Kibice koszykówki kobiet w Polsce

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 12 lipca 2006, 13:14

ŻOŁNIERZ pisze:Oczywiście trzeba wspomnieć o kibicach z Rybnika. Napewno byli i to w całkiem całkiem milych ilościach. Czy jeżdzili tego nie wiem.


Pamietam ich raz na meczu w Krakowie. Ludzi na trybunach bylo mało, to mocno cwaniakowali (jakies tam piosenki o Wisle mało przyjazdne). W trakcie meczu doszło do małej mobilizacji naszych kibicow wiec goscie salwowali sie ucieczka na parkiet. Prawie przebiegali po glowach ludzi w naszej "lozy honorowej".
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 12 lipca 2006, 21:42

Rybnik w Pabianicach był dwa razy w kilkanaście osób. Pierwszym razem było "w miarę"spokojnie. Za drugim razem doszło do starcia przed meczem :wink: . Natomiast z opowieści Gienka wiem, że w Rybniku na meczach żeńskiego kosza był naprawdę konkretny kocioł :!:

Bodajże Simon wspomniał coś o Starachowicach. Hmm.... byłem tam dwa razy i szczerze mówiąc, to nic ciekawego tam nie zaobserwowałem. Mówiąc delikatnie, to była tam grupa "mocno młodzieżowa"
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 12 lipca 2006, 21:46

byłem raz - i chyba "akurat" było zupełnie nieźle - wiek, owszem nie powalał - ale i człowiek był nieco młodszy... :wink: :lol:

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Postautor: Belfer » 12 lipca 2006, 22:44

raz to nawet byliśmy chyba razem, tuż po śmierci Przemka ze Słupska. Doping mieli "super", cały czas docinki na Nas i wchodzenie w tyłek Widzewowi, jak prosiliśmy o chwili ciszy w intencji Przemka to gwizdali. Chyba nawet masz Szymon te moje gazety starachowickie.
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 12 lipca 2006, 22:52

no bylismy, byliśmy :lol: :lol: :lol: Było to chyba jakos tydzień po śmierci Przemka...... pamiętasz Buli? "mundur niebieski, orzeł żelazny - zabiłes dziecko, jesteś odważny....."

A co do tych gazet starachowickich, to ja ich Ci nie oddawałem :? :? :? :?:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 12 lipca 2006, 23:27

Kurde - nie przypominajcie... zresztą, śpiewano to (prawie) wszędzie... - ale najlepiej byłoby jednak zapomnieć...

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 13 lipca 2006, 07:29

A mnie ciekawi co się dzieje ze Ślęzą Wrocław? Klub odrodził się w Siechnicach ale o kibicach nie wiele słyszałem, widziałem na fotkach z meczy że jakieś flagi wiszą na hali ale może ktoś wie coś wiecej?

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 13 lipca 2006, 07:34

Oto co znalazłem:

19 luty 2006 Ślęza Siechnice - Unia Swarzędz
Obrazek

Nie widzę na zdjęciu Rafała?

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 13 lipca 2006, 09:30

Nie miejcie do mnia jakiegoś "ale" bo nie mam skanera i zrobiłem zdjęcie-zdjęciu - cośtam widać. A to kawałek tego samego młyna (osoby też pewnie i te same - może ktoś się "odliczy"?) z sezonu 94/95 chyba - wtedy gdy ŁKS zdobył Mistrza a we Wrocku wygrał po dogrywce.

Obrazek

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Yo

Postautor: DaRiO » 13 lipca 2006, 11:37

Rafała nie było na tym meczu. Był to chyba jego pierwszy mecz w karierze jaki opuścił. Wśród kibiców Ślęzy Siechnice z tego co opowiadał nam jeden z nich jest tylko garstka dawnych kibiców tej Wrocławskiej Ślęzy. Reszta to jacyś nowi miejscowi ;) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 16 lipca 2006, 11:11

Ciekawy dzial. Dobrze, ze powstal. Szkoda tylko, ze nie bedzie w nim juz naszego udzialu.

Do mojego starego postu, ktory tu umiesciliscie mozna troszke dodac. Jak zmienialismy sie pod wzgledem oprawy i samego kibicowania, wyjazdow. Antypati chyba nadal nie ma... mimo paru sprzeczek, nic trwalego nie ma i bardzo dobrze (tutaj pozdrawiam Łódź). Zaprzyjaznilismy sie z kibicami z Gdyni, ale to chyba zadna nowosc - moze wlasnie z tego faktu ktos nas moze nie lubic... ale co tam. My do nikogo nic nie mamy :)

Bede czesciej odwiedzal ten dzial, gdyz szykuje sie tu ogrom historii i informacji o samym kibicowaniu ogolnym jak i poszczegolnych druzyn. We wrzesniu czas na kadre... 3 mecze eliminacyjne, oby blisko siebie by nie skakac z kranca na kraniec Polski.

Pozdrawiam all
...jest jak jest, nie jak powinno być...

...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl
choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 16 lipca 2006, 19:30

Jesen mecz eliminacyjny (z Chorwacją) + dwa sparingi z Holandią odbeda sie w Gorzowie
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 16 lipca 2006, 21:24

elen pisze:Jesen mecz eliminacyjny (z Chorwacją) + dwa sparingi z Holandią odbeda sie w Gorzowie


elen, dzieki za info, ale ja nie dam rady na wszystkie. Interesuja mnie mecze eliminacyjne w pierwszej polowie wrzesnia. Z niepotwierdzonych informacji wynika, ze mecze maja byc w Gdyny, Gorzowie i Starogardzie Gdanskim.... ogolnie to nie jest zly pomysl, ale nic potwierdzonego. Czekam na oficjalne wiadomosci.
...jest jak jest, nie jak powinno być...



...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl

choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 17 lipca 2006, 06:53

elen i matii

to jest dział poswiecony kibicom wiec proszę nie robic "wycieczek" poza tematowych.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 17 lipca 2006, 12:41

A czy jako kibic nie chcesz wiedziec kiedy i gdzie sa mecze?? Ja osobiscie chce...Licze nawet na to ze kibice (przeciez to podforum ma taka nazwe) wypowiedza sie czy ktos wybiera sie na mecze reprezentacji
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości