Gdynia kibicowsko

forum dyskusji o sprawach pozaboiskowych

Moderatorzy: rzymi, Lisu, Marco

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: MaksuP-ce » 23 lutego 2011, 11:38

Hehe czyli pamięć macie niezłą ;D to miło ;]
Narazie te czasu nie wrócą ale wiesz NARAZIE ;DD
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 07 marca 2011, 14:44

Finał Pucharu Polski: Lotos - Energa Toruń

W sobotę niestety nie udało nam się wybrać na mecz ale za to w niedzielę stawiamy się w Polkowicach w liczbie 5 osób. Od pierwszego gwizdka doping nieustający przez cały mecz, niosący się pięknie po hali, która akustycznie jest bardzo dobra (ponoć było nas słychać, może ktoś kto widział mecz w tv coś napisze o tym). Przeciwników mieliśmy nielada - pani 'szalona' Krystyna wraz z jednym z toruńskich kibiców dzielnie wspierali swój zespół a do tego 'cała' hala (tzn tych kilku dziadków, którzy przyszli na mecz) dopingowała Toruń co trochę mnie zdziwiło bo rozumiem, że mogą nas nie lubić za to że wygraliśmy z ich drużyną.. ale żeby dopingować Toruń.... założę się, że dzień wcześniej nie pomagali w ten sposób własnemu zespołowi. No ale co kto lubi :)
ObrazekObrazek

adrenalina
Amator
Posty: 198
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 11:05

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: adrenalina » 07 marca 2011, 16:56

rzymi pisze:Finał Pucharu Polski: Lotos - Energa Toruń

W sobotę niestety nie udało nam się wybrać na mecz ale za to w niedzielę stawiamy się w Polkowicach w liczbie 5 osób. Od pierwszego gwizdka doping nieustający przez cały mecz, niosący się pięknie po hali, która akustycznie jest bardzo dobra (ponoć było nas słychać, może ktoś kto widział mecz w tv coś napisze o tym). Przeciwników mieliśmy nielada - pani 'szalona' Krystyna wraz z jednym z toruńskich kibiców dzielnie wspierali swój zespół a do tego 'cała' hala (tzn tych kilku dziadków, którzy przyszli na mecz) dopingowała Toruń co trochę mnie zdziwiło bo rozumiem, że mogą nas nie lubić za to że wygraliśmy z ich drużyną.. ale żeby dopingować Toruń.... założę się, że dzień wcześniej nie pomagali w ten sposób własnemu zespołowi. No ale co kto lubi :)


wydaje mi się, iż Enerdze dopingowało dwóch kibiców wspartych Panią Krysią i mało tego, zewsząd dało się usłyszeć opinie, że to właśnie ekipa toruńska była choć liczebnie mniejsza, to jednak głośniejsza - tak tylko dla napinki ;)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 07 marca 2011, 17:23

Nasze 'zewsząd' twierdziło co innego. Z tego co piszesz w temacie obok - 2 kibiców, 2 dziewczyny i pani Krysia - więc liczebnie było tak samo. W przerwie dało się zauważyć, że za ławką siedziało więcej ludzi ale nie przyglądałem się dokładnie kto dopinguje a kto nie bo mnie to nie interesowało (stąd też poprzedni nietrafiony tekst o pani Krystynie i jednym kibicu). Fakt, sporadycznie można było usłyszeć toruńskie okrzyki, raz zza ławki a raz z głównej trybuny, gdzie publiczność niezwykle nas nie lubiła (no chyba, że to był Toruń 'w cywilu'). Brnąc dalej w napinkę to jednak my byliśmy lepsi, głośniejsi i pokazaliśmy wam, jak można dopingować w 5 osób.
ObrazekObrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Endrju » 07 marca 2011, 17:32

Ogladajac pierwsza polowe (druga gdzies tam w tle)... musze przyznac ze bylo tylko i wylacznie slychac kibicow Lotosu. Szału to nie robilo (bo slychac bylo ze jest ich garstka) ale okrzyki "Lotos Gdynia Lotos Gdynia" byly w TV slyszalne...
Jezeli chodzi o Energe ? Jedyne co uslyszalem o kibicach z Torunia to to jak komentator powiedzial "i na hali zjawili sie kibice z Torunia".
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: matrix » 07 marca 2011, 17:34

a kto siedział bliżej sir Huberta M. Toruń czy Gdynia? 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Pablo_Picasso
Nowy na forum
Posty: 51
Rejestracja: 25 stycznia 2011, 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Pablo_Picasso » 07 marca 2011, 17:38

W tv było was bardzo dobrze słychać ;) Od strony Energi kilka razy usłyszałem : Toruńskaaa Energaaa !!! Szacun dla kibiców którzy się wybrali do Polkowic! Pozdrawiam

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Kuba » 07 marca 2011, 18:41

rzymi pisze: a do tego 'cała' hala (tzn tych kilku dziadków, którzy przyszli na mecz) dopingowała Toruń co trochę mnie zdziwiło bo rozumiem, że mogą nas nie lubić za to że wygraliśmy z ich drużyną.. ale żeby dopingować Toruń.... założę się, że dzień wcześniej nie pomagali w ten sposób własnemu zespołowi. No ale co kto lubi :)



nie szukałbym tu żadnej teorii spiskowej. publika była za Toruniem już w meczu z Wisłą z jednego prozaicznego powodu: Jańcia - Agata - Veronika - Natalia :) żaden z pozostałych uczestników F4 nie miał takich 'atutów' ;)

adrenalina
Amator
Posty: 198
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 11:05

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: adrenalina » 07 marca 2011, 18:54

Kuba pisze:
rzymi pisze: a do tego 'cała' hala (tzn tych kilku dziadków, którzy przyszli na mecz) dopingowała Toruń co trochę mnie zdziwiło bo rozumiem, że mogą nas nie lubić za to że wygraliśmy z ich drużyną.. ale żeby dopingować Toruń.... założę się, że dzień wcześniej nie pomagali w ten sposób własnemu zespołowi. No ale co kto lubi :)



nie szukałbym tu żadnej teorii spiskowej. publika była za Toruniem już w meczu z Wisłą z jednego prozaicznego powodu: Jańcia - Agata - Veronika - Natalia :) żaden z pozostałych uczestników F4 nie miał takich 'atutów' ;)


dokładnie tak właśnie pomyślałem sobie podczas meczu, gdy widziałem faktycznie przychylność ze strony miejscowej publiki

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 15 marca 2011, 17:20

AZS Gorzów - Lotos Gdynia

Do Gorzowa docieramy w 20 osób. Doping przez cały mecz, wspomagany bębnem. Przy okazji odwiedzin hali w Gorzowie, przypominają mi się mecze na starej/małej hali u nas. Naprawdę niezły klimat, takie małe piekiełko :) Myślę, że daliśmy radę. Po meczu hasło "Druga strona odpowiada!" i kto wygrał mecz? na co nasze dziewczyny jednoznacznie odpowiadały: LOTOS! Naprawdę fajna zabawa była po ostatniej syrenie. Po wszystkim jeszcze zebraliśmy się przy autokarze, żeby podziękować dziewczynom za zwycięstwo. Pod eskortą policji wyruszyliśmy w drogę do domu.

Następny cel: Pruszków. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: rzymi » 23 marca 2011, 17:13

Lider Pruszków - Lotos Gdynia

Z Gdyni ruszyliśmy busem w 15 osób. 5 osób dojechało samochodem a w Pruszkowie na hali dosiadło się do nas jeszcze 3 sympatyków - stąd liczba 23.
Po różnych przygodach (np 18 urodziny jednego z wyjazdowiczów) i w różnych humorach jakoś dotarliśmy na miejsce... Pod halą przywitała nas grupa kibiców z Rafim na czele. Wprowadzili nas na halę i zaczął się pojedynek na gardła. Przytargaliśmy ze sobą bęben oraz małe flagi. Z dopingiem jechaliśmy przez cały mecz na maksimum możliwości - na przeciwko siebie mieliśmy liczną grupą pruszkowskich fanów więc nie było łatwo ale daliśmy radę. Co chwilę z jednej lub drugiej strony dało się słyszeć "Sędzia c**j" i inne tego typu przyśpiewki.

Po meczu ogromna radość, piątki z zawodniczkami oraz podziękowania od kibiców z Pruszkowa za to, że przyjechaliśmy (póki co jako najliczniejsza grupa).

Wynik na plus, doping i atmosfera na plus a więc wyjazd udany.

Pozdrowienia dla kibiców z Pruszkowa.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_UFB
Młodzik
Posty: 539
Rejestracja: 02 marca 2008, 19:41
Lokalizacja: LIDER PRUSZKÓW!!

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Łukasz_UFB » 23 marca 2011, 22:17

Rzuciło mi się w galerii to pozwole sobie wkleić - chyba z początku meczu bo ktoś jeszcze do Was doszedł...

Obrazek

No i do tego potwierdzam że jesteście póki co najliczniejszą grupą kibiców gości w Pruszkowie. Do tej pory gościliśmy jedynie:

pajace z ABC ~15 osób
Włókniarz Pabianice 3
Wisła - kilka osób siedzących za ławką
Żyrardowianka 2x ~15osób i raz 7 (derby)

Także jeżeli chodzi o to - bez wątpienia się wyróżniliście 8)
"Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić..."

Obrazek
Obrazek

Jeździec bez głowy
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:07
Lokalizacja: tam gdzie kończą się Reguły :)

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Jeździec bez głowy » 24 marca 2011, 00:05

również byli u nas, nie można o nich zapominać ^^ :
Tęcza Leszno - 2 osoby
Azs Gorzów - 2 osoby
Rybnik- 4 osoby
[kolejność przypadkowa ;)]
I Love This Game.

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: Marco » 24 marca 2011, 09:40

Mało znajomych twarzy z ekipy Lotosu która gościła na R22 w latach ubiegłych. Zmiana warty?:)
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Gdynia kibicowsko

Postautor: hermes46 » 24 marca 2011, 09:46

o Rzymiego nie było? No cóż czasami nie da sie wszystko pogodzic. Fajna atmosfera była! pozdr.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Kibice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości