Tęcza przed sezonem 2009/2010

Moderator: patrese

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Kuba » 05 sierpnia 2009, 13:40

patrese pisze:No i na koniec pozytywna zmiana - wreszcie drużyna ma w nazwie to, czego zapomniała używać przez 2 ostatnie lata.

i tego wam zazdroscimy ;-)

poza tym nie przekreślaj Marty Gajewskiej. to wbrew pozorom naprawdę zdolna dziewczyna, która po prostu nie miała szczęścia bo u nas strategia transferowa zakłada Amerykanki na jej pozycję. jestem niemal pewien, ze bedziecie mieli z niej sporo pożytku. zobaczycie ;-)

Tęcza leszno

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Tęcza leszno » 05 sierpnia 2009, 15:54

Nadchodzi sezon koszykarski co z Tęczą Leszno?

Półmetek wakacji to oznaka wznowienia treningów leszczyńskich koszykarek popularnej Tęczy. Zawodniczki jak w pozostałych klubach najwyższej klasy rozgrywkowej przybywają do klubów aby rozpocząć ciężkie treningi mające na celu jak najlepsze przygotowanie do sezonu. Nie inaczej jest w leszczyńskim teamie, który po badaniach medycznych mających na celu stwierdzenie dyspozycje poszczególnych zawodniczek zaczyna swoje przygotowania. Na początek pierwsze dwa tygodnie dziewczyny zostaną poddane treningom odbywającym się dwa razy dziennie najczęściej na hali Trapez. W późniejszym okresie obóz kondycyjny a w ostatecznym etapie gry kontrolne mające skonsolidować zespół.

To tyle tytułem wstępu, a jak wygląda sytuacja zespołu, drużyny? Wiadome już było, że po sezonie odchodzi przeżywający głęboki kryzys sponsor główny i tytularny PKM DUDA. Mimo usilnych poszukiwań do dziś niestety nie znaleziono sponsora strategicznego, czego efektem jest obecna sytuacja kadrowa. Przypomnijmy, iż na dzień dzisiejszy Tęcza nie dysponuje zakontraktowanymi zawodniczkami zagranicznymi. Fakt ten sprawia dużo zmartwień kibicom leszczyńskim, przekonaliśmy się bowiem już w zeszłym roku, że koncepcja gry wyłącznie polskim składem to samobójstwo i może doprowadzić co najwyżej do walki o utrzymanie w lidze. Zastanawia mnie osobiście tylko jeden fakt dlaczego w Lesznie, które jest przecież postrzegane miastem sportu nie znajdzie się chętny sponsor na drużynę, która tak naprawdę jest alternatywą dla wszechobecnego żużla w naszym regionie. Nie ukrywajmy, jest to drugi sport w naszym mieście pod względem prestiżu i popularności postrzegany nie tylko przez leszczyniaków ale także przez inne regiony Polski. Dodam więcej jest to przecież drużyna będąca największą niespodzianką sezonu 2007/2008 w którym zajęła czwarte miejsce, a w zeszłym sezonie pomimo zajęcia 8-ego miejsca potwierdziła że drzemie w niej potencjał, wygrywając z ówczesnym mistrzem Polski Wisłą Kraków czy też faworyzowaną Energą Toruń. To wszystko sprawiło, że o Tęczy Leszno zrobiło się w kobiecym świecie dość głośno a miłe wypowiedzi fachowców z TVP o zespole tylko to potwierdzają. Reasumując drodzy sponsorzy nie znajdziecie lepszej i tańszej marki sportowej (nie wliczając oczywiście Unii) na promowanie własnej firmy. Jednak póki co drużyna nie posiada głównego sponsora i przystępuje do rozgrywek pod nazwą Super-Pol Tęcza Leszno.

Tymczasem jak się nie ma tego co się chce to trzeba grać tym co się ma, a co mamy ? no właśnie z poprzedniej ekipy z 9 zawodniczek zostało 5, najbardziej znamienne jest odejście Martyny Koc, która to przecież w Lesznie odrodziła się i stała się nawet reprezentantką kraju w sezonie 2007/2008. Wracając do tego co mamy, można powiedzieć że nie ma rewelacji z nowych transferów śmiem twierdzić, iż jedynym wzmocnieniem jest liderka Inei Poznań Joanna Walich, co do reszty ciężko coś powiedzieć. O ile znana jest koncepcja trenera Krysiewicza, który stawia na dziewczyny pogrążone w zapomnieniu w chwilowej stracie formy o tyle nie sposób się zastanowić jak to się przez czas jego pracy przełożyło. Na pewno wielkim sukcesem było odbudowanie takich zawodniczek jak Koc czy też Drzewińska i Czarnecka. To im trener zaufał i niewątpliwe odpłaciły kibicom piękną i skuteczna grą. Niestety, nie zawsze jest tak różowo, nie każda dziewczyna spełniła oczekiwania kibiców, wymieńmy tylko Krężel, Makowska, Siwczak dodajmy Durak i Nawrotek, o ile pierwsze trzy zawiodły na całej lini nie tylko trenera a przede wszystkim kibiców, to innym przypadkiem są Durak i Nawrotek, które po prostu okazały się jeszcze zbyt młode na to by udźwignąć ciężar gry na siebie, lecz pomimo tego wciąż się rozwijają i nauczone niepowodzeniami w poprzednim sezonie powinny stać się większym oparciem dla swoich bardziej doświadczonych koleżanek.
W tym sezonie dołączyły do drużyny także Kaszewska grająca ogony albo wogóle nie łapiąca się do drużyny w Gorzowie czy też Gajewska grająca sporadycznie parę minut w CCC Polkowice. Można powiedzieć, że są to zagrania va banque, postawienie na te dziewczyny wydaje się być bardzo ryzykowne bo liczymy w tym momencie tylko i wyłącznie na to, że intuicja trenera wskazała mu odpowiednie dziewczyny do drużyny zarówno pod kątem umiejętności jak i charakteru. Dlatego też przedstawiłem wcześniej przykłady powodzeń i niepowodzeń trenera by realnie na zimno ocenić czy ta drużyna jest wstanie awansować chociaż do fazy play off w tym zestawieniu personalnym. Patrząc także na transfery w innych drużynach ligowych dla przykładu przejście Shields do Pruszkowa czy też Koc i Sibory do Rybnika nie nastawia optymistycznie. Liga się rozwija, drużyny wzmacniają wiadome jest to, że same nazwiska nie grają w zespole musi być chemia ale jednak na papierze bliżej nam dysponując tym co mamy do miejsc w okolicach walki w tzw. play out a więc walki o utrzymanie. Gdzie zapewne przyjdzie nam rywalizować z drużynami, które przeżywają kłopoty finansowe i kadrowe czyli ŁKS Łódź czy MUKS Poznań. Niestety nie brzmi to ciekawie i obym się mylił oby waleczność i serce do walki zawodniczek Tęczy przyniosły jak najwięcej tych dobrych niespodzianek i co najważniejsze, oby znalazły się pieniądze na wzmocnienia z zagranicy. Start rozgrywek już na początku października, wtedy będziemy wiedzieć na czym stoimy.

http://www.lesznotv.pl/

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: hermes46 » 06 sierpnia 2009, 19:35

Kuba pisze:
patrese pisze:No i na koniec pozytywna zmiana - wreszcie drużyna ma w nazwie to, czego zapomniała używać przez 2 ostatnie lata.

i tego wam zazdroscimy ;-)



nie tylko Wy. Ja tez bym chciał aby klub wrócił do nastarszej nazwy AZS Toruń
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 18 sierpnia 2009, 13:22

Głocka zamiast Kudłak
18.08.2009.

Nie Małgorzata Kudłak, a Barbara Głocka jako ostatnia z Polek dołączyła do zespołu koszykarek Tęczy Super-Pol Leszno. Nowa zawodniczka wraz z innymi koleżankami ładuje akumulatory na obozie w Czerwieńsku.
Nowa koszykarka grała już w swojej karierze, pomimo młodego wieku (22 lata) w kilku zespołach. Rozpoczynała w Łączności Olsztyn. Potem reprezentowała między innymi Lotos Gdynia.

W minionym sezonie miała reprezentować barwy klubu z Rybnika, ale nabawiła się kontuzji i miała dłuższą przerwę w grze. Głocka ma 179 cm wzrostu i występuje na pozycji niskiej skrzydłowej.

- Także u nas będzie występować na ,,trójce". Przyszła do nas po to, by się rozwijać. Na treningach nieźle ,,zasuwa". Po dłuższej przerwie w grze widać u niej głód koszykówki. To od niej samej zależy czy grać będzie u nas tylko sezon czy dłużej. Na razie umowa jest zawarta na zbliżające się rozgrywki - powiedział Jarosław Krysiewicz, trener Tęczy Super-Pol Leszno.

W zespole nie zagra ostatecznie Małgorzata Kudłak, która była przymierzana do zespołu z Wielkopolski.

- Zarówno ona, jak i jej rodzice postawili jednak na studia i tę decyzję trzeba uszanować, a wszystko zmieniło się właściwie z dnia na dzień - dodał Krysiewicz.

Zespół z Leszna przebywał będzie na obozie w Czerwieńsku do 27 sierpnia. Dzień później rozegra sparing w Trapezie z Liderem Pruszków. Do rewanżu dojdzie 29 sierpnia także w Lesznie, bądź w Rydzynie.

Nie jest wykluczone, że leszczynianki rozpoczną rozgrywki o ligowe punkty polskim składem. Wciąż trwają poszukiwania sponsorów, którzy wzmocniliby budżet klubu na tyle, by zatrudnić koszykarki zza granicy.

- Takie rozmowy wciąż trwają. Jeśli takie pieniądze się znajdą, to pomyślimy o posiłkach zza oceanu. Ze znalezieniem kandydatek do gry nie będzie problemów. Codziennie drogą elektroniczną dostajemy 20-30 takich propozycji. Z tego co wiem wolne są też wciąż Coleman i White - kończy Krysiewicz.

Przypomnijmy, że inauguracja sezonu w Polskiej Lidze Koszykówki Kobiet nastąpi 1 października. Wtedy to do Trapezu zawita zespół z Brzegu.

http://www.panorama.media.pl

.............................................................................................................................

Kolejny "wynalazek". Jak nie jeden to drugi. Zamiast 5 miernot trzeba było wziąć jedynie 1-2 plus jakieś juniorki na treningi i podpisać kontrakt chociaż z np. Coleman. Aż przykro patrzeć jak Shields ląduje u beniaminka rozgrywek, taka Nikita wraca do Rybnika i mimo również okrojonego budżetu tamtejsi działacze potrafią budować ciekawy zespół... A w Lesznie zapowiada się powtórka z poprzedniego sezonu i to chyba jeszcze w najbardziej optymistycznej wersji...
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

olek

komentarz do " miernot" w Lesznie

Postautor: olek » 18 sierpnia 2009, 17:28

jeżeli głocka jest kolejną " miernotą " - od 2004 roku w Reprezentacji Polski, od U-16 Mistrziostwa Europy do U -20 niestety kontuzja , to moje gratulacje . Zmień swoje zaineteresowania. ,
Dla ciekawosci - w wieku 15 lat debiut w eksraklasie, w meczu Łącznośc Olsztyn - Wisła Kraków- sprawdź - trener Bujalski, chyba znasz to nazwisko ?
Dla ciekawości - nauka i gra w SMS, 2 lata w Lotosie, Mistrz Polski Juniorek- LOTOS, ze Stanek, obecnie w ROW -VI miejsce w MPJ starszych, w 2008roku, nikt nie dawał im szans.
Trochę pokory w ocenach młodych polek. Pozdrawiam-kibic.

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 18 sierpnia 2009, 18:22

Tak. I o tę "gwiazdę" biły się na pewno wszystkie kluby na czele z Lotosem i Wisłą, a ona wylądowała w Lesznie...
Sprawdź skład Tęczy i zobacz czy brakuje tam kolejnej niedoświadczonej juniorki czy raczej liderki z prawdziwego zdarzenia typu Coleman lub Bell.
Pozdrawiam również.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

andrej

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: andrej » 22 sierpnia 2009, 08:57

nie sposób tego skomentować Patrese, zadziwia mnie z jaką ty łatwością mówisz że trzeba sprowadzić liderke z prawdziwego zdarzenia...a ja pytam za jakie pieniądze ? czy ty czlowieku nie wiesz ze taka Ryan kosztuje tyle co założmy Kaszewska, Głocka, Szemraj i Gorzyńska razem ? Co ty myślisz że Głocka dostaje za gre tysiaki ? podejrzewam że jej wynagrodzenie to poziom pani Król 1500-1800....
a rezerwowie tak i tak muszą być w drużynie. A wiesz co najlepsze jest to że Głocka to dziewczyna cały czas uznawana za talent tylko od 2 lat jej sie kariera nie układa ...najpierw poprzez polityke Lotosu który stawiał na amerykanki i żadna młoda wtedy pomimo talentu nei grała w Lotosie a odeszła bodajże zanim wszedł przepis o tym że mloda musi grać, dodatkowo miała bardzo nieładną kontuzje którą leczyła cały ok !!! Co z ciebie za fan koszykówki że przekreślasz na starcie młodą zawodniczke ? A jak nagle będzie miała rok konia i będzie grała przyzwoitą koszykówke to będziesz pierwszym który się bedzie nią zachwycał....
zakichany kibic sukcesu. Z drużyną się jest na dobre i na złe !!!a nadchodza niezbyt dobre czasy...
A inna sprawa Patrese jak będziemy mieli podejście sprowadzić liderke czyli tzw. gotowca to jak młode mają pokazać swoje umiejetności? żal mi ciebie patrese

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: hermes46 » 23 sierpnia 2009, 10:54

Andrej zgadza sie zawodniczki za guziki nie graja, ale zdarzaja sie sytuacje ze czasami z tych tanszych zawodniczek mozna spotkac kogos dobrego. Tu mam na mysli Page z Pabianic czy nawet Mo z Energi. Moze Mo nie była liderka ale taka Page napweno sporo nowego wniosła do gry Pabianic.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: koszykarz » 23 sierpnia 2009, 11:39

najtańsze Amerykanki chodzą od 1500-2000 zł czyli od 4500-6000zł miesięcznie...

Mam tu na myśli Amerykanki - ktore nawet na studiach niczym specjalnym się nie wyróżniały...

w Poznaniu się nie patyczkowali i otwarcie mówili że HOWARD chce 6 tyś $ czyli 18 tyś zł !!! Ja bym tyle nie dał - ale to moje zdanie...

Sissoko też kosztuje podobnie (5-6 tyś $)

a ile RYAN ? Myśle że także może wołać ok. 5-6 tyś zł. Ale COLEMAN jest tyle warta bo gwarantuje poziom...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: hermes46 » 23 sierpnia 2009, 11:52

Koszykarz ja za Oki bym dał tyle.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 24 sierpnia 2009, 12:29

andrej pisze:nie sposób tego skomentować Patrese, zadziwia mnie z jaką ty łatwością mówisz że trzeba sprowadzić liderke z prawdziwego zdarzenia...a ja pytam za jakie pieniądze ? czy ty czlowieku nie wiesz ze taka Ryan kosztuje tyle co założmy Kaszewska, Głocka, Szemraj i Gorzyńska razem ? Co ty myślisz że Głocka dostaje za gre tysiaki ? podejrzewam że jej wynagrodzenie to poziom pani Król 1500-1800....
a rezerwowie tak i tak muszą być w drużynie. A wiesz co najlepsze jest to że Głocka to dziewczyna cały czas uznawana za talent tylko od 2 lat jej sie kariera nie układa ...najpierw poprzez polityke Lotosu który stawiał na amerykanki i żadna młoda wtedy pomimo talentu nei grała w Lotosie a odeszła bodajże zanim wszedł przepis o tym że mloda musi grać, dodatkowo miała bardzo nieładną kontuzje którą leczyła cały ok !!! Co z ciebie za fan koszykówki że przekreślasz na starcie młodą zawodniczke ? A jak nagle będzie miała rok konia i będzie grała przyzwoitą koszykówke to będziesz pierwszym który się bedzie nią zachwycał....
zakichany kibic sukcesu. Z drużyną się jest na dobre i na złe !!!a nadchodza niezbyt dobre czasy...
A inna sprawa Patrese jak będziemy mieli podejście sprowadzić liderke czyli tzw. gotowca to jak młode mają pokazać swoje umiejetności? żal mi ciebie patrese



Co to za p i e p r z e n i e jest w ogóle :?: :!: Oczywiście wolałbym w drużynie Coleman niż 4 jakieś miernoty, z których pożytku nie będzie żadnego. To nigdy porządnej liderki nie sprowadzimy, bo młode nie będą miały możliwości pokazania się?! To jest ekstraklasa, a nie liga juniorek, gdzie tego typu zawodniczki mogą pokazywać się do woli. Na tym poziomie rozgrywek, żeby coś osiągnąć, niezbędne sprowadzenie jest sprawdzonych zawodniczek zagranicznych. Chyba poprzedni sezon w Lesznie jest na to dowodem. Od nich najlepiej można nauczyć się dobrego basketu i 1-2 młode można wprowadzać do gry. Ale nie całą drużynę jak ma to miejsce aktualnie w Lesznie. Dobrych Polek niewiele, a te które są cenią się bardziej niż Amerykanki typu Bell czy Coleman. Po co w takim razie oszukiwanie kibiców, że chcą podpisać kontrakt z Coleman, że chcą walczyć o medale? A widząc co się dzieje znowu będzie po -30 z Polkowicami. Z ekonomicznego punktu widzenia chyba lepsze jest podpisać nawet kontrakt za niewielki kredyt z taką Coleman i mieć pełną halę na każdym meczu niż pustawą przez cały sezon po pierwszych niepowodzeniach. Potem znowu zacznie się gorączkowe sprowadzanie jakichś amerykańskich wynalazków i bezproduktywne tracenie kasy, bo na rynku nie będzie już zapewne nikogo dobrego i sprawdzonego. Chytry dwa razy traci jak to mówią. Fakt nieznalezienia żadnego sponsora, który mógłby pokryć koszty kontraktu choć jednej w miarę dobrej zawodniczki z USA, jest wielką klęską działaczy. A w hali reklamy trzydziestu kilku sponsorów... Śmiesznych sponsorów.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

flash
Młodzik
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2009, 12:57

Re: komentarz do " miernot" w Lesznie

Postautor: flash » 25 sierpnia 2009, 14:24

olek pisze:jeżeli głocka jest kolejną " miernotą " - od 2004 roku w Reprezentacji Polski, od U-16 Mistrziostwa Europy do U -20 niestety kontuzja , to moje gratulacje . Zmień swoje zaineteresowania. ,
Dla ciekawosci - w wieku 15 lat debiut w eksraklasie, w meczu Łącznośc Olsztyn - Wisła Kraków- sprawdź - trener Bujalski, chyba znasz to nazwisko ?
Dla ciekawości - nauka i gra w SMS, 2 lata w Lotosie, Mistrz Polski Juniorek- LOTOS, ze Stanek, obecnie w ROW -VI miejsce w MPJ starszych, w 2008roku, nikt nie dawał im szans.
Trochę pokory w ocenach młodych polek. Pozdrawiam-kibic.


baju baju baju... skoro ma tak zacne osiągnięcia, to tym bardziej dziwi, że w wieku 22 lat jeszcze nie zawojowała naszej przeciętnej ligi. niestety, juniorskie rozgrywki już się skończyły, więc nawet jak wrócisz do tego wątku za 2-3 lata, to już nic tutaj w temacie osiągnięć pani głockiej nie dopiszesz...
zgadzam się z patrese - w takiej lidze jak polska lepiej mieć 5 dobrych zawodniczek i 5 miernot na ławce niż 10 absolutnie przeciętnych...
bball

ander

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: ander » 26 sierpnia 2009, 16:25

a mnie zastanawia Patrese dlaczego ty myślisz że w coraz bardziej wyrównanej lidze Coleman = sukces ?
Kibice przyjda sami zwłaszcza że u nas żużel już się skończył i chyba tylko kosz żenski jest odskocznią nie ujmując męskiej sekcji. Coleman nie zbawi drużyny ....

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Mozarthio » 26 sierpnia 2009, 18:59

co ? Coleman za 6 tys złotych wam nie będzie tutaj grać bo się jej nie opłaca. Za 6 tys. to mogła pewnie grać White.... albo zawodniczki ktore podpisały z Bydgoszczą bo jeden bóg wie skąd one się wzieły... a tutaj macie marke i klase.

Zgodze sie ze jedna Ryan nie zrobi nam sukcesu...potrzebna jest Ryan Ashley i Detrina... z tym bym się nie bał startować w lidze ale jak sie nie ma tego co sie chcce to trzeba cos ogarnąc z tego co jest wiec po co te gatki szmatki o zagranicy jak juz od polowy wakacji wiadomo ze wzmocnien nie bedzie!

a co do tezy Patrese ze zamiast 5 przecetnych lub slabych polek wolisz jedną Coleman to wez mi kurcze powiedz czy pomyslales kto ją zmieni kiedy bedzie kontuzja? kiedy bedzie zmeczona sezonem? kiedy nie bedzie formy? opierac gre na jednej zawodnicce soooooryyyy to juz wole stabilny skład ktory bedzie sie bil o te 8 emke albo o utrzymanie niz zeby byla sytuacja w ciagu sezonu ze Ryan kontuzja i nie ma kto grac i pewny spadek...wtedy zadnej polki nie znajdziesz no chyba ze znowu rzucimy na szale Moszak i masazystke i jak sie zagada to wroci Siwa...
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 03 września 2009, 09:50

Wieści spod kosza
03.09.2009.

Mamy kilka ważnych informacji dla kibiców leszczyńskiej, kobiecej koszykówki przed zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem sezonu.
Pierwsza to ta, że od jutra, w każdy piątek od 16:00-18:00 w kasach Trapezu, będzie można kupić karnety na nowy sezon. Taka wejściówka, obejmująca rundę zasadniczą, play off i rozgrywki pucharowe kosztuje 200 zł.

-Nowe karnety będą zdecydowanie lepszej jakości, zafoliowane, z wyznaczonym stałym miejscem siedzącym, a do odbioru będą od 30 września - tłumaczy przedstawiciel Tęczy Super-Polu Mateusz Gryczka.

Poznaliśmy też ceny jednorazowych biletów na koszykarskie zmagania naszych pań. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy 10 zł, i ten na miejsca stojące 5 zł.

Warto, aby kibice zarezerwowali sobie piątkowe popołudnie 25 września. Właśnie wtedy, odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu. -Mamy w planie kilka niespodzianek, ale na razie nie chcemy ich zdradzać - mówią w klubie. Jak nam udało się nieoficjalnie dowiedzieć, jedną z nich będzie nowy hymn Tęczy w wykonaniu samych zawodniczek.

Jest też ważna wiadomość dla internautów, od najbliższj środy rusza nowa oficjalna strona leszczyńskiego klubu.

http://www.elka.pl

...............................................................................................................................

Szkoda, że drużyna nie będzie lepszej jakości, a jedynie karnety... A te obowiązują również na play-offy? Aż tak bym się nie rozpędzał. Zresztą i tak niewielu je kupi za taką kwotę, bo pojedyncze wyjdą taniej. "Rozgrywki pucharowe" brzmi dumnie, ale z uwagi na ich poziom i znaczenie można było sobie darować pisanie o nich. A bilety za 5 zł na miejsca stojace, któych i tak najwięcej się sprzedaje są zdecydowanie za tanie.
Hymn Tęczy? A nie Dudy? Gdyby nie kibice, to zapomnieliby jak się drużyna nazywa. Ale z hymnem pewnie będzie i tak niezła komedia. Konsultowano to w ogóle z kibicami?
A stroje będą wreszcie w barwach Tęczy czy może jakiegoś SuperPolu? Chyba tego oczekują kibice bardziej niż jakiegoś hymnu, który będzie prawdopodobnie pośmiewiskiem.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości