AZS GORZÓW KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 22 października 2009, 17:57

Założyłem ten temat zeby nie zakładac po kazdym meczu wyjazdowym osobnego watka w którym bedzie jedynie jednostronna relacja.

Za nami juz 3 wyjazdy... Poznań, Polkowice i Bydgoszcz.

Na Chwiałke organizujemy busika w którym docieramy na hale w 17 osobowej grupie. Lekkie spoźnienie związane z poznańskimi korkami i nie tylko :P i tak w połowie pierwszej kwarty wchodzimy na hale jadac z dopingiem cały praktycznie mecz. Na miejscu oczywiscie bardzo duza grupka kibiców z Gorzowa którzy dołaczają się podczas przerw do dopingu gdy jedziemy popularna "Szkocje". Wyjazd na duzyy plus... brak dopingu dla strony Muksu.
Obrazek
fot. Bartosz Zakrzewski
Drugi wyjazd zaliczamy do Polkowic :) Autokar 41 osobowy... (opis w temacie Orzeł - AZS)...
Obrazek
fot. Jakub Patykowski
Trzeci wyjazd to totalny spontan i Bydgoszcz ;) (przy okazji chcialbym pogratulować wyboru godziny 17.00 na rozpoczecie srodowego meczu :roll: )... jednak nie takie przeszkody pokonywalismy i do Bydgoszczy dotarlismy... w skromnej 2-osobowej czynnie bioracej udzial w dopingu ekipie :mrgreen: (Ja i Marecki). + oczywiscie do dopingu wlaczali sie z nami przybyli dzialacze oraz Maciek.
W chwilach przerw, na trybunach była zupelnie grobowa cisza... dlatego zdecydowalismy sie pojechac "gramy u Siebie AZS..." :D jak tez "chcemy 100pkt AZS! chcemy 100 pkt" :D i sie udalo... pekła pierwsza setka w tym sezonie ;).
Po meczu "piateczki", na konferencje... do KFC na jakies male co nie co i wracamy do domu. Do Gorzowa docieramy kolo 23.30.

Obrazek
"Gorzów To Jest Potęga... Gorzów Najlepszy Jest..." :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 października 2009, 04:22 przez Endrju, łącznie zmieniany 1 raz.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: AZS on Tour

Postautor: MARAS » 22 października 2009, 22:53

Wszystko ładnie cacy! Ale nie jesteście jedynym AZSem w tej lidze i taki temat może być trochę mylący dla ogółu zaglądających na ten topic. Czyż nie dobrze mówie 8)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

doproszcz
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 05 kwietnia 2008, 23:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: doproszcz » 23 października 2009, 13:05

Maras, to samo można powiedzieć o twoim podpisie 8)
AZS PWSZ Gorzów - MY LIFE

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: zancia_a » 12 listopada 2009, 12:04

Nasz filmik z Pragi, z prezentacji:
http://www.youtube.com/watch?v=mLAyEPupA_U
jedyny jaki udało nam się nagrać, bo niestety nie było nikogo chętnego do nagrywania.
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Endrju » 12 listopada 2009, 23:55

Pierwszy Euroligowy wyjazd za nami ;)
We wtorek rano wyrusza do Pragi... 40 osobowa grupa kibiców gorzowskiej druzyny :D. Na spokojnie z wieloma postojami dojezdzamy na miejsce kolo godziny 16.00 :). Szybkie zameldowanie w hotelu i wyruszamy na miasto. Trochę zwiedzania... nastepnie zakupy w %Kauflandzie%.. i powrot do Hotelu gdzie impreza przenosi sie na 7 pietro. :) Wymeldowujemy sie z hotelu nastepnego dnia o godz. 10.00 nastepnie troche znowu zwiedzania i o 17.00 stawiamy sie przed hala gdzie dojezdzaja do nas 4 osobowki. Na hale wchodzimy w grupie 50 osob + działacze (ok. 20?) i gorzowscy dziennikarze.
Doping jedziemy pelne 40 minut nie przerywajac nawet przy 26 punktowej stracie. Na prezentacje wyrzucamy Confetti... nastpenie bialo-niebieska kartoniade. Zaprezentowalismy takze flagowisko... a o baloniadzie troszke zapomnielismy :wink: Prezentujemy nasza nowa fane "AZS ON TOUR".
Ze strony gospodarzy nie mielismy za bardzo zadnej konkurencji... to Kibice Gorzowscy rzadzili na hali w Pradze ;)...
... pomimo niekorzystnego wyniku spiewy jeszcze dlugo po meczu :D

Wyjazd bardzo udany :)

Jak beda jakies fotki to wkleje pozniej...
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: zancia_a » 13 listopada 2009, 00:02

Endrju pisze: Szybkie zameldowanie w hotelu i wyruszamy na miasto.


No Endrju... nie wiem czy takie szybkie :lol: 8)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Endrju » 13 listopada 2009, 09:50

Obrazek

Atrakcja wieczoru byl Stuart Malutki i jego walizeczka :D

Obrazek
:mrgreen:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Jestem z Gorzow
Nowy na forum
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 22:47

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Jestem z Gorzow » 15 listopada 2009, 10:16

Endrju pisze:powrot do Hotelu gdzie impreza przenosi sie na 7 pietro. :)

Nie mogę tego potwierdzić, gdyż po prostu nie pamiętam :))
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15!
-AZS?
-Co?!
-Małooooooooooooooooooooooooo!!!!!!

Ruda_
Żak
Posty: 243
Rejestracja: 23 września 2009, 16:26
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Ruda_ » 15 listopada 2009, 14:15

Jestem z Gorzow pisze:
Endrju pisze:powrot do Hotelu gdzie impreza przenosi sie na 7 pietro. :)

ja pamiętam bardzo dobrze ;p
bo nasze piętro najlepsze było :D

RUMUN(L)
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 27 marca 2009, 00:34
Lokalizacja: Potworów
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: RUMUN(L) » 15 listopada 2009, 17:10

nom nie zly wyjazd ogarneliscie do Pragi na mecz Eurolegue, i w lidze tez co raz czesciej zwiedzacie koszykarska Polske wiec zapraszam na mecz do Pruszkowa w rundzie rewanzowej :wink:
lubie hardcore i duze konie ...moja praca polega na waleniu



moim klubem jest Potwornica Potworowo

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Endrju » 15 listopada 2009, 17:36

RUMUN(L) pisze:nom nie zly wyjazd ogarneliscie do Pragi na mecz Eurolegue, i w lidze tez co raz czesciej zwiedzacie koszykarska Polske wiec zapraszam na mecz do Pruszkowa w rundzie rewanzowej :wink:


Koszykarska Polske juz mamy praktycznie zwiedzona w calosci w poprzednich sezonach ;)... w tym roku nie bylismy tylko na eŁKS-ie... gdyz duza odleglosc w tygodniu nie zawsze jest do pokonania...
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

p..
Amator
Posty: 132
Rejestracja: 28 września 2009, 22:25

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: p.. » 15 listopada 2009, 18:53

Endrju pisze:
RUMUN(L) pisze:nom nie zly wyjazd ogarneliscie do Pragi na mecz Eurolegue, i w lidze tez co raz czesciej zwiedzacie koszykarska Polske wiec zapraszam na mecz do Pruszkowa w rundzie rewanzowej :wink:


Koszykarska Polske juz mamy praktycznie zwiedzona w calosci w poprzednich sezonach ;)... w tym roku nie bylismy tylko na eŁKS-ie... gdyz duza odleglosc w tygodniu nie zawsze jest do pokonania...



jak to nie ?:D


ja byłem więc nie gadaj!

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Endrju » 15 listopada 2009, 19:08

p.. pisze:
Endrju pisze:
RUMUN(L) pisze:nom nie zly wyjazd ogarneliscie do Pragi na mecz Eurolegue, i w lidze tez co raz czesciej zwiedzacie koszykarska Polske wiec zapraszam na mecz do Pruszkowa w rundzie rewanzowej :wink:


Koszykarska Polske juz mamy praktycznie zwiedzona w calosci w poprzednich sezonach ;)... w tym roku nie bylismy tylko na eŁKS-ie... gdyz duza odleglosc w tygodniu nie zawsze jest do pokonania...



jak to nie ?:D


ja byłem więc nie gadaj!


mowie o kibicowaniu a nie ogladaniu meczu :wink: ..bo rownie dobrze moglbym napisac.. ze dzialacze byli :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: zancia_a » 15 listopada 2009, 20:07

14.11.2009
AZS Poznań - AZS Gorzów 63:94
Wyjazd samochodami na wielkim spontanie, gdyż nie przystosowaliśmy się jeszcze po powrocie z Pragi ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2010, 20:50 przez zancia_a, łącznie zmieniany 1 raz.
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW on Tour

Postautor: Marco » 15 listopada 2009, 21:32

Endrju nie wiem co Karola robi za twoimi plecami że przybrałeś taka pozycję :P

Żanci to sie chyba mecz z pogrzebem pomylił :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości