Leszczyński Hyde Park

Moderator: patrese

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Leszczyński Hyde Park

Postautor: patrese » 17 listopada 2007, 08:36

W związku z wpisami niekoniecznie związanymi z określonym tematem zakładam wątek ogólny, gdzie można pisać sobie o wszystkim bez zaśmiecania innych tematów.
Ostatnio zmieniony 11 września 2008, 07:21 przez patrese, łącznie zmieniany 1 raz.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Orange Boyyy
Żak
Posty: 279
Rejestracja: 31 października 2007, 21:12

Postautor: Orange Boyyy » 17 listopada 2007, 10:28


Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 17 listopada 2007, 11:46

dlqczego my mamy 1500? jasne moze by ktos zajal sie tym co bylo przed meczem .. ehh zal zal .
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 17 listopada 2007, 12:49

PLKK, PLKK j...**, j...** PLKK
Aż żal to czytać. Nie wiem jak było naprawdę, ale jak karać to w tym przypadku po równo. To tylko moje zdania bo nie mam pojęcia jak wyglądała sytuacja, kto sprowokował itd.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 17 listopada 2007, 12:56

tadeo86 pisze:PLKK, PLKK j...**, j...** PLKK
Aż żal to czytać. Nie wiem jak było naprawdę, ale jak karać to w tym przypadku po równo. To tylko moje zdania bo nie mam pojęcia jak wyglądała sytuacja, kto sprowokował itd.


tu nie chodzi o jakąś prowokację czy coś, nie wiem ale wydaje mi się, że nie czytałeś wogóle tego ! pisze wyraźnie - 500 zł za obraźliwe okrzyki i dostały tę karę 2 kluby, a Tęcz 1000 zł dostała za wyrzucenie na początku meczu serpentyn lub jak oni to nazwali "taśmy fiskalne" :) !

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 17 listopada 2007, 13:04

tadeo86 pisze:PLKK, PLKK j...**, j...** PLKK
Aż żal to czytać. Nie wiem jak było naprawdę, ale jak karać to w tym przypadku po równo. To tylko moje zdania bo nie mam pojęcia jak wyglądała sytuacja, kto sprowokował itd.

więc mam prośbę - jeśli nie wiesz jak było to się po prostu nie udzielaj. Bo coś ostatnio za dużo Gorzowa w wątkach polkowicko-leszczyńskich. Jest jak krowie na rowie napisane co za co. Za wyzwiska polecieli "po równo" - tak jak sobie "życzysz". A za serpentyny dostali tylko Ci, którzy je wyrzucili, racja? Czy moze my tez za serpentyny powinniśmy dostać?

Kary są jakie są, na ich temat się nie będę wypowiadał.

Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 17 listopada 2007, 13:14

No i wszystko jasne. Nie można tak było od razu?

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
bartas
Żak
Posty: 447
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 10:58
Lokalizacja: Leszno

Postautor: bartas » 17 listopada 2007, 13:35

Kuba pisze: Bo coś ostatnio za dużo Gorzowa w wątkach polkowicko-leszczyńskich.


no i...?

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 17 listopada 2007, 15:20

a moim zdaniem gdyby te "oficjalne pisma" z obu stron zadna druzyna y kary nie dostala ...

Awatar użytkownika
Pujan
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 13 listopada 2007, 21:25
Kontaktowanie:

Postautor: Pujan » 18 listopada 2007, 21:37

Panowie....niemogli nam dac zadnej kary za race ...przeciesz ich tam niemielismy wiec spoko a o reszte to norma musiali sie do czegos przyczepic.....

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 19 listopada 2007, 00:22

Kuba pisze:Bo coś ostatnio za dużo Gorzowa w wątkach polkowicko-leszczyńskich.

Ja wiem, ze niejednokrotnie padały na tym forum stwierdzenia w podobnym tonie, lecz z reguły od "mniej doświadczonych" forumowiczów.

A tak się spytam, co Ty się tak za porządki wziąłeś na nieswoim podwórku??? Nie Tobie oceniać, czy za dużo Gorzowa w wątku polkowicko-leszczyńskim, tym bardziej, że "szczekasz" na cudzym podwórku. Takich wątków jak ten jest wiele, i raczej nie ograniczaj innych kibiców, bo wiele Twoich wypowiedzi znajduje się rozsianych po podforach innych zespołów. Jeśli masz obiekcje, co do wypowiedzi gorzowskich kibiców, to jak najbardziej jestem za zwróceniem uwagi, lecz raczej bezpośrednio do autora powyższego tekstu, a nie do całego Gorzowa i raczej bez przeganiania kibiców z danego wątku. Chyba się orientujesz, że kibice z Gorzowa mają całkowicie inne relacje z Tęczą niż Wy, więc czy Ci się podoba, czy nie, głos tu zabieramy i zabierać będziemy.

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 19 listopada 2007, 12:43

popieram to jest FORUM kazdy moze sie wypowiadac w kadym watku , na tym polega dyskusja chyba a oceny kibicow z inych klubow moga byc mniej lub bardziej sprawiedliwe ale to jest ich zdanie ...nie tak dawno kibic lotosu kogos uciszal w swoim watku a dzien wczesneij pisal w watku z lesznem wiec wrzucie na luz
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 19 listopada 2007, 16:18

Kuba pisze: Bo coś ostatnio za dużo Gorzowa w wątkach polkowicko-leszczyńskich.


Nam to nie przeszkadza, jesli Tobie nie pasuje to nie pisz tutaj bo to jest podforum Tęczy :lol:

Pzd :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 19 listopada 2007, 16:34

Dobrze chłopaczki, skoro już nie mogę nawet zabierać głosu, gdy poruszany jest temat Polkowic to szczerze wszystko odszczekuje - zgodnie z życzeniem. :lol:

pozdro dla normalnych

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 19 listopada 2007, 16:44

Kuba pisze:Dobrze chłopaczki, skoro już nie mogę nawet zabierać głosu, gdy poruszany jest temat Polkowic to szczerze wszystko odszczekuje - zgodnie z życzeniem. :lol:

pozdro dla normalnych


Czy ktos Ci zabrania udzielania głosu :? ?? :roll: Napisalem ze jak cos Ci nie pasi, nie idzie po Twojej mysli to nie pisz i tyle, ale na pewno nie mam prawa
zakau Ci pisania !! Żeby bylo jasne :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości