SIWA I SZOPEN WALCZĄ !!!

Moderator: patrese

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 27 stycznia 2009, 21:58

To sa kur.. jaja :lol:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 22:01

pelny profesjonalizm !!! Buhaha masazystka bedzie grała w kosza !!! no k***a mać ludzie nie robcie posmiewiska na całą lige ...skoro ta pani poszla w masaze to chyba jej sie nie wiodło na parkietach. A co do Darii to kurde to neiwiem ale niczego sie nei spodziewam. Prawda jest taka ze Siwa bez formy wygląda atrakcyjniej jako zawodniczka niz te 2 razem wziete :( porażka ! porażka ! porażka !

no i mamy wzmocnienia .... artykul powinien miec tytuł Masazystka i nastolatka wzmocnieniem TECZY
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Postautor: Longerinho » 27 stycznia 2009, 22:03

Powiem tak , jaja i tyle z tymi nowymi zawodniczkami , Gawronka - hmm moze była kiedyś dobra , ale szanujmy sie miała przerwe wiec nie wiem po co to potrzebne a co Do Dagmary Moszak to była na treningach we Wschowie gdzie miała grać i z tego co wiem miała takie braki kondycyjne że nie wytrzymywała treningów we Wschowie , jestem ciekaw co bedzie u Krysiewicza , ona sie tam zajedzie , ale cóż jest plus tego , jakaś młoda wychowanka wkońcu bedzie w składzie , nie liczać Agi Król.
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem

insonia
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 22:44

..

Postautor: insonia » 27 stycznia 2009, 22:04

27 stycznia (środa) o godz. 10.15 w radiu Elka odbędzie się rozmowa z
panem Edwardem Bąkowskim na temat "kryzysu u koszykarek"

to jest dopiero komedia.. nie mogę się wprost doczekać tej audycji

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 22:08

nie omieszkam posluchac a czy wiadomo jest czy bedzie mozna dzwonic z pytaniami do redakcji ?

chetnie bym zadal jedno pytanie w sprawie nowych wzmocnien, krotko zwiezle i natemat...Co to k***a ma być ?

przepraszam ale to sie robi nie do zniesienia takie cyrki w Lesznie heh chyba zaczynam tesknic za Soroczynska Talarczyk.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
bartas
Żak
Posty: 447
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 10:58
Lokalizacja: Leszno

Re: ..

Postautor: bartas » 27 stycznia 2009, 22:17

insonia pisze:27 stycznia (środa) o godz. 10.15 w radiu Elka odbędzie się rozmowa z
panem Edwardem Bąkowskim na temat "kryzysu u koszykarek"


Bąkowski? a za przeproszeniem co ten Pan ma do tego? Trzymajcie go jak najdalej od leszczyńskiej koszykówki? Pojawil sie wokol naszego zespolu od poczatku tego sezonu. wszedzie sie wpycha na sile, udajac jakiegos mafiosa - czarny plaszcza, garniutr, rozowy krawat. Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze macza swoje paluchy tam gdzie nie trzeba. Trzymajcie tego karierowicza jak nadalej od koszykarek!

Jednak, nie omieszkam posluchac co Bączuś ma do powiedzenia :D
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2009, 22:25 przez bartas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Postautor: Longerinho » 27 stycznia 2009, 22:21

Ja jeszcze odnosnie Siwej i Makowskiej sie wypowiem , cieszy mnie ze odeszły juz z Leszna i pogodziły sie z rozwiązaniem kontraktów , bo to źle wpływało na atmosfere , obeiu znalazły sobie nowe kluby i niech tam graja i odzyskują forme. Dziekujemy im za to co zrobiły ale to już koniec.
A sprawwa sądowa nie wpłynie tak na atmosfere , tylko bedą sie kłócić z prezesem a to nie powinno na nic wpłynąć !!!

Módlmy się aby nadal było dobrze :)
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 27 stycznia 2009, 22:23

Mozarthio pisze:nie omieszkam posluchac a czy wiadomo jest czy bedzie mozna dzwonic z pytaniami do redakcji ?

chetnie bym zadal jedno pytanie w sprawie nowych wzmocnien, krotko zwiezle i natemat...Co to k***a ma być ?


Hehe, to ja może jutro przyprowadzę sekretarkę z pracy- pogrywa sobie rekreacyjnie w kosza raz w tygodniu, więc myślę, że będzie się nadawać... :lol:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 22:33

ogolnie to ja bym zrobil powszechny casting w Lesznie !!! dziewczyny ktore kiedykolwiek umialy rzucic pilke do kosza graly amatorsko lub w jakims szkolnym klubie przyjdzcie spelnia sie wasze marzenia !!!

Jeszcze nigdy nie bylo tak latwo grac w drzuzynie w ekstralidze !

A tka szczerze jak juz sie sciaga takie posiłki to mzoe trzebabylo zadzwonic po Kasie Suknarowską , moze trzeba bylo pojechac do Wschowy po jakas mloda dobra dziewczyne ... moze trzeba bylo podkupic kogos z Jeleniej proste.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

insonia
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 22:44

Postautor: insonia » 27 stycznia 2009, 22:35

"Wiele wskazuje na to, że w miejsce zwolnionych w niedzielę koszykarek PKM Duda Super-Pol Moniki Siwczak i Agnieszki Makowskiej, w drużynie pojawią się być może nowe zawodniczki.
Jak nam udało się nieoficjalnie dowiedzieć, klub stara się zgłosić do rozgrywek zawodniczki, które w ten czy inny sposób są związane z leszczyńską koszykówką.

Pierwsza z nich to wychowanka Tęczy Dagmara Moszak. Ta zawodniczka ostatnio przez dłuższy czas leczyła kontuzję nogi.

Drugą nową, a właściwie dobrze znaną twarzą może być Paulina Gawron, do tej pory zajmująca się odnową biologiczną naszego zespołu. Trener Jarosław Krysiewicz podsunął jej, być może w formie żartu taką propozycjęW tym przypadku można powiedzieć, że byłby to powrót na koszykarskie parkiety, bo 2002 roku była jedną z zawodniczek, która rozpoczynała historę MUKS Poznań, grała również w Swarzędzu.
"
elka.pl

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 22:51

nom Gawronek grala w druzynie swego czasu z Budnik i Siwczak
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 27 stycznia 2009, 23:00

Tak sobie teraz myśle i dochodze do wniosku, że jeżeli byśmy wygrali z Polkowicami, to mamy bilans 1-1 i to jest teoretycznie nasza jedyna szansa, zeby trafić na Polkowice w PO i być może akurat uda się wygrac ( Wiadomo jak to jest z Polkowicami :wink: ) Jak już wcześniej pisałem: Nie udało się wygrac, obojętnie na kogo trafimy w PO mamy bilans 0-2 i zapewne po pierwszym meczu gramy tylko o 5-8... Więc trener Krysiewicz po tym przegranym meczu wyrzucił te dwie zawodniczki, które zarabiały, a i tak jemu się już do niczego nie przydadzą...A My sobie spokojnie dogramy do końca sezonu, kończąc na 7 miejscu, które nikogo nie zadawala.... Jedyne co mi na myśl przychodzi....

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 23:20

tak ale musielibysmy wtedy wskoczyc na 5 miejsce(bo na 4 prawdopodobnie bedzie CCC) a niestety Poznan i przede wszystkim Torun sa przed nami i jest to niemolziwe chyba zebysmy wygrali z Lotosem Wisla i Gorzowem :)

no ale to juz przeszlosc bo z CCC mamy 2:0 w tył i tak jak mowisz prawdopodobnie jesli dogramy do konca sezon i nic zlego sie nei stanie zajmiemy 8 miejsce na play off a wtedy Lotosik i bye bye igramy o 5-8 ale tutaj juz bym tak nic nie negowal ze 7 miejsce bo Rybnik(ktory oddal 2 zagraniczne) i Poznan beda jak najbardiej do pokonania ciut gorzej z Toruniem ale hmm i ich mozna pokonac :)wiec wcale nei jest powiedziane ze to bedzie 7 miejsce...w mojej ocenie jesli mam sie bawic w jasnowidza z odrobiną instynktu po play offach mozemy zajac 6 miejsce ( Torun moze nas jednak wyprzedzic) i czy wtedy powiecie ze 6 miejscepo 4 miejscu jest takie zle ? zwlaszcza po tym co sie dzialo w tym sezonie...nie tak dawno bylo widmo walki o utrzymaniea dzis trzeba tylko obronic 8 pozycje przed Jelonka.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 28 stycznia 2009, 09:31

A ja jeszcze tylko chciałem dodać, że jeżeli ktoś spoza Leszna i okolic chciałby posłuchać tego wywiadu, to można go znaleźć tutaj:

http://www.elka.pl/elka.m3u

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 28 stycznia 2009, 10:43

Właśnie jestem po tej audycji...

ogólnie rzecz biorąc nie poruszono takich spraw jak rzekomy romans trenera ktory uważam jest powiązany z tą sprawą w jakis sposob i wiele moglo by sie wyjasnic, druga sprawa to i o wzmocnieniach nic nie wspomniano

Ze slow tego pana wiemy to co wiedzielismy, bardzo mi sie nei podoba ze Siwa i Makowska jednak chcialy rzadzic klubem powiem tak czuly ze jest mobbing to idziecie skladacie zazalenie ale dziewczyny bez takich!!! Wy jestescie zawodniczkami i ty Siwa nawet jako kapitan nie masz prawa decydowac kto mogby zostac ewentualnym następcą trenera a zagranie w stylu ze jesli Edzia odejdzie i postawi sie po stronie meza to wy juz macie kogos na jej miejsce to juz jest typowe chamstwo ...tak robi koleżanka koleżance? W tym momencie troche sie tutaj niektore dziewczyny pogubily bo ich zadaniem jest grac i tylko to.
W jeszcze jednym sie zgodze z tym panem ze metody szkoleniowe byly takie same jak rok temu i to ze lecialy epitety na treningu itp tak bylo zawsze, ile razy panowie slyszeliscie jak Krysiewicz opierdalal Szopena nawet an meczu ligowym ile razy ją powaznie obrazal ze co ona gra i bylo ok a teraz co ?

Oczywiście cały wywiad nie wniósł nic nowego, facet troche nie wiedział tez o czym mowil ale suma summarum trzeba juz zakończyć te sprawe cieszy mnie ze reszta zawodniczek to rozumie widocznie jeśli nie stanęły w obronie kolezanek...to Siwa i Makowska mialy cos na sumieniu bo nie widze zeby Czarna i Drzewinska w jakikolwiek sposob popieraly kolezanki a podalem ich przyklad bo to sa profesjonalistki ktore kiedys graly w kadrze i widac ze potrafią pewne rzeczy zrozumieć. Tak wiec powodzenia Siwa w Rybniku szkoda ze juz cie u nas nie ma dziekuje w swoim imieniu za te lata u nas i serce do gry, Szopen tobie, rowneiz bedzie nam brakowalo twej agresywności w grze. Zycie jedzie dalej klub musi funkcjonować.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości