Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Kuba » 17 października 2009, 22:25

Się działo sporo ;-) autokar kibiców/pikników z Gorzowa, z naszej strony najlepszy (choć jak na nasze możliwości co najwyżej dobry) młyn. zapraszam do dyskusji i od razu uprzedzam (znając historię tego rodzaju wątków), że nie będzie "zlituj" - ostrzeżenia będą się sypały gęsto i często jeśli tylko dacie moderatorom najmniejszy powód.

Atletico
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 28 marca 2009, 23:10
Lokalizacja: Daleko

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Atletico » 17 października 2009, 22:37

Nas w młynie 35-40 doping w miarę w 3 kwarcie prezentujemy oprawę pomarańczowe balony, w 3 i 4 kwarcie doping nawet bardzo dobry na koniec odpalamy strobole.Goscie niech sami powiedza o swoim dopingu jak wrócą.Ale mecz dobry i na trybunach i na parkiecie;)

p..
Amator
Posty: 132
Rejestracja: 28 września 2009, 22:25

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: p.. » 18 października 2009, 00:12

Za niezwykłą uszczypliwość już powinieneś sobie drogi Kubo dać ostrzeżenie....;)

Z tobą nie ma o czym rozmawiać i dyskutować..

Na pewno gdy wypowiem się na temat tego meczu ktoś normalny z Polkowic ( ginda )

To my chętnie zdamy relację jak to z naszej strony wyglądało.

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Mały » 18 października 2009, 00:48

p.. pisze:Za niezwykłą uszczypliwość już powinieneś sobie drogi Kubo dać ostrzeżenie....;)


Mniemam, ze chodzi Ci o ten tekst...

autokar kibiców/pikników z Gorzowa


Ale Kubie raczej chodziło o to, ze kibice z Gorzowa byli podzieleni na dwie grupy ... Tych aktywnych i mniej aktywnych tzw. Piknikow ... Ten tekst chyba w zadnym wypadku nie mial znaczyc, ze kibice AZS-u to pikniki :wink: Jesli nie chodzilo o ten tekst to juz nie wiem o co...

To moze moim okiem ... Gorzów jak przystalo na wyjazd do Polkowic zameldowal sie spora grupa osob... nie chce strzelac liczbami ... ale duzo ich bylo :) Jak Kuba wczesniej wspomnial przyjezdni podzieleni na dwie grupy... Bardziej aktywna i mniej aktywna... Doping raczej prowadzony stale i zapewne glosno... Moze troche przygasli jeszcze w pierwszej kwarcie kiedy to Orzełek zaczal odskakiwac wynikiem... Nie bede mowil, ze "bylo ich slychac tylko w czasie naszych przerw"... bo to samo zapewne powiedza kibice AZS-u o nas... Jasne jest chyba, ze dwie grupy, ktore prowadza ciagly doping nie slysza siebie nawzajem ... Z naszej strony mysle, ze okolo 40 osob + troche mlodego narybku :wink: Doping ciagly, w miare glosny, urozmaicony... Choc wiadomo zawsze moze byc lepiej... To takie podsumowanie do przerwy :lol: Bo niestety po przerwie mnie juz nie bylo :evil: Wiec jesli chodzi o oprawy to u nas na poczatku konfetti... Po przerwie baloniada, a na koniec stroboskopy...

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Kuba » 18 października 2009, 08:05

p.. - widzę, ze nic się nie zmieniło i nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tylko błagam daruj sobie kolejną stertę prywatnych wiadomości, że jestem gównem itd... :|

Mały - dzięki za wypowiedź, dzięki temu jestem przekonany, że nie było wielką trudnością zrozumieć, o co mi chodziło.

fajnie, że u nas w młynie coś drgnęło w końcu w tym sezonie (mam nadzieje, ze to nie tylko wynik takiego, a nie innego przeciwnika). teraz przed nami (Wami :x ) niezwykle ważne przedsięwzięcie i mam nadzieję, że będzie dobrze ;-)


ps. - co to za vlepy nowe Orzełka są na mieście porozklejane? i czemu ja ich nie mam :twisted: :twisted: 8)

p..
Amator
Posty: 132
Rejestracja: 28 września 2009, 22:25

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: p.. » 18 października 2009, 09:23

Jacy kibice to nie byli nie powinieneś tak ich Kubo nazywać.

Biorąc pod uwagę zachowanie tych kibiców ( brak dopingu, noo może nie do końca ) ty nazywając ich piknikami, sam też powinieneś tak Siebie nazwać.

Więc proszę Cię, nie dziel kibiców na pikników i na tych bardziej zagorzale dopingujących. takie podziały można robić na dużych halach i na stadionach. Nie na takim meczu na który przychodzi max 1tys osób.

remas442
Nowy na forum
Posty: 52
Rejestracja: 09 stycznia 2008, 10:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: remas442 » 18 października 2009, 10:53

ORZEŁ KOSZ ORZEŁ KOSZ:):) ZAPRASZAMY DO BYDGOSZCZY :lol: :)
KoSzYkÓwKa To NiE TyLkO MiŁOśĆ To PaSjA ŻyCiA. I LOVE THIS GAME!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Mały » 18 października 2009, 11:55

ps. - co to za vlepy nowe Orzełka są na mieście porozklejane? i czemu ja ich nie mam :twisted: :twisted: 8)



Z tego co mi wiadomo to prywatna kolekcja, na wlasne potrzeby :wink:


Jacy kibice to nie byli nie powinieneś tak ich Kubo nazywać.



Fakt stwierdznie "piknik" moze troche kogos urazac... Ale tak sie juz przyjelo i tak bedzie zawsze :wink: Niech sie pikniki przyzwyczaja :lol:

Więc proszę Cię, nie dziel kibiców na pikników i na tych bardziej zagorzale dopingujących. takie podziały można robić na dużych halach i na stadionach. Nie na takim meczu na który przychodzi max 1tys osób.


Tu bym sie nie zgodzil. Jak dla mnie i mysle, ze nie tylko dla mnie taki podzial mozna zaznaczyc nawet, gdyby na meczu byly dwie osoby...

Ruda_
Żak
Posty: 244
Rejestracja: 23 września 2009, 16:26
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Ruda_ » 18 października 2009, 15:03

U nas zawsze zbierają się na wyjazdy ludzie dopingujący mniej lub więcej, ale to określenie 'piknik' mógłbyś sobie darować...
Z naszej strony, wg mnie doping przez cały mecz na poziomie : )

Uwielbiam wyjazdy do Polkowic : ) z powodu przedmeczowego 'macania' przez ochronę w poszukiwaniu, czy aby na pewno niczego niebezpiecznego na halę nie wnosimy... Zastanawiam się gdzie mogłabym te niebezpieczne rzeczy umieścić wchodząc w dopasowanych ciuchach ;/ I ten zakaz wnoszenia napojów... Tragedia! Strasznie duszno, idzie zasłabnąć, w głowie się kręci, a nie ma się czego napić...

Tyle z mojej strony.

tomisback
Amator
Posty: 136
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:19
Lokalizacja: z piekła

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: tomisback » 18 października 2009, 15:26

Oczywiście największy Polkowicki PIKNIK Kubuś Patykowski nie mógł przepuścić okazji do zasiania jadu na forum.

A tak offtopując już to dziwię się, że na oficjalnej stronie AZS-u promują fotki największego Polkowickiego pieniacza :evil:

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Kuba » 18 października 2009, 16:34

powiedz mi, co Twój post wnosi do dyskusji? Darujcie sobie wszyscy wycieczki osobiste, bo tylko sami siebie ośmieszacie. Całe życie ludzi, którzy nie biorą czynnego, stałego udziału w dopingu nazywano piknikami, ale widzę, że dla Was każdy powód jest dobry, by urządzić sobie hurtową nagonkę. polecam wszystkim wrócić do zasadniczego tematu wątku, czyli kwestii kibicowskich meczu Orzeł-AZS, a nie omawianiu mojej skromnej osoby. potem znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów, jak pojawią się ostrzeżenia za pisanie bzdur.

bez odbioru

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: ginda » 18 października 2009, 16:49

tomisback pisze:Oczywiście największy Polkowicki PIKNIK Kubuś Patykowski nie mógł przepuścić okazji do zasiania jadu na forum.

A tak offtopując już to dziwię się, że na oficjalnej stronie AZS-u promują fotki największego Polkowickiego pieniacza :evil:

Teraz to ty siejesz jad :lol: Na siłę problem sobie stwarzacie :lol:, piknik to piknik są oni wszędzie, ja też jestem piknikiem jak idę Górniczka pooglądać itd. nie ma się na co obrażać.

Piknik - jest to rodzaj kibica, którego głównym celem jest przyjść na mecz w celu tylko jego obejrzenia i zjedzenia kiełbaski. Jest z drużyną tylko wtedy, kiedy jej idzie dobrze. Jak rozpoznać kibica - piknika? Nie śpiewa podczas meczów, uważając to za wielki wstyd i poniżenie. Kiedy ktoś wstanie przed nim, krzyczy "siadaj". Często ma trąbkę małyszówkę i trąbi wnerwiając ludzi dookoła. Większość z nich przychodzi tylko na najważniejsze mecze w sezonie. W każdym klubie kibiców - pikników jest około 70%.
źródło: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.kscracovia.com/slownik%20kibica.html

Od razu słownik kibica :wink:



Uwielbiam wyjazdy do Polkowic : ) z powodu przedmeczowego 'macania' przez ochronę w poszukiwaniu, czy aby na pewno niczego niebezpiecznego na halę nie wnosimy... Zastanawiam się gdzie mogłabym te niebezpieczne rzeczy umieścić wchodząc w dopasowanych ciuchach ;/ I ten zakaz wnoszenia napojów... Tragedia! Strasznie duszno, idzie zasłabnąć, w głowie się kręci, a nie ma się czego napić...

Nie łam się każdy ma ten butelkowy problem :wink:

Teraz trochę o dopingu.
Było kilka naszych przebłysków w jakości dopingu, zabawa też nie zła. Fajnie, że jakiś doping na naszej hali utrzymuję się.
W sumie nawet klub na razie problemów nie robi. O konfeti. balonach i strobo już pisali więc to chyba wszystko.

PS Dzięki "pieniaczowi" możesz sobie nasycić wzrok fotami 8)
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Atletico
Nowy na forum
Posty: 78
Rejestracja: 28 marca 2009, 23:10
Lokalizacja: Daleko

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Atletico » 18 października 2009, 19:51

http://www.gorzowska.tv/news.php?show=nw323
Co śpiewają :D kibice Gorzowa w 25s.?

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Endrju » 18 października 2009, 20:36

Atletico pisze:http://www.gorzowska.tv/news.php?show=nw323
Co śpiewają :D kibice Gorzowa w 25s.?


Moze... "Zawsze nad Wami, Hej Orzeł Zawsze nad Wami" :mrgreen:

Co do kibicowania

Orzeł, dawno nie wystawil przeciwko nam tak dobrego mlyna, caly czas jechali z dopingiem. Ich jeden beben wydaje mi sie ze lepszy efekt dawal od naszych 2-ch... nie do konca dobrze nastrojonych. Baloniada jak ktos wspomnial, stroboskopy.
Bez specjalnie duzej napiny miedzy dwoma fanklubami.

Z naszej strony autobus 41 osobowy + pare osobówek... w sumie cos kolo 60 osób. Podzieleni jestesmy na grupe bardziej i mniej aktywna w dopingu ;P. Doping dawal rade, oprawy poza sektorówka brak! (Od pewnego czasu darujemy sobie po grubych macankach). :D
Wracamy do domu :D
W Gorzowie meldujemy sie okolo 23.00 :)

Zapraszamy do Gorzowa :twisted:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Jestem z Gorzow
Nowy na forum
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 22:47

Re: Orzeł Polkowice - AZS Gorzów

Postautor: Jestem z Gorzow » 18 października 2009, 21:56

Atletico pisze:http://www.gorzowska.tv/news.php?show=nw323
Co śpiewają :D kibice Gorzowa w 25s.?

Spiewamy ,, Złodzieje, złodzieje, złodzieje", dotyczy to sytuacjii w ktorej zagineła teczka trenera Maciejewskiego, cała sytuacja juz wyjasniona.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15!
-AZS?
-Co?!
-Małooooooooooooooooooooooooo!!!!!!


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości