Podforum ME w Polsce

podforum organizacyjno - porządkowe
rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Podforum ME w Polsce

Postautor: rzymi » 18 marca 2011, 15:09

No to tak: Ałgaja, Bartolino, ann i ja - zostaliśmy 'wybrani, naznaczeni' itd do ogarnięcia podforum poświęconego Mistrzostwom Europy w Polsce. Jak to rzekł nasz mentor Simon - będziemy szybsi i lepsi od organizatorów.

Proponuję, aby założyć osobny temat poświęcony każdej drużynie (skład, kontuzje, wywiady, newsy itd) oraz przenieść temat "ME 2011 w Polsce" (jako taki do ogólnej dyskusji) z Aktualności do nowego podforum.

Piszcie, jeśli ktoś ma lepsze rozwiązanie.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: simon » 18 marca 2011, 15:14

memento'r simon... przede wszystkim pytanie do ew. moderatorów czy zgadzacie się i czy Wam się chce tym zając - to pierwsze ale kluczowe pytanie.

Kolejne to (jeśli tak) czy wszystko wszystkim działa

no i kolejne - czy macie jakieś sugestie (chodzi mi o takie do mnie nie o kształcie tego co będziecie robić) czyli czy kogoś dodać lub usunąć z grona moderatorów itd itp - nazwę zmienić przenieść gdzie indziej i takie tam.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: Kuba » 18 marca 2011, 15:18

jak promocja, to pełną gębą może... co sądzicie o zmianie na 4 miesiące naszego logo...?

mam takie luźne propozycje, jesli ktos ma inne, albo sądzicie, że w ogóle nie ma sensu taka zmiana, to nie ma problemu ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 marca 2011, 20:09 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: rzymi » 18 marca 2011, 15:21

Opcja #1 lub #3 - pytanie, czy chcemy robić reklamę FIBIE. :mrgreen: Ale pomysł jak najbardziej na plus.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: simon » 18 marca 2011, 15:21

ja jestem za - okazjonalny lifting logo to doskonały pomysł

Viallos ?

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: BARTOLINO » 19 marca 2011, 13:03

Dziękuję bardzo za zaufanie. Jeśli podforum ma działać tylko do zakończenia ME to oczywiście zgadzam się.
Moja uwaga odnośnie logo. Najfajniej dla mnie wygląda nr 3 z propozycji Kuby. Tylko zastanawiam się czy mamy prawo używać oficjalnego znaczka... Nie wiem jak to wygląda od podstaw prawnych, więc może lepiej się upewnić. Szkoda jakby się okazało, że chcąc zrobić coś korzystnego i dobrego spotkały nas kłopoty za bezprawne użycie oficjalnego logo, a znając naszych działaczy z PZKosz wszystkiego można się spodziewać...
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: simon » 19 marca 2011, 21:22

jeśli chodzi o logo to chyba masz racje - zwłaszcza, że generalnie nie jest to zbyt istotne i chyba nie warto sobie zawracać głowy

teraz temat podforum - mam taką sugestie luźną jeśli wolno mi coś podpowiedzieć, fajnie by wyglądało jakbyście zrobili oddzielne wątki (przyklejone) z prezentacją wszystkich poszczególnych zespołów i może jeden oddzielny nadrzędny (np. ogłoszenie) z 'rozkładem jazdy" - plan meczów, drabinka czy jakoś tak. Może by fajne były też oddzielne wątki z prezentacją aren mistrzostw - wystarczy jeden wspólny.

no nie wiem, wydaje mi się że jako średnio lub mało zorientowany kibic sam chętnie bym takie podforum dokładnie prześledził. Ba - już się szykuję na czytanie bo przyznam, że będzie to dla mnie wątek dość odkrywczy. :oops:

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: ann » 22 maja 2011, 13:14

ME tuż tuż...
Na początek założyłam kilka nowych tematów, zachęcam wszystkich moderatorów do czynnego udziału w zyciu tego podforum, gdyż sama raczej nie ogarnę;)
dodane są szerokie składy, można by zrobić jeszcze terminarz itp. jakby ktoś z państwa miał ochotę i czas:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: Kuba » 05 lipca 2011, 07:28

myślę, że powoli, jakoś w miarę płynnie, trzeba by zamknąć i całe podforum przenieść do działu "europa i świat". ME już za nami, a znając życie podforum by jeszcze pare meisięcy wisiało, zanim byśmy soie przypomnieli, że miało być "tymczasowe" ;)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: simon » 07 lipca 2011, 08:33

idąc za wskazówką Kuby "w miarę płynnie" rozpocząłem proces likwidacji podforum ME

Ps. Aż mnie otrząsa jak muszę wogóle przypomnieć sobie o "zagadnieniu" eurobasket kobiet...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podforum ME w Polsce

Postautor: rzymi » 07 lipca 2011, 11:57

Racja, smutne to zagadnienie... Szkolna reguła 3Z - (jakoś) zorganizować, (jakoś) zagrać, (szybko) zapomnieć...
ObrazekObrazek


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości