OSTRZEŻENIA

podforum organizacyjno - porządkowe
Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: elen » 01 grudnia 2009, 23:38

tak, chodzi o wulgaryzm
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Ałgaja » 07 grudnia 2009, 22:06

moje 1 ostrzeżenie dla friela, za permanentne ignorowanie przecinków, wielkich liter i innych dobrodziejstw języka polskiego. Tego się nie da czytać...i co gorsze on ma to gdzieś :?
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Szymon » 08 grudnia 2009, 12:18

Ostrzeżenie dla Marco za używanie wulgaryzmów w dziale "KIBICE" :wink: :!:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Kuba » 09 grudnia 2009, 09:04

Szymon pisze:Ostrzeżenie dla Marco za używanie wulgaryzmów w dziale "KIBICE" :wink: :!:


na podobnej zasadzie dla Liquidora

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Ałgaja » 13 grudnia 2009, 01:23

Ostrzeżenie dla Kuby za obraźliwy nazwanie Gorzowa, w temacie dotyczącym Kadry.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: ann » 14 grudnia 2009, 15:40

ostrzeżenie dla użytkownika feri za notoryczne łamanie tego punktu regulaminu:
(...)Niedopuszczalne jest zaśmiecanie Forum postami niemerytorycznymi, nie mającymi nic wspólnego z tematem wątku(...)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Kuba » 14 grudnia 2009, 17:46

Hermes, czuken i wlodi po plusiku za bezsensowne wypociny i wzajemne uprzejmosci.

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: elen » 14 grudnia 2009, 21:20

Kuba pisze:Hermes, czuken i wlodi po plusiku za bezsensowne wypociny i wzajemne uprzejmosci.


Ja dodałem do tego markylipek
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: elen » 14 grudnia 2009, 22:38

Kuba pisze:Hermes, czuken i wlodi po plusiku za bezsensowne wypociny i wzajemne uprzejmosci.


Sorry ze post po poście, ale musze wyrazić swoją . Jęsli tak ma na tym forum wygladać sprawiedliwość to ja prosze o usunięcie mnie z wszystkich funkcji moderatorskich. Ja rozumiem że Gorzów i Leszno są nielubiane. Ale w przy wyżej wymienionych ostrzeżeniach to hermes przegął a nie reszta.

Pozdrawiam
elen
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Szymon » 15 grudnia 2009, 00:14

Elen, spokojnie, nie unoś sie, wyluzuj.....
Według mnie, nie ma tutaj żadnej nagonki na Gorzów i Leszno. A że akurat tak wypada?? Może to wina osób z tychże miast że zasze są "na pierwszej linii ognia"?? Przemyśl....
Odnośnie tej sytuacji z tematu w kibicach za którą "nagrody" rozdałeś Ty i Kuba. Popatrz kto rozpoczął tą cała napinkę?? Niejaki " p.. "!!! Wstawiając zdjęcie i dowalając hermesowi. A teraz na dodatek błysnął i wyzwał go od buraka itd. i jeszcze bezczelnie poprosił o plusa. Dziwię się że nikt nie dał mu ostrzeżenia, toteż ja daję mu dwa za jednym zamachem: pierwsze za rozpoczęcie napinki a drugie za bluzgi na hermesa!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: simon » 15 grudnia 2009, 08:15

popatrzyłem w wątek - mierzi mnie, zamknąłem go "roboczo" i dałem info o bezpośrenim banie IP (bo jak wiecie ostrzeżeń "się staram nie dawać"... :wink: ) w razie powrotu do tej dysputy

...........................................................................................................................

w oderwaniu:


mam taką sugestie - oczywiście moderatorzy indywidualnie decydują o plusach, ale sugestie i swój punkt widzenia przedstawię... (piszę to w całkowitym oderwaniu od własnie omawianej akcji zapalnej) - może nie róbmy z ostrzeżeń "chleba powszedniego" a i równierz nie oczekujmy od forum przesadnego "wersalu". Nie wiem, nie jestem pewien - ale ani troszkę napinki nie jest zbrodnią, ani użycie "od święta" nieco mocniejszego "środka wyrazu" nie prowadzi do zaniżenia poziomu forum... Oczywiście są granice - z tym, że nie do końca jestem pewien czy powinny przebiegać tak blisko.

Tak mi się wydaje, że forum trzeba ogarniać by nie "zarosło chwastem" ale niekoniecznie z pencetą w ręku...

Reasumując - osobiście apeluje o traktowanie ostrzeżeń jako nagrody za rażące i ewidentne łamanie regulaminu kkforum - dajmy sobie nieco, tak troszeczkę luzu - bo w pewnym momencie już nawet kawału nie da się przytoczyć bo będzie nie śmieszny.

ot moje rozważania celem przemyśleń


.............................................................................................................................


kolejna sprawa i propozycja z mojej strony - oczywiście ani nie wiążąca ani trwała - po prostu sprubójmy...

Wiadomo, ze są tak na forum jak i w świecie realnym kibiców kkobiet - pewne ośrodki niekoniecznie pałające do siebie odwzajemnioną sympatią - które to są i dla kogo - odpowiedzcie sobie sami w/g własnego uznania i sumienia.

Moja propozycja polega na sugestii surowego oceniania własnego siebie (swojego środowiska) przy jednoczesnej jak najdalej idącej powściągliwości dla ocen przedstawiciewli tzw. środowiska ośrodka powszechnie uznanego za wrogo usposobiony do mojego. Ciekawe, czy to nie wyczyści i uzdrowi relacji na forum, ze szczególnym uwzględnieniem relacji pomiędzy moderatorami - a także "złe/dobre srodowisko"- dobry/zły moderator czy na odwrót (jak w filmie).

Musiałoby to iść w parze ze wzmożoną (w miarę możliwości) aktywnością czytelniczą forum - ale może się opłaca w sumie.

To taka moja inicjatywa - wystartujmy teraz właśnie ten pomysł na próbę.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Greebo » 18 grudnia 2009, 19:57

Mimo tego co napisał Simon daje 2 ostrzeżenia dla: Hermesa i HyperAZS (ten ostatni jak dla mnie to powinien od razu wylecieć z forum: 3 posty z tego 2 na poziomie żenującym.)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: Kuba » 18 grudnia 2009, 20:05

Mam swoją opinię odnośnie identyfikacji tego całego Hyper AZS, ale nie mam niestety żadnych dowodów...

Greebo - jeśli mogę prosić, usuwaj proszę moje nazwisko z tych ich wypocin w Kibicach. o ile w Aktualnościach sam mogę to robić, o tyle w Kibicach już nie ;-) z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: ann » 23 grudnia 2009, 20:54

ostrzeżenie dla FANA PLKK za post w temacie o meczu Wisła-Brzeg, mimo mojej wczesniejszej notatki na czerwono.
viewtopic.php?f=2&p=218314#p218314

i dla drugiego czestnika dyskusji czyli Bobasa to samo.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: OSTRZEŻENIA

Postautor: ann » 24 grudnia 2009, 09:38

i znowu ja :lol:
ostrzeżenie dla p... za post w tym temacie i odzywkę "nie spinaj dupy buraku"
ja wiem simon, że to nie jest wersal, ale pewne granice są.
jest to jego 3 ostrzeżenie więc proszę o odpoczynek dla tego osobnika, choć spdziewam się ataków z innego nicka, hehe. ileż jeszcze można czytać posty Marka., AZS Gorzów i inne??? nie da się z tym nic zrobić? plus od tego wulgarne privy gdy zostanie mu zwrócona uwaga.
viewtopic.php?f=2&p=218339#p218339
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości