Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: sebzinho » 25 kwietnia 2012, 11:25

http://basket.cccsport.pl/news,591,Echa ... kowie.html

odpowiedź Wisły.

Ja osobiście jestem zdania, że wyjazd to nie wyjazd rodzinny na piknik jak już ktoś wspomniał. a zachowanie "kibiców CCC" świadczy tylko i wyłącznie o ich głupocie i kumatości. Fakt naskok na ojca z dzieckiem może przesada, ale do jasnej cholery co ten typek myślał, że jest u siebie na hali ? że podejdą do niego przywitają się ładnie i zbiją piątkę ? ja sobie np. nie wyobrażam, że przychodzę na Orła na Dąbrowskiego i widzę typka w koszulce, szaliku dajmy na to Śląska, który buja się jakby był u siebie, ale kwestia gustu, podejścia, interpretacji środowiska kibicowskiego. Widać, że kibole CCC mają zdecydowanie inne podejście, mam wrażenie, bundesliga z przed 5-6 lat pełną gębą.
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: wislakosz.pl » 25 kwietnia 2012, 12:21

oryginalne pismo CCC

Obrazek

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 25 kwietnia 2012, 19:50

fragment wywiadu z Piotrem Duninem:

www.plkk.pl pisze:Do Polkowic wybiera się spora grupa krakowskich kibiców, którzy będą Was wspierać gorącym dopingiem. W Krakowie drużynę CCC dopingowała ok. grupa 50 kibiców z Polkowic. Jak Pan, odbiera wsparcie kibiców?

- Wsparcie kibiców jest zawsze przez nas doceniane. Jest bardzo ważne. Sprzeciwiam się natomiast tym elementom "dopingu", które noszą w sobie znamiona zwyczajnego chamstwa polegającego na obrażaniu i wyzywaniu drużyny przeciwnej, a takie sytuacje niestety były w meczach z CCC w Krakowie. Proszę tych, którym na sercu leży prawdziwe dobro klubu o rezygnację z tego typu elementów dopingu, bowiem nie przynosi to nam wszystkim chwały - wprost przeciwnie!

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Liquidor » 26 kwietnia 2012, 00:45

no i ? Kuba k... u was chamstwo jest na porządku dziennym, mam wymieniać ?
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: hermes46 » 26 kwietnia 2012, 05:22

ja mam tylko jedno pytanie kto to jest KINOL?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: Kuba » 26 kwietnia 2012, 06:58

Liquidor pisze:no i ? Kuba k... u was chamstwo jest na porządku dziennym, mam wymieniać ?



zamieszczenie cytatu nie miało na celu niczego poza tym, żeby pokazać iż cała sprawa idzie dalej i przewija się w kolejnych publikacjach.

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: kwassek » 26 kwietnia 2012, 07:56

OFICJALNE STANOWISKO SKWK dot. KORESPONDENCJI POMIĘDZY DWOMA PANAMI

Pismo skierowane do General Menagera Wisły Can-Pack Kraków
Obrazek

Pismo skierowane do p. Krzysztofa Korsaka - Prezesa Zarządu MKS Polkowice
Obrazek

zenga2
Amator
Posty: 136
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 13:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: zenga2 » 26 kwietnia 2012, 08:05

Jestem spokojną osobą (zwykłym "piknikiem" :)), ale w sobotę, gdy usłyszałem żałosne zachowanie kibiców CCC (gwizdy i buczenie podczas wiślackiego hymnu oraz - regularnie - na nasze zawodniczki) to sam miałem ochotę co najmniej coś im "pocisnąć". Dawno nie widziałem czegoś takiego na naszej hali.

Śmieszny prezes, śmieszne pismo (najlepsze jest wysłanie kopii listu do CP - wiadomo po co...), śmieszni kibice (najpierw prowokują, a potem piszą pisma jak to są oburzeni chamstwem "w papieskim Krakowie").

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: kwassek » 26 kwietnia 2012, 13:27

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/1681-odpowiedz-klubu-z-polkowic.html

Jak widać polityka, znajomości i inne kontakty wzięły górę ...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Dolnośląscy donosiciele - CCC Polkowice

Postautor: hermes46 » 27 kwietnia 2012, 07:18

Faktycznie dla pana Stuligowskiego jestescie niczym. On dobrze wie, że Wisła to legenda i kibiców Biale Gwiazdy mozna miec nowych tym bardziej ze za drzwiami puka kolejny tytuł MP. Kwasek ale pamietaj jedna rzecz "DLA WAS TEN KLUB JEST NICZYM BOG! a dla niego miejscem pracy. I to jest ta różnica.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości