Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: kwassek » 25 kwietnia 2012, 07:55

Aby nieco uwypuklić sprawę z kim mamy do czynienia w PLKK - wrzucamy tutaj artykuł Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków.

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-inne/1674-dolnoslascy-donosiciele.html

Sami oceńcie merytorykę tego pisma, niebagatelne argumenty ....

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Łukasz_UFB » 25 kwietnia 2012, 08:03

Myślę że akurat "kibice" tudzież żywa reklama producenta butów na naszych trybunach to największe plugawstwo jakie nam wyrosło...
I brawo Wisła - "Donald matole, na koszu też są kibole" 8)

...............
Ja to pamiętam ich wizytę w Pruszkowie jak to oni kulturalnie się odnosili do naszych zawodniczek... Po naszej "interwencji" więcej ich nie uświadczyliśmy na hali :roll:
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Liquidor » 25 kwietnia 2012, 08:39

Hipokryci. Przez ostatnie kilka lat parę razy w Polkowicach byłem, a z ilości 'incydentów' które nas tam spotkały to mógłbym ze 3 takie pisma skleić.

No cóż, widać że chłopakom słoma w butach nie wystarcza, więc napchali jej sobie pełno też do łba. Brawo Panowie, oby tak dalej. Nie da się na boisku to na pewno się załatwi pod zielonym stolikiem. Żenada.

Jak to mawiają "z frajerami po frajersku" - bo inaczej się po prostu nie da.

Kinole z papieskiego miasta pozdrawiają prawdziwych rodzinnych kibiców za parę butów.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 25 kwietnia 2012, 09:53

Powiem tak - na Wiśle nigdy jakoś przyjaźnie nie było, ale jeżeli przyjeżdża grupa młodych chłopaków, którzy dopingują w miarę konkretnie itd, to nie może to dziwić. Ale kiedy na sali pojawia się grupa rodzin z dziećmi (chyba nie sposób było tego nie zauważyć) to próba udowodnienia im jakiejś wyższości (?) czy inne akcje dla mnie jest niezrozumiała. Idzie gość z dzieckiem, a podbiega kibic Wisły, zabiera mu koszulkę i ucieka :| Nie wiem czy to kwestia nastrajania się już na derby, czy próba zaimponowania (sobie samemu?) ale po co to komu?

robi się u nas "w młynie" taki charakter, jak swego czasu był w Gdyni. Nie jest to doping fanatyczny, ale jest. ludzie rezygnują ze swoich innych obowiązków, pakują się do autobusu, jadą pół Polski podopingować koszykarkom i chwała im za to. może się to podobać, albo nie. Ale naprawdę nie rozumiem co niektórzy chcieli (i komu) udowodnić w czasie ostatniego weekendu. Bo nie jest przecież tak, że niektórzy muszą się dowartościowywać niejako kosztem takich kibiców.

Nie chcę żeby to było traktowane jako atak czy na kibiców Wisły, czy próbę obrony kibiców z naszego miasteczka. Stałem z boku, widziałem jedną i drugą stronę i stąd moje 'trzy grosze' wtrącone w temat.

oczywiście kwestia 'kinoli' z papieskiego miasta rewelacyjna :lol:

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: przemoe » 25 kwietnia 2012, 09:55

Może jakiś niewidomy jestem, ale nie widzę tam nigdzie tego pisma lub linka do niego? Tylko dla zalogowanych?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Ałgaja » 25 kwietnia 2012, 10:08

Kuba pisze: Ale kiedy na sali pojawia się grupa rodzin z dziećmi (chyba nie sposób było tego nie zauważyć)


To teraz moje 3 grosze, też z pozycji obserwatora;
ja nie bardzo jestem w stanie zrozumieć jaki sposób myślenia towarzyszy rodzinom z dziećmi, które przyjeżdżają do Krakowa na mecz i najpierw "buczą" gdy zawodniczki Wisły wbiegają na rozgrzewkę, a potem szaleją dalej i próbują zagłuszać buczeniem, bębnem i innym "sprzętem" hymn Wisły... ja w sobotę miałam wrażenie, że to zachowanie miało spory wpływ na "atmosferę" późniejszą...
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: kwassek » 25 kwietnia 2012, 10:13

Sprawa jest prosta ... nie negujemy tego że jakieś tam przyśpiewki były .... To, że ktoś niby stracił koszulke - fakt chluby nie przynosi, aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że wyjazd na mecz to nie wyjazd na rodzinny piknik. Co do ich zachowania, to z tego co sam widziałem też było 3 chłopów którzy się napinali (wogóle jeden to chyba p... albo naćpany).

Ale powiedzcie jaki jest sens takiego pisma? Czy to coś zmieni? Jaki jest sens wysyłania go do sponsora naszych koszykarek?

P.S. W tym miejscu chciałbym przypomnieć kwestie niejakiego Bodzia czy jak mu tam było i jego słynnej bluzy, oraz częstych podchodów panów z Zagłebia a co za tym idzie różnych akcji.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 25 kwietnia 2012, 10:27

w sobotę wcześnie przed meczem nie zdążyłem być żeby słyszeć buczenie przy wychodzeniu zawodniczek, w niedzielę na hymnie były brawa.

Kwestia pisma - ja bym go pewnie nie wysłał. nie widzę konieczności wysyłania też informacji do sponsora. Może dałoby się ewentualnie wytłumaczyć przesłanie tego do Wisły, by np. w przyszłości więcej starań dołożyć do ochrony przyjezdnych, jeżeli czuli (nazwijmy to) "dyskomfort"...

odkopana sprawa Bodzia - dajmy spokój. mówimy o sytuacji, gdzie dzieciak miał +/-15 lat i jedyne, co utożsamiał z "AntyWisła" to to, że znaczy "przeciw Wiśle" ;)

Tak jak wspomniałem wcześniej - rozumiem kwestię "że wyjazd na mecz to nie wyjazd na rodzinny piknik." sam wielokrotnie na Wisłę przyjeżdżałem, raz nawet byliśmy tylko we trójkę i dopingowaliśmy. Były przygody. wiadomo. nikt wówczas lamentu nie podnosił bo podejrzewam, że "takie jest prawo dżungli". ale nie rozumiem takich akcji wobec ludzi z dziećmi itd. Kwestia jednostek napitych czy naprutych tym czy innym g*wnem - nie jestem w stanie tego ocenić. ale jeśli tak, być może dali się sprowokować napinkom "z góry", może sami zaczynali - nie wiem.


przemoe - link jest w pierwszym poście, do strony SKWK.

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Ałgaja » 25 kwietnia 2012, 10:32

Kuba pisze:w sobotę wcześnie przed meczem nie zdążyłem być żeby słyszeć buczenie przy wychodzeniu zawodniczek, w niedzielę na hymnie były brawa.



Tak, w niedzielę były brawa. W sobotę było inaczej..
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: przemoe » 25 kwietnia 2012, 10:33

Już wiem, mam w pracy zablokowany tinypic.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: tadziu » 25 kwietnia 2012, 10:43

Jak dla mnie tłumaczenia, że był to wyjazd rodzinny zupełnie oderwane od rzeczywistości. Jedziesz na mecz licz się z wszystkimi konsekwencjami. Chcesz mieć miłą i przyjazną atmosferę idź do teatru. Hala czy stadion co za różnica? Szkoda, że nie napisali jeszcze, że zostali zaatakowani przez chuliganów i żądają zamknięcia hali.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 25 kwietnia 2012, 10:48

Tadziu, oszczędź proszę. nawet Kibice Wisły przyznają, że niektóre akcje były zbędne i niepotrzebne, a powodem dyskusji w ogóle jest samo wysłanie pisma.

inaczej spytam - nie ma dla Ciebie różnicy, czy idziesz na "Żyletę" w meczu z Lechem, czy na spotkanie Polska - Brazylia w siatkówce?

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Marco » 25 kwietnia 2012, 10:51

Pan Korsak zapomniał, że jego drużyna prawdopodobnie zawita jeszcze do Krakowa i pewnie będzie chciał liczyć na wsparcie swoich fanów :twisted:

Pewnie tak jak pisze KUBA napinanie się do ojców matek z dziećmi jest dosyć dziwne aczkolwiek 2-3 jednostki które wiedząc, że stoi zomo i ochrona zachęcały do konfrontacji wyraźnymi gestami :)
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: tadziu » 25 kwietnia 2012, 10:54

Przede wszystkim na mecz w siatkę bym nie poszedł, a na pewno nie w takiej formie jak to teraz się odbywa. Banda januszy i malowanych ryjków. OK, w kwestii pisma jak najbardziej się zgadzam. Co do kwestii pewnych "nadużyć" także. Pamiętajmy jednak, że pewne zachowania pojawiają się automatycznie.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 25 kwietnia 2012, 11:17

c.d.:

"Echa finałowych meczów w Krakowie
Środa, 25 Kwiecień 2012, 12:01:35
Echa finałowych meczów w Krakowie

W związku z upublicznieniem korespondencji pomiędzy zarządami klubów MKS Polkowice i TS Wisła Kraków przez stronę krakowską, dotyczącej zachowania "kibiców" Wisły Can-Pack Kraków podczas meczów w finałowych 21-22 kwietnia 2012 roku, poniżej publikujemy pełną treść stanowiska klubu MKS Polkowice odnośnie zaistniałych zdarzeń oraz przesłaną w dniu wczorajszym odpowiedź ze strony Wisły.

Pismo CCC Polkowice do Wisły Can-Pack Kraków.
http://basket.cccsport.pl/pliki/12_04_2 ... 795833.jpg


Odpowiedź Wisły Can-Pack Kraków.
http://basket.cccsport.pl/pliki/12_04_2 ... 61886.jpeg"

www.basket.cccsport.pl


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości