Leszczyński Hyde Park

Moderator: patrese

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 21 stycznia 2009, 00:13

Szkoda bo w swoim zyciu znalem osoby ktore mlodo umarly a bardzo chcialy zyc ... a to mloda dziewczyna byla ktora dopiero zaczynala zycie jak mogla sie tak zachowac? szkoda slow nigdy nei bede szanowal samobojstwa bo oni maja wybor moga zyc a niektorzy bardzo by chcieli a nie moga :(
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
czuken
Młodzik
Posty: 523
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 21:08
Lokalizacja: Leszno

Postautor: czuken » 21 stycznia 2009, 14:57

Dokladnie tak jak mowisz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom a później pokona doświadczeniem

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 21 stycznia 2009, 15:12

czuken pisze:http://nasza-klasa.pl/school/50338/99/gallery/8 wczoraj dodala zdjecie klasowe,zobaczcie z jakim podpisem, 100% samobojstwo . . . nigdy nie zrozumiem osob, ktore popelniaja wlsanie ten czyn. Dla mnie sa to egoistyczne,samolubne,nie myslace o tym co moga czuc teraz ich rodziny,przyjaciele itd osoby.

dla mnie jako człowiak wierzacego jest to chore :!:
u mnie w P-ce czesto tak bywało ze ktoś sie wiesił lub wpadał pod pociag tylko co to daje ?
tylko wielki ból bliskim :(
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Hamplik » 10 października 2009, 22:21

Musze powiedzieć, że kibice z Leszna w Poznaniu mnie zaskoczyli. Aż się zdziwiłem. Nikomu szala nie okradli, nikomu auta nie puknęli, nikogo nie pobili...normalnie anioły. Miałem jeszcze "nadzieje", że może sędziemu coś zrobicie, w momencie odgwizdania przez niego faulu technicznego, a tu nic! Normalnie szok. Widać z nowym sezonem, jakieś inne obyczaje. :lol: Co prawda do wprowadzenia normy ISO wam jeszcze daleko, ale jako kibic AZSu zauważam pewien postęp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :wink:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Marek1990 » 11 października 2009, 09:28

Hamplik pisze:Musze powiedzieć, że kibice z Leszna w Poznaniu mnie zaskoczyli. Aż się zdziwiłem. Nikomu szala nie okradli, nikomu auta nie puknęli, nikogo nie pobili...normalnie anioły. Miałem jeszcze "nadzieje", że może sędziemu coś zrobicie, w momencie odgwizdania przez niego faulu technicznego, a tu nic! Normalnie szok. Widać z nowym sezonem, jakieś inne obyczaje. :lol: Co prawda do wprowadzenia normy ISO wam jeszcze daleko, ale jako kibic AZSu zauważam pewien postęp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :wink:


U was też dało się zauważyć pewne zmiany... Nikt nie stracił szala, nikt się nie rzucał i nawet młyn Wam się powiększył... Również pozdrawiam...

Awatar użytkownika
hot_messages
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 28 marca 2009, 09:48
Lokalizacja: Wilkowo Polskie

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: hot_messages » 11 października 2009, 19:16

normalnie fan club AZS-u upodabnia się do samego zespołu. Zespół zmniejszył średnią wiekową zawodniczek i FC AZS tak samo. FC AZS - średnia wieku 13/14 lat ! Brawo ! Z boku bardzo fajnie wyglądało jak co przerwe 4 kibicy azs-u wychodziło "do ubikacji" zławszcza ten łysy koleś co ciągle patrzył w strone jednego kibica i cieszył się jak dziecko. Brawa dla niego, że nie dał ponieść się swoim emocjom.
Hot Messages

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: MARAS » 11 października 2009, 20:17

Trzeba wychowywać młodzież jak dziadki pójdą na emeryture :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Pewniak
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 października 2009, 20:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Pewniak » 11 października 2009, 20:37

hot_messages pisze:normalnie fan club AZS-u upodabnia się do samego zespołu. Zespół zmniejszył średnią wiekową zawodniczek i FC AZS tak samo. FC AZS - średnia wieku 13/14 lat ! Brawo ! Z boku bardzo fajnie wyglądało jak co przerwe 4 kibicy azs-u wychodziło "do ubikacji" zławszcza ten łysy koleś co ciągle patrzył w strone jednego kibica i cieszył się jak dziecko. Brawa dla niego, że nie dał ponieść się swoim emocjom.


Panowie my waszego poziomu wiekowego ani kultury osobistej czy niekoniecznie czasem stosownych zachowań wobec zawodniczek, nawet tych które grają obecnie w Tęczy, a kiedyś grały w innych klubach nie będziemy komentować. Co do tych 13-14 latków to wy też kiedyś byliście młodzi też kiedyś tak zaczynaliście (zapomniał wół jak cielęciem był). Poza tym zasłużone gratulacje za wygraną, powodzenia dalej i zmieńcie się panowie, żeby czasem was się zawodniczki nie wstydziły. To tyle od nas. Pozdro
PS. A co do ubikacji nie wolno wychodzić, czy po prostu nie wiedzieliście gdzie jest i czy baliście się pójść bo baliście się że jest płatna ? Jak tak to pogratulować pęcherzy. A co do kolegi co się patrzył, to po to ma chyba oczy i patrzeć się może gdzie chce.

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Longerinho » 11 października 2009, 21:12

Pewniak pisze:
hot_messages pisze:normalnie fan club AZS-u upodabnia się do samego zespołu. Zespół zmniejszył średnią wiekową zawodniczek i FC AZS tak samo. FC AZS - średnia wieku 13/14 lat ! Brawo ! Z boku bardzo fajnie wyglądało jak co przerwe 4 kibicy azs-u wychodziło "do ubikacji" zławszcza ten łysy koleś co ciągle patrzył w strone jednego kibica i cieszył się jak dziecko. Brawa dla niego, że nie dał ponieść się swoim emocjom.


Panowie my waszego poziomu wiekowego ani kultury osobistej czy niekoniecznie czasem stosownych zachowań wobec zawodniczek, nawet tych które grają obecnie w Tęczy, a kiedyś grały w innych klubach nie będziemy komentować. Co do tych 13-14 latków to wy też kiedyś byliście młodzi też kiedyś tak zaczynaliście (zapomniał wół jak cielęciem był). Poza tym zasłużone gratulacje za wygraną, powodzenia dalej i zmieńcie się panowie, żeby czasem was się zawodniczki nie wstydziły. To tyle od nas. Pozdro
PS. A co do ubikacji nie wolno wychodzić, czy po prostu nie wiedzieliście gdzie jest i czy baliście się pójść bo baliście się że jest płatna ? Jak tak to pogratulować pęcherzy. A co do kolegi co się patrzył, to po to ma chyba oczy i patrzeć się może gdzie chce.



Hehehe , nick to masz podobny do tonu swojej wypowiedzi hehe , w niektórych momentach te wasze przechadzki były wrecz zabawne , chcieliscie nas sprowokować czy co :P Nie wiem :P Może ?? :)

A co do meczu , to fajne prowokacje leciały po naszym zwyciestwie i fajen słówek uczycie tą waszą młodzież. Mówisz żebyśmy my sie uczyli kultury a sami o nią nie dbacie. Może najpierw warto się zastanowić co się pisze.

A i dzieki za ten krzyż na pożegnanie , strasznie się go przestraszyłem. Uwież mi do teraz się boję.

Pozdrawiam serdecznie
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: wlodi9 » 12 października 2009, 06:15

Hamplik pisze:Musze powiedzieć, że kibice z Leszna w Poznaniu mnie zaskoczyli. Aż się zdziwiłem. Nikomu szala nie okradli, nikomu auta nie puknęli, nikogo nie pobili...normalnie anioły. Miałem jeszcze "nadzieje", że może sędziemu coś zrobicie, w momencie odgwizdania przez niego faulu technicznego, a tu nic! Normalnie szok. Widać z nowym sezonem, jakieś inne obyczaje. :lol: Co prawda do wprowadzenia normy ISO wam jeszcze daleko, ale jako kibic AZSu zauważam pewien postęp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :wink:


dobre... haha :lol:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Hamplik » 12 października 2009, 09:40

Hehehe , nick to masz podobny do tonu swojej wypowiedzi hehe , w niektórych momentach te wasze przechadzki były wrecz zabawne , chcieliscie nas sprowokować czy co :P Nie wiem :P Może ?? :)


Koledzy nie zawsze wychodzili do toalety. Poza tym jakby nawet to ja nie widzę tutaj nic złego, że ktoś miał taką potrzebę... Czepiasz się chyba dla zasady...

A co do meczu , to fajne prowokacje leciały po naszym zwyciestwie i fajen słówek uczycie tą waszą młodzież. Mówisz żebyśmy my sie uczyli kultury a sami o nią nie dbacie. Może najpierw warto się zastanowić co się pisze.


Byłem i nie słyszałem, żadnych prowokacji. Skandowaliśmy nazwisko byłej zawodniczki naszej drużyny, żeby jej podziękować za grę i serce włożone w czasie pobytu w Poznaniu. Skandowaliśmy Jelenią, bo mam z nimi zgodę. To że wy ich nie lubicie nas nie obchodzi. Drugi raz się czepiasz...

A i dzieki za ten krzyż na pożegnanie , strasznie się go przestraszyłem. Uwież mi do teraz się boję.


Przyznaje, że krzyżyk był nie potrzebny, ale nie potrzeby był też wasz przemarsz wężykiem przez całą salę. Właśnie to bym nazwał prowokującym zachowaniem. Rozumiem radość ze zwycięstwa, ale w granicach rozsądku, kultury i dobrego smaku. Przyjeżdżają do nas kibice np: z Gdyni, czy z Torunia i do nich nigdy nie ma zastrzeżeń. Fakt, że nie pałamy do was jakąś szczególną sympatią i wy doskonale o tym wiecie, powinien wam dać jeszcze więcej do myślenia.
Pozdrawiam serdecznie
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

tomisback
Amator
Posty: 136
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:19
Lokalizacja: z piekła

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: tomisback » 12 października 2009, 11:02

Hamplik pisze:Przyjeżdżają do nas kibice np: z Gdyni, czy z Torunia i do nich nigdy nie ma zastrzeżeń.


No to faktycznie pojechałeś. Jak można mieć zastrzeżenia do kibiców którzy pojawiają się w oszałamiających liczbach kilku osób. Nierzadko nawet nie prowadząc dopingu. (Bez urazy dla kibiców Lotosu i Energii, ale te drużyny nie mają silnych ekip wyjazdowych, no może poza ważnymi meczami).

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Hamplik » 12 października 2009, 12:57

No to faktycznie pojechałeś. Jak można mieć zastrzeżenia do kibiców którzy pojawiają się w oszałamiających liczbach kilku osób. Nierzadko nawet nie prowadząc dopingu. (Bez urazy dla kibiców Lotosu i Energii, ale te drużyny nie mają silnych ekip wyjazdowych, no może poza ważnymi meczami).


Można mieć dużą ekipę, nie robić zadymy, nie prowokować nikogo i kulturalnie dopingować. Spróbujcie, może wam kiedyś wyjdzie...
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Marek1990 » 12 października 2009, 15:15

Nie no, rozumiem, że skończył się mecz, to powinniśmy ze dwa razy krzyknąć "Poznań przepraszamy" i pocichutku kierować się do wyśjcia... Chyba z 10 razy na meczu śpiewalismy "bawimy się..." Tak było od samego wyjazdu z Leszna, aż do powrotu.. Pozdrawiam...

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Re: Leszczyński Hyde Park

Postautor: Longerinho » 12 października 2009, 15:35

Marek1990 pisze:Nie no, rozumiem, że skończył się mecz, to powinniśmy ze dwa razy krzyknąć "Poznań przepraszamy" i pocichutku kierować się do wyśjcia... Chyba z 10 razy na meczu śpiewalismy "bawimy się..." Tak było od samego wyjazdu z Leszna, aż do powrotu.. Pozdrawiam...



No niestety Maras chłopaki byli zazdrośni ze wygraliśmy, ale cóż jakoś to muszą przeboleć.

A co do prowokacji , to neistety ale złych rzeczy zawsze nie chce się słyszeć tym bardziej jak wychodzą one ze swoich źródeł.

Pozdrawiam
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości