SIWA I SZOPEN WALCZĄ !!!

Moderator: patrese

kulka100 tecza
Żak
Posty: 217
Rejestracja: 18 grudnia 2007, 17:35
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kulka100 tecza » 27 stycznia 2009, 13:31

j... się w czoło.... :!:

Pietrula1334
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 15:23
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pietrula1334 » 27 stycznia 2009, 13:35

kula nie przegina pały bo jak wlece na twoja chate to bedziezle 8) xD
Leszno naszym miastem, Tecza naszym klubem.

kulka100 tecza
Żak
Posty: 217
Rejestracja: 18 grudnia 2007, 17:35
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kulka100 tecza » 27 stycznia 2009, 13:36

Piotrek, wypisujesz głupoty i jeszcze mi "grozisz" Weź sie Piotrek skontroluj....

Pietrula1334
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 15:23
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pietrula1334 » 27 stycznia 2009, 13:38

nie wiem jak ty ale ja byłem tez na trenigu i ciebie nie widziałem 8) i to co widziałem to widziałem i jeszcze 2 osoby były znane tobie i mnie wiec kto tu kłamie :D
Leszno naszym miastem, Tecza naszym klubem.

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 27 stycznia 2009, 13:42

Kur*a Pietrula co Ty za głupoty piszesz, jaka zawodniczka....???? Chyba nie piszesz o Dagmarze, która trenuje z dziewczynami od dłuższego czasu.... :!: Wyluzuj troszke...

NIE MA ŻADNEJ NOWEJ ZAWODNICZKI... :!:

Myśle, że Piotrek za chwilke wyjasni ta sytuacje....

Pietrula1334
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 15:23
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pietrula1334 » 27 stycznia 2009, 13:48

Maras jak cie znajde gdzies w najbliszyum czasie to udusze :D w bolona zrob siebie a nie mnie 8) policzymy sie :D
Leszno naszym miastem, Tecza naszym klubem.

Pietrula1334
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 15:23
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pietrula1334 » 27 stycznia 2009, 13:49

małe nieporozumienie zaszło wiec przepraszam :D kula w szczegolnosci Ciebie :D :D
Leszno naszym miastem, Tecza naszym klubem.

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 27 stycznia 2009, 13:59

No ja wiem tylko ze ta co trenuje z Tecza byc moze kiedys zagra w Teczy byc moze w przyszlym sezonie ;)

A na dzien dzisiejszy trzeba podsumowac ...ubylo nam 2 zawodniczki i z tym musimy sie niestety lub stety pogodzic , zalezy jak na to spojrzec

Dzis w elce slyszalem wypowiedzi Siwa swoje stanowisko okreslila
Prezes powiedzial ze chcial wyciagnac reke czyli chcial ugody
Krysiewicz w sumie zaprzecza temu wszystkiemu.

Wiec teraz z racji tego ze nic nei wiem i juz chyba nei chce wiedziec to jedyna rzecz ktora mnie nurtuje jest to czy ex zawodniczki zamierzaja podac do sądu osobe trenera czy caloksztalt druzyne ...jesli te drugie to bedzie dla Leszna bardzo zle i mam nadzieje ze dziewczyny sie opamietaja bo chyba klub im jako instytucja az takiego ała nei zrobil.

Druga wazna sprawa chociaz t ojzu tylko marzenie raczej ..kto przyjdzie za te zawodniczki? NO przynajmniej jedna powinna jakas sie pojawic bo co jak co znowu idziemy strategią ze bedziemy grac podstawowa 5 przez bite 40 min. Teraz proponuje sie skupic na druzynie na tym co jest i co trzeba jeszce wygrac a te sprawy pozasportowe same sie potoczą. Bardziej mnie martwi to jak teraz to wszystko bedzie ...jaka bedzie atmosfera itp
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 27 stycznia 2009, 14:39

Pietrula1334 pisze:Maras jak cie znajde gdzies w najbliszyum czasie to udusze :D w bolona zrob siebie a nie mnie 8) policzymy sie :D


Jeeaaa Filus , hahahahaha. Jaka zwala :D Co Ty pierwszy raz na treningu byles ze takie walki lykasz :D pzd
T Ę C Z A
L E S Z N O

Ali_G
Amator
Posty: 103
Rejestracja: 08 lutego 2007, 11:46
Lokalizacja: LESZNO
Kontaktowanie:

Postautor: Ali_G » 27 stycznia 2009, 15:26

Trudno zrozumieć odejście Makowskiej- świetna zawodniczka marnowana w naszym klubie przy obecnym trenerze (chodzi mi o czas pobytu na boisku) Cóż niech przyjedzie kiedyś do Leszna i troszkę porzuca.. :roll:
Nikita Bell- I love this game!
Tęcza Leszno!

czuken88
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 15:41

Postautor: czuken88 » 27 stycznia 2009, 15:41

Porzuca? Mam nadzieje ze obok kosza ;] W klubach zawodniczki przychodza-odchodza, czy w Lesznie musi byc inaczej?

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 27 stycznia 2009, 17:48

Ali_G pisze:Trudno zrozumieć odejście Makowskiej- świetna zawodniczka marnowana w naszym klubie przy obecnym trenerze (chodzi mi o czas pobytu na boisku) Cóż niech przyjedzie kiedyś do Leszna i troszkę porzuca.. :roll:


Już nie przesadzajmy z tą "świetnością". Przeciętna zawodniczka nadrabiająca braki w umiejętnościach ambicją i ostrą grą na granicy faulu.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 27 stycznia 2009, 18:46

No wiesz... za czasów gry w ŁKSie była tam chyba liderką, prawda? Nawet się do reprezentacji załapała :)

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 27 stycznia 2009, 21:18

Komediodramat uwieczniony na fotkach...

http://elka.fm//content/view/32343/438/
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

kulka100 tecza
Żak
Posty: 217
Rejestracja: 18 grudnia 2007, 17:35
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kulka100 tecza » 27 stycznia 2009, 21:54

Wiele wskazuje na to, że w miejsce zwolnionych w niedzielę koszykarek PKM Duda Super-Pol Moniki Siwczak i Agnieszki Makowskiej, w drużynie pojawią się może tak do końca nie nowe twarze.

Jak nam udało się nieoficjalnie dowiedzieć, klub stara się zgłosić do rozgrywek zawodniczki, które w ten czy inny sposób są związane z leszczyńską koszykówką.

Pierwsza z nich to wychowanka Tęczy Daria Moszak. Ta zawodniczka ostatnio przez dłuższy czas leczyła kontuzję nogi.

Drugą nową, a właściwie dobrze znaną twarzą jest Paulina Gawron, która do tej pory zajmowała się odnową biologiczną naszego zespołu. W jej przypadku można powiedzieć, że jest to powrót na koszykarskie parkiety, bo 2002 roku była jedną z zawodniczek, która rozpoczynała historę MUKS Poznań, grała również w Swarzędzu.

A co z tymi, które dostały wypowiedzenia ?

Prawdopodobnie Monika Siwczak znajdzie się w ROW Rybnik.

Agnieszka Makowska musiała opuścić do tej pory zajmowane mieszkanie i wyjechała do Łodzi. Cały czas jest w kontakcie ze swoją agentką.

Przypomnijmy, że tzw. okienko transferowe kończy się 31 stycznia

Jest jeszcze jedna informacja związana z naszą kobiecą koszykówka. Zawodniczka CCC Polkowice Amisha Carter, za brutalny faul na koszykarce PKM Duda Super-Pol Dominice Nawrotek, podczas sobotniego meczu w Trapezie,o d PLKK otrzymała karę dyskwalifikacji trzech spotkań rozgrywek PLKK. Musi też zapłacić grzywnę w wysokości 5.000 zł

www.elka.pl


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości