Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: tadziu » 07 grudnia 2009, 14:28

Na podstawie relacji wielu fotorelacji. Jakoś na żadnej nie zauważyłem nic znaczącego z Waszej strony. No chyba, że ubranie czapek mikołajów i to przez kibiców Jeleniej Góry, uważasz za mega oprawę meczu. No chyba, że przebranie się jednego z WAS (sam wiesz kogo 8) ) za Mikołaja także za to uważasz.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Kuba » 07 grudnia 2009, 16:31

tadziu pisze:Na podstawie relacji wielu fotorelacji. Jakoś na żadnej nie zauważyłem nic znaczącego z Waszej strony. No chyba, że ubranie czapek mikołajów i to przez kibiców Jeleniej Góry, uważasz za mega oprawę meczu. No chyba, że przebranie się jednego z WAS (sam wiesz kogo 8) ) za Mikołaja także za to uważasz.



skoro przywołałeś chłopaków z Jeleniej do tablicy, to już sama ich obecność była sporym, bardzo znaczącym (moim zdaniem) "elementem" oprawy. poza tym niewspomniane (nie wiem dlaczego właściwie, albo przegapiłem) serpentyny i zaj**ane przez Impel konfetti :evil: ze strony Leszna imponująca co by nie mówić 'sektorówka', ale poza tym raczej piknik niż poważny wyjazd - takie odniosłem wrażenie.

odnośnie Mikołajów - ten, o którym mówisz - był prawdziwy :lol: ;) a poza nim byl jeszcze jeden chlopak vel. 'mikołaj'. odnośnie czapek mikołajowych - nie wiem dlaczego mimo wcześniejszych ustaleń nie było "kompletu".

pozdrawiam

Semper fidelis
Nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 października 2009, 20:17

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Semper fidelis » 07 grudnia 2009, 18:30

Na tym meczu Oprawa się nie liczyła liczył się DOPING wydobyty z gardeł. Pod tym względem zabiliśmy 8) Przynajmniej ze strony ORZEŁKA 8)

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Marco » 07 grudnia 2009, 18:42

Kuba pisze:serpentyny i zaj**ane przez Impel konfetti :evil:


KUBA jak wiadomo na koszykówce nie ma takiej nagonki jak na piłce więc nastpenym razem rządajcie depozytu jak wam coś zabierają. Gdy nie zwrócą wszystkiego w takim samym stanie to nagonka na zlodzieji. Macie ciężko bo z klubem nie podrodze macie :/
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
Tomek_AZS_KK
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 21 października 2007, 12:08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Tomek_AZS_KK » 07 grudnia 2009, 18:55

Sory , że dopiero teraz aale troche zajeło mi ogarnięcie się po urodzinach :D :D

No więc , potwierdzam naszą liczbę w Polkowicach . Po trudach (błądzilismy busem :D ) dotarliśmy na miejsce spokojnie przed meczem.
Owszem wszyscy z JG mieli czapki mikołajowe , większa częśc kibiców Orła również je miała jednak im temperatura rosła tym mniej czapeczek było na głowach :)

No i jak zawsze po powrocie z Polkowic jedna myśl...

Ach te cheerleaderki :D

Obiektywna opinia odnośnie dopingu na podstawie słów kierowcy naszego busa . Śmigał sobie z aparatem dookoła parkietu i cykał foty więc był w każdym kawałku hali . Stwierdził że Nasz doping był o wiele bardziej słyszalny niż Wasz . Dobrze wykonana sektorówka , jednak sami sobie nią załadowaliscie samobója - mecz przegraliscie czyli wg tej sektórówki mały Orzełek pokonał bez problemu Turbodymomana :)

Turbodymoman przegrał z Tęczą 40 - 50 . Orzeł zawstydził TDM wygrał 79:50 :)
BYŁ BĘDZIE JEST ! AZS !

Awatar użytkownika
PrImACeR
Amator
Posty: 194
Rejestracja: 09 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: PolkowiCE

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: PrImACeR » 07 grudnia 2009, 19:41

Cykał foty mówisz:) A będą dostępne?
Obrazek
Przecież Ten Hip-Hop Jest Prosty!
Tak Mówisz?!
To nagraj Płyte Która Będzie Klasykiem Dla Ludzi!...
To Styl, Flow, Orginalnosc
Dużo pracy Tu Nic Niema Nic Za Darmo!

Awatar użytkownika
Tomek_AZS_KK
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 21 października 2007, 12:08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Tomek_AZS_KK » 07 grudnia 2009, 20:33

A i owszem ale to nie prędko :) Tam nam mówił , że jego pasją jest fotografia itd :) ogólnie spoko gość z niego. Jeden ma tam kontakt do niego meilowy więc fotki będą ale nie tak szybko.
BYŁ BĘDZIE JEST ! AZS !

Awatar użytkownika
Tomba
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 23:30
Lokalizacja: Tęczowa Kraina
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Tomba » 08 grudnia 2009, 23:36

Odnośnie sektorówki, źródło finansowania to Nasza prywatna sprawa ale koszt jednostkowy był bardzo mały mniej więcej taki jak koszt Waszych czapek Mikołaja więc per capita to sa grosze, z reszta prawdziwy kibic nie liczy..
TĘCZA ON TOUR.

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: Bodzio » 11 grudnia 2009, 23:45

Zgadzam się z kibicami Tęczy czy AZS. Mnie również nie interesuje czy na sektorówkę wydali 100zł czy 1000zł. Czy była wielbiąca ich klub czy Anty inny klub, po prostu zaprezentowali oprawę i plus duży dla nich. Podobnie było z nami w ubiegłych latach, nikt nie liczył czy kupiliśmy 50 wulkanów czy 25, liczył się fakt ich zaprezentowania. Co do samej treści napinki na sektorówce? Wynik to zawsze wynik, a, że kibice obu klubów się nie lubią ( delikatnie mówiąc ) to nie widzę w tym nic złego. Lepiej się odwołać w taki sposób, niż ubliżać koszykarką (co miało miejsce już w meczach pomiędzy tymi zespołami) co mnie razi? Fajnie, że była twarz Orła... szkoda, że nazwa CCC bo za rok będziecie musieli zmienić sektorówkę na VW, za dwa lata na Drutex...za trzy lata na Durex, a za cztery na AquaPark, a za pięć na KGHM ... ale o tym już też dużo było napisane, ale myślałem, że pod tym względem kibice, kibiców rozumieją...
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Orzeł Polkowice - Tęcza Leszno

Postautor: wlodi9 » 13 grudnia 2009, 23:02

Heh.. takie sektorowki to prezentuje sie raczej raz, a poza tym mieli napisac "Orzeł" - troche glupio by to wygladalo :lol: . "Orzeł z koszulką Orła" 8)
T Ę C Z A
L E S Z N O


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości