Gdynia kibicowsko

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 02 maja 2010, 17:51

Pora podsumować finały. Frekwencja ogromna, zarówno na hali jak i w naszym sektorze (pozdrowienia dla chłopaków z Łączpolu). Śmiało mogę stwierdzić, że takiego dopingu na meczu Lotosu w nowej hali jeszcze nie było. W najważniejszych momentach cała, naprawdę cała hala włączała się w doping - coś pięknego. Nie wyobrażałem sobie innego scenariusza niż dwa zwycięstwa w Gdyni, nie przy takiej publiczności, która naprawdę mobilizowała dziewczyny, by grały na 120% możliwości. Piękne, niezapomniane chwile. Zdjęcia i filmiki pojawią się wkrótce.

Oczywiście pozdrowienia również dla kibiców z Gorzowa, którzy stawili się na obu meczach. Tym razem byliśmy 'ciut' lepsi.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim gdyńskim (i w ogóle z całej Polski) kibicom za ten sezon i do zobaczenia w przyszłym!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Olo_13
Amator
Posty: 173
Rejestracja: 05 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Olo_13 » 02 maja 2010, 18:31

Już Ci mówiłem, zszedłem na dół do Was i już same wygrane i mistrzostwo jest :P
Obrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 03 maja 2010, 11:58

ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 10 października 2010, 22:32

Artego - Lotos

Nas 11 osób. Doping przez cały mecz; wywieszona jedna flaga w naszych barwach. Do ścisłej końcówki 'dzielimy i rządzimy' na hali Chemika. Jednak gdy Artego nas dogoniło, cała hala wspierała swoje zawodniczki. Po trójce na dogrywkę wybuch radości. I tak już przez całą dogrywkę - wsparcie dopingiem ze strony miejscowych, co skutecznie nas zagłuszało. Po końcowej syrenie również ogromna radość, zarówno na trybunach jak i na parkiecie. Atmosfera z końcówki zdecydowanie lepsza, niż przez cały mecz.

Jeden kolega przez całe spotkanie krzyczał coś w stylu 'je*ać Lotos, je*ać'; co akcję pozdrawiał nas środkowymi palcami a na jednym z czasów podbiegł i szepnął 'Artego' po czym ze śmiechem uciekł.. Po meczu siedział przed halą, podszedłem pogratulować zwycięstwa a on zaczął przepraszać za swoje zachowanie 8) Przeprosiny przyjęte haha 8) Czyli bez żadnych spięć 8)
Przydałoby się, aby ta wcześniej wspomniana atmosfera z końcówki panowała na hali przez cały mecz :)
ObrazekObrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: hermes46 » 10 października 2010, 22:35

Rzymi napisałes to jakbyscie gdzies w Afryce grali. :lol: Kocówke widziałem na tvBydgoszcz
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Endrju » 12 października 2010, 18:30

Czy w Bydgoszczy jakas grupka prowadzi doping ? Czy to co opisujesz bylo efektem doprowadzenia do dogrywki i spontanu przez wszystkich kibicow Artego ?
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: hermes46 » 12 października 2010, 19:35

chyba bardziej spontan, buczenie zero dopingu
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Olo_13
Amator
Posty: 173
Rejestracja: 05 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Olo_13 » 12 października 2010, 19:47

Endrju pisze:Czy w Bydgoszczy jakas grupka prowadzi doping ? Czy to co opisujesz bylo efektem doprowadzenia do dogrywki i spontanu przez wszystkich kibicow Artego ?



Nie, dopiero pod koniec jak się emocje większe zaczęły to masowo zaczęli szaleć.

Przy naszych akcjach buczenie, przy ich jakieś niby okrzyki, ale to trochę nieporadnie brzmiało, każdy swoje próbował.

Efekt końcówki i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Łukasz_UFB » 12 października 2010, 19:55

Z moich obserwacji jak byłem osobiście wynika ze zorganizowanego dopingu brak - jak sa większe emocje to hala sie rusza, pojedyńcze jednostki coś tam krzykną. Brak już wiewiórki z Bębnem 8) . Natomiast z tego co mi sie wydaje hala jest regularnie odwiedzana przez delegacje powazniejszej ekipy - teraz pozostaje pytanie czy Chemik czy "Zetka" 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: hermes46 » 12 października 2010, 19:59

Dzielnica Glinki należy do Bastinów Zawiszy.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 12 października 2010, 20:32

Jak zostało powiedziane - to efekt dogrywki. Żadnej zorganizowanej grupki nie było.
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 14 października 2010, 16:42

Lotos - Tęcza

Nas około 25-30 osób (w tym 5 z Łączpolu Gdynia). Doping przez cały mecz średni, może trochę dlatego, że nie było emocji na parkiecie.... W sumie nie ma o czym pisać :evil:
Z Leszna zawitały 4 osoby, może sami się wypowiedzą. :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: przemoe » 17 lutego 2011, 07:46

No, pierwszy raz w tym sezonie atmosfera jak za starych dobrych czasów. We młynie liczebność nadal przeciętna, ale jak na ostatnie wyniki to całkiem dobra. Magia meczów z Wisłą widać działa nadal, mobilizacja nawet wśród pikników - ostatnie dwie minuty cała hala na stojąco :shock:
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: MaksuP-ce » 22 lutego 2011, 15:05

Magia meczów z Wisłą ;D
a pamiętasz magię meczów z Pabianicami? ;]
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: przemoe » 22 lutego 2011, 15:24

Czy to była magia to nie wiem :twisted:
Ale policję eskortującą nas na rogatki bodajże Zgierza pamiętam ;)
Perlińską robiącą akcję "na slalom" w ostatniej sekundzie też.
No i Szymona też nie sposób zapomnieć :P
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości