Sprawy organizacyjne

podforum organizacyjno - porządkowe
rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 21 stycznia 2011, 16:14

Trzeba ogłosić, że wśród głosujących zostanie rozlosowana nagroda. I jeszcze tylko wymyślmy co to będzie...
ObrazekObrazek

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Kuba » 21 stycznia 2011, 21:46

Ty tu jesteś szefem - czyń honory ;)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 21 stycznia 2011, 21:54

Może mi przypaść honor wygłoszenia ogłoszenia 8) Ale bardziej chodzi mi o to, że musimy ustalić nagrodę. Bo sposoby są dwa - albo mój, albo Kuby.
ObrazekObrazek

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Kuba » 21 stycznia 2011, 22:04

sposób ustalenia nagrodzonego jest kwestią do obgadania i ustalenia. na pewno do dopracowania. ale ogłosić możesz już teraz, co tylko zachęci tych, którzy jeszcze nie głosowali. a jak system doprecyzujemy to i tak losowanie chyba nie będzie jawne, tylko zrobione tu, na naszym "niewidocznym" podforum.

sposobów może być kilka. Trzeba wymyślić najlepszy ;)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 26 stycznia 2011, 18:11

nie wiem co się działo, przepraszam za milczenie ale jestem jeszcze jakiś czas na nartach - musicie coś wymyślić fajnego i najlepiej "w temacie" a może bilety wraz z noclegiem na ME ? można jeszcze dorzucić coś, np piłkę ? z podpisem np. Gortata (załatwię) - czy to jako II nagroda zrobić... - tylko nie wiem czy to doskonały pomysł bo pewnie musiałoby być z opóźnieniem bo "chwilowo nie ma go w kraju"

jeśli zmieści się to w zakresie finansowym to moją propozycją jest podwójne bilety z noclegami na... no najlepiej na mecz polski by było chociaż w II rundzie

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Kuba » 27 lutego 2011, 20:29

proponuję na jakiś czas wyłączyć forum Włókniarza dla gości niezalogowanych w związku z popularnym tam ostatnio spamem...

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Viallos » 07 marca 2011, 14:58

Zrobione - goście mogą tylko czytać

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: Marco » 16 marca 2011, 09:34

wnioskuję do adminów o przyznanie moderatora działu KIBICE dla rzymiego.

Nie ma co prawda dużo roboty w tym dziale bo w miarę się wojenki uspokoiły :) ale wkraczamy w decydującą walkę o MP i może być różnie. Nie wiem jak tam z czasem Lisu stoi więc nowa "miotła" się przyda.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: ann » 16 marca 2011, 09:48

Marco pisze:wnioskuję do adminów o przyznanie moderatora działu KIBICE dla rzymiego.

Nie ma co prawda dużo roboty w tym dziale bo w miarę się wojenki uspokoiły :) ale wkraczamy w decydującą walkę o MP i może być różnie. Nie wiem jak tam z czasem Lisu stoi więc nowa "miotła" się przyda.


pod warunkiem, ze nadal będzie modem w dziale Aktualności.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 16 marca 2011, 10:50

No tak, wiadomo :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 16 marca 2011, 23:52

no to gratulacje rzymi, prawda... i tak dalej - dla dalszego rozwoju prawda, ku chwale ten tego tam, acha - no i dobrej roboty, znaczy jeszcze lepszej bo dobra już jest. ;)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 18 marca 2011, 11:39

ann została moderatorem globalnym - cieszę się że się zgadzasz i nie próbuj protestować...

przy okazji może jekieś lekki lifting forum? macie jakieś wnioski? coś wywalić, dołożyć - pozmieniać jakiś modów, dołożyć lub usunąć nieaktywnych? pozmieniać jakieś podfora?

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 18 marca 2011, 11:56

A cóż to moderator globalny? Z czym to się je?


I przy okazji:

simon pisze:Jedynym słowem komentarza które się ciśnie na usta, jest takie - które zaowocowałoby dla mnie banem od rzymiego (liczę że od ann bym nie dostał troszkę po znajomopści a troszkę ze względu na nieukrywaną szczerą sympatię z mojej strony ;) ), pozostanę zatem w milczeniu.



za kogo Ty mnie masz? :cry: :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: simon » 18 marca 2011, 14:34

za nieustraszonego bojownika o równość forumową, za przykładnego moderatora nie uznającego żadnych "szemranych" kompromisów, za animatora idei rozwoju kkforum w duchu przyjaźni między kibicami... itd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: + (minka z oczkiem - cholera szkoda że nie działa bo to moja ulubiona)

mam nadzieję, że się nie obraziłeś, mnie nie wolno nigdy i nigdzie traktować poważnie.

Wracając do kluczowego pytania co to jest moderator globalny... chmmm - to takie coś ekstra (jak ekstradycja to taka stara i super tradycja) - oczywiście nie chcę przez to sugerować, że nasza ann jest stara... - raczej jest ekstra i super w jednym.
No dobra, a teraz konkretnie - nie wiem dokładnie, ale najpewniej różni się od moderatora konkretnego forum tym, że jest moderatorem globalnym. Co za tym idzie moderuje wszystkie fora (oczywiście jeśli chce jej się to robić - ale może jakby chciała). Ma także szersze uprawnienia. No i jest ekstra moderatorem ma się rozumieć.

Przy okazji bardzo proszę ann o sygnał czy widzisz jakieś różnice w uprawnieniach no i czy funkcja "działa" bez problemu.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprawy organizacyjne

Postautor: rzymi » 18 marca 2011, 14:41

Obrażanie się nie wchodzi w grę. Bardziej zdziwienie, niedowierzanie :mrgreen: Przy okazji, zgadzam się ze wszystkimi zasługami Ann, które wymieniłeś. Ciężka, mozolna praca popłaca :mrgreen:
ObrazekObrazek


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości