Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: yanek » 21 listopada 2009, 18:35

Gratuluje moderatorom pomysłu zamknięcia tematu poprzedniego. Brawa !

Z Lotosem krucho - 7 osób, ale od II kwarty doping w miarę dobry bez większych przerw. W środę Saragossa, więc musi być lepiej 8)
:)

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: wlodi9 » 21 listopada 2009, 18:41

Nurtuje mnie jedno pytanie... spieliscie sie tak tylko na nas z powodu sprzeczki na forum czy jeszcze cos mialo wplyw?? :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: hermes46 » 21 listopada 2009, 18:45

chyba pora meczu. O 14.00 to zazwyczaj delektuje sie obiadem mojej zony a nie siedze na Spożywczaku i podziwiam gre koszykarek. Wlodi czemu w trakcie meczu krzyczeliście Elana Toruń? Czyz byście widzieli w naszych szeregach kibiców Apatora?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: wlodi9 » 21 listopada 2009, 19:00

Pora meczu.. heh, to jak wytlumaczysz inne mecze? 8)
T Ę C Z A
L E S Z N O

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: hermes46 » 21 listopada 2009, 19:26

wystarczy ze na Was sie zebralismy i gdyby nie policja poznalibyście "toruńska gościnność"
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

.:Lukas:.
Żak
Posty: 266
Rejestracja: 19 listopada 2007, 20:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: .:Lukas:. » 21 listopada 2009, 20:17

Ludzie zakluczyli wam jeden temat to w drugi robicie jazdę :?:

Trzeba było sobie dać po razie pod spożywczakiem a nie błyszczeć swoją odwagą na forum :lol:

Modzi temat do zamknięcia i wrzucenia do kosza :twisted:

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: yanek » 21 listopada 2009, 20:59

Fanatycy Tęczy odwalcie się od naszych tematów. Załóżcie sobie swoje. Zaraz kolejny zamkną i tyle. Jak chcecie to czytajcie uważnie, nikt wam nie zabrania. :)

Mecz z Lotosem nie był najlepszy w naszym wykonaniu, choć najgorzej tez nie było.

Zapomniałem dodać, że grup kibiców gości nie stwierdzono na hali. Było tylko kilku pikników Lotosu w koszulkach szalikach itp.
:)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: ann » 21 listopada 2009, 21:07

Zapomniałem dodać, że grup kibiców gości nie stwierdzono na hali. Było tylko kilku pikników Lotosu w koszulkach szalikach itp.


a po czym poznałeś że to pikniki byli, a nie kibice?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: wlodi9 » 21 listopada 2009, 21:14

yanek pisze:Fanatycy Tęczy odwalcie się od naszych tematów. Załóżcie sobie swoje. Zaraz kolejny zamkną i tyle. Jak chcecie to czytajcie uważnie, nikt wam nie zabrania. :)

Mecz z Lotosem nie był najlepszy w naszym wykonaniu, choć najgorzej tez nie było.

Zapomniałem dodać, że grup kibiców gości nie stwierdzono na hali. Było tylko kilku pikników Lotosu w koszulkach szalikach itp.


Spokojnie mistrzu , jak zamkna to tylko dzieki takim postom jak Twoj 8) ja zadalem tylko proste pytanie, tyle...
T Ę C Z A
L E S Z N O

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: yanek » 21 listopada 2009, 21:52

Ponieważ siedzieli i nic nie robili. Jakby byli na pikniku. Bodajże tylko raz po trójce Sosnowskiej się ucieszyli dość głośno.

Na innych meczach poprzednich było nas mało, bo się nie skrzyknęliśmy po wakacjach na dobre. Nie wyszliśmy jeszcze z "letniego snu". Teraz czeka nas pucharowy pojedynek, zapewne mobilizacja będzie większa.
:)

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: Marco » 21 listopada 2009, 21:58

yanek pisze:Gratuluje moderatorom pomysłu zamknięcia tematu poprzedniego. Brawa !


a dziękuję :lol: :mrgreen:

jeszcze jakieś zażalenia skargi wnioski? czy dopiero potym jak wyrzucę kilka postów z tego tematu?

Zapomniałem dodać, że grup kibiców gości nie stwierdzono na hali. Było tylko kilku pikników Lotosu w koszulkach szalikach itp.


jak to nie?! przecież napisałeś, że pikniki były...
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: yanek » 21 listopada 2009, 22:09

Może o tym, że byli działacze też mam napisać :?: Jakby tak liczyć to mogę powiedzieć, że był wyjazd do Sibenika i Krakowa.
:)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: ann » 21 listopada 2009, 22:11

yanek pisze:Może o tym, że byli działacze też mam napisać :?: Jakby tak liczyć to mogę powiedzieć, że był wyjazd do Sibenika i Krakowa.

w takim razie życzę Ci drogi prawdziwy kibicu tylu wyjazdów(albo może w ogóle jakichkolwiek wyjazdów ) ile mają Ci pikniki z Gdyni, a także z innych klubów FGE.
a na przyszłość przestań p...i dzielić kibiców na tych prawdziwych i pikników. bo mnie to się wydaje, że kibicem jest osoba, która jeździ za swoja drużyną po całej Polsce i ja wspiera swoją obecnością, zalożeniem barw klubowych, reakcjami po udanych akcjach swojego zespołu. uwierz mi takie rzeczy są bardziej doceniane przez zawodniczki, trenerów, a nie wypisywanie na forum pierdół na temat "prawdziwego kibicowania".

a na koniec pozdrawiam wszystkich pikników, którzy za swoją drużyną już nie raz przemierzyli Polskę( i nie tylko) wzdłuż i wszerz :)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: Marco » 21 listopada 2009, 22:44

yanek pisze:Może o tym, że byli działacze też mam napisać :?:

i po co ta szydera?

Jakby tak liczyć to mogę powiedzieć, że był wyjazd do Sibenika i Krakowa.


nie wiem jak było w Sibeniku ale w Krakowie napewno dwójka osób pytała o kasy biletowe i takowe zakupiła, + jeszcze jedna osoba widoczna w sektorze ze ławką Energii. Więc nie rozumiem czemu miałbym nie zaliczać tych ludzi do kibiców gości.

Rozumiem,że najpierw Lider a teraz niektórzy z Torunia beda wyznaczali nowe zasady klasyfykacji kibiców gości. To forum coraz bardziej mnie zadziwia.

Różnie się w ocenie sposobu kibicowania np kibiców z Gdynii czy tez innych ekip ale podzielam zdanie Ann

U nas dzięki tym piknikom (sorry ann też nie lubie tego określenia) ktorzy "tylko" ubiorą koszulkę zaklaskają po zdobyciu punktów nie mamy zera wyjazdowego :) A i nasze pikniki nie używają trąbek :)
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Energa Toruń - relacje 09/10 cz.2

Postautor: yanek » 21 listopada 2009, 23:28

My tutaj piszemy o kibicach gości. Jeżeli mamy pisać w kategoriach o których wy mówicie. To było nas 700, a Lotosu 8. Doping prowadzi jakaś grupka siedmioosobowa (po co w ogóle oni ?), najważniejszy jest fakt, ze jest się z drużyną. Chociaż i tak pod koniec IV kwarty zaczęli wychodzić kibice. Pewnie mieli jakieś ważne sprawy do załatwienia. Dzisiaj byli cicho, ale jak Energa wygrywała to nawet klaskali czasami. Fajnie, że są bez nich by na pewno torunianki wszystkie mecze przegrywały.
:)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości