, łącznie zmieniany 1 raz.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: przemoe » 15 marca 2012, 07:35

hermes46 pisze:Kibicowsko Lotos troszke zawiódł (głownie chodzi o miejsce gdzie znalzł swoje miejsce miejscowy młyn).


Możesz rozwinąć, czemu miejsce naprzeciw własnej ławki jest słabe?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 15 marca 2012, 09:27

Za koszem byliście widoczni i bardzo dobrze słyszalni. Nowe miejsce Was troszke przytłumiło.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: przemoe » 15 marca 2012, 10:55

hermes46 pisze:Za koszem byliście widoczni i bardzo dobrze słyszalni. Nowe miejsce Was troszke przytłumiło.


Może, wczoraj doping było mocno taki sobie zwłaszcza w porównaniu do poniedziałku. Oglądając powtórkę meczu z CCC doping w TV było dobrze słychać w mikrofonie Łabędzia.
Jednak alternatywą był dalszy odpływ ludzi z młyna ze względu na fatalną widoczność z X'a. W przyszłym roku zarezerwujemy cały obecny sektor i powinno być lepiej.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: hermes46 » 21 marca 2012, 22:01

ROW Rybnik

No cóż przed Nami najciekawszy moment sezonu czyli PO. Na ten mecz przybyło Nas około 30-35 osób. Wspomogł Nas tez 5-7 osób z MKS Siden Toruń wraz z bebnem. Doping w miare dobry w I połowie i słabszy w drugiej. Gości z Rybnika około 15-20 osób, z dobrym dopingiem do samego końca.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
markylipek
Młodzik
Posty: 917
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: markylipek » 22 marca 2012, 12:56

Trzeba dodać, że należą się duże słowa uznania dla kibiców z Rybnika, którym mimo środka tygodnia i sporej odległości chciało się do nas jechać. Dodatkowo ich doping także mógł się podobać, bez wzglądu na wynik wspierali swoją ekipę od początku do końca spotkania. Poza tym to sympatyczna i kontaktowa ekipa z ciekawym repertuarem przyśpiewek :) Duży szacunek za to, w tym sezonie lepszych kibiców gości u nas nie było!!!

I trochę prywaty na koniec ;) Szczególne pozdrowienia dla "Anioła" za prezent w postaci szala klubowego dla mojego syna. Bardzo mozliwe że niestety w tym sezonie już do nas nie zawitają, ale jeden 15 miesięczny kibic ROWu w Toruniu już dzięki temu jest ;)

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: sebzinho » 22 marca 2012, 17:26

markylipek pisze:Trzeba dodać, że należą się duże słowa uznania dla kibiców z Rybnika, którym mimo środka tygodnia i sporej odległości chciało się do nas jechać.


ale oni podejrzewam, że w gości do Was nie jechali, tylko za swoim klubem, więc co miało im się nie chcieć ? Niektórzy miłości do swojego klubu nie mierzą w kilometrach. :)
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Energa u siebie i na wyjezdzie-sezon 2011/2012

Postautor: matrix » 22 marca 2012, 17:48

markylipek pisze: Poza tym to sympatyczna i kontaktowa ekipa z ciekawym repertuarem przyśpiewek :) Duży szacunek za to, w tym sezonie lepszych kibiców gości u nas nie było!!!


To widocznie jeszcze nie znałeś kibiców z Górnego Śląska od tej strony. Ja mam szacunek do nich już od dawna nawet biorąc pod uwagę pewien prozaiczny i dosyć prywatny aspekt. 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości