Powrot Ryan do Leszna ??? welcome to home :P

Moderator: patrese

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Powrot Ryan do Leszna ??? welcome to home :P

Postautor: Mozarthio » 12 lutego 2009, 08:34

Wróce do Leszna

Co spowodowało ze postanowiła pani wyjechać z Polski ?


Względy osobiste. Decyzje przyspieszyła kontuzja, której się nabawiłam. Poza tym pracodawca okazał się nie rzetelny. Podoba mi się w Polsce trochę szkoda wyjeżdżać. Mam nadzieje ze wrócę w następnym sezonie.

Z Leszna przeniosła się pani do Jeleniej Góry. To był dobry wybór?

Niestety,miałam zostać w Lesznie. W Jeleniej Gorze kusili mnie wizją gry o wysokie cele i obiecali lepsze warunki.

I co, jak było ?

Nieciekawie. Słabe wyniki, zmiana trenera, później doszły jeszcze kłopoty finansowe i wzajemne oskarżenia. Popsuła sie atmosfera. Wczesniej grałam w Toruniu, później w Lesznie i ostatnio w Jeleniej.
Najlepiej sie czułam w Lesznie. Chciałabym wrócić kiedyś do drużyny Krysiewicza.

W Lesznie znaleziono zawodniczkę w pani miejsce. Ashley Shields dobrze wkomponowała się w drużynę.

Znamy się z Ashley. To dobra zawodniczka. Podziwiam jej statystyki. Przestrzegam, zeby nie wierzyła w bajki opowiadane przez polskich działaczy. Żeby niepowtorzyla moich błędów. Drużyny bijące się o medale w Polsce są wciąż te same, czyli Kraków , Gdynia , Gorzów i Polkowice. Pozostałe są tłem. Niedawno z Rybnika wyjechały Amerykanki. Tam tez miała być drużyna na medal.

Jakie wspomnienia z pobytu w Lesznie? Była pani jedną z ulubienic publiczności.

to było mile. Staram się grac jak najlepiej. W Lesznie nikt nie mówił, ze zdobędziemy mistrzostwo, bo wszyscy znali wartość zespołu. Bardzo nam kibicowali. Drużyna sprawiła niespodziankę. Pamiętam mecze o play-off i później o brązowy medal. Świetna atmosfera, wspaniały doping - aż się chciało grac. może jeszcze kiedyś będę miała okazje zagrać dla leszczyńskiej publiczności. I może powtórzymy ubiegły sezon?

Brzmi to jak oferta powrotu do leszczyńskiej drużyny.

Nie, ale może prezes przeczyta ten wywiad i zadzwoni.

zrodlo: panoramaleszczynska.

No nie trzeba byc zbytnio obcykanym zeby widziec ze Ryan teskn iza Lesznem gdzie suma summarum miala dobrze. Coz czyżby powrot corki marnotrawnej na przyszly rok ? Widze tu duze szanse jesli nie rzuca slow na wiatr neich wraca do nas i zatrzymajmy Ashley i reszte teamu i budujmy takisklad gdzie Ryan i Ashley beda wbijac przeciwniczki w parkiet :) taki potencjal spowoduje u niektorych druzyn neizlego cykora ;)


Mysle ze juz kwestia ktora kiedys byla poruszana na forum przez pewnego napinacza gdzie Ryan osiagnela najwiecej i gdzie lubiala grac i gdzie chce grac pozostaje rozwiazana.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

ZZ
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 23:05

Postautor: ZZ » 12 lutego 2009, 12:45

To by było super Ryan i Ashley w jedenj druzynie do tego ten skład co mamy i gra gitara!!!!

Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2009, 14:48

Ryan mówi że poza Lotosem , Wisłą , CCC i Gorzowem - reszta jest TŁEM. Czyli Leszno także ?

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 12 lutego 2009, 15:18

Anonymous pisze:Ryan mówi że poza Lotosem , Wisłą , CCC i Gorzowem - reszta jest TŁEM. Czyli Leszno także ?


No. Ale nie aż takim jak Toruń... :wink:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 12 lutego 2009, 22:27

patrese pisze:
Anonymous pisze:Ryan mówi że poza Lotosem , Wisłą , CCC i Gorzowem - reszta jest TŁEM. Czyli Leszno także ?


No. Ale nie aż takim jak Toruń... :wink:


ups wyszlo co to za "Gość" :lol: :lol: :lol:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

koszykarz

Postautor: koszykarz » 13 lutego 2009, 18:09

Endrju pisze:
patrese pisze:
Anonymous pisze:Ryan mówi że poza Lotosem , Wisłą , CCC i Gorzowem - reszta jest TŁEM. Czyli Leszno także ?


No. Ale nie aż takim jak Toruń... :wink:


ups wyszlo co to za "Gość" :lol: :lol: :lol:


ups - nie sądziłem że tu nie trzeba się logować :lol: więc gdy już napisałem post - nie chciałem kasowac by sie zalogować i pisać od nowa 8)

a co do RYAN - ma cudowny charakter , świetna z niej dziewczyna i bardzo skromna do tego. i możecie wierzyć Leszczyniaki - że Toruń też jej pomógł - zwłaszcza że w życiu nie miała łatwo (nie będę rozwijał...)
i fajnie że Leszno też mialo z niej pociechę - bo RYAN na to zasługuje.
Pozdro !

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Postautor: Mozarthio » 13 lutego 2009, 19:15

nom Torun jej pomoglrowniez podjac decyzje zeby sie zmyc szybciej z Polski :) tak to wiemy koszykarz:)
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości