OSTRZEŻENIA

podforum organizacyjno - porządkowe
Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 20 grudnia 2006, 15:13

Nie wiem czemu, ale dla mnie za duzo roboty przy tym, pelno biurokracji. Wiadomo, ze kazdy z nas jest w miare rozsadny i nie bedzie rzucal ostrzezeniami na prawo i lewo. Wedlug mnie wystarczy napisac w poscie za ktory autor dostaje ostrzezenie (np na czerwono mniejsza czcionka), ze lamie on ogolna kulture wypowiedzi na kkforum i zostaje ukarany ostrzezeniem - albo tekst w podobnym stylu i kropka. Wtedy nie tylko on bedzie o tym wiedzial, ale takze pozostali uzytkownicy forum.
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 20 grudnia 2006, 15:24

Kys, a jesli w całości wpis nie nadaje sie do przebywania na forum? zostawimy same kropki? i jaką to wiedze da innym forumowiczom? a tak - post out, informacja (za co i kiedy) w temacie o ostrzezeniach i gra ;-)

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 20 grudnia 2006, 19:20

Kuba pisze:Kys, a jesli w całości wpis nie nadaje sie do przebywania na forum? zostawimy same kropki? i jaką to wiedze da innym forumowiczom? a tak - post out, informacja (za co i kiedy) w temacie o ostrzezeniach i gra ;-)
No wlasnie nie gra. Do wsparcai nie kazdy ma dostep, tylko moderatorzy i wyzej. Dla mnie duzo bardziej instytktowne jest wrzucenie ostrzezenia i opisu, niz chodzenie po jakichs wsparciach i pisanie kto, co, za co, kiedy. Wedlug mnie ostrzezenia powinny miec funkcje wychowawcza, ktora bedzie zmieniac styl wypowiedzi wszystkich uzytkownikow, a nie byc narzedziem, ktore maja moderatorzy i uzywaja w sobie wiadomych celach, ktore ogolowi uzytkownikow sa obce.
Obrazek



CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie

ZnaczyNigdySieNieZaczelo

GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie

SkonczyloSieBoSieNieZaczelo

CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 20 grudnia 2006, 20:41

KyS - myślę, że temat "Ostrzeżenia", gdy wszystko zostanie dograne, będzie dostępny dla wszystkich, w miejscu ogólnie widocznym. Póki co jest, jak jest, bo ciagle trwają dyskujse i próby generalne przed wejściem w życie nowych porządków;) Pomysł z edytowaniem wpisów i dodawaniem do nich ostrzeżeń jest moim zdaniem wart rozważenia - do tego, jak już ustalilismy dojdzie na pewno powiadomienie przez priv takiego delikwenta (przez któregoś z Adminów - tak żeby nie było żadnych dyskusji, czy kwestionowania decyzji Modka). Wszystko MUSI być właśnie dla ogółu zupełnie jasne i jak najbardziej widoczne - tylko wtedy osiagniemy cel wychowawczy, któremu służyć powinny takie ostrzeżenia... bo nie zapominajmy, że nie są one karą samą w sobie, ale raczej wezwaniem do zastanowienia się nad swoim postępowaniem.

Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 25 grudnia 2006, 23:07

Ostrzeżenie dla oprawcy za wulgarne slownictwo pod adresem SENEKI
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 28 grudnia 2006, 14:38

Ajjj mam pytanie odnosnie palantow spamujacych w mlodziezowce... Dzisiaj wywalilam od razu 2 tematy ale czy przed usunieciem dac im ostrzezenia?? W sumie to Goscie wiec ostrzezenie pojdzie na IP tak??
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 28 grudnia 2006, 16:04

paździoch-osanka pisze:Ajjj mam pytanie odnosnie palantow spamujacych w mlodziezowce... Dzisiaj wywalilam od razu 2 tematy ale czy przed usunieciem dac im ostrzezenia?? W sumie to Goscie wiec ostrzezenie pojdzie na IP tak??

Chyba nie - aczkolwiek to sprawdzę i dam odpowiedź. Obwiam się że pójdzie na konto gościa.

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 31 grudnia 2006, 18:35

Ostrzeżenie dla Gonzo, za obrażanie Judyty Banaszkiewicz
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 01 stycznia 2007, 14:20

Ostrzeżenie dla lukasz za ponowne wystawienie obraźliwego avatara mimo wcześniejszego upomnienia + zakaz używania avataów przez tego użytkownika.

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 01 stycznia 2007, 18:24

sprawa jest powazna, dostalem dwa maile:

From: (........ edit: Admin)
To: bykys@go2.pl
Sent: Sunday, December 31, 2006 5:18 PM
Subject: pytanie


czesc!

Z tej strony Judyta Banaszkiewicz...widzisz mam taki problem...dochodzily mnie sluchy ze na kk forum sa zamieszczane rozne pamowienia na moj temat...i sprawdzilam to...okazalo sie to prawda...widzisz ja wiem kto je pisze...i wiem ze jest to osoba chora psychicznie i majaca rozne problemy z soba...poza tym sa to pomowienia bo inaczej nazawac tego nie moge...

Kolejna rzecza jest to ze kk forum jest jakby sie wydawalo z nazwy miejscem do dyskusji o koszykowce a nie o jakis dziwnych urojeniach...

Wiec mam pytanie czy ty jako moderator kk forum pozwalasz na zamieszczanie takich obelg? wiec kazdy z kim mam na pienku moze wejsc i po prostu ze mna pojechac???

Sa to istne oszczerstwa godzace w moja osobe i moje zycie prywatne i chcialabym zeby zostaly usuniete lub zablokowane...poza tym sa bezpodstawne i nic wspolnego z koszykowka nie maja...kieruje ta serdeczna prosbe do ciebie poniewaz jestes moderatorem...jezeli jest to jakis wiekszy problem to skontaktuje sie telefonicznie i wyjasnie...

Dziekuje za przeczytanie i wspolprace i czekam na odpowiedz...

Judyta :)

From: (........ edit: Admin)
To: bykys@go2.pl
Sent: Sunday, December 31, 2006 6:18 PM
Subject: jeszcze raz ja


czesc!

Przepraszam to jeszcze raz ja...chcialam cie prosic zebys nie usuwal tych wpisow gdyz postanowilam zalozyc sprawe o pomowienia...i te wpisy sa potrzebne jako dowod...

Dziekuje za wspolprace...

Judyta


------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem jak sie do tego ustosunkowac. Moze ogolnie wyrazimy jakies zdanie na ten temat, a poza tym mam takiego kaca, ze na pewno nic sensownego nie wymysle. Nie wiem tez czy mozliwe jest odzyskanie wpisu gonza wyedytowanego przez elen jak sie domyslam.
Obrazek



CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie

ZnaczyNigdySieNieZaczelo

GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie

SkonczyloSieBoSieNieZaczelo

CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 01 stycznia 2007, 18:37

spokojnie kys, wpisy mam skopiowane da dysku. Jednak sprawa jest poważna.
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 stycznia 2007, 19:45

Sprawa faktycznie poważna!

A ja ze swej strony pozwoliłem sobie KyS'ie wykropkować mail do Judyty, bo jednak jest to sprawa prywatna i nie sądzę, by upublicznianie takich informacji, jak mail, było w tym przypadku wskazane.

W każdym razie trzeba bedzie trzymać rękę na pulsie, bo złamany został wyraźnie jeden z podstawowych, o ile nie najważniejszy, punkt (niepisanego póki co :oops: ) regulaminu KKForum!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 01 stycznia 2007, 23:32

O ciekawie! Będziemy sławni - sprawa w sądzie i wszystkie arykuły o forum itp, itd. Jeżeli dojdze do tego chcę aby broniła nas Magda M. :lol:

A tak na poważnie - to chyba były bardziej wulgarne i obrażające wpisy na zdecydowanie bardziej znane koszykarki, niemniej też uważam że forum nie jest miejscem do tego aby takie poglądy tu wygłaszać i dlatego też proszę o dołożenie wszelkich starań aby tego było jak najmniej, a tak naprawdę to wcale.

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 02 stycznia 2007, 15:42

Kolejny list od Judyty Banaszkiewicz

czesc!

na wstepie rowniez zycze Szczesliwego Nowego Roku...hmmmm...a co do sprawy to nie zostala ona do konca rozwiazana gdyz zostaly wpisy obrazajace moja osobe w tym pierwszy. A nie chce zeby byl on podstawa do dalszych komentarzy tego czlowieka i zeby czul sie bezkarny...chcialabym rozwiazac ta cala sytuacje bez ingerencji prawnej poniewaz wtedy zamiesznych w to bedzie bardzo duzo osob a nie chcialabym zeby ktokolwiek mial problemy z powodu psychopatycznych urojen pewnego czlowieka...generalnie caly ten temat jest grubo przesadzony...i uwazam ze powinien zostac usuniety w calosci...ale zrobisz jak zechcesz...ja cie tylko o to prosze...pozdrawiam serdecznie...JUDYTA


coś trzeba zrobić, ale co?
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 02 stycznia 2007, 15:48

słusznie - a powiedz jak sama myślisz, jakie rozwiązanie byłoby dobre, satysfakcjonujące - takie, żeby kkforum jako swego rodzaju "środowisko" kibiców kobiecej koszykówki wyszło z tego zamieszania z twarzą - ale jednoczenie i główna "bohaterka" była zadowolona?


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości