KATARZYNKI KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 17 marca 2013, 09:50

Myśle że bardzo często się to zdarza - ale nie chce niszczyć Twojej radości :lol:
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 17 marca 2013, 10:14

Dzięki Łukasz że nie odzierasz mnie ze złudzeń 8) ,
śmiem jednak twierdzić że nie jest to częste zjawisko.

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 17 marca 2013, 11:52

No to mało wiesz 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: MARAS » 17 marca 2013, 13:39

Za dobrych czasów zawsze sobie cykaliśmy fotkę z zespołem po ostatnim meczu sezonu, tak było choćby w Polkowicach lub Toruniu :P
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 17 marca 2013, 15:26

MARAS pisze:Za dobrych czasów zawsze sobie cykaliśmy fotkę z zespołem po ostatnim meczu sezonu, tak było choćby w Polkowicach lub Toruniu :P



W TORUNIU sam Wam fote robilem. czego mozna sie spodziewac po kibicach ktorzy 3 sezony temu nie wiedzieli gdzie jest Spożywczak :lol:


Seba sorry juz cisza :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 17 marca 2013, 22:43

ach ta siła argumentów :lol:

-"mało wiesz" - pokaż jakąś waszą aktualną fotkę z Liderkami

-"robiliśmy" - doceniam tradycję ale pisałem o czasie teraźniejszym

- nie znam nikogo z Torunia kto nie wie gdzie jest Spożywczak :lol: :lol:

ale i tak najgorsza jest ta zawiść między kibicami tego samego klubu z Torunia :roll:

Zapomniałem jeszcze o kolejnej, żenującej jak dla mnie, propozycji "ustawki" od kibiców
Lidera. Jak nie 4 na 4 w Toruniu to 6 na 6 w Pruszkowie i tak na okrągło.
Tak bardzo lubicie się bić? To nadaje sens waszemu kibicowaniu?

oleslaw
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 18:14

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: oleslaw » 18 marca 2013, 09:28

Swego czasu w Rybniku zawodniczki były mocno zżyte z kibicami. Wspólne piwko po meczach stało się małą tradycją, z resztą znajomość szczególnie z amerykankami nadal jest podtrzymywana(niestety tylko już internetowo).

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 18 marca 2013, 10:11

Właśnie do takich relacji dążymy w Toruniu. Z niezłym myślę skutkiem.
A kibicom z Rybnika życzę szybkiego powrotu ich drużyny do ekstraklasy.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: hermes46 » 18 marca 2013, 12:59

oleslaw pisze:Swego czasu w Rybniku zawodniczki były mocno zżyte z kibicami. Wspólne piwko po meczach stało się małą tradycją, z resztą znajomość szczególnie z amerykankami nadal jest podtrzymywana(niestety tylko już internetowo).


majac w ekipie Magde Radwan czy Ole Chomac nie dziwie sie Wam ze mielisćie dobre kontakty. Obie dziewczyny sa bardzo komunikatywne i chetne do kontaktów z kibicami, oraz milo wspominam je z wystepów w Toruniu. Do dzis przez face utrzymuje z Nimi kontakty.

Szunaj zal.pl podbijajcie do zgody z butami. pasujecie jak ulal do nich


Kuba: hermes, bez owijania. powoli mam Cię i Twojej twórczości już dosyć. ostrzeżenie i błagam z całych sił - ogarnij się i siedem razy zastanów się przed wysłaniem kolejnego posta.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: matrix » 18 marca 2013, 15:42

szunaj67 pisze:
Zapomniałem jeszcze o kolejnej, żenującej jak dla mnie, propozycji "ustawki" od kibiców
Lidera. Jak nie 4 na 4 w Toruniu to 6 na 6 w Pruszkowie i tak na okrągło.
Tak bardzo lubicie się bić? To nadaje sens waszemu kibicowaniu?


no Ty, jak o tym usłyszałem to padłem ze śmiechu.

Szkoda, że mnie w Pruszkowie nie było. Był za to matrix- Greebo. 8)

PS. Dziwię się, że żaden "twórca na tym forum" z Pruszkowa nie pochwalił się tą intratną, raczej niskich, zaściankowych lotów propozycją.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: elen » 18 marca 2013, 18:32

szunaj67 pisze:p.s. czy jakikolwiek zespół, w jakiejkolwiek dyscyplinie sportu robi sobie takie zdjęcia z kibicami?

http://www.plkk.pl/aktualnosci/n/8753/m ... fatum.html


Drogi szunaj67, a co ty na to?
Obrazek

Albo na to?
Obrazek

Ewentualnie o tym?
Obrazek


Szukać dalej?
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 18 marca 2013, 22:03

hermes46 pisze:
Szunaj zal.pl podbijajcie do zgody z butami. pasujecie jak ulal do nich


spoko :lol: lepiej dążyć do zgody niż strzelać fuckami do każdej ekipy przyjezdnej!!!!
a sorry cisza miała być :roll:

Elen dzięki za przykłady - są super
Trochę źle sformułowałem swoją myśl. Mea culpa

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Łukasz_UFB » 20 marca 2013, 23:50

Dobra - jak już się ponapinaliście jeden z drugim to do rzeczy...

Jeżeli chodzi o fotke to wybacz że wolimy takie zdjęcia trzymać w prywatnych archiwach jako pamiątki - a mamy takich zdjęć w chuj i jeszcze więcej - po prostu - pojeździć kilka lat za swoim klubem - zrozumiesz.

Co do pewnych "propozycji" - nie wynikają one z niczego....
Przyjeżdżacie do nas - na NASZĄ halę i macie siebie za tyle mocnych że wyzywacie naszą koszykarkę... No to delegacja karna wysunęła Wam propozycję wyższych lotów niż napinka, którą zresztą Was zamknęli (jedyne jakaś niby babka niby chłopak była wyszczekana - ot taki Wasz klimat) - i bardziej z poważnej propozycji zrobiła się niezła polewka - nie pierwszy raz zresztą...
W Toruniu za to nad naszym sektorem usiadło kilku debili którzy mieli coś do powiedzenia na temat nasz i AZS-u. Także propozycję wysunęliśmy - i na tym się skończyło bo się zamknęli i przesiedli...
I na tym kończą się wielkie "propozycje" - w Waszym przypadku służy to do zamknięcia Was skutecznie - jedynie później możecie się odgryźć na forum (vide podpis -zanci-), a to że Wam ktoś ukradł szalik, a to że 2 razy Wam flagę ochrona wybroniła...

Mi np. jadąc do Krakowa czy Łodzi na "klimatyczne" hale nie przyszedł by do głowy pomysł wyzywać koszykarkę gospodarzy - dlaczego? A no pomyśl jeden z drugim... W przypadku obecnych kibiców z Torunia (poza kilkoma osobami z którymi bez problemu możemy porozmawiać przed Spożywczakiem co ciekawe - i to aktywnymi w pierwszym rzędzie sektora dopingującego) jest to zderzenie kibiców sukcesu ze światem kibicowskim :roll:

Jesteście jedynymi osobami obok pseudo-kibiców (http://www.youtube.com/watch?v=sc3r3nypIc8) z folwarku Miłka którzy są na cenzurowanym (za wyzwiska , przez megafon do koszykarek.... stracili u nas wycieraczki w firmowym busie...) A np. ludzie w barwach Wisły ŁKS czy ekipy z Rybnika Pabianic Gdyni itd. itd. jakoś sobie mogą przyjechać i bez stresu obejrzeć mecz...

Ale bez stresu - bardzo możliwe że będziemy teraz wegetować na zaścianku koszykarskiej Polski - gdzieś w II lidze - zapowiada się klimatyczny sezon - który paradoksalnie może nam pomóc w odbudowaniu tego co jeszcze kilka lat temu było dla nas podłogą - teraz jest sufitem...
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: szunaj67 » 21 marca 2013, 08:06

Daleki jestem od napinania!!!
Opisałem tylko pewne sytuacje których nie rozumiem.
I muszę przyznać że Twojej argumentacji trudno odmówić logiki.

"Na pewno zupełnie niepotrzebna była przyśpiewka o M.J.!!!"
to moje słowa, bo ubliżanie zawodniczkom to również nie moja bajka.

Mimo tych wszystkich złych emocji życzę Wam żebyście nie musieli
dzielić tegorocznego losu kibiców z Brzegu czy Leszna.

Radomenes
Żak
Posty: 390
Rejestracja: 09 lutego 2010, 18:53

Re: KATARZYNKI KIBICOWSKO

Postautor: Radomenes » 15 kwietnia 2013, 21:11

Łukasz_UFB pisze:Co do pewnych "propozycji" - nie wynikają one z niczego....
Przyjeżdżacie do nas - na NASZĄ halę i macie siebie za tyle mocnych że wyzywacie naszą koszykarkę... No to delegacja karna wysunęła Wam propozycję wyższych lotów niż napinka, którą zresztą Was zamknęli (jedyne jakaś niby babka niby chłopak była wyszczekana - ot taki Wasz klimat) - i bardziej z poważnej propozycji zrobiła się niezła polewka - nie pierwszy raz zresztą...


Przestań gościu pier....farmazony i nie zasłaniaj się niecenzuralnymi kilkoma okrzykami wobec koszykarki bez czci i honoru (ciekawe co byś powiedział, jakby Wasz klub na 260 tys. puściła? 8) ). Czemu sześciu na sześciu (jaka ustawka skoro wasi 007 tuż przed meczem foty Nam zrobili i spisali). Wszyscy mogliśmy się lać (człowieku to jest żeński basket, a nie jakiś tam Znicz Pruszków, czy też Elana). Tylko chwileczkę Wasze dzieci są niepełnoletnie i objęte niską karalnością. Wyszliście z propozycją w przerwie, kiedy szesnaście "oczek" w plecy mieliście i to Was tak naprawdę sfrustrowało, bo na parkiecie raczej było pozamiatane. Co do naszej super-kibic to wielu może jej buty szorować. Dziewczyna z kulturą, żadnych wulgaryzmów, poświęca się bez reszty kibicowaniu (i to ją tylko interesuje) i organizuje Nam super wyjazdy. Propozycja wyższych lotów "kibicu"?. Dobre. :P

Jak rozpoznać kibica od gówniarza? Jeden drze ryja, a drugi chce się lać i obraża.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2013, 22:19 przez Radomenes, łącznie zmieniany 1 raz.
Bum


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości