Tęcza przed sezonem 2009/2010

Moderator: patrese

Awatar użytkownika
hot_messages
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 28 marca 2009, 09:48
Lokalizacja: Wilkowo Polskie

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: hot_messages » 26 września 2009, 08:00

patrese jak cię na to stać to zafunduj klubowi będa wdzięczni
Hot Messages

Patrese ignorant

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Patrese ignorant » 26 września 2009, 08:30

o jakiej ty człowieku kompromitacji klubu mówisz? póki co Tęcza bardzo dobrze promuje Leszno. Skończ te docinki kibicu sukcesu....założę się ze jak było 4 miejsce to och i ach z twej strony leciało, a teraz gdy jest gorzej to obrazu to źle i to złe. Facet ten klub jest w ekstralidze dopiero 3 latka z czego 2 krotnie był w play off, ty chcesz potęgę nagle budować? Skoro byli 2 razy w playoff to chyba plan minimum wykonany został co ? ja pierdyle nie odrazu Rzym zbudowano...
Zresztą co taki laik wie o koszu i o drużynie...który nawet nie przybył na prezentacje i mecz z Polkowicami ....bravo szczekać umiesz głośno tylko nie masz żadnych solidnych podstaw i wiedzy o tym co się dzieje w klubie ..

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 26 września 2009, 12:29

Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Przecież nie mówię o kompromitacji sportowej tylko organizacyjnej.
Hehe, miałem mecz Lecha odpuścić dla jakiejś prezentacji Tęczy? Dobrze się czujesz człowieku :?: :lol:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

do patrese

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: do patrese » 26 września 2009, 13:08

no wlaśnie ! odpuśc se tęcze po co te nerwy masakra twoim klubem jest leszek i sie tam udzielaj

ps. zresztą widząc powtorke tego meczu z Legią śmiem twierdzić ze wiecej walki i zaangazowanai bylo w meczu z Polkowicami :] zresztą sami prawdziwi kibice lecha o tym piszą patrese...

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 26 września 2009, 14:50

Mistrzu- nie "leszek" tylko Lech. To po pierwsze. Miej trochę szacunku do innych, bo jego brak źle o Tobie świadczy.
Po drugie - nie porównuj nigdy niszowego sportu jakim jest koszykówka kobiet do piłki, bo jedynie się ośmieszasz. Podobnie porównując Tęczę Leszno do Lecha Poznań, bo to 2 różne światy. Z sympatii do Tęczy nie będę dalej rozstrząsał tego tematu, gdyż różnicowanie tego wszystkiego byłoby dla niej niestety miażdżące.
I po trzecie- pozwól mi, że ja będę decydował o czym napiszę, a o czym nie. To jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie oczywiście w ramach ograniczonych przez regulamin tego forum- jak sam potwierdziłeś ma prawo również do krytyki. Ty wszystko wychwalasz i jest OK- nawet założyłem specjalny temat dla Ciebie. Kiedy ja zauważam, że coś jest nie tak, to od razu lecą gromy. Mam dosyć tego typu osobistych postów.
Ostatni raz proszę o pisanie na temat czyli o Tęczy i wszystkich sprawach z nią związanych bez osobistych wycieczek. Jeśli nie poskutkuje, forum będzie zamknięte dla gości, a zalogowani będą otrzymywać ostrzeżenia z banami włącznie.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

patrese ignorant

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese ignorant » 28 września 2009, 07:39

ja apeluje o zmianę administratora tego forum poświęconego Tęczy, niech robi to człowiek z pasją a nie byle chłystek który na każdym etapie psuje atmosferę wokół drużyny.

ps. Szacunek to ja mam do RTS-u a nie twojego leszka papa

Czytelnik forum

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Czytelnik forum » 28 września 2009, 08:50

Patrese kto mieczem wojuje, od miecza ginie..chyba nie dorosłeś by zajmować się tym forum..Jesteś jego jakby zaprzeczeniem...

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 28 września 2009, 11:39

W związku z żenującym poziomem niektórych niezalogowanych użytkowników, podforum Tęczy zostaje dla nich zamknięte do odwołania. Jeśli któryś z nich ma nadal coś do przekazania niech się zaloguje i przemyśli kilka razy co napisze, bo ostrzeżenia i bany polecą za każde najmniejsze naruszenie regulaminu KK Forum.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Mozarthio » 28 września 2009, 17:20

ktoś wie czy w czwartek zagra ta nowa amerykanka ? widział ją ktoś na treningach jak się prezentuje bo to najważniejsze!

ps. dawno mnie tu nie było i powiem tyle opanuj się patrese bo ty zaraz mozesz wylecieć stąd, niech sie ludzie wypowiadają jestem na tym forum tak samo długo jak i ty, tylko że ty zaczełeś pierwszy prosić o dział dla Leszna. Myśle że jeśli komuś nie podoba się twoja reakcja ma do tego pełne prawo ....
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Mozarthio » 29 września 2009, 17:12

http://lesznotv.pl/film/2683 prezentacja Tęczy Leszno
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości