Tęcza przed sezonem 2009/2010

Moderator: patrese

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 22 września 2009, 19:55

mozarthio2 pisze:Gawrońska to strzał w dziesiątke pokazuje to na kazdym sparingu i potrafi grać ostro przciwko napakowanej odrze brzeg zdobywając 23 pkt a w nastepnym meczu 21 pkt.



"Napakowana Odra Brzeg" :?: :lol:
Mozarthio2, 8 czy tam 59- kim i czym pytam się :?: 23 punkty z taką ekipą w jakimś sparingu to rzeczywiście jest powód do dumy... :roll:
Zejdź na ziemię i nie kompromituj się.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

mozarthio2

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: mozarthio2 » 22 września 2009, 21:20

heh poczekajmy do 1 pazdziernika misczu :) widze ze wiesz o co biega... pomyslec ze taki człek jak ty studiuje prawo nie dziwota ze u nas tak z tym kiepsko skoro robia to ludzie ktorzy umieją tylko paplać i paplać ....

ps. te 3-4 amerykanki w brzegu moga bardzo ladnie nas rozjechac....

Czytelnik forum

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Czytelnik forum » 23 września 2009, 07:53

Patrese, po raz kolejny się błaźnisz i pokazujesz tylko żal jaki masz do tego klubu, i nawet do zawodniczek, które w nim grają...Wiesz radzę opuść dobowolnie to forum bo po prostu, nas ogólnie kibiców Tęczy, KOMPROMITUJESZ!!!!! Jesteś ewenementem chyba na skale całego forum..Żenada!
Pokibicuj lepiej Lechowi-- przyda im się to :)

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 23 września 2009, 08:35

Czytelnik forum pisze:Patrese, po raz kolejny się błaźnisz i pokazujesz tylko żal jaki masz do tego klubu, i nawet do zawodniczek, które w nim grają...Wiesz radzę opuść dobowolnie to forum bo po prostu, nas ogólnie kibiców Tęczy, KOMPROMITUJESZ!!!!! Jesteś ewenementem chyba na skale całego forum..Żenada!
Pokibicuj lepiej Lechowi-- przyda im się to :)



Swoje śmieszne rady-porady i inne p i e r d o ł y zachowaj dla siebie. "Łubu-dubu" dla prezesa też możesz zaśpiewać ale nie tutaj. Temat forum jest wyraźny- Tęcza przed sezonem 2009/2010 i o tym piszemy. Każdy post nie na temat wyleci wraz z autorem.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

enduro

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: enduro » 23 września 2009, 21:37

Weżcie wrzućie na luz, każda władza nam przeszkadza hehe ten patrese jakiś narwany. Najważniejsza jest Tęcza i tyle

Czytelnik forum

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Czytelnik forum » 24 września 2009, 08:13

No i Patrese odkryłeś karty bo "łubu -dubu dla Prezesa tutaj nie mozna śpewać"!!!
A ja pytam DLACZEGO???
Czy tutaj można tylko gnoić klub? Jesli uznamy, że można być cały czas kontra, bo masz takie, a nie inne przekonania, spojrzenie na działania klubu, zawodniczek, trenera, działaczy itp. i masz do tego powiedzmy prawo.
To dlaczego nie można chwalić pisac ze jest OK. itd ??? Dlaczego tobie się może wszystko nie podobać a np. mi choć nie zawsze tak jest, zabraniasz miec takie a nie inne poglądy na działania drużyny i klubu???

Nie potrzebna w sumie ta dyskusja miedzy nami, bo najważniejsze by dziewczyny dały z siebie wszystko i walczyły o jak najlepszy wynik. Nie podcinajmy im jednak od razu skrzydeł na starcie, pisząc że są be, że trener nie wie co robi, a w klubie wszyscy tylko puszczają bąki i KAŻDA decyzja, ustawienie, pomysł jest do d......
To tyle i na tym kończę. Więcej nie będę pisał na ten temat, choć będę zerkał czy nadal będziesz podcinał gałąź na której siedzisz...Pozdrawiam

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 24 września 2009, 08:41

Czytelnik forum pisze:No i Patrese odkryłeś karty bo "łubu -dubu dla Prezesa tutaj nie mozna śpewać"!!!
A ja pytam DLACZEGO???
Czy tutaj można tylko gnoić klub? Jesli uznamy, że można być cały czas kontra, bo masz takie, a nie inne przekonania, spojrzenie na działania klubu, zawodniczek, trenera, działaczy itp. i masz do tego powiedzmy prawo.
To dlaczego nie można chwalić pisac ze jest OK. itd ??? Dlaczego tobie się może wszystko nie podobać a np. mi choć nie zawsze tak jest, zabraniasz miec takie a nie inne poglądy na działania drużyny i klubu???

Nie potrzebna w sumie ta dyskusja miedzy nami, bo najważniejsze by dziewczyny dały z siebie wszystko i walczyły o jak najlepszy wynik. Nie podcinajmy im jednak od razu skrzydeł na starcie, pisząc że są be, że trener nie wie co robi, a w klubie wszyscy tylko puszczają bąki i KAŻDA decyzja, ustawienie, pomysł jest do d......
To tyle i na tym kończę. Więcej nie będę pisał na ten temat, choć będę zerkał czy nadal będziesz podcinał gałąź na której siedzisz...Pozdrawiam


No to kończąc te dysputy z mojej strony- czy ja gdzieś zabroniłem chwalić działaczy i klub? Pokaż mi kiedy i gdzie? Jeśli tak potraktowałeś mój tekst o "łubu-dubu", to będę miał dla Ciebie niespodziankę.
Jak jest co chwalić to sam wielokrotnie to robiłem. A jak nie ma co, to o tym piszę. Jak powiedziałeś- mam do tego prawo, "powiedzmy". :lol: Tylko dlaczego kiedy krytukuję coś to nie otrzymuję jakichś przemyślanych kontrargumentów, a jedynie osobiste wycieczki typu, że jestem taki i owaki? Że jak w ogóle mogę i leci po kilkanaście wykrzykników...
I na koniec obiecana niespodzianka: viewtopic.php?f=33&t=9606
Mam nadzieję, że temat nie będzie pusty. :lol:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

Czytelnik forum

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Czytelnik forum » 24 września 2009, 09:48

Ok :) To gwoli sprawiedliwości otwórz jeszcze osobny temat: "TU jedziemy na Klub"..i będzie ok...

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 24 września 2009, 11:33

Czytelnik forum pisze:Ok :) To gwoli sprawiedliwości otwórz jeszcze osobny temat: "TU jedziemy na Klub"..i będzie ok...


Za dużo byłoby tego. Przecież w końcu gnoimy ten klub bez powodu w każdym temacie... :roll: :wink:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

mozarthio1

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: mozarthio1 » 24 września 2009, 17:20

http://tecza.leszno.pl/dlakibica/Desire-Tecza2009.mp3

hymn Teczy

ps. ogarnij się patrese

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 24 września 2009, 18:30

mozarthio1 pisze:http://tecza.leszno.pl/dlakibica/Desire-Tecza2009.mp3

hymn Teczy

ps. ogarnij się patrese


Kibice mają to śpiewać :?: :shock: To raczej jakaś piosenka o Tęczy, a nie hymn... :roll: Ale dobra, już nic nie mówię, bo znowu będą sypać się gromy... :lol: W każdym razie jestem przyzwyczajony do tego typu hymnów klubowych, którymi są zazwyczaj znane utwory lekko przerobione na potrzeby kibiców jak np. :
http://www.youtube.com/watch?v=ZC2A5OzM4pY
http://www.youtube.com/watch?v=dEQHwsnv ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=uwW9ri7tDVs
http://www.youtube.com/watch?v=I2gL1vF8DVE
Gdy kibice zaśpiewają choć refren, to od razu inaczej mecz wygląda.

A tak w ogóle Mozarthio zapraszam serdecznie również do tematu : viewtopic.php?f=33&t=9606
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 24 września 2009, 23:23

I jeszcze ciekawostka:
.................................................................................................................................................................

"Bycza Woda" partnerem Super-Pol Tęczy Leszno

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że dzięki nawiązaniu współpracy z Unią Leszno SSA oficjalną wodą zespołu Super-Pol Tęczy Leszno w sezonie 2009/2010 będzie "Biało Niebieska Bycza Woda Źródlana".

Dzięki tej współpracy udowodniliśmy, że dwa kluby z tego samego miasta mogą ze sobą współpracować i wzajemnie się wspierać. Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia tego typu współpraca pomiędzy Super-Pol Tęczą Leszno a Unią Leszno SSA.

http://www.tecza.leszno.pl/index.php?su ... om=&ucat=&
..................................................................................................................................................................

Strojów w barwach klubowych żółto-zielonych zapewne nadal nie będzie, ale za to będzie promowana woda w ... barwach Unii Leszno czyli biało-niebieskich z jakimś żużlowcem na przodzie! :lol:
Nie ma to jak przywiązanie do własnych barw i budowanie tożsamości własnego klubu na cudzym. :roll:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

Gość

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: Gość » 25 września 2009, 07:27

No i ciąg dalszy narzekań Patrese..
a tak jakoś nie zauważyłeś że jest nowa strona internetowa nie? No ale po co, przeciez to by było łubu-dubu..ha ha.
No i oczywiście współpraca z innym leszczyńskim klubem jest też be...
Z tego co słyszałem stroje sie pojawiły wczoraj na treningu i nie sa w klubowych barwach ale z jej elementami..no ale to też za mało i kompromituje nasz klub..

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: patrese » 25 września 2009, 09:01

Współpracować z taką Unią Leszno to można w sprawie terminów meczów, aby nie kolidowały ze sobą- a nie na wciskaniu swoim kibicom wody stworzonej wyłącznie na promocję Unii. To kompletne nieporozumienie. Z jednej strony próbują tworzyć jakiś swój hymn, a z drugiej strony "Niebiesko Biała Bycza Woda Źródlana". :roll:
A to że nie ma do dzisiaj strojów w barwach klubowych to już nawet nie jest kompromitacja. To jest totalna żenada. Przecież to nic nie kosztuje więcej, więc nikt mi niech nie mówi, że wszystkiemu winny jest brak finansów, bo to najczęstszy argument "Jarząbków". Choć za finanse i pozyskiwanie sponsorów właśnie działacze są odpowiedzialni.

Teza Mozarthia, iż 99% procent kibiców z Leszna jest zadowolonych z organizacji klubu, jest dość karkołomna. Jakąś sondę przeprowadziłeś? Ja w procenty bawić się nie będę, ale z moich spostrzeżeń zdecydowana większość w Lesznie łącznie z zawodniczkami ma niezły ubaw z poczynań działaczy Tęczy. Poza trenerem Krysiewiczem reszta to czysta amatorszczyzna. Tyle, że trener powinien być od trenowania, a nie od załatwiania innych spraw.

I jeszcze jedno- nie piszę o tym wszystkim żeby komuś dogryzać, tylko po to, aby coś w tym klubie zmieniło się na lepsze. Żeby nie kompromitował Leszna, tylko aby przynosił miastu i kibicom jak najwięcej pozytywnych wrażeń.
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Tęcza przed sezonem 2009/2010

Postautor: hermes46 » 25 września 2009, 15:04

Patrese zobacz jak ...Unia dba o swoja promocje!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości