Jelenia Gora - Tecza Leszno

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 22 stycznia 2009, 20:24

Pietrula1334 pisze:
MatiuJG pisze:Widze ze Panowie z Leszna sa cwani przez internet szkoda ze tak na hali nie cwaniakowalisce :)

hahahha przez nata to wy cwaniakujecie a nie my wiec zakoncz chłopcze 8)

zobaczymy czy młynio bedzie madry u nas w Lesznie na Trapezie jak tu na Forum :D zobaczymy..

na bank pierwszy bedzie uciekał xDD do mam*** :D


Ogarnij tez juz Piotrek :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
czuken
Młodzik
Posty: 523
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 21:08
Lokalizacja: Leszno

Postautor: czuken » 22 stycznia 2009, 20:25

PrImACeR pisze:Dobra ja kończe w tym temacie, bo jak zawsze dałem sie sprowokowac....


Dales sie sprowokowac? To chyba ty sprowokowales.Do zobaczenia w sobote,o ile przyjedziesz.

P.S.skoro uwazasz ze jestem starszy o 2-3 lata to ok,niech tak bedzie :lol: Koniec tematu,chcialem sie tylko dowiedziec co tam bylo z JG, ale jak zawsze Orzelek musial sie wtracic,polizac troche anusa chlopakom z jg, brawo :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom a później pokona doświadczeniem

Pietrula1334
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 15:23
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pietrula1334 » 22 stycznia 2009, 20:27

wlodi9 pisze:
Pietrula1334 pisze:
MatiuJG pisze:Widze ze Panowie z Leszna sa cwani przez internet szkoda ze tak na hali nie cwaniakowalisce :)

hahahha przez nata to wy cwaniakujecie a nie my wiec zakoncz chłopcze 8)

zobaczymy czy młynio bedzie madry u nas w Lesznie na Trapezie jak tu na Forum :D zobaczymy..

na bank pierwszy bedzie uciekał xDD do mam*** :D


Ogarnij tez juz Piotrek :wink:


spoko Włodi :D
ale wku*** ludzi takimi tekstami..
ale juz nie bede chyba xDD
Leszno naszym miastem, Tecza naszym klubem.

kreglarz
Nowy na forum
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 08:22
Lokalizacja: MIA100 -==Leszno==-

Postautor: kreglarz » 22 stycznia 2009, 20:37

pener <lol> Do zobaczenia pączusiu ;*****

Awatar użytkownika
PrImACeR
Amator
Posty: 194
Rejestracja: 09 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: PolkowiCE

Postautor: PrImACeR » 22 stycznia 2009, 20:51

Skończ już... bo nie mam zamiru z tobą dyskutowac, tka jak mówiłęm chodz na pw i pogadamy a nie temat zasmiecasz.... i tak patrze na twoje <lol> xD i ;***** to wydaje mi sie ze 12-14 lat masz :) wiec sie tu nie wywyższaj. aha i jak myślisz ze mnie tu na forum upokorzysz czy cos to sie mylisz
Obrazek
Przecież Ten Hip-Hop Jest Prosty!
Tak Mówisz?!
To nagraj Płyte Która Będzie Klasykiem Dla Ludzi!...
To Styl, Flow, Orginalnosc
Dużo pracy Tu Nic Niema Nic Za Darmo!

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Postautor: Jasny » 22 stycznia 2009, 21:03

Z tego co ja pamietam to zawsze sie wtracali kibice z Leszna tam gdzie Orzel gral .. .. Orzel Jest i bedzie Wielki i spewnoscia udowodni to w Sobote :)

kulka100 tecza
Żak
Posty: 217
Rejestracja: 18 grudnia 2007, 17:35
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kulka100 tecza » 22 stycznia 2009, 21:08

Jasny pisze:Z tego co ja pamietam to zawsze sie wtracali kibice z Leszna tam gdzie Orzel gral .. .. Orzel Jest i bedzie Wielki i spewnoscia udowodni to w Sobote :)


Akurat sie kur... mylisz bo jakbys nie zalwazyl jest to o meczu Jeleniej z Tecza wiec nie gadaj glupot i to wy sie wpierdalacie tam gdzie was niechca
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 21:11 przez kulka100 tecza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czuken
Młodzik
Posty: 523
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 21:08
Lokalizacja: Leszno

Postautor: czuken » 22 stycznia 2009, 21:11

Ok chlopacy z Leszna olejmy ich cieplym moczem i nie piszmy juz tu bo to bez sensu.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom a później pokona doświadczeniem

Jasny
Żak
Posty: 361
Rejestracja: 31 grudnia 2006, 17:22

Postautor: Jasny » 22 stycznia 2009, 21:35

kulka100 tecza pisze:
Jasny pisze:Z tego co ja pamietam to zawsze sie wtracali kibice z Leszna tam gdzie Orzel gral .. .. Orzel Jest i bedzie Wielki i spewnoscia udowodni to w Sobote :)


Akurat sie kur... mylisz bo jakbys nie zalwazyl jest to o meczu Jeleniej z Tecza wiec nie gadaj glupot i to wy sie wpierdalacie tam gdzie was niechca


Chlopcze napisales 14 postow w jedym temacie i mowisz tylko o tym meczu. ZObacz sobie inne mecze Orla POlkowice z innymi druzynami to zobaczysz kto ile pisal... Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo jak to pisali ;) pozdro Napinaczu.

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 22 stycznia 2009, 21:49

skonczcie juz bo to na prawde bez sensu, chcecie pogadac, sobota mniej wiecej 19:05 i jazda 8)
T Ę C Z A
L E S Z N O

Gruby_
Żak
Posty: 232
Rejestracja: 21 marca 2006, 22:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Gruby_ » 22 stycznia 2009, 22:27

ochloncie juz ... za chwile wynikimiss basketu :):P pozdro

Awatar użytkownika
Tomek_AZS_KK
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 21 października 2007, 12:08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek_AZS_KK » 23 stycznia 2009, 00:46

Panowie Panowie !

Gosci z Leszna około 20 nikt was nie liczył tam ciągle jakieś kłopoty z ochroną mieliscie <?>

Doping hmmmm Faktycznie tęcza dawała rade jednak nikt nie wmówi mi że nas zagłuszyli .

Sprawa z szalikiem - nie widziałem sytuacji jeśli został on pożyczony osobie niechętnej do walki o niego tylko z partyzanta - rzeczywiscie błąd.

Leszno regularnie jezdziło po klubach z JG co tłumaczy wizyte kontrolną ekipy z piłki nożnej.

Polkowice ? anus ? ja nie wiem jakie u was w Lesznie zwyczaje panują ale jak widać w JG i Polkowicach tak tęczowo nie ma.

Czyli teraz co ? wszyscy w lesznie ostrzą dzidy na przyjazd Orła ?
Po co w temacie meczu leszno - AZS napinki w stronę Polkowic ?

Ktoś pisał wczesniej o osobie z nożem pod halą yyy ? proponuje wizyte u lekarza...

Jak kolega wcześniej napisał "Za darmo nikt w kask nie wyłapał" i tyle w temacie.

PS. Uważajmy to może czytać jakieś CBŚ i przed meczem na trapez sciągną psiarnie z całego województwa ;D a i napiszą pewnie w gazetach jakie to huligany teraz na kosza jeżdzą... ehh.. AHA i do kolegi Kwasska - AZS był u was w zeszłym sez co prawda w 3 osoby ale byliśmy hehe ;)
BYŁ BĘDZIE JEST ! AZS !

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 23 stycznia 2009, 08:34

Tomek_AZS_KK pisze:

Ktoś pisał wczesniej o osobie z nożem pod halą yyy ? proponuje wizyte u lekarza...



Kolega w zielonej bluzie i bezrękawniku w asyście kilku innych....

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 23 stycznia 2009, 09:00

Tomek_AZS_KK pisze:Panowie Panowie !

AHA i do kolegi Kwasska - AZS był u was w zeszłym sez co prawda w 3 osoby ale byliśmy hehe ;)


Chodzi mi o bardziej zorganizowane grupy - np takie leszno ktore jezdzi po 20 osob na wyjazdy ;) ...

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 23 stycznia 2009, 09:32

Odbieram wam zabawkę na co najmniej 72 godziny.

Będziecie mieć czas przygotować się do "walki."
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości