AZS GORZÓW KIBICOWSKO

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Fanatyk » 23 stycznia 2012, 21:17

21.01.12 Leszno
Do Leszna udajemy się pare minut po godzinie 14 w liczbie 18 osób. W czasie drogi jak zawsze dobre humory, nasłuchujemy także ze szczególną uwagą meczu piłkarzy ręcznych ze Szwecją. Dojeżdząjąc pod hale jeden z nas rzuca, że ręczni zremisowali co bardzo nas cieszy. :P Udajemy się na mecz. W Lesznie na trybunach totalna sielanka. Tęcza pośpiewała coś tylko w drugiej połowie przez parę chwil. Z naszej strony dosyć dobry doping, napewno słyszalny w każdym miejscu hali, co niewątpliwie pomogło osiągnać dziewczynom dobry wynik. Cieszymy się ogromnie razem z nimi, bawiąc się po meczu w najlepsze. Wszak, że w Lesznie śnieg sypał intensywnie i było go sporo to i na parkingu dobra zabawa bez koszulek 8) Wyjazd napewno na duży +

Leszno,Sobota 180km - 18 osób

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: zancia_a » 23 stycznia 2012, 23:14

Foty z Leszna:

Obrazek

Obrazek
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: sebzinho » 25 stycznia 2012, 17:18

kontakty z kibolami z Leszna utrzymują się, czy ucichło ?
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: tadziu » 25 stycznia 2012, 22:19

Jako, że z ekipy, z którą utrzymywaliśmy kontakt nikogo nie ma, to można stwierdzić iż kontaktów brak.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 27 stycznia 2012, 21:07

Kontakty pozostaly... jednak juz bardziej poza halowe.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 29 stycznia 2012, 10:25

Dzisiaj moze byc bardzo ciekawie kibicowsko w Gorzowie. Juz dawno nikt nas nie odwiedzil w takiej ilosci. 8)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 30 stycznia 2012, 17:50

Do Gorzowa zawitala 40-kilku osobowa grupa kibiców z Rybnika. (Jak mozna bylo przeczytac na ich forum wyjazd mieli sponsorowany za FREE). Troszeczke probuja robic trzode przyspiewka "Gramy u Siebie" i "Jestesmy Zawsze tam..." z tego co wiem to zaliczyli 2 wyjazd :lol:. Na to my szybko odpowiadamy "Jestescie Zawsze tam ... gdzie Sponsor Kase da..."

Do łez rozbawiła nas riposta nowicjuszy: "Gdzie wy byliscie hej Gorzow gdzie wy byliscie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...
reszte mozna bylo zobaczyc w TV. Ogolnie doping z dwóch stron dobry.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

desix
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 16:20
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: desix » 30 stycznia 2012, 18:09

Dodałbym jeszcze pozdrowienia dla Górnika Zabrze i Falubazu ZG(ale nie jestem pewien na 100%) :lol: Nie ma co, mają chłopaki plecy :roll:
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili

oleslaw
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 18:14

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: oleslaw » 30 stycznia 2012, 18:31

Kolego Endrju z Rybnika nikt nie miał potrzeby żeby się napinać. Nikt z nas nie zaczął napinki, spiewalismy normalnie "Rybnik wita Gorzów" itd. to Wy zaczeliscie głupia prowokację ze sponsorem. Bawilismy się dobrze, chcielismy rozruszać publikę zaczynając falę, no ale jaki był efekt, to widać w tv...
także ilu Was było w Rybniku?

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: tadziu » 30 stycznia 2012, 18:46

oleslaw pisze:także ilu Was było w Rybniku?


Trafniejsze byłoby pytanie ilu Was by było gdyby nie hojność sponsora?

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

oleslaw
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 18:14

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: oleslaw » 30 stycznia 2012, 19:20

Rozumiem, odpowiadasz pytaniem na pytanie próbując uniknąć odpowiedzi :)
Na mecz z Brzegiem każdy zapłacił pełną kwotę za wyjazd, potem okazało się że jest ktoś kto nam ten wyjazd w formie niespodzianki zasponsoruje (za co serdecznie dziękujemy) i w drodze do Brzegu cały autobus zdecydował, że zebrane pieniadze idą na mecz z Gorzowem. Na mecz do Gorzowa również zapisywaliśmy się, licząc się z tym że za wyjazd zapłacimy.
Zamiast cieszyć się, że wczoraj był fajny doping z obu stron, dobra reklama koszykówki w tv, to szukacie niepotrzebnych spin. Chyba mimo wszystko zazdrość... :)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 30 stycznia 2012, 19:22

oleslaw pisze:Kolego Endrju z Rybnika nikt nie miał potrzeby żeby się napinać. Nikt z nas nie zaczął napinki, spiewalismy normalnie "Rybnik wita Gorzów" itd. to Wy zaczeliscie głupia prowokację ze sponsorem. Bawilismy się dobrze, chcielismy rozruszać publikę zaczynając falę, no ale jaki był efekt, to widać w tv...
także ilu Was było w Rybniku?

W tym sezonie nie bylo meczu wyjazdowego w ktorym zaliczylibysmy 0. (Ja osobiscie bylem na wszystkich, w Rybniku 1 auto), moze wyciagniecie wnioski na przyszlosc ale jezeli chcecie przyjaznej atmosfery to nie spiewa sie na obcej hali "gramy u siebie". - co bylo duzym impulsem dla nas.

Do waszych sponsorowanych wyjazdow nic nie mam (mozna by bylo powiedziec ze tylko zazdroscic). Ale spina nie potrzebna.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

rowrowrow
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2012, 20:31

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: rowrowrow » 30 stycznia 2012, 21:08

Endrju pisze: "Jestesmy Zawsze tam..." z tego co wiem to zaliczyli 2 wyjazd :lol:. Na to my szybko odpowiadamy "Jestescie Zawsze tam ... gdzie Sponsor Kase da..."

Sponsor czy by był czy nie to i tak ekipa by się wybrała. Praktycznie na każdym meczu z Rybnika ktoś zawitał więc "jesteśmy zawsze tam..." jest słusznym stwierdzeniem. 1 czy 40? Tak czy siak ktoś był ;)

Doping po obu stronach wyrównany oraz udany i na tym można zakończyć debatę, bo do niczego nie prowadzi :)
Pozdrawiam młody Rybniczanin.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: Endrju » 05 lutego 2012, 10:54

AZS-Energa... u nas w mlynie bardzo przecietnie (wiele osob z roznych powodow nie moglo stawic sie na meczu).

Ze strony Torunia 0. Szkoda bo oczekiwalismy kibiców przyjezdnych zeby zobaczyc "oklepane wejscie, oklepane flagowiska i oklepany doping :mrgreen:" 200-cie pare km niestety przeroslo niektorych wiernych i bardzo glosno zaznaczajacych swoja obecnosc na forum i arenie kibicowskiej fanów z Torunia. :x
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

desix
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 16:20
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Re: AZS GORZÓW KIBICOWSKO

Postautor: desix » 05 lutego 2012, 12:42

Endrju pisze:AZS-Energa... u nas w mlynie bardzo przecietnie (wiele osob z roznych powodow nie moglo stawic sie na meczu).

Ze strony Torunia 0. Szkoda bo oczekiwalismy kibiców przyjezdnych zeby zobaczyc "oklepane wejscie, oklepane flagowiska i oklepany doping :mrgreen:" 200-cie pare km niestety przeroslo niektorych wiernych i bardzo glosno zaznaczajacych swoja obecnosc na forum i arenie kibicowskiej fanów z Torunia. :x


A nie tak dawno było tak pięknie :lol: :lol: :lol:
hermes46 pisze:Gorzów

U nas?
około 50 osób w sektorze


Internetowi hoolsi
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości