Sprawy organizacyjne

podforum organizacyjno - porządkowe
rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 25 marca 2011, 13:01

Zrobione :)
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 24 maja 2011, 17:00

Pozwoliłem sobie zamknąć temat 'Czego teraz słuchacie?' (viewtopic.php?f=16&t=5643&p=245901#p245901=. W ostatnim czasie pojawiają się użytkownicy - rzekomo każdy z innego miasta - którzy wpisują tam krótki tekst (np. słucham radia xxxx) a w podpisie ustawiają odnośniki do stron z noclegami, wiertarkami i nie wiadomo czym jeszcze. Nie wiem, czy ktoś się ze mną zgodzi, ale nie ma to za wiele wspólnego nawet z podzieleniem się gustami muzycznymi z innymi forumowiczami a bardziej podchodzi mi pod próbę reklamy... Także zamykam i mam nadzieję, że to zwiększy aktywność nowych użytkowników w tematach poświęconych koszykówce. Jeśli mój ruch nie spodoba się reszcie GTW (Grupa Trzymająca Władzę) to proszę o cofnięcie zmian. :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: ann » 13 sierpnia 2011, 15:58

prośba do pozostałych moderatorów aktualności: ze względu na brak czasu nie jestem w stanie śledzić transferów na bieżąco, staram się to raz na tydzień robić hurtowo i wtedy dokonywać też zmiany w temacie o transferach, jednak nie zawsze mi sie to udaje( akurat dziś się udało rano), dlatego gdyby któryś z panów mógł od czasu do czasu tam zaglądać i zmieniać wszystkie drużyny nie tylko "swoje" byłoby bardzo miło zarówno mnie jak i zapewne pozostałym forumowiczom
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 07 grudnia 2011, 00:12

k...... od 2 lat prawie się nie odzywam na forum - znaczy przynajmniej w porównaniu z poprzednimi latami "prawie" - wręcz sporadycznie - to mi się teraz zachciało... :evil: :evil: :evil: cholera zły na siebie jestem - chyba mnie w Rybniku nie lubią... , ciekawe dlaczego

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Kuba » 07 grudnia 2011, 00:39

nie zniechęcaj się Simonie ;) Mam nadzieję (pewnie nie tylko ja), że na dobre rozgościsz się na nowo, bo Twoich postów często brakuje!

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: ann » 07 grudnia 2011, 09:50

simon pisze:k...... od 2 lat prawie się nie odzywam na forum - znaczy przynajmniej w porównaniu z poprzednimi latami "prawie" - wręcz sporadycznie - to mi się teraz zachciało... :evil: :evil: :evil: cholera zły na siebie jestem - chyba mnie w Rybniku nie lubią... , ciekawe dlaczego

dobrze, że znowu jesteś Simon :) Ciebie nie lubią w Rybniku, Kuby w Gorzowie, mnie w Toruniu, Gorzowie itd.. :mrgreen: taki żywot moda;)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 07 grudnia 2011, 19:43

Wracaj do nas bo ciekawie się czyta Twoje posty! I nie przejmuj się - że tak powiem "haters gonna hate" ! :mrgreen:
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 16 grudnia 2011, 12:36

Proponuję zamknąć możliwość rejestracji lub aby dokonywała się ona po akceptacji administratora jak również można by uniemożliwić na jakiś czas wpisywanie się niezalogowanym gościom. Wszystko ze względu na ilość spamu, która nas ostatnio zalewa w najróżniejszych możliwych tematach a którą to regularnie kasujemy... Jak się uspokoi to przywrócimy "normalne" opcje.
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 16 grudnia 2011, 12:37

Proponuję zamknąć na jakiś czas możliwość rejestracji lub aby dokonywała się ona po akceptacji administratora. Do tego byłbym za tym, aby uniemożliwić (również "na jakiś czas") wpisywanie się niezalogowanym gościom. Wszystko ze względu na ilość spamu, która nas ostatnio zalewa w najróżniejszych możliwych tematach a którą to regularnie kasujemy... Jak się uspokoi to przywrócimy "normalne" opcje.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 16 grudnia 2011, 16:06

istotnie - sporo spamu, niektórzy nawet piszą po dwa posty... :lol:

a teraz poważnie - jeszcze jakieś głosy poparcia dla "zamknięcia" - czyli idei, która przez lata była traktowana jako złamanie elementarnej "racji stanu" tego forum - czy próbujemy dalej ogarnąć jak się da "ręcznie"

przyznam, że ze względu na niewielki mój aktoalny wkład w "pracę u podstaw" po prostu nie zajmuję stanowiska w tej sprawie - zrobię jak zechcecie

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 16 grudnia 2011, 16:18

Faktycznie, zamiast dawać przykład i dbać o porządek to jestem pierwszy do odstrzału.. Jest coraz więcej tego spamu, właśnie kasuję wpisy z 6 tematów w Hyde Parku :) Chodzi tylko o uniemożliwienie spamowania spamującym spamerom żeby zobaczyli, że nie z nami takie numery i jak spamować to my a nie nas!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: ann » 16 grudnia 2011, 19:24

zgadzam się z rzymim, bo "lekka" masakra jest z tym spamem
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 24 grudnia 2011, 15:19

Teraz już serio można by zamknąć rejestrację tak aby admini przyjmowali nowych użytkowników bo spam leci od kont założonych na forum... I przybywa stale użytkowników...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 27 grudnia 2011, 11:23

No to wprowadziłem takie funkcjonalności (które trzeba teraz sprawdzić czy działają tak jak powinni i czy uprawnienia są takie jakie chciałem aby "weszły"):

- rejestracja "nowych" poprzez dodatkowe potwierdzenie administratora
- "nowi" wpadają na początek do specjalnej grupy (do 100 postów) i są dodatkowo oznaczeni
- grupa ta powinna wyświetlać nazwę na żółto
- poprawiłem oznaczenie i nadanie uprawnień dla "moderatorów globalnych" - kuba, rzymi i elen
- potwierdzać "nowych" może tylko administrator (niestety nie ma tej funkcjonalności dla moderatorów)
- nowym administratorem została ann

potwierdzcie mi proszę czy wszystko wszystkim działa

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 27 grudnia 2011, 16:24

U mnie działa wszystko tak jak należy. Dziękuję za ładny kolorek:) No i oczywiście o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby co do nowych userów. Piękna sprawa! Gratulacje dla Ann za wejście do najbardziej elitarnego grona na forum!
ObrazekObrazek


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości